Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
742 posty 3218 komentarzy

Tajemnicza Polska 51

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 50 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

...Ziemia kręci się jakoś inaczej....

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wschód zachodem a zachód wschodem ???

Internet zniesie dużo, ale jest tez złośliwy , bo zapamiętuje co się w nim promowało...Atlantyccy blogerzy po wtorkowej euforii, że Putin dostał po nosie , w środę poczuli , że Ziemia kręci się jakoś inaczej... Zaowocowało to pytaniami...Przykład :"... Po prostu niesamowite. Jeszcze dziś z rana czytałem na jednym wiodących portali nurtu głównego (w sekcji ekonomicznej!)  o tym jak to Chińczycy wymierzą siarczysty policzek Putinowi odmawiając podpisania wieloletniego kontraktu na dostawy gazu. Artykuł nie powinien wcale się w tym dziale znaleźć ale w dziale pudelek i to w formie anonimowych komentarzy. Taki był język tego artykułu. Na poziomie sztubaka z ogólnika zachłyśniętego propagandą „silni, zwarci, gotowi”.A teraz gdy już wiadomo, że kontrakt doszedł do skutku to na wiodących portalach internetowych nurtu głównego głucho i cicho. Jak zwykle duperele i obfite biusty. Nie jest to informacja warta tego aby być na stronie głównej. Proponuję sformować eskadrę bombowców zrzucających sex-bomby zamiast bomb. Nikt nam nie podskoczy. Jestem niepoważny? Bynajmniej. Jakiś czas temu czytałem o poronionych pomysłach pojawiających się w Departamencie Obrony USA. Jednym z nich był pomysł aby nad obszarem zajmowanym przez wroga rozpylać środki powodujące zachowania homoseksualne u żołnierzy..."
Pytania o ciszę medialną ??? Moim zdaniem nie zostały opracowane wytyczne , co mają pisać " niezależni " blogerzy...Dzisiaj już będzie lepiej...Skoncentrują się na tym , że kontrakt jest nie istotny finansowo, że Rosja musi sama zbudować rurociągi, że to dopiero od 2018 roku...

Gaz, gaz , gaz...tak naprawdę to był przy okazji Konferencji Szanghajskiej Organizacji Współpracy , niejednokrotnie uważanej za przeciwwagę do NATO...
Ale o tym to już będzie cisza,  jak o spiskowych praktykach dziejów...

Dodam , że koncentrowanie się na kontrakcie gazowym jest formą zaklinania rzeczywistości...
W Szanghaju między Rosją a Chinami doszło do porozumienia w większym obszarze zagadnień ,

 niż chcieliby zauważać  zwolennicy hegemoni anglosaskiej w Polsce...
Zasygnalizuję kilka "nowości" chińsko -rosyjskich :

--- Rosyjski United Aircraft Corporation i chińska korporacja COMAC potwierdziły plany budowy 400 samolotów pasażerskich o szerokim korpusie, dalekiego zasięgu potencjalny rywal Boeinga z USA i Europy Airbusa. 

-- Druga co do wielkości instytucja finansowa Rosji, VTB, podpisał umowę z Bank of China na ominięcie dolara i rozliczania się w walutach krajowych

---Chiński producent samochodów Great Wall Motor Co planuje zbudować fabrykę samochodów w Tula regionie Rosji, inwestując 521.000.000 dolarów , która może wytwarzać 150.000 pojazdów rocznie.

Współpraca wojskowa ,most na Amurze, gaz skroplony , produkcja kauczuku, turystyka,cement....

Aż głowa boli , jak to wszystko przemilczeć ,,,,, Polacy nic się nie stało

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031