Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
946 postów 3954 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

...Ziemia kręci się jakoś inaczej....

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wschód zachodem a zachód wschodem ???

Internet zniesie dużo, ale jest tez złośliwy , bo zapamiętuje co się w nim promowało...Atlantyccy blogerzy po wtorkowej euforii, że Putin dostał po nosie , w środę poczuli , że Ziemia kręci się jakoś inaczej... Zaowocowało to pytaniami...Przykład :"... Po prostu niesamowite. Jeszcze dziś z rana czytałem na jednym wiodących portali nurtu głównego (w sekcji ekonomicznej!)  o tym jak to Chińczycy wymierzą siarczysty policzek Putinowi odmawiając podpisania wieloletniego kontraktu na dostawy gazu. Artykuł nie powinien wcale się w tym dziale znaleźć ale w dziale pudelek i to w formie anonimowych komentarzy. Taki był język tego artykułu. Na poziomie sztubaka z ogólnika zachłyśniętego propagandą „silni, zwarci, gotowi”.A teraz gdy już wiadomo, że kontrakt doszedł do skutku to na wiodących portalach internetowych nurtu głównego głucho i cicho. Jak zwykle duperele i obfite biusty. Nie jest to informacja warta tego aby być na stronie głównej. Proponuję sformować eskadrę bombowców zrzucających sex-bomby zamiast bomb. Nikt nam nie podskoczy. Jestem niepoważny? Bynajmniej. Jakiś czas temu czytałem o poronionych pomysłach pojawiających się w Departamencie Obrony USA. Jednym z nich był pomysł aby nad obszarem zajmowanym przez wroga rozpylać środki powodujące zachowania homoseksualne u żołnierzy..."
Pytania o ciszę medialną ??? Moim zdaniem nie zostały opracowane wytyczne , co mają pisać " niezależni " blogerzy...Dzisiaj już będzie lepiej...Skoncentrują się na tym , że kontrakt jest nie istotny finansowo, że Rosja musi sama zbudować rurociągi, że to dopiero od 2018 roku...

Gaz, gaz , gaz...tak naprawdę to był przy okazji Konferencji Szanghajskiej Organizacji Współpracy , niejednokrotnie uważanej za przeciwwagę do NATO...
Ale o tym to już będzie cisza,  jak o spiskowych praktykach dziejów...

Dodam , że koncentrowanie się na kontrakcie gazowym jest formą zaklinania rzeczywistości...
W Szanghaju między Rosją a Chinami doszło do porozumienia w większym obszarze zagadnień ,

 niż chcieliby zauważać  zwolennicy hegemoni anglosaskiej w Polsce...
Zasygnalizuję kilka "nowości" chińsko -rosyjskich :

--- Rosyjski United Aircraft Corporation i chińska korporacja COMAC potwierdziły plany budowy 400 samolotów pasażerskich o szerokim korpusie, dalekiego zasięgu potencjalny rywal Boeinga z USA i Europy Airbusa. 

-- Druga co do wielkości instytucja finansowa Rosji, VTB, podpisał umowę z Bank of China na ominięcie dolara i rozliczania się w walutach krajowych

---Chiński producent samochodów Great Wall Motor Co planuje zbudować fabrykę samochodów w Tula regionie Rosji, inwestując 521.000.000 dolarów , która może wytwarzać 150.000 pojazdów rocznie.

Współpraca wojskowa ,most na Amurze, gaz skroplony , produkcja kauczuku, turystyka,cement....

Aż głowa boli , jak to wszystko przemilczeć ,,,,, Polacy nic się nie stało

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930