Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
791 postów 3494 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Konwój humanitarny, czy tylko...???

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pomoc dla separatystów nadchodzi z Rosji...

 

 

 

 

 

 

 

Moskwa. 11 sierpnia. INTERFAX.RU - 

 

 

 

Władimir Putin w rozmowie telefonicznej z przewodniczącym Komisji Europejskiej José Manuelem Barroso oświadczył, że strona rosyjska wspólnie z przedstawicielami Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża wysyła na Ukrainę konwój humanitarny – poinformowała służba prasowa Kremla.

 Putin  przekazał swoją ocenę przyczyn kryzysu w tym kraju,  ale skupił uwagę na katastrofalnych skutkach operacji wojskowej rządu z Kijowa w regionach południowo-wschodnich i konieczność pilnego dostarczenia pomocy humanitarnej do strefy konfliktu.

Natomiast minister Ławrow bardzo krytycznie odniósł się do stanowiska Waszyngtonu,Londynu

i Berlina nazywając  bezprzykładnym cynizmem tezę: "...nie ma potrzeby na pomoc humanitarną dla południowo-wschodniej Ukrainy, ponieważ są już podjęte wszelkie niezbędne środki..."


 

  

 

                                            X X X

zapraszam zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/

 

 

 


Czytaj dalej: //polish.ruvr.ru/2014_08_11/Kreml-FR-razem-z-MKCK-wysyla-na-Ukraine-konwoj-humanitarny-1480/Смотрите оригинал материала на//www.interfax.ru/world/390791

KOMENTARZE

 • Szalom Jatzniatzky!
  Przede wszystkim, "separatystami" na Ukrainie są grupy oligarchów żydowskich, które obaliły demokratycznie wybrany i legalny rząd Prezydenta Janukowycza. Podczas terorystycznego ataku na ten rząd, grupy te ustawiły na stanowiskach "etnicznych Ukraińców", czyli Yatzeniuka, Taruta, Awakova, Firtasza, Machnitzkyego, Yarosha, Achmetova, Pinczuka, Tymoszenko-Hryhian, i Lew-oczkina - samych Zydów.
  Wg zeznan podsekretarza stanu USA Victorii Nuland (też Żydówka), grupy te były organizowane, trenowane (w Polsce), i finansowane przez syjonistyczny rząd Stanów Zjdnoczonych.
 • @Zdzich 18:39:02
  Witaj Zdzichu,
  separatyści są według Ciebie błędnym określeniem.Ok.Zaproponuj inne, poprawne.

  Ps.
  Moje nazwisko w Twoim języku zyskuje na atrakcyjności wizualnej , dziękuję.
 • @Zdzich 18:39:02
  Doskonały merytoryczny komentarz jako odpowiedz na medialne blebe majace zaciemnic omawianą sprawę, charakterystyczne dla pewnych nacji.
 • @Zbigniew Jacniacki 18:45:32
  Separatyści - bo chcą się odseparować. I niech się odseparują.
 • @Zbigniew Jacniacki 18:45:32
  Fakt nieusunięcia mojego wpisu przez Ciebie wskazuje na duzy postęp intelektualny jakiego dokonaleś w ostatnim roku. Mogę tylko pogratulowac.
  Jesli chodzi o grupy etniczne zyjace w kazdym kraju, to nazywam je tak samo jak definicja sugeruje, czyli "grupy etniczne". M.in. Rosjan mozna znalezc wszędzie, nie tylko na Ukrainie. Nigdy i przenigdy nie powinno nazywac się ich "separatystami", a rola Putina w ich duchowym poparciu jest chwalebna.
  Natomiast rzeczywistymi separatystami sa grupy zydowskie, ktore nie tylko odseparowaly się od wlasnego rzadu, ale go jeszcze obalily i zastapily legalnie asygnowanych dygnitarzy wlasnymi ludzmi.
  Jak nalezaloby się nauczyc z historii, Żydzi rowniez dokonali tego samego podczas Rewolucji Francuzkiej, Bolszewickiej, a obecnie - pośrednio - jako "Rada Unii Europejskiej".
 • Polecam:
  http://zdzich.neon24.pl/post/29467,porzuccie-wszelka-nadzieje

  "GWIAZDA I KRZYŻ " - Michael Jones, http://www.wydawnictwowektory.pl/product.php?id_product=35
 • @Zdzich 16:29:36
  Grupy etniczne dążące do stworzenia własnej państwowości nazywane są separatystami ...Nie widzę w tym słowie żadnego negatywnego oddźwięku...
  "....Separatyzm (z łaciny separatio – oddzielenie) – dążenie do wyodrębnienia się jakiejś grupy z całości. Najbardziej typowym jest separatyzm narodowościowy, a jednym z jego przejawów secesja narodowa. Dążenie do odrębności pod względem narodowym, politycznym, etnicznym, religijnym; działalność mająca na celu wyodrębnienie mniejszości narodowych. Separatyzm jest dążeniem do oderwania się określonego terytorium od jakiegoś państwa i utworzenia odrębnej struktury państwowej lub przyłączenia się tego terytorium do sąsiedniego kraju...."

  Secesjoniści brzmi lepiej ?
 • @Zbigniew Jacniacki 18:17:46
  Definicja poprawna, tylko ze etniczni Rosjanie (ani Polacy) zyjacy na Ukrainie nie "dążą do wyodrębnienia się z całości". Po prostu czuja sie Ukraincami.
  Ci, ktorzy nie chca tam mieszkac, masowo wyprowadzaja sie do Rosji w tych dniach. A ci, ktorzy zdecydowali sie na pozostanie, sa mordowani przez etnicznych Ukraincow i Zydow. Oczywiscie, bronia sie jak moga, chociaz skutkow nie widac.
  W miedzyczasie, syjonistyczne media uzywaja manipulacji jezykowych nazywajac etnicznych Rosjan "separatystami", "rebeliantami", itp. Oto przyklad: "W regionach na wschodzie Ukrainy, gdzie ukraińskie siły prowadzą działania przeciwko rebeliantom, zginęło 478 osób, a rannych zostało 1392 - poinformowało w czwartek ukraińskie Ministerstwo Zdrowia."
  Przeciez to wlasnie te tzw. "ukraińskie siły" to rebelianci, a nie Rosjanie!
  Czystke etniczna Rosjan (tak jak kiedys Polakow) zaplanowano o wiele wczesniej. Zobacz tutaj: http://www.monitor-polski.pl/22-czerwca-najemnikom-zlecono-etniczna-czystke-rosjan-na-ukrainie/comment-page-2.
  Mam nadzieje, ze zaniechasz kopiowania tutaj syjonistycznego zargonu. Ludzie znaja prawde!
 • @Zdzich 23:20:59 "....etniczni Rosjanie ... zyjacy na Ukrainie nie "dążą do wyodrębnienia się z całości". .
  Cóż, nie wiedziałem , że próba stworzenia Noworosji jest elementem pozostawania w państwie kijowskim...Czy według Ciebie Doniecka i ługańska Republika Ludowa(Narodowa) nie jest wyodrębnieniem się z Ukrainy?
  Serbia podobno utworzyła przedstawicielstwo DNR w swojej stolicy, uznając tym samym nową państwowość.
  Syjonistyczną propagandą jest widzenie świata , że wszystkim rządzą syjoniści... Ja tak nie uważam....
  Skoro ludzie znają prawdę , to bez trudu dostrzegą , że walka we wschodniej Ukrainie toczy się o wyjście spod wpływów kijowskich zamachowców stanu...
  Możliwe, że niedługo gorąco zrobi się na Zakarpaciu...
  Czy totez będzie syjonistyczna propaganda ???
 • @Zbigniew Jacniacki 06:31:03
  Jesli grupy zydo-banderowcow obalaja wybrany rzad i zaczynaja mordowac grupy etniczne, ktore dotad zyly spokojnie i bez woli na rewolucje, to nie jest dzielo Syjonistow?
  Te same grupy zydo-banderowcow dokonaly zamachu stanu w Kijowie. Obecnie morduja tych, ktorzy maja nazwiska rosyjskie lub znaja jezyk rosyjski. Czy dziwi Ciebie, ze wiele osob stara sie wyjsc spod tego rodzaju "wpływów kijowskich"? A co zrobilaby rodzina Jacniackich, gdyby pewnego dnia przeczytala w prasie, ze sa "rebeliantami" lub "separatystami", i miala do czynienia z ugrupowaniami Zydow dazacych do wymordowania tych, ktorzy maja polskie nazwiska lub znaja polski jezyk?
  Taki proces zaczal sie juz na Litwie...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031