Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
946 postów 3955 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Słowianie vs szlachetni Słowianie ?cz.2. Żydzi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Może znak obrzezania zaczniemy traktować jako znak wybrania..., ale do niewolnictwa???

 

 


Temat z gatunku "kontrowersyjnych"... Pewnie jednak znajdzie sie kilka osób kwestionujacych "kontrowersyjność " lakonicznym stwierdzeniem"  Żydzi rządzą światem ".

 Jako  jeden z  dowodów przytacza się nadreprezentatywność osób narodowości żydowskiej w instytucjach finansowych, medialnych ...W Polsce dodaje się jeszcze struktury Urzędu Bezpieczeństwa PRL-u. Jednak nie idzie w parze analiza , kto ich do tych struktur dopuścił i po co ???

Czerwona Tarcza=Rothschild o imieniu Mayer Amschel Bauer -Rolnik ( 1744-1812) był , używając potocznego języka, cinkciarzem. Startował z jednym biurem finansowym, co  czyni go   liliputem w porównaniu do np. Aleksandra Gawronika , który 16 marca 1989, w TRZY dni po podpisaniu przez rząd Mieczysława Rakowskiego decyzji (13 marca) o otwarciu kantorów , uruchomił w WIELU  miejscach na granicy zachodniej pierwszą w Polsce sieć punktów wymiany walut .Bauer - Rothschild wyrósł dzięki protekcji na bankiera papieży i królów, senator Gawronik, mimo protekcji, aktualnie... siedzi w areszcie...

Na naszym podwórku wspomnijmy jeszcze  Kazimierza Wielkiego ( czyżby tytuł z racji wielkich przywilejów dla gmin żydowskich?) , aby uzmysłowić sobie sensowność zadania pytanie o rolę protektorów ??? Kto stoi za Żydami ??? Dlaczego władcy opierali się nie na swoich rodakach, tylko na pośrednikach obcych kulturowo i religijnie ??? Szukanie odpowiedzi ułatwi nam zrozumienie , że kanalią dla swoich rodaków może być także Słowianin, a Żydzi realizują tylko jego mroczne cele.

 

Żydzi bez anglosasów nie radzą sobie w swoim syjonistycznym państwie , skąd  zatem to przekonanie , że potrafią rządzić światem  ? Wierzymy Żydom, że  oni rządzą i jednocześnie nie wierzymy BOGU, że , mimo wszystko, ON rządzi...???

To jest , moim zdaniem, poważna wada słowiańskiego politycznego myślenia...Na szczęście przychodzą nam z pomocą mniej słowiańscy obywatele, choć o polskich korzeniach, np. Szlomo Sanda, profesor historii z Uniwersytetu w Tel Awiwie i jego książka o "Wymyśleniu żydowskiego narodu"...Cywilizacja zamiast narodowości...Kłamstwo walczące z prawdą...

Ale kłamcami może być wielu z prawdziwych Polaków.

Nie twierdzę, że wśród tzw. elit globalnych nie ma przedstawicieli Żydów, ale twierdzę , że moi rodacy  co najmniej tyle samo czasu powinni poświęcić na analizowanie celów protektorów-mocodawców Żydów.... ile poświęcają na ujawnianie potęgi żydowskiej.

Tak jak to robi np. rosyjski działacz polityczny, Wiaczesław Pronin (pielęgnujący cywilizację aryjsko-słowianską) :

 

 """(...) Powrócimy jeszcze raz na chwilę do jednego z obrazów, obrazu żydowskiego narodu. Absolutna większość z nas słyszała o tym narodzie wiele niemiłych opinii. Taki obraz jest podtrzymywany przez bulwarową prasę, na Żydów zwala się wszystkie winy za wszystkie nieszczęścia świata. Nie wiadomo, kto i po co stworzył ten obraz i kto za to otrzymuje dywidendy.

W ósmym dniu swojego życia mały człowieczek dochodzi wreszcie do siebie po stresie narodzin, jego skóra całkowicie odzyskuje czucie, które w czasie porodu było przytępione. On jest, on kocha i gotów poznawać świat, i nagle, wgryzając się w świadomość sprawiają mu nieznośny ból w najbardziej czułym miejscu jego ciała, obnażając najbardziej wrażliwą śluzówkę na ciele chłopaka, która obcierając o tkaninę będzie bolała przez kilka pierwszych tygodni życia. Proszę sobie wyobrazić przerażenie noworodka u którego bez przerwy w ciągu kilku pierwszych tygodni boli gdzieś tam z dołu a on nic z tym nie jest w stanie zrobić, każdy instynktowny ruch, każda inicjatywa, by uwolnić się od niesprawiedliwego cierpienia sprawia jeszcze większy ból. Jakim potworem trzeba być, aby zrobić coś takiego z całym narodem? Człowiek, który przyszedł na ten świat dla wielkich czynów, władca wszechświata, syn Boga, czuje niemoc i przygnębienie. Jego psychika zmienia się na zawsze, on naprawdę w rzeczywistości odrobinę traci rozum, ponieważ jego naturalne instynkty, założone przez Boga działają na odwrót, on nigdy nie przypomni sobie tego bólu i cierpienia, ale w podświadomości od najwcześniejszych lat dzieciństwa ukorzeni się obraz, że „Świat jest okrutny, tutaj trzeba mniej się wychylać i ponieważ świat mógł mi coś takiego zrobić, to mam absolutne wewnętrzne prawo postępować ze światem w ten sam sposób, tylko pokażcie mi, kto jest wrogiem”.

Opowiada Diegin Illarion Łazariewicz: „Co czuł 16-stoletni Illarion Diegin, gdy zabił swego pierwszego wroga? Radość. Gdy zobaczyłem, jak po moim strzale upadł zabity przeze mnie Niemiec, ucieszyłem się. Potem często zabijałem ludzi, robiłem to spokojnie, bez emocji i sentymentów szła wojna na zniszczenie.”

Drugi powód, dla którego robione jest obrzezanie, to pozbawienie czucia przez męski narząd płciowy, niepełna rozkosz przy stosunku, niepełne zadowolenie z procesu na fizycznym, sensorycznym poziomie. Kierowanie się rozumem, a raczej stereotypami myślenia plemienia, a nie naturalnymi ludzkimi uczuciami. I trzeci powód wiadomy, wyróżnienie się spośród innych. Przynależność do określonej grupy społecznej. „Jesteś nasz”. Bardzo trudno jest walczyć z kodem wprowadzonym przez Mojżesza, prawie nie da się. Skoro np. misja Jezusa nie powiodła się, to jak my mamy sobie z tym poradzić? Ale jego obraz może pokonać tylko inny obraz. Władze radzieckie próbowały wykorzenić judaizm od środka, radziecko-żydowska szkoła była przewodnikiem ideologii komunistycznej i dogmatów stalinowskich, prowadziła zaciętą walkę z żydowską religijną tradycją, co spowodowało niechęć u tradycyjnych Żydów. Radziecko-żydowska szkoła prowadziła walkę z judaizmem, dążyła to zniszczenia żydowskiej nacjonalnej świadomości. Gdy w zwykłej szkole nieobecność dziecka w sobotę czy inne święta była niezauważona, to w żydowskiej było to piętnowane. Celem radziecko-żydowskiej kultury było zerwanie powiązań ze zwyczajową żydowską tradycją.

 J.I. Muchin: W latach 30-tych polityczny rząd Radziecki zniszczył wszystkie żydowskie organizacje na terenie ZSRR, wsadzając do więzień lub deportując ich aktywistów. W przeciwieństwie do Żydów, którzy nienawidzą każdego rodzaju pracy fizycznej, Żydzi-komuniści zaczęli oswajać się z taką pracą, w tych latach nawet zaczęły się tworzyć żydowskie PGR-y, być może jako przeciwwaga dla kibuców Palestyny.

Radzieccy Żydzi, być może pod wpływem braku nacisku ideologicznego „przynależności do wybranych przez Boga” nie wiedzieli co mają robić ze swym żydostwem, wielu z nich starało się, aby  „broń Boże” nie być gorszymi, lecz lepszymi, znacznie lepszymi od innych. I co najważniejsze, byli lepsi. Pracowali w fabrykach i PGR-ach zdzierając koszule, jako pierwsi szli do boju, do wywiadu, na pierwsze linie, na których, jeżeli przeżywali po pierwszej walce, nazywano szczęściarzami.

Opowiada Diegin Illarion Łazariewicz: Wzrastałem w duchu fanatyzmu, bez reszty oddany ideom komunizmu, przybiegłem do Komsomołu a stamtąd do biura rekrutacji, nigdzie ze mną nie chcieli rozmawiać, wypełniałem powietrze okrzykami o obowiązku komsomolca, o obronie ojczyzny, o bohaterach wojny, nasz pluton składał się z dziewięcioklasistów, wszyscy 1924 rok urodzenia, 31 osób w plutonie, ochotnicy, 27 z nich to Żydzi, powiem, że z naszego plutonu wojnę przeżyły tylko 4 osoby.

Brytyjskie wsparcie syjonizmu nie miało nic wspólnego z troską o Żydów, przeważały tu jedynie cele geopolityczne. Izraelska Palestyna, zajmuje unikatowe geograficzne położenie, dosłownie rozrywa świat Islamski na dwie części. Stworzeniem Izraelskiej Palestyny Brytyjczycy wbili klin w trupa Imperium Osmańskiego. Tak to właśnie miało być i do tej pory pozostaje kością w gardle dla muzułmanów.

Muchsin Muchammad Salich  profesor historii Palestyny i najnowszej Arabskiej historii 2003r: W ten sposób najważniejszym celem dla stworzenia „buforowego państwa” w samym sercu świata muzułmańskiego stała się izolacja Azjatyckiej i Afrykańskiej części islamskiej Ummy i uniemożliwienie, a jeżeli będzie taka potrzeba to przeszkadzanie połączenia się. Deklaracja Balfoura z 1917 roku o pozwoleniu żydowskiej emigracji do Palestyny, jest ideą, realizacja której stworzy narzędzie przeciwko Osmańskiemu światu, a raczej Panislamizmu na Bliskim Wschodzie. Izrael to nóż wbity w serce Islamskiej wspólnoty. W sumie, na samym początku i później, twórców tej idei mało obchodził los samego noża. 5 października 1938 roku ogłoszono, że paszporty Żydów w Niemczech są nieważne, celem takiej polityki było zmuszenie wszystkich Żydów do opuszczenia Rzeszy, do tego czasu z Niemiec wyjechało już 78 000 osób. Wielu pozostało, uważając Niemcy za swą ojczyznę, oni uważali się za część społeczeństwa i nieuważali za możliwe pozostawienie swojego kraju.

Trzeba wiedzieć, dobrze zrozumieć i zapamiętać, że radzieccy faszyści niszczyli Żydów naprawdę, krwawo i na poważne, celowo. Ilość zabitych radzieckich Żydów to setki tysięcy, a może i miliony. Było kilka powodów dla tak odmiennego stosunku do radzieckich Żydów. Masowe niszczenie radzieckich Żydów było potrzebne dla podtrzymywania pewnego stopnia strachu u bardziej „cennych” dla CUP zachodnio-europejskich Żydów. Po drugie, ich centrala zarządzania uważała radzieckich Żydów za zepsutych przez ideologię władzy radzieckiej. Poza tym, po udanych reformach ekonomicznych w Związku Radzieckim, które po wojnie zaczęły przynosić bardzo korzystne rezultaty, gwałtownie wzrósł poziom życia obywateli ZSSR, obywateli państwa, którego podstawą ekonomiki nie były odsetki od kredytów. Dlatego należy dobrze wiedzieć, że tę część żydowskiego ludu faszyści niszczyli celowo i sukcesywnie. I takie krwawe rozprawy z żydowskim narodem balansiści CUP-u urządzali regularnie. Strasznym jest nie samo żydostwo, nie nacjonalność, a światopogląd, judaizm i wmówienie, że są pochodzenia „przez Boga wybranego narodem”, pycha, wewnętrzna zgoda z tym, że można oszukać i okraść człowieka innej narodowości. Gdy człowiekowi, który z pochodzenia jest Żydem uda się wyrwać spod nacisku kodowania, przestaje mieć dla swoich zwierzchników jakąkolwiek cenę.

Aleksander Djukow: W stosunku do radzieckich Żydów liderzy syjonistów stwierdzili, że mają dla nich taką samą wartość jak Goje, to znaczy zerową, jeżeli nawet nie negatywną, ponieważ są „zepsuci” komunizmem.

Anastazja: To nie różne narodowości bez przerwy walczą ze sobą, tylko różne ideologie, które wykorzystują narodowości. (..)"""

     


  Więcej   :    http://treborok.wordpress.com/wladza-prawdy/  

              

 Może znak obrzezania zaczniemy traktować jako znak wybrania..., ale  do niewolnictwa??? 

Jeżeli "nasi" Żydzi są tylko mieczem, szukajmy ,

 kto nim włada ??? 

Bóg tego świata, czy raczej takiego świata , jaki sami stwarzamy naszymi żądzami ???

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Zapraszam zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/

 

 

KOMENTARZE

 • @Netwalker 17:54:47... pobiły się ze sobą rozmaite odmiany Żydów”...
  Spojrzenie z dystansu , a jaka precyzja :)))

  Dziękuję
 • --napisałam się -za i przeciw / większość materiałów znam od dawna /
  Ale post NIE UKAZAŁ się !. Więc : ŻYDZI MORDOWALI się NAWZAJEM ! NAJWIĘKSI ZBRODNIARZE - MORDERCY NIEMIECCY byli ŻYDAMI !!

  ---żydzi ŻYDOM zgotowali HOLOKAUST ! żydzi to TCHÓRZE - PRZYTAKUJĄ KŁAMSTWOM - znowu zapłacą / niewinni też/ ! CAŁY ŚWIAT już ich nienawidzi -----

  http://www.papurec.org/related/przestancie.html
 • kilka ciekawostek
  Dobry post.

  Co do obrzezania pamiętam dokładnie gdy kilkadziesiąt lat temu nasza nauczycielka (szlachcianka z domu cala gębą, sanitariuszka, ochotniczka wojny polsko-bolszewickiej oraz ostatniej) reagując na nasze zgrywy w kierunku dwóch kolegów żydowskiego pochodzenia opowiedziała nam
  dlaczego naprawdę ludzie w pewnych rejonach świata robią ten zabieg,
  Według niej, nie jest to spowodowane, jak to twierdza żydzi, żadną religia lecz podyktowane higiena osobista i warunkami w jakich żyją.
  W warunkach gdzie trudno utrzymać czystość, takich jak na przykład piaszczysta Afryka, zabieg ten dokonywano dla tego iż z powodu wszędobylskiego ostrego piasku i niedoboru wody pod "skórkę" dzieci dostawał się właśnie ten ostry piasek który powodował przetarcia i rany
  delikatnej części ciała. Co za tym szlo to infekcja bakteryjna która w zdecydowanej większości na tamte czasy była nieuleczalna i takie dziecko zazwyczaj umierało. Jeżeli to prawda iż żydzi byli niewolnikami, wyjaśnia to cala sprawę gdyż wielkość każdego "Pana" liczona była także i ilością posiadanych niewolników. Tak wiec zabieg taki z nakazu władcy był przymusem.

  Druga ciekawa sprawa którą pamiętam była historia o przekazywanej
  z pokolenia na pokolenie drugiej wersji wydarzę zniknięcia Króla Polski
  podczas bitwy pod Warna (1444). Według nauczycielki, przypomnę
  iż z zasłużonego rodu szlacheckiego która opowiadała nam o tym kilkadziesiąt lat temu, Król został przez swoich sojuszników i Papieża zdradzony (potwierdzają to tureckie materiały historyczne). Podczas
  bitwy przy jednej z szarż Króla był on otoczony przez swoich najlepszych rycerzy którzy jak podawali wtedy naoczni świadkowie złapany został przez nich za obie ręce i z korona na głowie uprowadzony w gęsta, rozkładającą się po całym polu bitwy mgle. Po jakimś czasie z okolicy dzisiejszych Włoch zaczęły dochodzić do Polski wieści iż Król Polski żyje i pod nazwiskiem.... "Kolumb" ukrywa się przed prześladowcami.
  Co w tym opowiadaniu jest ważne to nie tylko to iż prawdopodobnie
  to jego syn odkrył Amerykę lecz to iż jeżeli opowiadanie jest prawda nadal gdzieś istnieje prawdziwa i jedyna korona Królestwa Polskiego.

  PS: istnieje z tamtych czasów obraz z K. Kolumbem na którym to w lustrze widać odbicie insygnia królewskich a on sam na ubraniu wyszyte ma nasze znaki świadczące o pochodzeniu i władzy w Królestwie Polskim.
 • @Stara Baba 18:29:47 ... Co do obrzezania...
  Jest to tylko element rozumowania Pronina...
  Istota postu to teza, że Żydzi pełnią funkcję usługową dla sprawujących władzę...Stąd moja sugestia, aby widząc narzędzia-banki, media - zwracać również uwagę na tych , którzy im wydają polecenia...

  Przez dwa ( lub więcej ) tysiąclecia nie rządzili światem , wręcz przeciwnie byli gonieni przez różnych monarchów, zmuszani do emigracji lub zycia w gettach...,. Wybili się w ostatnich 100 latach...Chyba ma rację Pronin, że byli mięsem armatnim dla Brytyjczyków... A z USA emigracja do Palestyny przejawiała się w formie strumienia papierków a nie ludzi..
 • @Netwalker 18:47:05
  Co jest ważniejsze,specjalnie podkreśliłem iż kobieta ta była ze znanego rodu szlacheckiego. Takich "legend" chłopi sobie nie przekazywali. Swoja
  wiedzę zapewne zdobyła od rodziny na samym początku wieku dwudziestego czyli około 100 lat temu. :-) Znaczy to iż "pogłoski" te nie są
  wymyślone współcześnie lecz minimum z XIX wieku czyli prawdopodobnie od jej rodziców.
 • @Stara Baba 18:56:55...Znaczy to iż "pogłoski" te nie są wymyślone współcześnie lecz minimum z XIX wieku...
  To i tak 300 lat po ...
  Też słyszałem teorię o polskości Kolumba . Nazwisko po hiszpańsku Cristóbal Colón może być zniekształceniem Polon...

  Zostawmy jednak dzisiaj te rozważania, bo zagadany zostanie temat główny, że ujawnianie potężnych Żydów nie znaczy , że znajdujemy potężnych Słowian...
  Pozdrawiam
 • @Zbigniew Jacniacki 19:05:22
  ... dlatego podałem to jako ciekawostkę. :-)

  "..ujawnianie potężnych Żydów nie znaczy , że znajdujemy potężnych Słowian..."

  Tego nie zrozumiałem.
 • @Stara Baba 19:09:45....Tego nie zrozumiałem....
  W internecie i w bibliotekach znajdziemy dużo informacji począwszy od Biblii, Talmudu,Tory ...aż do list z najbardziej wpływowymi ludźmi żydowskiego pochodzenia zasiadającymi w róznych gremiach decyzyjnych wspólczesnego świat...
  Poznalismy to i... jaką dzięki temu mamy sytuację ???
  Jesteśmy bardziej świadomi -co jest bardzo cenne-, ale i tak nic nie zmienimy , dopóki nie pojawią się Słowianie , którzy będą potrafili przeciwstawić zaproponować ład społeczny atrakcyjniejszy dla milionów przeciętnych mieszkańców ...

  Możliwe , że już są tacy, a tylko ja ich nie dostrzegam...
 • @Zbigniew Jacniacki 19:22:37
  Panie @Zbigniew Jacniacki jeżeli w naszej świadomości nastąpi
  zrozumienie iż to "my" poprzez swoje zachowanie i dosłownie "lenistwo do rozpatrywania rzeczy ważnych" wynosimy tzw naród żydowski na piedestał
  wtedy możemy mówić o odnowie naszego życia. Jak na razie to "my" z nieprzymuszonej woli pchamy się w ich łapska chociaż by z wiarą i podziwem czytając ich brednie. To "my" "ganiamy za Żydem", oni tylko
  nam w tym troszkę "pomagają".
 • @Stara Baba 19:44:42...z wiarą i podziwem czytając ich brednie...
  Zgoda do kwadratu....
  Dlatego wzmacniajmy się nawzajem...
  Dziękuję

  Dęby rosną powoli , ale codziennie
 • @Netwalker 20:11:45.....To nie żydzi to goje....
  Zgoda...
  Uwierzyli , że są wybrani...przyjęli znak "niewolnictwa bożego " ...w jego imieniu zniewalają inne narody.
  Czy poradzimy sobie z ich szefem ?
  Lepiej poprosić o wsparcie Boga Prawdy...
  Ale odwraca się naszą uwagę zajmując drugorzędnymi tematami...

  Sałatka w Sejmie, kilometrówka,Sowa i przyjaciele, morderstwa, kradzieże,korupcja , pedofilia, wysokie obcasy...Kiedy Polak ma skupić się na pomyśleniu o PRAWDZIE ?

  To jest nasze pierwsze pole bitwy...Zwyciężyć siebie i zdobyć siebie...
  Dziękuję za komentarze
 • @Netwalker 18:47:05
  Tu jest to samo:
  http://www.newsy.sadurski.com/Satyra_Absurdy_Ciekawostki/0/1/2151/0/Krzysztof_Kolumb_byl_Polakiem_/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930