Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
940 postów 3950 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Czy do Nowego Testamentu i Tory dołącza Koran ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj, 8 czerwca, w Watykanie w czasie katolickich uroczystości religijnych ma być po raz pierwszy w historii czytany KORAN.

 

 

Według komentatorów jest to pokłosie wizyty papieża Franciszka na Bliskim Wschodzie . Upatrują w nim symbol starań o pokój pomiędzy Palestyńczykami i Izraelczykami , a także/lub próbę budowy sojuszu religii tzw. abrahamowych.


 


Dla niektórych jest to szok :

SHOCK: For First Time Ever Pope to Allow Reading of Quran and Islamic Prayers at Vatican This Sunday! - See more at: http://www.libertynews.com/2014/06/shock-for-first-time-ever-pope-to-allow-reading-of-quran-and-islamic-prayers-at-vatican-this-sunday/#sthash.3lNv7y60.dpuf....


dla innych znak pokoju :

For the first time in history, Islamic prayers and readings from the Quran will be heard at the Vatican on Sunday, in a move by Pope Francis to usher in peace between Israelis and Palestinians.  alarabiya.net/en/News/middle-east/2014/06/06/Islamic-prayers-to-be-held-at-the-Vatican.html


Teologowie maja szansę na nowe doktoraty, a wierni rzymskokatoliccy na wycieczkę w krainę muzułmańskiej wersji historii ludzkości.

 


 

Muzułmanie nie uznają wolności religijnej ani dla siebie, ani dla innych - mówił libański biskup katolicki na watykańskim Synodzie Biskupów dla Bliskiego Wschodu. Ale taka jednoznaczna opinia to odległa przeszłość ...2010 rok . Czy to naprawdę starożytność w świecie geopolitycznego konfliktu cywilizacji ?


Cynicy natomiast uważają , że Watykan pracuje na ideologicznym odcinku frontu starcia Zachodu i Wschodu...o panowanie nad światem. I nie chodzi tu o panowanie duchowe,

 ale bardzo wymierne panowanie nad  miliardami podatników.


Nie ma boga prócz Allaha, a Mahomet jest jego Prorokiem.....


 Może fanatyzm na Ukrainie jest tylko przedsmakiem tego,

co nas czeka w niedalekiej przyszłości???

                                                  x x x


Zapraszam zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/

 

 

KOMENTARZE

 • @
  Rola fanatyków religijnych i to wszystkich odcieni powoli dobiega końca, najwyższy czas się polubić , żadna religia nie musi dominować , wszystko kiedyś się kończy dlatego dobrze się dzieje ,że i konflikty religijne znajdą swój kres
 • Autor
  Małe uzupełnienie do cytowanego w notce tekstu.
  Pierwszy raz islamskie modlitwy były słyszane w bazylice Piotrowej w czasie wojny papieża Grzegorza VII z cesarzem Henrykiem IV, na odsiecz oblężonemu w zamku Św Anioła przybył z południa Włoch Robert Gwiskard z armią Normanów i Saracenów. Cesarz musiał się wycofać, lecz wyzwoliciele splądrowali Rzym a muzułmańscy duchowni odprawili nabożeństwo w bazylice Piotrowej. Wzburzenie ludu rzymskiego było tak wielkie, że papież musiał udać się na wygnanie.
  Pośrednio do tej sytuacji przyczynił się biskup krakowski Stanisław, biorąc udział w spisku przeciwko największemu sojusznikowi papieża, królowi Polski Bolesławowi Szczodremu
 • @roux 11:18:16
  uzupełnienie do komentarza.
  Saraceni przybyli na odsiecz papieżowi Grzegorzowi VII.
 • @roux 11:18:16
  Dziękuję za komentarz...Czy modlitwy . o których wspominasz , były odmawiane przez katolickich hierarchów ???
  Chyba nowość polega na tym , że w czasie watykańskich katolickich obrzędów będą czytania z Koranu wykonane przez duchownych nieislamskich.

  Poczekajmy kilka godzin...iZobaczymy , czy zapowiedź się sprawdziła...
 • Myślę, że najwyższy czas by uzmysłowić sobie, że
  chrześcijaństwo, islam, judaizm to wiara w tego samego Boga, Boga Abrahama, Izzaka itd. Pewnie dłużej na przyjdzie dochodzić do tego, że źródłem tych religii są religie starożytności. Idea jednego Boga pojawia się za Echnatona i boga Atona (słońca). Mojżesz żyje w niedługim czasie po śmierci Echnatona i posiadał święcenia kapłańskie, tak jak każdy z rodziny faraona.

  Chrześcijaństwo jest religią wyrosłą wśród poganochrześcijan św. Pawła. Islam jest religią u której podłoża stoi judeochrześcinaństwo (kościół Jerozolimski) Islam mówi, nie ma Boga prócz Allaha, a Mahomet jest jego prorokiem. Ale jego prorokiem jest również Jezus, o czym już nie wszyscy wiedzą. Wielu biblistów i badaczy wczesnego chrześcijaństwa twierdzi iż dobrzy chrześcijanie, o których mówi Koran to Ebionici (judeochrześcijanie) czyli odłam, który miał ściślej trzymać się nauki Jezusa niż poganochrześcijanie św. Pawła.

  Dlatego należy ludziom tłumaczyć, że te trzy religie nie są przeciwne sobie, za to są ich odłamy, które jak najbardziej są groźne. Mówię tu o ekstremistach z dowolnego z wyznań. Ekstremiści nie są ani chrześcijanami, żydami a mahometanami, są tylko i wyłącznie ekstremistami, którzy swoje chore teorie zbudowali w oparciu o jedno z tych wyznań.
 • @Zawisza Niebieski 12:55:54 " Pewnie dłużej nam przyjdzie dochodzić do tego, że źródłem tych religii są religie starożytności"
  I ostatni obrazek z mojej notatki dotyczy właśnie tej sytuacji...

  Pozdrawiam i dziekuję za komentarz
 • @
  Cóż. Nie tak dawno zamieściłem sugestię, że właściwym byłoby, gdyby w Polsce jako lekcję traktować w czasie mszy św. jakieś fragmenty historii Polski.
  Bo niby czemu mamy być "szkoleni" w historii żydowskiej.

  Opisana inicjatywa jest w pewnym stopniu zbieżna; poszukuje się wszystkich wspólnych elementów, które wpłynęły i wpływają na naszą religijność i system wartości.

  Tyle, że podważa to jedyność "narodu wybranego", a tym samym literalną świętość ST. A np. ostatnio doszło do awantury na tym tle z Eine, który żąda i twierdzi, że ST jest równie świętą księgą (a może bardziej) niż NT. Czyli możliwe są różne pierwowzory pierwotnego przekazu.

  Tu pojawia się kwestia wpływu Pawła na kierunek rozwoju chrześcijaństwa. Zauważalne są wpływy pozostałości judaizmu na retorykę Pawła. (Zauważa to Zawisza Niebieski).
  Warto głębiej zastanowić się nad rolą, jaką odegrało w historii Kościoła zdanie: "Zło dobrem zwyciężaj".Także manichejskie wpływy u Augustyna - odegrały istotną rolę ewolucyjną.

  Może czas wrócić do korzeni?
 • @zbigniew1108 13:37:17 @ Krzysztof.J.Wojtas
  Synem Boga w starożytności nazywano władców, faraonowie (synowie boga Ozyrysa), Aleksander Wielki był niepokalanie poczętym synem Boga Dionizosa, władcy Rzymu od Cezara byli również synami bożymi. Synami bożymi byli również ludzie nauczający religii jak Jezus, czy Jan Chrzciciel czyli ludźmi których dziś nazywamy doktorami teologii. W tym kontekście widzi to judeochrześcijaństwo w tym Islam mówiąc o Jezusie jako o proroku poprzedzającym ostatniego proroka Mahometa. Zwoje znad Morza Martwego mówią o synach bożych w liczbie mnogiej. Jezusa jako jedynego syna Boga ogłosił dekretem cesarz Konstantyn ponad 300 lat po jego śmierci.

  Zrodzonym z dziewicy, który umiera za ludzkość był zarówno Ozyrys, jak i Dionizos czy Mitra. Wiele elementów w chrześcijaństwie, ale również w judaizmie wynika z dawnych religii. Np. Dekalog zaczerpnięty jest z Egipskiej księgi zmarłych.

  Judaizm jest nałożeniem kultury ludów Izraela ideę jednego boga Atona, którego dokonał Mojżesz.

  Judeochrześcijaństwo jest nałożeniem nauki Jezusa i jego uczniów, przy czym dużo wniosła do niego Maria Magdalena, która to zupełnie nieświadomym uczniom przynosi ideę "Pan zmartwychwstał". O tym, że Jezus umrze, zmartwychwstanie uczniowie nie mieli bladego pojęcia. Jezus spędza między uczniami kilka lat, naucza a uczniowie wszystkiego dowiadują się dopiero od Ducha Świętego? Kolejny element, uczniowie zaczynają mówić wszystkimi językami świata, ale Piotr potrzebuje Marka, który jest jego tłumaczem?

  Poganochrześcijaństwo, czyli dzisiejsze religie Katolicyzm, Prawosławie i Protestantyzm to nałożenie nauki Pawła na judeochrześcijaństwo

  Islam jest kultury ludów arabskich na judeochrześcijaństwo, którego dokonał Mahomet. Dlatego dzisiejsze chrześcijaństwo i islam są dwoma gałęziami wyrosłymi z judeochrześcijaństwa, czyli Kościoła Jerozolimskiego, którego tworzyli uczniowie Jezusa, Jakub Sprawiedliwy, brat Jezusa, Miriam, matka Jezusa.
 • @zbigniew1108 11:31:01
  Nie.
  Modlitwy były odmawiane przez saraceńskich duchownych.
  Wyzwoliciele wyparli Niemców, lecz większą uwagę poświęcali gwałtom i grabieżom.
  Stąd nienawiść ludu rzymskiego zarówno do wyzwolicieli jak i papieża Grzegorza VII.
 • @roux 17:51:35
  Osobiście przychylam się do opinii , że dzisiaj też bardziej będzie chodziło o politykę niż o teologię... Salat , modlitwa , tefilah ...
  Po owocach ich poznamy
 • ---------- SWIAT myśli !!
  http://alles-schallundrauch.blogspot.com/
 • @ninanonimowa 18:18:02
  Ale się dobraliście ....., no nie źle ...
 • Połączenie tych religii spowoduje powstanie JEDNEJ ŚWIATOWEJ RELIGII
  Ta nowa, jedna światowa religia, złoży hołd bestii.
  Orędzia Ostrzeżenia  Wtorek, 09.10.2012, 21.31

  Moja droga, umiłowana córko, wiele dusz staje się czujnych w tym czasie, gdyż są świadkami szybkich zmian, które teraz zaczynają się uwidaczniać w Moim Katolickim Kościele.

  Wszystkie znaki, które zapowiedziałem poprzez ciebie, zaczynają być już widoczne. Można zauważyć brak dostępnych Mszy. Nie jest już łatwo dostępna Najświętsza Eucharystia. W wielu Moich Kościołach ograniczony jest Sakrament Spowiedzi.

  Nie ma kapłanów w wielu Moich kościołach, aby nimi zarządzać. Jest tak wielu opuszczających Moje kościoły w tym czasie ucisku, że niedługo kościoły te zostaną przekazane dla komercyjnych firm.

  Ponieważ wiara Chrześcijan jest wypróbowywana, ważne jest zatem, aby w dalszym ciągu modlić się Moimi Modlitwami Krucjaty. Wkrótce do Katolickiego i innych Kościołów Chrześcijańskich wprowadzeni zostaną nowi słudzy.

  Najpierw, na krawędziach, rozmyte zostaną religijne różnice. Następnie, w krótkim czasie, nie rozpoznacie już Moich Nauk, ponieważ będą subtelnie usuwane. W ich miejsce zaistnieje seria niejasnych, ale poetyckich wypowiedzi, które promować będą tolerancję grzechu.

  Kłamstwa, przedstawiane niczego nie podejrzewającym osobom regularnie chodzącym do kościoła, nie zostaną początkowo zauważone. Później Moich wyznawców dręczyć będzie głęboko niepokojące uczucie, że coś jest nie tak.

  Ostatecznym oszustwem będzie to, kiedy Święte Sakramenty zastąpione zostaną przez pogańskie substytuty.

  Wszystko odbędzie się pod przewodnictwem fałszywego proroka, którzy stwierdzi, że jest arcykapłanem nad wszystkimi religiami, połączonymi w jedną. Ta nowa, jedna światowa religia, złoży hołd bestii.

  Wszyscy ci, którzy będą ślepo podążać, zostaną pożarci przez bestię i będą utraceni dla Mnie na zawsze.

  Szybkość, z jaką to się stanie, zaskoczy Moich wyznawców. Ten plan jest starannie zorganizowany. Kampania, aby zamienić wrogość Chrześcijan w akceptację świeckich praw, jest profesjonalnie sterowana.

  Jest to zaplanowane wśród wielu narodów przez jedną grupę, która, aby poprzeć swoje złe kłamstwa, wykorzystuje znane osobowości, gwiazdy i figurantów, z których wszyscy są przez większość uznawani.
  Uważajcie. Nie akceptujcie kłamstw. Nie dajcie się zaangażować w plan bezczeszczenia Mojego Świętego Imienia.

  Wasz Jezus
  Król i Odkupiciel całej ludzkości

  (źródło: paruzja.info)
 • @Jane 21:34:08
  takich "nawiedzonych" przekazów - to na kopy.
  Co jeden "mistyk" to zaraz wypowiada się w imieniu Pana Boga.
  A gary w domu nie pozmywane...
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:26:33
  Bądźcie ostrzeżeni. Nowa Światowa Religia będzie wydawać się z zewnątrz dobrą i pobożną organizacją, pełną miłości i współczucia.
  Orędzia Ostrzeżenia
  (źródło:paruzja.info)

  Niedziela, 08.07.2012, godz.17.17

  Moja droga, umiłowana córko, wielka apostazja, o której mówiłem, nabiera teraz tempa na całym świecie.

  Tym razem rozprzestrzenia się jak zasłona nad Moim Świętym Kościołem na ziemi i zaciemnia jego zdolność widzenia, jak gęsta mgła.

  Jest to moment wielkiego podziału Mojego Kościoła na dwa obozy.

  Z jednej strony będziecie mieli Moje ukochane, wierne, wyświęcone sługi, którzy podążają za Moimi Naukami, i którzy nigdy od nich nie odbiegają.

  Z drugiej strony znajdą się ci kapłani i inni przywódcy w Moich Chrześcijańskich Kościołach, którzy pozostają pod wpływem współczesnego życia, i którzy profanować będą Moje Prawa.

  Oni uginają się pod presją ludzi oczekujących, że wykażą tolerancję w Imię Boga zmieniając Boże Prawa, aby dostosować je do ludzkich potrzeb.

  Są pełni pychy, arogancji i ziemskich ambicji. Dla nich nie będzie miało znaczenia, jeśli zmienią Święte Sakramenty, aby pasowały do grzesznego programu.

  Nie. Oni ułatwią akty odrazy, które zostaną popełnione w Kościołach Mojego Ojca, a wszystko w imię praw obywatelskich i tolerancji.

  Zaakceptują grzech i będą Mnie obrażać obnosząc się z takimi grzechami przed Moimi Świętymi Tabernakulami, spodziewając się ode Mnie przyjęcia tych ohydnych czynów.

  Wkrótce zniosą Święte Sakramenty, aby zadowolić wszystkich.

  W ich miejsce odbywać się będą uroczystości, imprezy i inne formy rozrywki.

  Stanie się to Nowym Światowym Kościołem, który będzie się szczycił imponującym budynkiem w Rzymie, ale który nie będzie honorował Boga.

  Zostanie zbudowany z tajemnymi, satanistycznymi symbolami, widocznymi dla wszystkich, i będzie wielbić bestię.

  Wszelki grzech, odrażający dla Mojego ukochanego Ojca, zostanie publicznie uczczony i miliony ludzi zaakceptują ich przepisy deprawacji, jakby były godnymi w Oczach Boga.

  Moi wyświęceni słudzy, którzy pozostaną lojalni wobec Mnie, będą musieli odprawiać tajne Msze lub spotka ich uwięzienie.

  Zbiorą się w mocy i napełnieni Duchem Świętym, nadal będą karmić Boże dzieci Pokarmem Życia.

  Muszą zapewnić, aby tym wszystkim, których poprowadzą, zaofiarowana została ochrona Pieczęcią Boga Żywego.

  Czas na Nową Świątynię, która zostanie zbudowana na cześć bestii, jest obecnie bardzo bliski.

  Zostanie wybudowana pod dyktaturą antychrysta, który wkrótce wejdzie na światową scenę, jako człowiek pokoju.

  Zbierzcie się razem wszyscy Moi wyznawcy, tak szybko, jak tylko możecie. Moi kapłani, którzy rozpoznają Mój Głos, musicie rozpocząć przygotowania w celu zapewnienia, że Mój Kościół na ziemi będzie mógł z mocą przetrwać nadchodzące prześladowania.

  Miejsca schronienia będą dla was z czasem gotowe do wykorzystania, ponieważ pouczałem Moich wyznawców przez jakiś czas, aby zapewnić, że będą służyć waszym celom.

  To prześladowanie będzie krótkie i przetrwacie je, chociaż będzie bolesne.

  Bądźcie ostrzeżeni. Nowa Światowa Religia będzie wydawać się z zewnątrz dobrą i pobożną organizacją, pełną miłości i współczucia.

  Będzie emanować wspaniałym obrazem tolerancji i wychwalać każdy grzech znany Bogu. Przekręci każdy grzech tak, że będzie wydawał się do zaakceptowania w oczach Boga.

  Ale musicie wiedzieć, że taka ohyda napawa Mnie obrzydzeniem i biada tym, którzy podążają tą niebezpieczną drogą do wiecznego potępienia.

  Grzech będzie zawsze grzechem w Moich Oczach.

  Czas tego nie zmieni. Nowe reguły, pasujące do ludzkiej pogoni za grzesznymi pragnieniami, nigdy nie zostaną przeze Mnie zaakceptowane.

  Przygotujcie się teraz do tego wielkiego oszustwa, ponieważ nastąpi ono bardzo niedługo.

  Wasz Jezus
 • @Jane 16:50:28
  A gary pozmywane? To do roboty, a nie tu mistyczkę udawać.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:03:01
  Orędzie z 5 października 2011 roku, godz. 21.00

  Globalne grupy pod domeną antychrysta

  Moja droga, ukochana Córko, cieszę się, że poświęcasz większą ilość godzin na Adorację do Mnie. To dobrze, gdyż Moje Łaski, dawane ci w tym szczególnym czasie, wzmocnią twoją wolę, aby jeszcze bardziej rozpowszechniać Moje Orędzia.

  Teraz, gdy więcej Moich dzieci zdaje sobie sprawę z atmosfery panującej w świecie, która zarówno politycznie, jak i gospodarczo, zmieniła się w niezrozumiały dla nich sposób, wkrótce ujrzą one prawdę. Światowi przywódcy, o których mówię, a którzy przez tchórzostwo ukrywają się tam, gdzie nie możecie ich zobaczyć, potęgują swoje plany globalnej dominacji.

  Budują armie, produkują broń i trujące substancje, a wszystko w jednym celu – aby zniszczyć Moje dzieci. Jeśli wnikliwi obserwatorzy publikują prawdę, potępiana jest ona stale jako teorie spiskowe. Musicie zrozumieć, że te grupy są tak silne, a wszystkie zjednoczone pod jednolitą fasadą powagi, że mogą manipulować prawdą i ukryć ją przed opinią publiczną.

  Dzieci, przyjmijcie do wiadomości, że zła grupa podnosi się do walki przeciw Moim własnym wyznawcom i liderom w Kościele. Udało im się nawet przeniknąć od wewnątrz do Mojego Kościoła. Ich jad wypluwany jest nadal, jak strumień płynący i tryskający we wszystkich kierunkach. Istnieje plan, nie tylko aby was oszukać, ale też, aby przekonać was do ich sposobu myślenia. Na zewnątrz będą postrzegani jako oferujący światu ratunek pod postacią humanitarnych przedsięwzięć. Ich kreatywne rozwiązania, aby ułatwić wam życie, będą formą łączącą w jedno – wasze pieniądze, waszą żywność, wasze zdrowie, wasz majątek i waszą religię; wszystko pod jedną domeną – dziedziną władzy antychrysta.

  Proszę, odrzućcie próby tych złych ludzi, aby was wciągnąć, Moje niewinne dzieci, do ich podłego planu. Oni chcą, abyście wy, poprzez wasze własne przyzwolenie, odrzucili Boga, Mojego Wszechmogącego Ojca. Jeśli tylko uzyskają nad wami kontrolę, będziecie zgubieni. Będą kontrolować to, co jecie, w jakich religijnych praktykach uczestniczycie oraz lekarstwa, które wam dostarczą.

  Módlcie się, módlcie się do Boga Ojca, aby zatrzymać teraz ich podłe okrucieństwo i proście Go, aby uratował ich dusze podczas Ostrzeżenia. Niezależnie od tego, jak przebiegłe są ich plany, oni przede wszystkim potrzebują waszych modlitw. Są marionetkami w rękach szatana i w wielu przypadkach te słabe, zabłąkane dusze nie wiedzą, co czynią, ani na czyje rozkazy reagują.

  Jeśli możecie, módlcie się codziennie Koronką do Mojego Bożego Miłosierdzia za te dusze, tak długo, jak tylko możecie. Pomóżcie Mi je uratować.

  Wasz Jezus
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:03:01
  Orędzie z 17 kwietnia 2011 roku, godz. 9.00

  Nowy Porządek Świata – Plan kontroli waszych pieniędzy i waszej żywności

  Moja ukochana córko, na całym świecie nastąpi teraz seria klęsk żywiołowych. Wystąpią one w niezwykłych i nieoczekiwanych miejscach i będą tragiczne w swej intensywności. Wpłynęło na to grzeszne zachowanie ludzi. Odprawiajcie pokutę i nie zapominajcie, że te klimatyczne katastrofy mają obudzić was z waszego zaślepienia i waszego braku wiary. Mają one również na celu zmniejszenie wpływu złej Grupy światowych sojuszy i ich złowrogich działań. Grupy te, które można nazwać Nowym Światowym Rządem w stanie przyczajenia, planują teraz ujawnienie się pod przewodnictwem antychrysta. Te same Grupy spowodowały upadek systemu bankowego, a teraz będą wszędzie niszczyć waluty tak, aby przejąć nad wami kontrolę.

  Moja córko, gdy przekazywałem ci tę wiadomość przed kilkoma miesiącami, wydawała ci się dziwna, ale jednak zapisałaś, co powiedziałem. Ten podły, zły plan węży, wyznawców szatana, opracowywany był już od długiego czasu. Niektóre z ich wyrafinowanych planów są już ujawnione, ale wielu ludzi wierzy, że świat przeżywa po prostu kolejny kryzys finansowy. Obudźcie się teraz wszyscy. Rozejrzyjcie się dokoła i przekonajcie się sami.

  Przestańcie próbować tłumaczyć, że świat jest tylko pogrążony w bólach depresji spowodowanej dekoniunkturą w gospodarce, bo nie jest to prawdą. Przez jedną globalną walutę oraz nadmierne zadłużenie waszego kraju, ludzie ci będą w stanie kontrolować każdego z was. Żaden kraj nie wymknie się z ich szponów. Pamiętajcie o Moich słowach: wasze pieniądze będą bezwartościowe. Wasz dostęp do żywności oraz innych artykułów pierwszej potrzeby stanie się możliwy poprzez oznakowanie, o którym mówiłem.

  Proszę, proszę nie akceptujcie tego znaku, bo będziecie wówczas dla Mnie straceni.

  Znak ten zabije was, nie tylko fizycznie, ale również duchowo. Pozostańcie poza jego wpływem.

  Jeśli chcecie uniknąć tego znaku, znaku zwierzęcia, rozpocznijcie już teraz planowanie zapasu żywności, okryć, świec i wody. On, antychryst, który poprowadzi ten Nowy Światowy Rząd, wierzy, że skradnie ludzkości dusze; ale tego nie dokona. Tak jak wielu wpadnie pod jego wpływ, tak samo również Moi wyznawcy pozostaną nieugięci i dotrzymają wierności Mnie, waszemu Boskiemu Zbawicielowi.

  Wy wszyscy, którzy te proroctwa traktujecie z pogardą i drwiną, posłuchajcie teraz:

  Jeżeli dostaniecie się pod wpływ tej Światowej Mocy, będziecie straceni. Będziecie potrzebować silnej Wiary, aby przeżyć. Ja odpowiem na modlitwy, które będziecie odmawiać. Będę was chronił w ten straszny czas na ziemi. Przygotujcie się teraz do spotkań w grupach, w których w spokoju i potajemnie będziecie mogli się modlić.

  Ten Nowy Porządek Świata zaistnieje także w ich modłach, w ich własnych, ohydnych świątyniach. Świątynie te istnieją wszędzie, chociaż budowane były potajemnie. Obdarowują tam swego idola, szatana, ofiarami i oddają mu pokłon. Kulty te zataczać będą szerokie kręgi i wszystkie mają ten sam szalony cel – zapanowanie nad ludzkością. Uczynią to przez próbę przejęcia kontroli nad waszą walutą, waszą żywnością i waszą energią.

  Walczcie z nimi najlepszą z dostępnych wam metod, poprzez modlitwę i szerzenie nawrócenia.

  Módlcie się także za tych zaślepionych ludzi, którym obiecane zostały wielkie bogactwa, technologie, przedłużenie życia i inne cuda. Jak bardzo są w błędzie. W rzeczywistości zostali oszukani.

  Gdy odkryją prawdę, będzie już za późno, gdyż strąceni będą na dno przepaści.

  Módlcie się wszyscy, odmawiajcie codziennie koronkę do Miłosierdzia Bożego i Modlitwę Różańcową, tak często jak jest to możliwe, aby złagodzić skutki tego podstępnego i demonicznego planu. Módlcie się także za te dusze, które stracone zostaną przez karzącą rękę Boga Ojca w mających nastąpić globalnych katastrofach żywiołowych. One potrzebują waszych modlitw.

  Proszę, usłuchajcie Mojego apelu o modlitwy, a będą one wysłuchane.

  Wasz kochający Zbawiciel

  Jezus Chrystus

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031