Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
742 posty 3218 komentarzy

Tajemnicza Polska 51

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 50 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Rubel i juan będą wspólnie przeciwstawiać się dolarowi ???

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy Prezydenci Chin i Rosji jutro lub pojutrze w Szanghaju otwarcie oznajmią światowej opinii publicznej, że dolar USA nie będzie pośredniczył między tymi państwami ???

 Takie spekulacje pojawiają się w związku z zapowiadanym podpisaniem długoterminowej ( 30 letniej) umowy  na dostawę gazu do azjatyckiego mocarstwa. W.W.Putin w wywiadzie powiedział, że umowa jest gotowa w 98%... Czy brakujące 2 %  związane jest z  ceną dostaw, trasą  lub kosztem rurociągów czy , jak niektórzy spekulują , z możliwością zapisu wielkości finansowych w juanach (RMB) lub rublach (RUB)...

 

 

Oczywiście pominięcie pośrednictwa dolara amerykańskiego w kontraktach międzynarodowych dzisiaj już nie jest jakąś sensacją .Ta jednak umowa nabiera bardzo spektakularnego charakteru...ze względu na prestiż stron jak również na rękawicę rzuconą przez administrację waszyngtońską...Chinom w postaci oświadczenia Baracka Obamy w Japonii , że sporne wyspy  Senkaku na Morzu Wschodniochińskim              podlegają traktatowi o pomocy wojskowej  ...A Rosja ma ring w Ukrainie...

 

Rubel  i juan razem ??? Za dwa dni poznamy odpowiedź...

 

 
 
                                   X X X
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031