Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
940 postów 3950 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Rubel i juan będą wspólnie przeciwstawiać się dolarowi ???

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy Prezydenci Chin i Rosji jutro lub pojutrze w Szanghaju otwarcie oznajmią światowej opinii publicznej, że dolar USA nie będzie pośredniczył między tymi państwami ???

 Takie spekulacje pojawiają się w związku z zapowiadanym podpisaniem długoterminowej ( 30 letniej) umowy  na dostawę gazu do azjatyckiego mocarstwa. W.W.Putin w wywiadzie powiedział, że umowa jest gotowa w 98%... Czy brakujące 2 %  związane jest z  ceną dostaw, trasą  lub kosztem rurociągów czy , jak niektórzy spekulują , z możliwością zapisu wielkości finansowych w juanach (RMB) lub rublach (RUB)...

 

 

Oczywiście pominięcie pośrednictwa dolara amerykańskiego w kontraktach międzynarodowych dzisiaj już nie jest jakąś sensacją .Ta jednak umowa nabiera bardzo spektakularnego charakteru...ze względu na prestiż stron jak również na rękawicę rzuconą przez administrację waszyngtońską...Chinom w postaci oświadczenia Baracka Obamy w Japonii , że sporne wyspy  Senkaku na Morzu Wschodniochińskim              podlegają traktatowi o pomocy wojskowej  ...A Rosja ma ring w Ukrainie...

 

Rubel  i juan razem ??? Za dwa dni poznamy odpowiedź...

 

 
 
                                   X X X
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031