Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
946 postów 3955 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Uchwała wojenna na Ukrainie -

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

poważnie czy kabaretowo ???

 


Nie wiem , jak skomentować  przyjętą  dzisiaj przez parlament ukraiński uchwałę  o oporze przeciw agresji zbrojnej Federacji Rosyjskiej.


Poważnie- może to oznaczać wypowiedzenie wojny, natomiast kabaretem może być stwierdzenie , że agresja rozpoczęła się ....ponad rok temu, tj. 20 lutego 2014 roku.

Trochę czasu zajęło elitom kijowskim ogłoszenie tego faktu...Ciekawe, że w tym czasie nie były jednak zamknięte granice, nie zrezygnowano z rosyjskiego gazu ani prezydent Poroszenko nie zlikwidował swoich fabryk w Rosji.

Nie będę szukał logiki u naszych ukraińskich braci ,

 bo również nie znajduję jej u rodzimych elit salonowych...

 


Co sądząnatomiast rosyjscy krewniacy ??? 

Przykład:


Rada czy niedorada?

 Rada Ukrainy przyjela wlasnie uchwale o "otporze rosyjskiej zbrojnej agresji na Ukraine", gdzie odliczaja wszystkie daty "zbrojnej agresji ROsji" na Ukraine. Przy tym to nie prpzeszkadza wiekszej czesci Rady odwiedzac Rosje, miec z nia biznes czy nawet w Rosji jego prowadzic. Zdumewajace! Nawet stosunki dyplomatyczne to nie zerwali... Ale "agresja zbrojna" niby jest... Idioci. Przeciez doskacza sie, ze w Rosji powiedza "wojne wypowiadacie nam? No to nie bedzie stosunkow dyplomatycznych, handlu, niczego". I co beda w Kijowie potem robic? Polska zameni Rosje?( literówka jak w oryginale)


KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930