Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
946 postów 3955 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

"Postrzelona noga" Johna Kerry

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

i pułkownik Gulmurod Khalimov.

 


Wiadomość, że szef sił specjalnych Tadżykistanu pułkownik Gulmurod Khalimov dołączył do Islamskiego Państwa (Isis)  wstrząsnęła opinią kibiców spiskowej praktyki dziejów

Gulmurod Khalimov, wybitny oficer, zaginął  w kwietniu. Wrócił w  ubiegły czwartek, kiedy pojawił się w propagandowym filmie Isis. W kilkuminutowym wideo, pułkownik Gulmurod Khalimov, który zaledwie kilka tygodni wcześniej był odpowiedzialny za bezpieczeństwo Tadżykistanu, zaatakował politykę kraju jako anty-islamską.

Ubrany na czarno, posiadający snajperski karabin Dragunov, Khalimov obiecał zniszczyć niewiernych rządu Tadżykistanu.

 

Według BBC Abdujalil Abdurasulov "Khalimov używany do walki z ekstremistami w ojczyźnie był jednym z najlepiej wyszkolonych oficerów w kraju."

 
 

Ale ten sam człowiek, teraz obiecał w filmie Isis, że wróci do Tadżykistanu , aby "doprowadzić do rzezi".

W internecie pojawiła się też opinia, że John Kerry , który był bezpośrednim przełożonym Khalimova w czasie szkoleń w USA, został ciężko postrzelony w trakcie spotkania z nim na pograniczu szwajcarsko-francuskim. Dziennikarze mediów alternatywnych nie potwierdzają ani nie odrzucają takiej wersji"wypadku rowerowego". Narazie musimy zadowolić się relacją z portalu oskarżanego o pracę dla CIA http://blogdogcicle.blogspot.com.au/2015/06/sorcha-faal-says-us-secretary-of-state.html

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930