Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
791 postów 3494 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

POLAK POTRAFI, CZYLI SŁOWIAŃSKA SPISKOWA TEORIA DZIEJÓW....

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"....Działania Konstantyna okazały się długofalowe a na straży ich realizacji Konstantyn postawił stworzoną przez siebie fanatyczną zorganizowaną na wzór wojskowy organizację – kościół...."

 

 

 

 

W poście //zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2013/10/czy-starszyzna-sowianska-wypowie-sie-w.html  zwróciłem uwagę na instytucję starszyzny słowiańskiej jako systemowego warunku odradzania naszej rodzimej cywilizacji . Do tematu jeszcze będę powracał... Dzisiaj ponownie jednak zachęcam do odwiedzenia bloga //dragontn.blog.pl/, którego autor przedstawia słowiańską spiskową teorię dziejów...

 Z talentem pisarskim i kunsztem historycznym serwuje przepyszne  blogerskie danie . Gratulując mu finezji pół żartem, pół serio napisałem , że jego spiskowa teoria ma wszelkie znamiona rzeczywiście zaistniałej praktyki spiskowej...Nim  jednak zaprezentuję fragmentu wpisu zachęcam do skonsumowania, jako zakąskę, 15 minutowego filmu na temat ... oczywiście teorii spiskowej w życiu leminga..., czyli  jak prawidłowo śmiać się z teorii spiskowych...

 

https://www.youtube.com/watch?v=DNsa6SZQN5U

 

A teraz część dania głównego : 

 

"....Istniej legenda, że narodzi się król z rodu Kraka, który ponownie wprowadzi dobre prawa a wszyscy władcy świata złożą korony u jego stóp i nastanie okres wiecznego tym razem dobrobytu pod rządami Jego i Jego następców – ma to nastąpić po wielkiej wojnie w trakcie której Słowianie się zjednoczą wówczas korona Sulisława zostanie odnaleziona i umieszczona na głowie jego duchowego spadkobiercy. Mam nadzieję, że stanie się to szybko.

Teraz teoria Spiskowa. Ościenne ludy znają tę przepowiednię, dlatego od setek lat walczą ze Słowianami, niszcząc ich i tępiąc na wszelkie możliwe sposoby bo wiedzą, że skończy się uciski i wyzysk człowieka przez człowieka a ich bangsterskie zagrabione majątki stracą wszelkie znaczenie jak i ich chore ideologie i systemy, dlatego robią wszystko by opóźnić czas, gdy na ziemi pod rządami następcy Sulisława zapanuje szczęście dla wszystkich. Wiedząc o tym nienawidzą Słowian i robią wszystko by krew ciągle lala się strumieniami a cierpienie ciągle rosło, a ludzkie umysly były zatrute i otumanione by nie zwróciły się we właściwą stronę.

===========

Twórcą spisku był Konstantyn Wielki. Obawiając się potęgi Słowian zarządzających się demokratycznie nie uznających wyzyskiwaczy w swym diabolicznym sprycie wpadł na iście szatański pomysł. Zdawał sobie doskonale sprawę, że militarnie w starciu ze Słowianami nie ma żadnych szans, zdawał sobie również sprawę iż styl życia Słowian oparty na równości i sprawiedliwości będzie atrakcyjniejszy dla ludu niż zniewolenie przez garstkę wyzyskiwaczy żyjących ich kosztem, wpędzających lud w cierpienie i nędzę. Zainspirowały go fanatyczne sekty neojudaistyczne pleniące się na wschodzie. Sekty te znane były z doskonałej manipulacji ludźmi, zniewalaniu i wyzyskiwaniu ich przez fałszywą pokrętną ideologię. Konstantyn postanowił to wykorzystać i uczynić z tego swoją siłę podporządkował je sobie i stworzył fałszywą diaboliczną ideologię władzy i zniewolenia zwaną chrześcijaństwem. Wprowadził cenzurę i udzielił policyjnego wsparcia stworzonej przez siebie sekcie czyniąc z tej ideologii narzędzie zniewolenia i kontroli umysłów ludu.

Również imperium rzymskie czuło się bezbronne wobec Słowian prowadziło więc one militarne działania podporządkowujące sobie prymitywne ludy barbarzyńców zamieszkujące na zachód od Słowian omijające ich potężne i bogate państwo szerokim łukiem – tym niemniej działania militarne były z góry skazane na niepowodzenie z powodu nieporównywalnej przewago Słowian. Działania Konstantyna okazały się długofalowe a na straży ich realizacji Konstantyn postawił stworzoną przez siebie fanatyczną zorganizowaną na wzór wojskowy organizację – kościół.

Kolportując nową ideologię zniewolenia wszelkimi sposobami spisek Konstantyna zaczął dawać efekty, udało się ideologię zaszczepić w Rzymie i wszędzie wokół tak, że kiedy Rzym padł pod najazdami Słowiańsko Teutońskimi udało się zaszczepić fałszywą religię najeźdźcą.

Od początku jednak zdawano sobie sprawę iż prawdziwym zagrożeniem nie były pograniczne ludy Słowiański Teutońskie, ale północne Imperium Wenedów i przeciw nim wymierzony był spisek.

 

Ideologia zniewolenia szybko opanowała nie tylko dawny antyczny świat kierowany przez tajną policję Konstantyna jaką był kościół, ale ogarnęła również zachodnich barbarzyńców. Stworzony nieludzki totalitarny zmilitaryzowany reżim poczuł się gotowy wyruszyć przeciw Wenedom za czasów Karola Wielkiego, korzystając z początków rozbicia imperium Wenedzkiego – poniósł jednak totalną klęskę. Pobity Karol poświęcił resztę życia budując linea Sorabikum – system umocnień mający bronić zniewoloną część świata przed Wenetami.

Klęska militarna znów przekonała zaprzysięgłych spiskowców, że jedynym sposobem zniszczenia potęgi Wenetów jest jest wojna ideologiczna, której jedynym celem było zatrucie Wenedów ideologią zniewolenia stworzoną przez Konstantyna a przez to rozbicie ich jedności skłócenie i doprowadzenie do upadku.

 

Przez kolejne stulecia próbowano to zrobić, ale jedyne co się udało to rozbicie imperium Wenedów na cztery księstwa i skłócenie ich przy początkach naszego tysiąclecia wcielono więc w życie nowy genialny plan. W zamian za oddanie władzy Cesarzowi Wenetów Chrobremu nad resztą świata zaproponowano mu usankcjonowanie fałszywej religii – ideologii Konstantyna. Spisek się powiódł Chrobry został koronowany na Cesarza Zachodniorzymskiego w Akwizgranie i otrzymał od Ottona III tron Karola wielkiego zostając obrońcą chrześcijaństwa i przyjął misję zjednoczenia całego chrześcijańskiego świata pod swoim berłem w zamian wprowadził zatrutą ideologię do swojego państwa.

Wywołało to długotrwałą wojnę domową między Chrobrym a Świętym Związkiem Wieletów którzy zmusili do walki pod swoimi sztandarami Niemców i Czechów, których niejednokrotnie wykorzystywali przeciwko Cesarzom. Po wieloletniej wojnie Chrobry jednak pokonał buntowników przywracając swoją władzę nad zachodnim odrodzonym cesarstwem Rzymskim po czym skierował się na wschód i po opanowaniu Rusi wschodnie cesarstwo Bizantyjskie również uznało jego władzę co przypieczętował swoją koronacją na cesarza Chrześcijan.

 

Pozorny sukces Chrobrego był w istocie ostateczną porażką ponieważ zapłacił zań wpuszczeniem do kraju funkcjonariuszy zatrutej religii – ideologii zniewolenia. Od tego momentu zaczęło się szybkie niszczenie imperium od środka przez jad fałszywej ideologii. Następca Chrobrego Cesarz Mieszko II najbardziej wykształcony i światły władca ówczesnej europy, doskonale zdawał sobie z tego sprawę podjął więc próby przywrócenia porządku i sprawiedliwości w imperium jednak sekta nie próżnowała odpowiedziała spiskami i buntami wewnętrznymi. Mimo sukcesów militarnych Mieszka Drugiego, rozbicia zbuntowanych Węgrów – Awarów, Czechów i Niemców ostatecznie został zdradzony i uwięziony a zdrajcy obrali Królem Bezpryma.

Mimo iż obalono Bezpryma i przywrócono władzę Mieszkowi a więc jego ostatecznym zwycięstwie imperium uległo osłabieniu zaś ciemne siły spiskowców szybko się zorganizowały doprowadzając do zamordowania Cesarza Bolesława Wielkiego w piątym roku jego władania i wybuchu wyniszczającej wojny domowej.

 

Młodszy, zdradziecki brat Bolesława indoktrynowany od dziecka przez swą fanatyczną matkę i kształcony w szkole tajnej, zbrodniczej policji Konstantyna dokonał reszty niszcząc imperium i wydając je na pastwę zbrodniczej ideologii – imperium ostatecznie uległo rozpadowi zaś spisek odniósł pierwsze i najważniejsze zwycięstwo zatruwając jadem fałszywej religii dusze Słowian. Rozpoczęła się rzeczywista walka o zniszczenie Słowian trwająca do dziś w której udało się całkowicie unicestwić Słowian Połabskich zaś teraz celem jest ostateczne wymazanie Polski, które nie powiodło się mimo 150 lat zaborów. Światowy antysłowiański spisek przyjął inną strategię i ta daje jak dotąd doskonale efekty. Wcielono kraj do zachodnich struktur, ustanowiono rząd okupacyjny i wypędzono z kraji trzy miliony młodzieży by ją zasymilować. Pozostali są gnębieni, indoktrynowani nieustannym praniem mózgów i wyniszczani biologicznie. Wszystko zdaje się wskazywać iż za dwa trzy pokolenia naród nasz zostanie wymazany, język stanie się językiem martwym i nieuchronnie podzielimy los Słowian Połabskich a do unicestwienia pozostaną już tylko wschodni Słowianie. Być może jesteśmy już ostatnim pokoleniem Słowian zachodnich. Czy więc światowy antysłowiański spisek Konstantyna powiódł się?..."

 

 

Aby odpowiedź na ostatnie pytanie była negatywna , potrzebny jest wysiłek dziadków na rzecz wnuków...  Synów i tak nie przekonamy...   Dopiero szkoła życia nauczy ich , zresztą podobnie jak nas, że z rodziną dobrze wychodzi się nie tylko na zdjęciach...

 

 

ZAPRASZAM:zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/

 

KOMENTARZE

 • @autor
  Czyżby jednak monarchia... ? :)
 • ·
  Do poprzedniej notki. Popieram polskich dziadków słowiańskich i ich przyszłe alter-globalistyczne projekty. System nie śpi i już teraz przewiduje pomniejszenie się piramidy wieku więc szybko, szybko!
 • @Maciej Piotr Synak 10:04:21 "...Czyżby jednak monarchia... ? :)..."
  Moim zdaniem, nie....
  Właśnie skupienie władzy w rękach jednego człowieka , nawet najzdolniejszego wojowniika (Kraka, Chrobrego...), sprawdzało
  się w krótkim okresie starć zbrojnych...
  W długim wygrała koncepcja oparcia się na zorganizowanej dywersji ideologicznej ...
  Ty jesteś ekspertem od współczesnej odmiany podboju Słowian
  i znasz temat dogłębnie , dlatego tego wątku nie ciągnę....
  Moim zdaniem monarcha nie odrodzi cywilizacji...
  Może wygrać bitwę ,może pomóc w koncentracji energii, ale nie zrobi za nas tego , co do nas należy.... a napewno nie jest tym pianie i śpiewanie hymnów i hołdów pochwalnych do krółow, carów, patriarchów, namiestników,prezydentów.......
  Pokój jest owocem zdolności społeczeństwa ...
  Poziom Polski , to nie poziom tylko Tusko-Kaczyńskich, to również poziom naszych krewnych i nas samych.

  Manipulowanie władcą jest prostsze niż władzą
  rozproszoną ( zdecentralizowaną )...
  Dywersja "śródziemnomorska "zwana też chazarską stwarza obraz konieczności wyboru pomiędzy podporządkowaniem się władzy duchowej lub władzy materialnej...Moim zdaniem, ta alternatywa, oczywista na pierwszy rzut oka, jest nie jedyną....Ludzie łączą sie do osiągnięcia konkretu, w następnej chwili łączą się do rozwiązania kolejnego problemu w innym składzie...Lub nie łączą się , gdy nie będzie zdolności realizacyjnych...
  Zorganizowane struktury mają tendencję do ukazywania swojego celu jako celu życia człowieka ...Czy jest to prawidłowa relacja ???
  Człowiek jako jedność duchowo-materialna ma naturalne umiejętności podejmowania decyzji ... Dlaczego rezygnuje z nich na rzecz innych ludzi bez ocenienia ich umiejętności ? Wiara , że stają się oni mądrzejsi po złożeniu poselskiej przysięgi? Wystarczy obejrzeć relacje, co wiedzą o tworzeniu budżetu państwa...
  Struktury niesłowiańskie są zainteresowane w nierozwijaniu
  umiejętności decyzyjnych i nie szczędzą wysiłków na kształcenie niewolników...oddających hołd drewnu, złotu, papirusom ...

  To jest kolejny temat, którym starszyzna słowiańska mogłaby się zająć...

  Pozdrawiam.
 • @mirakles 14:29:34""".... System nie śpi i już teraz przewiduje pomniejszenie się piramidy wieku więc szybko, szybko....."""
  System nie śpi...., dlatego zamiast szybko, szybko, proponuję dobrze , dobrze lub mądrze, mądrze....

  Szybko jest domeną młodości...Nim się obejrzysz już jesteś niemłody !!!

  System szybko zjada młodość ... a grono starych co rok powiększa się....o mądrzejszych....choć wolniejszych...
  Przeżyliśmy samolikwidację Związku Radzieckiego, rozbiórkę Muru Berlińskiego, w Polsce 1968, 1970, 1976. 1980, 1981, 1989....
  Narodzenie , reanimację i kompromitację Solidarności ( w oczach nieetatowych zwolenników)....

  Pozdrawiam
 • @Maciej Piotr Synak 10:04:21
  Niekoniecznie. Wystarczy referendalna bezpośrednia demokracja. Szwajcarzy są przykładem. Kolejny przykład - Islandia.
 • @zbigniew1108 16:25:46
  Czasami mówi się, że król na czas wojny to nie to samo, co król na czas pokoju.

  Ja myślę raczej o dwóch królach na raz, o rożnych kompetencjach - król pokoju zajmuje się gospodarką, a król na czas wojny - wojną, bo ta trwa wiecznie i nieprzerwanie, czasami tylko jest wyciszona...

  "a napewno nie jest tym pianie i śpiewanie hymnów i hołdów "

  no wiadomo, że nie...

  MY wiemy, skąd brała się władza królewska, w dawnych czasach to się prostaczkowie musieli kłaniać w pas, bo wielu spraw nie rozumieli, dzisiaj nasza wiedza jest mniej więcej wyrównana, więc nikt nie odczuwa potrzeby specjalnego traktowania najmądrzejszych, czyli elit...

  Pozdrawiam
 • @Maciej Piotr Synak 18:50:04"...Ja myślę raczej o dwóch królach na raz, o rożnych kompetencjach..."
  To otwiera dużą przestrzeń do rozważań...Liczba królów, ale także kompetencje , które i na jakich zasadach przekazują społeczności jednostkom....

  Współczesne skomplikowanie ilościowe i jakościowe życia społecznego spowodowało, że król to już nie sędzia, nie kontroler urżędników , to nie wielki przedsiębiorca, to nie kreator pieniądza, to nie naukowiec , to nie najwyższy teolog , to nie najlepszy reproduktor....

  Co to jest król ???W 2013 roku...

  W marcu br przypomniałem refleksje Brytyjczyka, czyli osoby
  majacej z monarchią kontakt powszedni http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2013/03/jezeli-ludzie-sa-tak-nedzni-ze-wiwatuja.html

  Sprawa struktury władzy to nie musi być wybór pomiędzy wołem ze złota a kamiennymi tablicami z ideologią...jak nam wyjaśniają świat judeochrześcijanie.
  A może w to miejsce pozytywne rozważania nad pytaniem : Ile władzy nad sobą dajemy drugiej osobie i ile odpowiedzialności za drugą osobę bierzemy na siebie ???

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031