Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
946 postów 3954 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Dziwna cisza panuje wokół wraku samolotu Malaysia Airlines

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Światowe serwisy pokazały winnego Putina i po sprawie...

 

Czy już nikogo nie interesuje wyjaśnienie tego wydarzenia??? Pewne kłopoty  "manipulatorom" mogą sprawić niezależni blogerzy. Poniżej fragmenty z obszernego i szczegółowego wpisu, którego autor stawia tezę, że szczątki samolotu znalezione  w Donbasie nie są szczątkami Boeinga 777.  Całość http://www.kramola.info/vesti/neobyknovennoe/krushenie-boinga-777-na-ukraine-zamalchivaemye-versii


Zdjęcia wentylatora Boeinga 777 (czyżby?)

 

 zdjęcia silnika ( czyżby po raz drugi?)

Te zdjęcia są dobre, ponieważ w pobliżu wentylatora i silnika stoją ludzie,  ich wzrost może być wykorzystany do porównania rzeczywistych wielkości tych urządzeń. 

 

 

(Średnica silnika Boeing 777 jest tylko 30 cm mniejsza niż szerokość kabiny 737 Th)

 

 

 

 

 

 

"czarne skrzynki" - wrażenie, że są przyniesione z  zakurzonego magazynu

 

Jeśli to był samolot pasażerski, to powinny być nie tylko osoby, ale i ich bagaże

I gdzie walizki i torby, których powinno być ok. 500-600, biorąc pod uwagę zasięg lotu?

 Są, ale  bardzo, bardzo skromne ilości...

I to jest cały bagaż prawie 300 pasażerów? 


 

 Kokpit w Boeing 777 jest taki

 

Czy to co poniżej jest kabiną pilotów???

 

Lub to ???

Brak  kabiny pilotów nie zainteresował dziennikarzy....Jaki jest wynik?  W pobliżu Doniecka nie znaleziono większych części struktury Boeinga 777... Są  śmieci zróżnicowanej zawartości. Jest około trzystu ciał, ale całkowity brak ich kart pokładowych i kwitów bagażowych ( można stwierdzić, że ci ludzie nie siedzieli w samolocie, przynajmniej startującym z  europejskiego lotniska). 

A może śmieci, bagaże,zwłoki, resztki samolotu zostały zrzucone z innego samolotu...?

 Wrak Boeinga w Donbasie wyraźnie przypomina wyniki znaczącego demontażu i cięcia na kawałki samolotu po usuwaniu z miejsca wypadku, a nie wyniki  niekontrolowanego rozbicia .


 

Tak tnie się samoloty..

навесные гидроножницы gusella gzd 40 devor для металла. - купить в регионе Омская обл. в интернет-магазине ООО "Багге

 

 

takimi nożycami...

 

 

 

 

 

 

 

Утилизация самолетов на ВДНХ

 

 

tak składuje się uzyskane elementy..

 

 

 

 


Podobieństwo elementów (poniżej) znalezionych w Donbasie do elementów z magazynu(powyżej)jest zaskakująco duże...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ale to nie wszystko.

 

\ Moje dokumenty \ 777_ma 3.jpg

Oto jaśniejszy obraz tego konkretnego miejsca  

\ Moje dokumenty \ 777_ma 2.jpg


Przyjrzyjmy się i zapamiętajmy, drugą część kadłuba przy drzwiach (w pobliżu flagi). Zaczynając od lewej strony do prawej. Ostatnia litera "a" z «Malezja 'jest prawie pomiędzy oknem i drzwiami... 

A oto jak to miejsce wygląda w kadłubie w Donbasie ...


 

 


Może"katastrofa" smoleńska była podobną "katastrofą "???


                                                         x x x
 

KOMENTARZE

 • @autor
  //Czy już nikogo nie interesuje wyjaśnienie tego wydarzenia??? Pewne kłopoty "manipulatorom" mogą sprawić niezależni blogerzy.//

  Gdy niezależni blogerzy zajmą się wyjaśnianiem tzw Holokaustu, to pewnie nie będą już musieli się zajmować takimi sprawami. A czasu coraz mniej.
 • @Amarant 13:13:26
  'Cisza" sie właśnie zaczeła jak zainteresowali sie sprawą internauci na całym świecie i zamiast zgodnym chórem potępić (wiadomo kogo) zaczęli przedstawiać światu niewygodne fakty...
  Ps. Może TVN sie "przebranżawia" na przyszłych rządzących?
 • @mania przepraszania 13:19:14
  Natychmiast zniknely tez wiadomosci n.t. amerykanskiego samolotu wywiadowczego przechwyconego przez rosyjskie sily powietrzne, ktory "przypadkowo" znalazl sie na tym samym torze lotu co zestrzelony samolot Malaysia Airlines.
 • Flaga też się nie zgadza
  Na fotografii całego samolotu flaga jest umieszczona tuż przed prawą grupą okien, a na fotografii z miejsca upadku - flaga jest między ostatnim a przedostatnim oknem - co wy na to ?
 • @Kodiak 19:58:39 "rozni smieszn>>>"
  Na temat zdjęć przetoczyła się dyskusja również w internecie anglojęzycznym...
  Np. http://www.jimstonefreelance.com/indexbkaug112014.html we wpisie z dnia 29 lipca zwraca uwagę na umieszczenie flagi...,co również zauważył dzisiaj libero 11.08.2014 18:57:09

  Właśnie dziwię się milczeniu ekspertów angielskich..., w których niektórzy pokładają się nadzieję na wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej...
  No , cóż niektórzy wierzą w samolot uderzający w Pentagon 11 września...zatem masz racje , są śmieszni ludzie , którzy zamieszczają co chcą , jak chcą... a inni śmieszni ludzie im ufają...
 • @Zbigniew Jacniacki 20:22:13
  do tego tak śmiesznie w ten pentagon uderzył, że zniszczył ponoć archiwum.
 • @Zbigniew Jacniacki 20:22:13
  No to może coś by wyjaśniła fotografia malezjana, który rozpłynął się w przestrzeni w marcu br.? Należy ja porównać z tymi szczątkami w Donbasie.
 • @Zbigniew Jacniacki
  Rewelacyjny materiał!
 • @KOSSOBOR 21:26:18
  Teza jest następująca , że nie są to szczątki Boeinga 777, tylko mniejszego samolotu.Zatem nie może to być, według analizy , samolot , który zniknął w marcu...
 • Katastrofa jako "fakt medialny"
  To, że w Smoleńsku mamy mistyfikację to fakt oczywisty. Katastrofa samolotu malezyjskiego tez wygląda na ściemę a dodam jeszcze "katastrofę" linii Air Algerie w Mali. Jest kilka zdjęć ale na żadnym nie ma foteli samolotowych, które są odporne na wybuchy i pożary.

  Najprawdopodobniej mamy do czynienia z 3 "katastrofami", których nie było.
 • Fakt
  Ten link mówi wszystko

  http://wiadomosci.wp.pl/gid,16780367,gpage,6,img,16780687,kat,355,title,Katastrofa-samolotu-algierskich-linii-lotniczych,galeria.html
 • @Arjanek 12:38:36
  Co się dzieje z takimi,którzy chcą zbadac ilość ofiar holocaustu lub komory gazowe w Auschwitz, opisuje w książce "Chazarska dzicz panem świata" w tomie czwartym"Od Kaina do Lenina" Henryk Pająk.Dariusz Ratajczak też chciał,dlatego jest ś.p.
 • @CyprianPolak 21:30:59
  Tylko ktoś to widział i cisza. Pozdrawiam. http://www.defence24.pl/news_awacs-nad-polska-do-monitorowania-sytuacji-na-krymie-trzy-maszyny-obejmuja-terytorium-europy-srodkowej#
 • @Cheval Noir 21:57:07
  100/100 . Pzdr. http://zygmuntbialas.salon24.pl/510506,minely-trzy-lata-od-smierci-dr-dariusza-ratajczaka
 • @panna ewa 22:54:48
  Witaj Ukłony.
 • @panna ewa 22:54:48
  Problem jest taki że Zygmunt kasuje tylko @Gini i @ Kaczązupę to kim jesteś . :)))))
 • panna ewa ,
  ponieważ zamieszczone komentarze zaciemniają dyskusję o samolocie usuwam je. W przyszłości proszę trzymać się tematu wpisu.
  Aby nie było nieporozumień i oskarżeń o filo lub fobie, nie jestem zwolennikiem syjonizmu fizycznego lub duchowego...
 • @e-misjonarz 12:33:09
  To straszne, jak ludzie są do d....

  Nie ma ma już prawie nikogo kto to odnotowuje.
  Gdzie te tłumy śledztwa obywatelskiego. Sami nie zrobią i komuś nie pozwolą.

  Jak dałem post dzięki Pana spostrzeżeniu, o spotkaniu ze zmarłym śp. Szaniawskim to na S24 wszyscy mordy pozamykali. Tylko na Neon było kilka komentarzy.

  Poszczuć ich trampkiem jaki pisał kiedyś Ziemkiewicz
 • Ferment sieje
  I po co to ferment sieje, jak akurat na tych zdjęciach, wszystko się zgadza mniej więcej.
  Wentylator: promień wentylatora na zdjęciu całego silnika to mniej więcej wysokość człowieka. Jeśli by żołnierz na zdjęciu położył się, wychodzi promień jak trzeba.
  Turbina silnika: na zdjęciu z katastrofy wydaje się za mała względem zdjęcia całego silnika, ale trzeba wziąć pod uwagę, że jest ona w środku, w grubej obudowie, zatem też mniej więcej się zgadza. Na zdjęciu szczątków obudowy nie ma.
  Drzwi, flaga, napis: Jeśli się dobrze przyjrzeć, to na zdjęciu drzwi z katastrofy są okienka tuż obok, otwarte. W samolocie na zdjęciach nie widać ich, z tej prostej przyczyny, że są to wzierniki zakryte pokrywami. Na zdjęciach całego samolotu widać nawet obrysy tych pokryw, co jeden mądrala zaraz uznał za retusz w paint'cie. Pokrywy po wypadku odpadły i wydaje się że to okienka. Pozycja flagi względem drzwi i litery a z napisu względem drzwi jest poprawna.

  W katastrofie smoleńskiej rozbieżności między zdjęciami szczątków i samolotu są ogromne. Tutaj ja ich nie widzę osobiście. Przyjrzyj się człowieku. Po co ferment sieje?

  Samolot dostał rakietą na dużej wysokości, nie ma takiej opcji żeby znaleźć wszystkie jego szczątki.

  Holandia, Malezja, mają/mieli tam swoich ludzi na miejscu. Jeśli _mogła_ była tobyć maskirówka, raban by był na świat cały natychmiast. To nie są polskie pacynki.

  A wy ludzie, zdjęciom się nie przyjrzycie uważnie i zaraz chwalicie bystrość umysłu i przenikliwość.
 • C.d. - uzupełnienie.
  Na zdjęciu na którym ludzik wypina zadek, widać jeden taki wziernik bez pokrywy po lewej, drugi z pokrywą po prawej.
  Być może są to otwory do awaryjnego siłowego otwierania drzwi z zewnątrz, albo do dostępu do mechanizmów lub coś podobnego.
 • @Arjanek 12:38:36
  A co tu wyjaśniać świstaki Obamy zestrzeliły samolot. A z flagami na samolocie to mam chyba z dziesięć zdjęć Boeinga 777 9M-MRD, które zaprzeczają manipulantom tworzącym teorie spiskowe dla lemingów. Oczywiście pełny en'face a nie jakieś krzywki i skróty.
  http://re1truth2.wordpress.com/2014/08/13/sbu-stwierdza-7-08-2014-1539-ze-to-swistaki-zestrzelily-boeinga-777-lot-mh17-2014-07-17/
  Pozdrawiam
 • @BrodaczOlo 15:02:44,re1 13.08.2014 23:06:03
  Dla was jest wszystko jasne....Putin zestrzelił samolot...Inne osoby nie są o tym przekonane i czekają na pierwsze oficjalne ekspertyzy...Po kilku tygodniach mamy "NIC"...
  Bloger, którego wpis streściłem, porusza więcej wątków,np.z czego powstała tak wysoka temperatura , że duraluminiowe części samolotu "się" spaliły...a jednocześnie znajdowano czyściutkie papierowe paszporty...
  Sprawa jest w toku...a świstaki "Oba i my "mają czas do poznawania opinii niezależnych internautów i zależnych ekspertów...,gdy ci zdecydują się coś opublikować.
 • @Zbigniew Jacniacki 06:23:13
  Bardzo przepraszam, ale mój wpis jest sarkastyczny. Może by Pan przeczytał moje historyczne posty w tym temacie zestrzelenia Boeinga, jaka maszyna mogła go zestrzelić. jakie uzbrojenie, jakie pociski. Jak bym mógł zobaczyć z bliska szczątki (a nie zdjęcia) jak Jeroen Akkermans i wielu innych reporterów to mógł bym prawie autorytarnie stwierdzić przyczynę. Patrzycie, nie widzicie - szczątki "innego Boeinga - może algierskiego" ktoś rozrzucał na 15 km2 - bzdura. Przede wszystkim w latach osiemdziesiątych oglądałem z bliska miejsce katastrofy MIG,a rosyjskiego - dziura w ziemi "cirka about" 7 x7m a głęboka na około 2 m.
  Pozdrawiam
 • @Zbigniew Jacniacki 06:23:13
  "Brak kabiny pilotów nie zainteresował dziennikarzy...." została "rozpirzona", ze się wyrażę kolokwialnie pociskami BT - czubek wym. 30x165 mm pruje stal grub. 20 mm na 700 m. Działko GSh-301 jednolufowe lub dwulufowe o którym pisze japoński bloger http://arablog.militaryblog.jp/d2009-12-05.html.
  Polecam też tylko jeden wpis można przeczytać pozostałe i skomentować gdzie się mogę mylić http://re1truth2.wordpress.com/2014/08/08/zidentyfikowany-schowek-bagazowy-boeing-777_lh6_-july_17_2014-potwierdza-hipoteze-uzycia-pociskow-bt-i-me-do-zestrzelenia-lotu-mh17/
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930