Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
940 postów 3950 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Podobno koniec świata...lub co najmniej Neonu 24.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polemiki użytkowników "piaskownicy internetowej" są jak ożywczy prysznic... Nie pozwalają zapomnieć , że nieocenzurowany portal jest solą w oku dla kilku ( tysięcy ???) osób.

 

Wczoraj pod dwoma postami przetoczyła się dyskusja o granicach wolności słowa... 

Konkluzja sprowadza się , według mnie, do chwalenia wolności, pod warunkiem , że ... i lista warunków jest coraz bogatsza.

 Mam nadzieję , że redakcja Neon 24 zrobi wszystko, aby jednak nic nie zrobić

 z ograniczeniem wolności wypowiedzi...

To , że część internautów pod osłoną "nicków" zachowuje się , jak towarzystwo pod budką z piwem , nie jest argumentem , aby likwidować internetową "budkę z piwem".

 

 A przy okazji...


 Rozejrzałem się po okolicy i nie zauważyłem nic szczególnego w zachowaniu ludzi , zwierząt i roślin , mimo, że brak wiadomości   z "ustawki" ukraińskiej miał zachwiać równowagę w przyrodzie...             x x x

Zapraszam zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2013/06/czy-mozna-zbudowac-lepszy-swiat-bez.html

 

 

KOMENTARZE

 • Aby zmniejszyć głód informacji z Ukrainy , zamieszczam mechaniczne tłumaczenie
  z jednego z portali rosyjskojęzycznych..Internet jest bogaty w relacjionowanie aktualności. W kolorze , z mapkami, z video...
  Link http://m.kramola.info/vesti/novosti-s-ukrainy/poslednie-novosti-s-ukrainy-i-novorossii-za-10-oktjabrja-2014

  """"Najnowsze wiadomości z Ukrainy i Nowej Rosji
  10 października 2014

  Piątek, 10.10.2014 - 02:18 - Administrator

  Władze DNR: Około 400 wolontariuszy w niewoli przez juntę. Poroszenko podpisał ustawę "Na mocy oczyszczającej." Na Ukrainie, taniej alkohol. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy prosi Rosję zniechęcić wolontariuszy z wyborów. Raporty wideo, mapa działań wojennych i innych Najnowsze wiadomości z Ukrainy i Rosji dziś Nowy 10 października 2014.
  - Władze DNR: Około 400 wolontariuszy w niewoli przez juntę
  -US-Bandera junta zajęte Ukrainę, w niewoli co najmniej 400 wolontariuszy, powiedział szef Komitetu Republiki Ludowej wojny Donieck Daria Morozowa. Według władz DNI, jeszcze około 680 osób zaginionych. "Nie wykluczam, że połowa z nich są w niewoli" - dodał Morozow.

  -Członek parlamentu z partii `Batkivschina` Igor Skosarev w ukraińskiej telewizji przyznał, że kupił miejsce w parlamencie

  -Władimir Rogow, "Na Ukrainie, były przeważa obrzydliwość!"

  -Szybki i dobry wywiad Władimira. Nic więcej. Na nieistniejącej zawieszenia broni. Zbrodnie Kijów junta. Na Nowej Rosji bez oligarchów bez Niemców, bez bandytów.

  -Władimir właśnie wrócił z Doniecka, uwolnił więźniów facetów - nasze i rozmowy o swoich doświadczeniach.

  -Ukraińskie Punishers podważyć ciał zmarłych, że nasza milicja nie mogła pochować ludzi.


  -Poroszenko podpisał ustawę "Na oczyszczającej mocy"

  -Serwis Prasowy Prezydenta Ukrainy, ogłosił podpisanie Piotr Poroszenko ustawy lustracyjnej. Tekst numer prawa 4359a został opublikowany w dniu 26 września.

  -16 września Rada Najwyższa przyjęła ustawę o trzeciej próbie - Marszałek Ołeksandr Turchynov powiedział, że posłowie nie wyjdzie z sali rozpraw do czasu przyjęcia ustawy 25 września Poroszenko na konferencji prasowej w Kijowie wyraził poparcie dla lustracji, ale powiedział, że posłowie zatwierdzili ustawę. nie widziałem dokument - wpisał się na następny dzień 03 października Poroszenko ogłosiła podpisanie ustawy, zauważając, że po decyzji Sądu Konstytucyjnego Ukrainy i Komisji Weneckiej tekst dokumentu może być zmieniona lustracji (od Lat lustratio -... oczyszczanie poprzez ofiara) to mechanizm tzw mocy filtrowania: poddaje się, sami zabraniają urzędnikom pełnienia funkcji publicznych dla życia lub na czas określony. Lustracja była jednym z kluczowych wymogów Evromaydana, ale Rada Najwyższa kilka miesięcy przeciągnięty do rozpatrzenia projektu. Zgodnie z nowym numerem prawo 4359a "Na mocy oczyszczającej," zakaz pracy w ciągu 10 lat będą stosowane do tych wysokich rangą urzędników, którzy pracowali w biurze co najmniej jednego roku w okresie prezydentury Wiktora Janukowycza. Pozostała pięcioletni lyustriruemye wysiąść. Prowadzi inspekcje upoważniła Ministerstwo Sprawiedliwości Ukrainy.

  -Na Ukrainie mogą być ustawy o konfiskacie mienia za przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu narodowemu
  Oficjalna strona internetowa Rady Najwyższej Ukrainy poinformował: Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko wysłany do prawa podpisu, który pozwoliłby przepadek mienia osób, które są oskarżone o przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu narodowemu. To było zgłaszane na oficjalnej stronie internetowej Rady Najwyższej Ukrainy.

  -Na Ukrainie, taniej alkohol
  W tym czasie, jak kraj przeżywa gwałtowny wzrost taryf użytkowych, wyższe ceny chleba, paliwa i ważnych leków, alkoholu, tymczasem jest coraz tańsze. Prawda nie jest dużo.
  "GP" Ukrspirt "zmniejsza maksymalny koszt alkoholu etylowego" Lux "z 188,04 UAH / danymi do 178, 04 UAH / dał" - To jest strona pressorg24.com powołując się na służby prasowej Ministerstwa Polityki Rolnej Ukrainy.
  -Atrakcją niespotykaną hojność nie przyszedł sam, ale ze względu na bezprecedensowy wzrost produkcji i wydajności obev "Ukrspirt." Tak więc, według niektórych doniesień, firma planuje otworzyć siedem bardziej strategiczne dla obecnych władz ukraińskich, gorzelnie.
  Ale ostatnio pojawiły się plotki o zamknięć roślin. Najwyraźniej, w Ministerstwie Polityki Rolnej nie jest po prostu zmienić swój umysł, aby odciąć kopalnię złota, i postanowił rzeczywiście wdrożyć nadana Adolf Hitler napisał: ". Nie Opieka nad rosyjskim, tylko wódki i tytoniu"

  -Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy wezwał Rosję, by odwieść milicji z wyborów

  -Minister Spraw Zagranicznych Ukrainy Pawło Klimkin wezwał władze rosyjskie, by odwieść instrukcji LC i dni, aby przeprowadzić własne wybory, zaplanowane na początku listopada, Reuters poinformował. Klimkin przyznał, że Kijów nie może zakłócić wschodzie Ukrainy do udziału w głosowaniu, zaplanowanym na 02 listopada, ale wezwał Moskwa nie uznają ten proces i wspierać propozycję władz ukraińskich, dających regionów bardziej autonomiczne "Odnosi się to również do Rosji bardzo dobrze i jasno, że te wybory -. nie opcja (rozwiązywania konfliktów) ... Rosja powinna odwieść Donieck i Lugansk z gospodarstwa te wybory i spróbować obrócić sytuację ustabilizować, "- powiedział w wywiadzie Klimkin, który dał w Brukseli Podkreślił, że Kijów jest gotowy do zapewnienia regionom większej autonomii.. "Musimy ustalić ukraińskiej, integracyjnego procesu politycznego w Doniecku i Ługańsku .... Jesteśmy gotowi do większej decentralizacji" - powiedział Klimkin Mówiąc o stosunkach z Rosją, Klimkin powiedział, że układ o stowarzyszeniu z UE nie powinna stać się "mur oddzielający do Federacji Rosyjskiej i. Ukraina ".

  -Komenda "Givi": podsumowanie walk na lotnisku na 09 października
  Dowódca jednostki milicji "Somalia" ze znakiem wywoławczym "Givi" zawiera podsumowanie wyników lotniska Donieck 10.09.2014.
  Ponadto oferuje Givi ukraińskiego wojska pozostały ustanowić ramiona i pozostać przy życiu.

  -Aktualności Słowianie №67. Donbass przeciwko faszyzmowi
  Niemieckie Ministerstwo Obrony kieruje strefę bojową 200 Marines podobno pokojowych i aby zapobiec zakłóceniom w porozumieniach pokojowych oraz proces rozejmu.
  -Prawda o Gwardii Narodowej! Ukraina

  -Wideo Ukraiński dziennikarz Anatolij szariatu

  -Krótkie wideo z New Roundup Rosji w ciągu ostatnich dni + mapie przeglądowej działań wojennych....""""
 • A może internautom nie brakuje wiadomości, lecz możliwości swobodnego komentowania,
  która była pod postami AdNowum i stąd takie emocje ???
 • @Zbigniew Jacniacki 06:03:00
  Portal zdobył pewną popularność i przestał być niszowy. Ponownie zaczyna być zauważalny i opiniotwórczy - i to przy mikroskopijnych środkach.

  Mamy więc sytuację podobną do tej, która rozwaliła Nowy Ekran; robi się to poprzez skłócenie blogerów.
  Pierwszym symptomem dla mnie był tekst Nathanela - sugestia reorganizacji. A moje doświadczenia mówią, że jak się chce zniszczyć jakąś dobrze działającą instytucję - to robi się reorganizację. Stara, komunistyczna metoda.
  Być może to tylko moje domniemanie, ale dlatego odmówiłem udziału w projekcie.

  No to poszedł zaraz atak innym torem.

  Cóż. Dbajmy o ten nasz "grajdołek" - bo to może ostatnie miejsce swobodnych wypowiedzi.
  Szacun dla Adminów i Właściciela.
 • interesariusz @Krzysztof J. Wojtas 06:28:04
  Problem jest ekonomiczny,

  ktoś spędzał życie na czytaniu doniesień z Ukrainy,
  i przedstawiał swoją opinię

  to AdNovum był opiniotwórczy, a nie witryna

  wielu mogłoby poprowadzić podobne zapiski,
  ale nikomu nie chce się inwestować swojego czasu w robienie rozeznania bieżącej sytuacji.

  Ponadto, właściciel witryny powinien reagować ewolucją (nie reorganizają) witryny na zmieniające się potrzeby i przyzwyczajenia.

  Kto stoi w miejscu, ten się cofa, jego konstrukcję zżera dżungla życia.
 • @interesariusz z PL 07:56:44
  Warto głosić prawdę, „Kto stoi w miejscu, ten się cofa, jego konstrukcję zżera dżungla życia”.

  Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos.
  Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.
  http://lingua-latina.w.interia.pl/sentencje.htm
 • @BłękitnyOceanIstniej 09:14:03
  To ja wspólnie z Blizną zarzuciłem sieć kontrwywiadowczą na AdNovum i on się zaplątał. Szkoda tych prawdziwych newsów z rosyjskich serwerów.
  Mam nadzieję, że służby odblokują jemu komputer i powróci codzienny serwis z prawdziwymi informacjami.
 • @BłękitnyOceanIstniej 09:14:03 portal jest w 100% cenzurowany przez czójnyh adminuf 123
  W takim razie przepraszam za swoją naiwność... Nie zauważyłem cenzury...Wpisy wchodziły bez moderacji...
  Ale skoro mówisz , że wiesz..., to gdzie jest ten wymarzony portal bez cenzury ???
 • @BłękitnyOceanIstniej 09:14:03
  //portal jest w 100% cenzurowany przez czójnyh adminuf 123//

  Na takie dywagacje jest odpowiedni punkt w Regulaminie.
  Radzę się zapoznać.
 • @BłękitnyOceanIstniej 11:47:34
  "obie strony są niezłymi krętaczami i manipulatorami"

  Prawdziwe informacje znajdują się na serwerach posiadających końcówkę - .ru
 • @BłękitnyOceanIstniej 11:35:56
  //dostałem info iż zbanują mnie jak będzie kontynuacja mego punktu widzenia//

  Tak?
  A od kogo dostałeś takie info? Mógłbyś to zacytować?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:56:28
  Dobre miejsce dla niego, za życie w oparach absurdu. Ukłony.
 • @Zbigniew Jacniacki 10:42:05
  Dobrze napisane. 5*. Pzdr.
 • @BłękitnyOceanIstniej 14:22:11
  http://www.youtube.com/watch?v=7Mx6nksQBWY

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031