Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
946 postów 3955 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Sprzedaż ZSRR za domy w Szwajcarii...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wielka sława za wielką zdradę, za wielkie oszustwa, za wielki terrozyzm...

 
 

Jak wielkim chcesz być  zdrajcą? Pytanie nie pozbawione sensu, gdy przypomnimy sobie postać Herostratesa... Szewc żyjący w IV wieku p.n.e. w Efezie, owładnięty obsesją zyskania wiecznej sławy. Uznał, że miejsce w historii może mu zapewnić tylko wielka zbrodnia.

Spalił w 356 p.n.e. efeski Artemizjon, jeden z siedmiu cudów świata. Został skazany na śmierć, a jego imię miało być wymazane ze wszystkich pisanych dokumentów (damnatio memoriae). Procedura ta nie została jednak przeprowadzona wystarczająco dokładnie, gdyż historia o podpalaczu przetrwała w formie wzmianki, której autorem był Teopomp.

Uznawany za pierwszego terrorystę w dziejach ludzkości, Herostrates stał się synonimem człowieka dążącego za wszelką cenę do osiągnięcia sławy, nawet za cenę wielkiego przestępstwa. W psychologii taką postawę określa się terminem „kompleksu Herostratesa”.

Trudno powiedzieć, czy wszystkie zdrady sa spowodowane kompleksami psychicznymi. Wiekszość jednak łatwiej wytłumaczyć zwykłą chucią pieniędzy i witalnego użycia. Poniżej tekst z lutego 2014 roku, w którym na bogatym tle akcji radzieckiego specnazu analizowane są motywy decyzji Michała Gorbaczowa.Możliwe, że skojarzenia podobieństw wydarzeń puczu moskiewskiego  w 1991 roku

 z późniejszymi kolorowymi rewolucjami nie są bezpodstawne...Może skojarzenia z wcześniejszymi sprzed wieku rewolucjami słowiańskich książąt , kniaziów, chanów też powinny brać pod uwagę i mniej mityczne wartości religijne,  bardzo przyziemne np: KASA,KASA, KASA...???

 

 

 

 

Dziś, kiedy wszyscy byli świadkami zamachu stanu, który miał miejsce w Kijowie, gdzie władza przeszła do bojowników o Majdanie, stało się jasne, że nie tylko jawne korupcji ukraińskich urzędników, ale przede wszystkim, słabość władz, bojownicy wywołane przestępstwa.


Wydarzenia w Kijowie znów przypomniał wydarzenia w Moskwie w sierpniu 1991 roku. Niezdecydowanie i niepewność gekachepistov pozycji na czele z przewodniczącym KGB , Władimir Kryuchkov , doprowadziła do klęski Komitetu Kryzysowego. Przy okazji, gekachepisty mógł liczyć na poparcie większości ludności ZSRR.Pamiętam, że w marcu 1991 roku, 70% z populacji "nierozerwalnej jedności" głosowali na zachowanie jednego państwa.

Zdjęcie: Airborne Paweł Graczow i dowódca Air Marshal Jewgienij Shaposhnikov, odegrał znaczącą rolę w upadku Komitetu Kryzysowego, a kolejne wydarzenia


Aresztować Jelcyna. "Czekaj na zespół!"


Jak wiecie, specjalnej grupy "A" KGB, prowadzony przez Bohatera Związku Radzieckiego VF Karpukhin Więcej z nocy z 18 na 19 sierpnia 1991 był w regionie Archangielska. Ale kolejność izolacji Jelcyna, pomimo wielokrotnych zapytań telefonicznych dowódcy grupy "A", a nie podążać. W związku z tym, zacytuję bezpośrednim uczestnikiem tych wydarzeń - Prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia weteranów jednostki antyterrorystycznej "Alfa", w Moscow City deputowanym Dumy Siergiej Gonczarow :


"Karpuhin poinformował centralę, że mamy na miejscu i gotowe do wykonania zlecenia. Nie było zespołu, a ja wyraźnie słyszałem: "Czekaj na instrukcje!" Początkiem świtu. Mówię Karpukhin "Fёdorych! Zgłaszać do centrali - świt wkrótce ". Ponownie zespół: "Poczekaj!Proszę później. " Nasz dowódca wziął odpowiedzialność: "A co czekać!" I przeniosła się do miejscowości, w pobliżu Archangielska.Grzybiarzy poszedł ... Ludzie widzieli żołnierzy w nietypowej formie - w "obszarach" oraz z bronią w ręku, był przerażony i zaczął uciekać od nas, do domu.


Jak rozumiem, informacje dotarły do ​​Korzhakov. Ja mówię: "Fёdorych, zadzwoń jeszcze raz! Każdy rozumie, że mamy rozszyfrować! "Karpuhin przychodzi do przywództwa. Sformułował nowy porządek "został nominowany na stanowisko opcja numer 2" - jest wykorzystanie momentu nominacji. Usuń chłopaków, usiądź wygodnie w samochodzie i przedstawiła dwa kilometrów począwszy przebranie. Ale jak to zrobić, więc wielu uzbrojonych ludzi? Wioski patrzyli na nas z wyraźną ostrożnością, nawet z wody ...

Bohater Związku Radzieckiego Wiktor Fedorovich Karpuhin (1947-2003). To on, jako dowódca grupy "A" KGB, czekając na wydanie nakazu aresztowania Borysa Jelcyna. A ja nie rozumiem.


Ok. Po pracy do pracy, jak zablokować nominację i Karpuhin zgłaszane gotowość. To było 6 godzin - światło, wszystko jest jasne, przepływ samochodów w Moskwie idzie. Z centrali znowu: "Poczekaj instrukcje zleci!"


Przez godzina siódma Archangielsk zaczął się kurczyć biura bezpieczeństwa maszyn. Widzimy kilka świetnych ocen. Cóż, wysłali naszą inteligencję. Okazuje się, że zysk Khasbulatov, Poltoranin i kogoś innego. Podajemy. Mamy jeszcze: "Czekaj na instrukcje!" Wszystko!Nie rozumiem, co oni chcą od nas i jak przeprowadzić operację!


Gdzieś około 8 rano harcerzy donosi: "Kolumna - dwie pancerne ZIL, dwa" Volga "ochrony Jelcyna i przybył do osób wyznaczonych do utworu. Przygotuj się do działania "Karpuhin dzwoni po raz kolejny do pracowników i słyszy:"! Poczekaj na zespół "-" Czego można się spodziewać kolumna w pięć minut minie "-" Poczekaj na zespół "Kiedy zobaczyliśmy je ponownie Fёdorych rurkę sdёrgivaet!. Go ponownie: "Poczekaj na zespół!"


Drużyny zostały otrzymane . Dlaczego? Dane komisji nadzwyczajnej, w tym Kryuchkov, jasnej odpowiedzi na to pytanie nie zostało podane. Oczywiste jest, że żaden z organizatorów nie odważył się wziąć na siebie odpowiedzialność. Nie było ludzkie kalibru Valentin Iwanowicz Varennikov, ale był w Kijowie i nie może wpływać na bieg wydarzeń.


Albo, być może, nie było pewne skomplikowane gry podwójne lub potrójne . Nie wiem, trudno mi ocenić ... ostatnia szef Rady Najwyższej ZSRR Anatolij Lukyanov w wywiadzie dla rosyjskiej prasy poinformował, że Komitet awaryjne powstała na spotkaniu z Gorbaczowem 28 marca 1991. I powiedział, że Giennadij Yanayev dokumenty zostały opracowane przez Komitet Kryzysowego w imieniu samego Gorbaczowa.


Po kawalkada Jelcyna z dużą prędkością, a następnie przez nas Karpuhin podnosi słuchawkę: "Co teraz zrobić" - "Poczekaj, my oddzwonimy do Ciebie!" Dosłownie pięć minut później: "Weź udział swoich oficerów, pod ochroną" Archangielsk ". - "Dlaczego?" - "Czy to, co ci każą! Reszta - do jednostki "!.


Czas, kiedy Komitet awaryjne mógł wygrać, był nieudolnie utracone. Jelcyn nadano cenny czas, aby zmobilizować swoich zwolenników i podejmuje działania. Na około 10 lub 11 wróciliśmy do H-nieba pasa, do miejsca stałego wdrażania. Departament Transportu zamiast oświadczył w programie harmonogramu nadawania pokazuje, "Jezioro łabędzie". Tragedia zamieniła się w farsę Zjednoczonych. "

... Wtedy cała sytuacja rozsypał się jak domek z kart. Jelcyn wspiął się na zbiorniku zewnętrznym Białym Domu, uznane za niekonstytucyjne działania Komitetu Kryzysowego. Wieczorem poszedłem na wiadomościach telewizyjnych, który został ogłoszony przez informacje położyć kres puczu. Jego rolę odegrał awarii i prasowej konferencji gekachepisty. Jednym słowem, jak się okazało nie z Komitetem awaryjny, a prawie dom wariatów. W rzeczywistości nie było powtórki z sytuacji stycznia w Wilnie w 1991 roku. Tymczasem wiadomo, że KGB zawsze starannie przygotowana działalność. Przypomnijmy, pierwszy etap sowieckiej inwazji na Czechosłowację i Afganistan, który jest odpowiedzialny za służby bezpieczeństwa. Wszystko celu minut.


Jednak wiele staje się jasne, gdy okazało się, że dwa "nie do pogodzenia wrogiem", Gorbaczow i Jelcyn , faktycznie pracował w wiązce . Na tej "Komsomolskaja Prawda" (18 sierpnia 2011), były minister prasy i informacji Rosji Michaiła Poltoranin. Widocznie na tym gronem Wiedziałem lub podejrzenia szef KGB, który określa dziwny dualizm jego zachowania. I B. Kryuchkov , sądząc z jego rozmowy z szefem wywiadu) PZG (KGB Leonid z powrotem w Shebarshin, czerwcu 1990 roku zdecydował się postawić na Jelcyna .Jednocześnie Władimir nie mógł pozbyć się poczucia osobistego obowiązku Gorbaczowa. W rezultacie, jego zachowanie było doskonałym przykładem zgodnie z zasadą "nasze i wasze." Ale w polityce pozycję tego dualizmu, co do zasady, podlega karze. Co się stało.


Certyfikat Książę Shcherbdtov


Borys Jelcyn, który wystąpił w "tandemie" drugorzędną rolę, zdałem sobie sprawę, że "pucz" dał mu wyjątkową okazję do rezygnacji z Gorbaczowem. Niestety, Borys Jelcyn, Michaił Gorbaczow próbował rzucić wielką politykę, w tym samym czasie, bez żalu i pożegnał się z Unią. Ponownie, należy przypomnieć, zdradzieckiego zachowania Gorbaczowa w sytuacji, gdy Jelcyn, Krawczuk i Szuszkiewicz zgromadzonych w wiskule, ogłosił zakończenie działań ZSRR jako międzynarodowego podmiotu. To jest teraz mówić o kwalifikowalności przyjęte "trójki" aplikacji. Ale wiedział, że spiskowcy popełnienia przestępstwa i spotkała się w Puszczy Białowieskiej do co najwyżej na piechotę uciec do Polski.


Wiadomo, że po wiskule Jelcyn bał się przyjść na Kremlu do Gorbaczowa. Był pewien, że będzie dowodzić jego aresztowania, ale ... Michaił Gorbaczow wybrał niech sytuacji podejmuje oczywiście. Sytuacja pasuje mu upadek ZSRR, tak jak w tym przypadku prawdopodobieństwo postawienia go przed wymiarem sprawiedliwości za zbrodnie popełnione zniknąć.

Wrogami Michaiła Gorbaczowa i Borysa Jelcyna prowadzone, jednak na ogólną rolę upadku Związku Radzieckiego


Wcześniej pisałem, że w tym okresie, Gorbaczow nie myślał o tym, jak zapisać do Unii, oraz w jaki sposób zapewnić sobie przyszłego deficytu: Żywność, napoje, i mieszkanie. To nie przypadek, wiele lat szef ochrony Michaił KGB Władimir T. Miedwiediew ogólne zauważyć, że trafnie Gorbaczow był głównym ideologia ideologii samodzielnego przetrwania .


Niestety, podczas gdy wielu sowieckich elit politycznych i wojskowych próbowali zabezpieczyć materiał na przyszłość. W związku z tym, należy powiedzieć o tym, jak w 1991 roku, Amerykanie sowieckiej elity stały kupił, pomagając Jelcyn doszedł do władzy. Oto świadectwo księcia Aleksieja Pawłowicz Shcherbatova (1910-2003 gg.) Tego rodzaju Ruryka, prezes Związku rosyjskich szlachciców w Ameryce Północnej i Południowej.


Dzień "zamachu stanu" Shcherbatov przybył do Moskwy ze Stanów Zjednoczonych do udziału w Kongresie Rodaków. Jego wrażenia z podróży książę wyjaśnione w swoich wspomnieniach, zatytułowany "najnowszej historii. Pierwsza podróż do Rosji " . Jak losu pojawiła Shcherbatov w środku wydarzeń sierpnia 1991. On jest wpływowym obywatelem amerykańskim, miał bezpośredni dostęp do ambasadora USA w ZSRR, Robert Strauss, który był bardzo świadomej osoby. Książę pozostawił w duszy rosyjskiej patrioty, czuł gorąco wydarzenia z sierpnia 1991. W związku z tym, że był zainteresowany wszystkim, co wiąże się z nimi.


Materiał opublikowany na popularnej gazety "Belief prawosławnej" - "Eskom» (№520), książę Shcherbatov powiedział: "... Próbowałem dowiedzieć się więcej szczegółów o spisek zamachu stanu. A kilka dni coś dla siebie jasno: Amerykanie, CIA wydane pieniądze za pośrednictwem ambasadora do Rosji Robert Strauss, wykorzystując swoje koneksje przekupić wojskowych: Taman Airborne Division i Dzierżyńskiego, który był tam na boku Jelcyna. Duże pieniądze dostał syna marszałka Shaposhnikov, ministra wojny Grachev . WShaposhnikov Teraz nieruchomości na południu Francji, w ​​domu w Szwajcarii.


Słyszałem od George Bailey, mojego starego przyjaciela, który przez wiele lat pracował w CIA, że kwota przeznaczona na ZSRR był ponad miliard dolarów. Niewielu wie, że w 1991 roku lotnisko "specjalne" Sheremetyevo samoloty cargo przebraniu dyplomatyczna wydana pieniądze, które rozdawane pakiety 10, 20, 50 dolarów rachunki do rządu i dowódców wojskowych. Ci ludzie są w stanie uczestniczyć w dalszej prywatyzacji . Dziś jest to znany fakt.


Zamach wzięło udział byłego konferencji delegatów w Shatagua: Ogólne Chervov pomóc dystrybuować pieniądze wśród wojska, jeden z dyrektorów "Banki, zaufanie Spółkami", John Kryształ, co wiem, spędził kwoty otrzymane od CIA za pośrednictwem banku. Okazało się, że kiedy władze sowieckie dawać dobre dary, a następnie zniszczyć Związek Radziecki nie będzie trudne ... "


Pozostaje dodać, że rozmowa z księciem Shcherbatov dziennikarz, którego nazywał "Legenda o historii Rosji", która odbyła się w Nowym Jorku, w domu, na Manhattanie, w lecie 2003 roku.


Zdrada Szewardnadze


Zdrada dawna rozliczane na Kremlu. 14 lutego 2014 kanał telewizyjny "Rosja 1" pokazał dziennikarz filmowy Andrei Kondrashov "afgańskiej". W tym jednym z krewnych słynnego Ahmad Shah lidera mudżahedini Masood powiedział, że większość operacji wojskowych przeciwko Mudżahedinów wojsk radzieckich zakończyła się niczym, jak Masood otrzymywać aktualnych informacji z Moskwy o czasie tych operacji.

NATO zawsze akceptowane, Eduard Szewardnadze, najbliższego sojusznika Michaiła Gorbaczowa, jako drogiego gościa. Nie doprowadza się do obiegu


Folia została wyrażona przez innego rzeczywistości pozornej zdrady przywódców sowieckich. Wiadomo, że przed wycofaniu się wojsk radzieckich z Afganistanu z Ahmad Shah tym samym Massoudem, osiągnięto porozumienie w sprawie wzajemnego zawieszenia broni.Jednak pod naciskiem ministra spraw zagranicznych Eduard Szewardnadze, i zgodnie z zaleceniami Naczelnego Dowódcy wojsk radzieckich Gorbaczowa na 23-26 stycznia 1989 rozpoczęła serię potężnych rakiet i strajków na obszarach powietrza pod kontrolą Ahmad Shah Massoudem. To był nie tylko zdradliwe decyzja Kremla, ale również zbrodnią wojenną.


W tym względzie Republika Afganistanu ma wszystkie podstawy prawne do deklarowania M. Gorbaczow i E. Szewardnadze wojenneprzestępcy i może żądać ich ekstradycji do postępowań karnych na nich.


Szewardnadze nie tylko w Afganistanie. Wiemy, że w kwietniu 1989 roku, Szewardnadze mówił w Biurze Politycznym KC niezwłocznego utworzenia porządku w spotkaniu w Tbilisi i postawienie przed sądem lidera opozycji gruzińskiej Zviad Gamsakhurdia. Jednak pojawia się w Tbilisi w dniu 9 kwietnia 1990 roku, po tragicznych wydarzeniach, które Szewardnadze była wersja głos nieadekwatność działań wojskowych w celu rozproszenia protestujących, podkreślając jednocześnie użycie spadochroniarzy saperskich ostrzami, które - jak zeznawali folii, wykonanej przez operatorów KGB, ale objętych ich twarze z latających kamieni i butelek.


Pamiętam, że w marcu 1990 r posiedzeniach Politbiura, dedykowanym wyjściem Litwy od Związku Radzieckiego, był Szewardnadze był jednym z tych, którzy wezwali do najostrzejszych środków wobec separatystów litewskich i powrotu porządku konstytucyjnego w republice. Ale w rzeczywistości, on i stale dostarczane Jakowlew Landsbergis informacje.


01 czerwca 1990 , Szewardnadze dokonał aktu zdrady. On, będąc z wizytą w Waszyngtonie minister spraw zagranicznych, wraz z sekretarz stanu USA George. Baker, podpisał umowę, na mocy której państwa bez "znaleźć" ponad 47.000 kilometrów kwadratowychMorza Beringa, bogate w ryby i węglowodorów.


Nie ma wątpliwości, że ta umowa została poinformowana Gorbaczowa. W przeciwnym razie, Szewardnadze w Moskwie i nie być słaby.Jak inaczej rozumieć, co Gorbaczow zablokowane działań dotyczących uznawania tej "umowy" nielegalne. Amerykanie, wiedząc o takiej reakcji głowę ZSRR, szybko przejął kontrolę obszaru. Przypuszczalnie, Gorbaczowa i Szewardnadze nagroda dla tej "usługi" zostało wyrażone w bardzo znaczną sumę .


Niewątpliwie Kryuchkov wiedział o wątpliwej transakcji, ale nie odważył się oświadczyć publicznie o zdradę Gorbaczowa i Szewardnadze. Cóż, dwa z nich ma pieniądze, a on, dlaczego milczysz? Przy okazji, w ​​Rosji dziś wokół tego wydarzenia, jak jest"zmowa milczenia" .


Praktyka przekupstwa krajowych elit "niezależnych" z USA w ostatnich latach bardzo intensywnie wykorzystuje i skutecznie. Irak, Afganistan, Tunezja, Libia, Egipt ... najnowszy przykład - Ukraina. Rosyjski politolog powiedział, że niepewność w odniesieniu do pozycji Janukowycz Majdan szał doprowadziła do chęci ratowania prezydenta Ukrainy mld "zielony", który trzymał w Stanach Zjednoczonych.Próżna nadzieja. W Stanach Zjednoczonych w tym czasie pieniądze utopione w zapomnienie M. szacha Iranu Reza Pahlavi, Philippine prezydenta F. Marcos, Prezydenta Iraku Saddama Husajna, prezydenta Egiptu Hosni Mubaraka i innych byłych "przyjaciół" w Ameryce.


Nie jest źle, i nie sprawiają, że otoczenie prezydenta Ukrainy. Większość z nich już odeszła z jego domu z Kijowa do swoich "alternatywnych lotnisk", takich jak nasza "rosyjski szowinista" Jurij Łużkow dokonał postępu w Austrii i Londynie. Nie ma wątpliwości, że duża część rosyjskiej elity władzy, w przypadku pogorszenia się sytuacji w kraju i za przykładem Ukrainy "kolegów". Całe szczęście, że ich "alternatywnych lotnisk" od dawna jest gotowy.


Trzydzieści srebrników Gorbaczowa


Dobra suma za zdradę i wyrwał Michaiła Gorbaczowa. O tym, jak to miało miejsce w 2007 roku, powiedział gazecie "Izwiestia" Paul Craig Roberts - amerykański ekonomista i publicysta, były minister finansów Assistant w rządzie Ronalda Reagana. Przypomniał sobie czas, gdy jego przełożony został mianowany zastępca sekretarza obrony Spraw Międzynarodowych (minister był wtedy Melvin Laird). Z tej okazji, Roberts zapytał go, jak się nas zmusić inne kraje tańczyć do jego melodii? Odpowiedź była prosta: "Dajemy im menedżerów pieniędzy. Kupujemy ich przywódców " .


Jako przykład, Roberts nazwał były premier Wielkiej Brytanii Tony Blair . Gdy wysiadł, został mianowany doradcą instytucji finansowych z pensją 5 mln. Funtów. Ponadto Stany Zjednoczone dał mu serię występów - dla każdej Blair otrzymał od 100 do 250 tysięcy dolarów.Wiadomym jest, że podobny program organizowany przez Departament Stanu USA i ex-prezydenta Gorbaczowa.


Jednak Michaił Siergiejewicz, tłumacząc swój udział w promocjach, odnosi się do braku funduszy, które rzekomo następnie kieruje finansowania Fundacji Gorbaczowa. Może, może ... Ale wiemy, co wiele odszkodowania otrzymał od Gorbaczowa Jelcyna dla "bezkonfliktowy" odejściu z Kremla. Wiemy również, że Michaił Gorbaczow USA we wrześniu 2008 roku otrzymał Medal Wolności dla "końca zimnej wojny." Przez medali zostały dołączone 100 tys. Dolarów. USA. Do tego należy dodać Pokojową Nagrodę Nobla, dla którego Gorbaczow w 1990 roku "zamówione" Reagana. Jednak, bez wątpienia, jest to tylko część znanej dobrobyt materialny, który Zjednoczone przewidzianym byłego prezydenta ZSRR.


Wiadomo, że w 2007 roku Gorbaczow uzyskał imponujący zamek w Bawarii, gdzie mieszka z jego domu. "Hubertus Castle" , gdzie wcześniej był dwa duże budynki domu bawarskiego dzieci, urządzone córkę, Irina Virganskaya . Poza Gorbaczow posiada lub używa dwóch willi za granicą. Jedna - w San Francisco, drugi - w Hiszpanii (obok willi piosenkarki Leontiefa). Tam jest jego własnością, aw Rosji - letnia rezydencja w Moskwie ("Moskwa rzeki 5") o powierzchni 68 hektarów .


Od możliwości finansowych byłego prezydenta ZSRR wskazuje "skromny" ślub wnuczki Xenia, odbyła się w maju 2003 roku. To odbyło się w modnej restauracji w Moskwie "Gostiny Dvor", który został przez otoczyły kordonem milicji. Jedzenie na weselu było, jak media napisane: "bez dodatków". W zimne medaliony podane z gęsią wątróbką (foie gras) i figi, czarnym kawiorem na bazie lodów z ciepłych naleśników, kurczaka z grzybami w cieście francuskim cienkiego. Goście oddają pieczona Grouse i łosie usta. Kulminacyjnym punktem programu było trzypoziomowy gastronomiczna śnieżnobiałe ciasto wysokości pięciu stóp.


Nie ma wątpliwości, że w dającej się przewidzieć przyszłości będą mogli organizować swoje wnuczki Gorbaczowa niż jednej takiej uroczystości. Niestety, płace żywotność , widoczne i przekazać go. Ale oprócz ludzkiego procesu, jest inny sąd, który prędzej czy później oddać hołd największym zdrajców - Herostratus XX wieku. I Departament Stanu USA nie pomoże.


Władysław Szwed
Komentarze:


Nowicjusz: Tu pisze w swojej książce "Straight Talk z Rosją," Wiktor Ilyukhin:


"Zrobiłem Fundacji Gorbaczowa. W 1991 roku zorganizowała ona dziesięć: Szewardnadze,


Gorbaczowa, Yakovenko i innych. Zainwestował 10 tysięcy rubli.


Ale tydzień później na rachunkach funduszu wynosiła około 360.000 dolarów,


ponad 100 tysięcy funtów szterlingów, markach niemieckich, japońskich jenach, i więcej.


obcych krajach za pośrednictwem swoich struktur, są tu w Moskwie, i miał Gorbaczow pomocy.


Za co? Do zniszczenia wielkich państw ZSRR ". http://viktor-iluhin.ru/node/57 Illyuhin VI:. Dlaczego ja otworzyłem sprawę karną przeciwko Michaiła Gorbaczowa odpowiedzi na palące pytania współczesności, położyć nową generację ludzi. Rzeczywiście, 4 listopada 1991 r jako szef Biura Prokuratora Generalnego ZSRR, aby nadzorować wdrażanie przepisów dotyczących bezpieczeństwa państwa, otworzyłem sprawę karną przeciwko prezydentowi Radziecki Michaiła Gorbaczowa o zdradę stanu. To było w mojej kompetencji, na które nie było obiektywne przesłanki.Jednak kontynuacja badania sprawy się nie stało. . Były prokurator generalny ZSRR N.Trubin uchylił moją decyzję, a ja został zwolniony ze służby po wielu latach jazdy mam sprawę karną przeciwko Gorbaczowa często pytają mnie: "Nie wolno się pomylić, jeśli powtarza się jego krok, jeśli Teraz miał władzę? ". Czas, w mojej opinii, potwierdził, że miałem rację. Przestrzeń byłego Związku Radzieckiego jest pełen smutku i cierpienia ludzkiego, pokryte krwią i płonącego ognia narodowej niezgody i waśni. To wszystkie owoce i katastrofalne konsekwencje Gorbaczowa pierestrojki, podjęte i kontynuowane przez przygód i nieudolnym politykiem Borysa Jelcyna i jego zwolenników. I jeśli mogę otworzyć sprawie karnej tylko jeden epizod sprzeczne z konstytucją, czynów przestępczych Gorbaczow, a później znaleźli zestaw bardzo konkretnych, materialnych i objęte kodeksu karnego. W skrócie, jest to jednostronne zniszczenia w 1987 roku, nasze wysokiej precyzji i niskiej podatności taktyczne pociski SS-23. Zniszczenia miały miejsce na szkodę Związku Radzieckiego na podstawie porozumień między Amerykanami i Gorbaczow i Szewardnadze. W 1990 roku dali USA 51.000 tys. M. kilometrów wody w obszarze Morza Beringa. W rezultacie, Związek Radziecki stracił ważny obszar strategiczny, 10 procent całkowitego połowu gatunków ryb w kraju. Umowa Gorbaczow i Szewardnadze próbował ukryć się przed Najwyższego ZSRR. W kwietniu 1991 roku, Gorbaczow otrzymał od byłego Roh kontroli prezydenta Korei Południowej za 100 dolarów tys. dolarów, które zostały zatrzymane w sierpniu 1991, śledczy prokuratury podczas kontroli jego biurze w rezydencji prezydenckiej. Moja ocena - nie jest niczym więcej niż łapówki. lista niebezpieczne działa Gorbaczow może być kontynuowane, jednak i przykłady podane są wystarczające do oceny szkodliwości jego panowania. I nie tylko szkodliwość zarządu, ale także obrzydliwością, bezwstyd osobowości Gorbaczowa, dawno temu stracił zdolność do realistycznej oceny swoich działań. Pełny tekst:http://viktor-iluhin.ru/node/354
Przez 07 lipca 2015 13:07:23


Letov Anton Iwanowicz: All-Army oficerów spotkanie, zadzwoniłem w sposób Kongresu Deputowanych, po delegaci wybrani funkcjonariusze dla oficerów spotkań).


Jest takie powiedzenie, które brzmi mniej więcej tak: jeśli duma lwów dowodzonych przez owce, stado owiec, które jest, gdy stado owiec prowadzone przez lwa, to stado lwów. "Elite" w późnym okresie sowieckim, więcej niż u szczurów był podobny we wszystkich norach i odprowadzane.


Masz rację, kiedy mówisz, że nie było z winy ZSRR na rzeczywistych granic, które były domem dla narodów. W Związku Radzieckim był naturalny proces samookreślenia od dołu, nie wystąpiły obiektywne przesłanki sekcji wewnętrznej na zasadzie samostanowienia narodów (tylko z góry - 500 dni - zbiorowe samobójstwo gospodarcza była czysta akcja PR piątej kolumnie). To była samowola administracyjna w Puszczy Białowieskiej. Można stwierdzić, że Związek Radziecki został złamany w pośpiechu (jak w książce Lewisa Carrolla wspólne lwa ciasto i jednorożca, na "elite" zespołu od góry, który odgryzł jak mógł, a następnie podzielić, Związek Radziecki).


Jak to wbrew wszelkiej logice i rynku sensie Zerwaliśmy wysoce zintegrowanych gospodarstw przemysłowych i rzucił wszystkie surowce na sprzedaż. Wydarzenia te były bardzo ważne dla sił zewnętrznych. W późnych latach osiemdziesiątych, rynek został zalany dolarów nie jest dostarczanie towarów i złamać gospodarka radziecka, stworzenie społeczeństwa konsumpcyjnego, a nie zdolności produkcyjnych (zasoby byłego Związku Radzieckiego zaczęły być notowane w dolarach amerykańskich, a wszystkie oszczędności ludności zostały dokonane w "zielonych" i zostały umieszczone pod materacem, co było niezbędne do światowej elity) w dolarach spadła początek zakresu globalnego kryzysu gospodarczego. Myślę, że Związek Radziecki był ofiarą globalnego zarządzania, międzynarodowych procesów gospodarczych, demograficznych i politycznych.


Od 1 września 2014 17:09:39


Użytkownik: Anton Iwanowicz Dla LETOV: Pewnie myśli spotkanie oficerski All-Army "w styczniu 1992 roku, c Marszałek Shaposhnikov na podium, w dziwnej pozycji" naczelnym Zjednoczonych Sił Zbrojnych SIC ":)


Zobacz pełną wersję http://www.youtube.com / watch? v = Mc2eoQCijp0 (Główne akty min42sek 11)


Ale nie jeden z głównych, a na posiedzeniu i pomiędzy zwykłym sowieckim (? 1992), funkcjonariusze nie wahaj się zadzwonić do zdrady zdrady. Jako że jesteśmy teraz to nie wystarczy.


artykuł należy odczytać czas. Co można opisać - degradacji społecznej mobilności, upadek systemu zarządzania, skostniałe ideologii, korupcji, hipokryzji, toadying, itp - Wszystko to z pewnością miejsce. Ale wszystkie te smutne rzeczy dzieje składane "reguły gry" nie definiuje wektor, w którym Związek Radziecki rozsadzający, i czy ogólnie było. Zmiana systemu, zniesienie artykułu 6 i usuwanie Komunistycznej Partii rzeczywistej władzy - to wszystko można zrobić bez dezintegracji terytorialnej, bez niszczenia przemysłu, polityki zagranicznej, bez pozycji pełnego wykupu. A ponieważ wiele dezintegracji terytorialnej było nieuniknione (jak twierdzą niektórzy, w tym Gajdar), który powiedział, że granice są granicami 15 republik 15 niezależnych państw?


Umowa Białowieża wydane na wątpliwej kartce papieru (który stracił) jest formą próchnicy - nie ma kapitulacji na Zachód, z daleko idącymi konsekwencjami. To nie tak dawno temu, że Samantha Power w ONZ przypomniał, "Ty frajerze."


Więc dlaczego proces rozpadu poszło dobrze, a nie inaczej? Tylko w przypadku gdy powyższe procesy w sferze politycznej, administracyjnej i ideologicznych zidentyfikowane formy upadku? Lub 15 niepodległe państwa z sztucznych granic stworzonych świadomie i wystąpienie z Unii nie jest ukryte i ukryte równoległe, i to jest oficjalne organy państwowe?


Od 23 sierpnia 2014 00:08:55


Anton Iwanowicz Letov: Dla użytkownika: Dla bardziej pełne zrozumienie materiału prosimy o przeczytanie artykułu poprzedzającego ten ostatni (około 8 artykułów na ten temat). Znajdziesz wiele dowodów o tym, jak ustawić się do przepisów dotyczących tworzenia egoistycznych, egoistyczne i udało "klasy odniesienia." Istnieją metody jawna i ukryta kontroli w Związku Radzieckim była oficjalna struktura władzy, która ostatecznie została pokonana niejawne metody zarządzania stworzyć drabinie społecznej poprzez połączenia, nepotyzmu, korupcji i zdrady. Aby zrozumieć kłopoty późnego ZSRR mógłby rozważyć genezę, mechanizmy powstawania i składu rewolucyjnej elity na początku 20 wieku, walkę z tą śmiertelną elity Stalina. Upadek systemu zarządzania stalinowski Chruszczowa i dalej z wszystkich przystanków. Należy pamiętać, że wszystkie te procesy zostały naruszone na tle materialistycznego faktów ideologii realnego społeczeństwa życia, niezdolność do rezygnacji z założenia teorii Marksa i nieuzasadnione.


Na przykład, Imperium Rosyjskie upadł z powodu degradacji moralnej i ideologicznej, gdy marksistowska ideologia i koncepcja materialistycznego społeczeństwa może wygrać Prawosławny dogmatycznej ideologii, opartej na autorytecie (wiara, króla, Ojczyzna). Kapitaliści byli w stanie stworzyć scenariusz upadku rosyjski, niemiecki, imperium Austro-Węgier i Imperium Osmańskiego.ZSRR również ucierpiał z powodu niezgodności ich ideologii i rzeczywistości, która rozwinęła się w kraju.


PN:. VI Varennikov nie mógł jego osobista władza niczego zmieniać, ponieważ system kontroli ZSRR było zdezorganizowane przez Gorbaczowa i 1991 została podzielona na plamy gościnności, gdzie przywódcy wybranej privatizers przyszłość, czyli ludzie jak VI Varennikov został wyciśnięty poza obrys rządów. Na Kongresie Deputowanych Sił Zbrojnych ZSRR, nie generałowie Prezydium mody Kongresu popierał utrzymanie ZSRR i Eto'o był w oczach całego kraju. Jednym z głównych tylko z podium krzyczeć coś próbował, ale to było szybko przyniósł pod uchwytem.


Od 22 sierpnia 2014 13:08:52


Użytkownik: Nie zgadzam się z komentarzem, który mówi o niektórych badań prowadzonych. Artykuł zmięty, autor przeskakuje z jednego na drugi, do końca nie ujawniając niczego. Brak tematów puczu potrójne (na przykład uważam, że quad) gra, nie osobista rola konkretnych postaci historycznych lub tematów umowy Białowieży ...


A co najważniejsze - nacisk na "sprzedaż" Unii. Zmiana systemu politycznego może odbywać się w sposób rewolucyjny, z praktycznie jednoczesną zmianą klasy referencyjnej, lub na żądanie klasy referencyjnej. Możesz kupić kilka osób, kilkaset osób, może tysiące. Ale takie problemy (w przypadku braku sytuacji rewolucyjnej), liderzy podjąć decyzję, a nawet elity. Takie kwestie są ustalane przez klasę wsparcia, ale to nie jest tak łatwo kupić ze względu na jego znaczną kwotę. I w związku z tym, jak opisano w artykule - jest średnie, podstawowe przyczyny - ekonomiczna i oczywiście ideologiczne. "Zachodnia" pomysł, aby dołączyć do elity w Europie, w tyle za Związkiem Radzieckim w dziedzinie mikroelektroniki, wewnętrzne procesy korupcji, karne pierwotnej akumulacji - tylko kilka przesłanki, że później został nazwany "pierestrojki". Wszystko, co nastąpiło później, było - kontrole Nagrody Nobla z prezydent Korei Południowej Roh Tae Woo - marne rzeczy w porównaniu do dywidend otrzymanych przez kapitalistycznego świata na wyniki:


-practically całkowite wyeliminowanie przemysłu, przy zachowaniu sektorów towarowych.


awaria -Complete Związek Radziecki, a następnie Rosja, od polityki zagranicznej jako takie, które doprowadziły w końcu dużo akcji w artykule poruszono najnowszych wydarzeniach na Ukrainie - całkowitej eliminacji z prawa międzynarodowego, który powstaje jako równowagę między dwoma równymi siłami, zgodnie z wynikami drugiego Światowego


-faktichesky rehabilitacji faszyzmu które nieuchronnie następuje usunięcie ZSRR w polityce międzynarodowej. W kraju dywidendy przyniosły następujące procesy: -vytalkivaniya republik Unii (tak, ruch narodowowyzwoleńczy, KGB tworzone z udziałem pracowników i innych pracowników - to jest bardzo dziwne), tworząc 15 państw (każdy swego przewodniczącego, jego własna elita) w dowolnych granicach, wyciąć z bolszewikami. -fakticheski bezpłatne prywatyzacji (nie ma nic do dodania) -prywatny, stopniowe wdrażanie "zachodniej" projektu, ruch elity, jej rodzinny biznes i za granicą kapitał. Więc że przypisanie odpowiedzialności za 5-10 ludzi, gdyby nie byli, i za jaką cenę lista nie będzie działać - to jest po prostu śmieszne i jakoś naiwny. Trzeba spojrzeć na sytuację szerszym zakresie o wiele bardziej odpowiedzialne io granicach następnie spełnia klasę odniesienia, który dał milczącej zgody wszystkich procesów, z nielicznymi wyjątkami tych komunistów, tak Shenina i Varennikova.
Od 07 sierpień 2014 01:08:20


Kalinin: Jeśli wziąć za dobrą monetę tekst Yu.Skuratova książki "Kill the Dragon", że istnieje pamięć o spotkaniu z Gorbaczowem incognito masońskiej pravit.Rokfellerom świadkami jej zmarły sekr.soyuza pisat.V.Karpov (na ochotnika do spokojnej końcówki ambasady naszego doradcy ) .Na że G. jak zawsze yulil.Klubom P-in zakładu na rozpadzie ZSRR absolwenta, zdecydowano się umieścić na E.B.N.Pervy Amerykanina. transzy 4,8 mld. I nagle "zniknął" żeńskiej.Bardzo dobro, które Sergey nie dostał jego koledzy z drużyny, aby zrobić porządek z Archangielska. Pal Sergeeevich w porozumieniu z EBN orzekł również, że potajemnie imponująca Tuła podział desantnikov.Byla wojny bratobójczej będzie ponownie. Wtedy Bóg odwrócił.


Od 06 kwietnia 2014 14:04:15


Eugene: Niestety to wszystko ... Spójrz na naszych lokalnych liderów i myśleć, nie daj Boże, aby doprowadzić je do kraju. Wszystko sprzedać.


Od 02 kwietnia 2014 11:04:26


Szwed Vladislav: Anton Iwanowicz Letov. Dziękujemy za sugestie. Nawzajem.


Od 31 marca 2014 23:03:54


Jura: Myślałem, że Gorbaczow był "słaby, kręgosłupa" ... Nobla ciszy ... I tut- "nihrenasebe" !!!


Od 23 marca 2014 01:03:15


Letov Anton Iwanowicz: . Wielkie dzięki dla autora badań dla ich pracy


Ośmielam się mieć nadzieję, że te badania pomogą Rosjan do utworzenia prawidłowego widzenia przyczyn upadku ZSRR.


Wielki pokazuje, że walka o życie ludzi, musi być stale i nie do pogodzenia i to, czy karierowiczów i szumowiny z pusta Dushenko wybuch mocy.


Życzę autor długim i szczęśliwym życiu twórczym i dobrego zdrowia!


Od 20 marca 2014 16:03:00

 

 

Michał Gorbaczow osiągnął swój cel...


Jest sławny , bogaty....


Nie znam jednak odpowiedzi, czy jest szczęśliwy?

 

 
 

 

KOMENTARZE

 • No coz....
  strach komentowac.....Prawda jest straszna...dlatego Polacy tak latwo wierza w slodkie klamstwa:-)))

  Kiedy zastepuja Prawo - Tyrania
  Bunt przeciw nim- jest obowiazkiem
  kazdego uczciwego Czlowieka!
 • @RomanKa 22:05:29...strach komentowac.....Prawda jest straszna...dlatego Polacy tak latwo wierza w slodkie klamstwa:-)))
  Fakt, słodkie kłamstewka, kłamstwa urastają do mitycznych prawd...
  Ale ta choroba jest wszczepiana wszystkimludziom, niezależnie od narodowości...
  Lekarstwo???
  Ja eksperymentuję z bezpośrednim kontaktem z Bogiem-Ojcem.
  Jestem zadowolony z rezultatów, choć zdarzają się nawroty naiwności.
  Na szczęście krótkotrwałe...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930