Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
946 postów 3955 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Operacja wojskowa na małą skalę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

byłaby wystarczająca do usunięcia od władzy kabała Khazarian

 

 

Taką opinię wyraził w kolejnym raporcie  Benjamin Fulford.

Poniżej obszene fragmenty w tłumaczeniu maszynowym

 

http://benjaminfulford.net/2015/09/01/a-small-scale-military-operation-would-be-enough-to-remove-the-khazarian-cabal-from-power/

 

 

(...)We wrześniu przywódcy obecnego systemu światowego planuje wiele zmian. Chiński prezydent Xi Jinping, papież, prezydent Rosji Władimir Putin i inni będą wizyty w USA we wrześniu rzekomo z okazji 70. rocznicy powstania ONZ. Przywódcy są również obiecujące ogłosić wiele reform w tym co obiecał do końca ubóstwa i zatrzymać degradację środowiska do roku 2030. Istnieją także plany obejmują chińskiego juana do specjalnych praw ciągnienia Międzynarodowego Funduszu Walutowego lub SDR walucie. (...) Wszystko to jednak prawdopodobnie będzie za mało, za późno.To jest matematycznie niemożliwe, aby obecny system świecie kontynuować to nie reforma, a nawet rewolucji.Pierwszą rzeczą, aby zdać sobie sprawę, że system finansowy świat oparty na babilońskiej niewoli zadłużenia styl ma być zastąpiony przejrzystego systemu finansowego kontrolowanego przez ludzie. Obiecując zrobić więcej dobrego w obecnej architekturze jest jak lis kury informujące, że od teraz będzie kradną mniej jaj. System jak to teraz istnieje pozostawia 50% światowego bogactwa w rękach zaledwie 85 osób. W tym samym czasie, w zależnościwszystkich ludzi na naszej planecie tylko właścicielem tylko 5,5% aktywów na świecie. Jest to wynikiem systemu, który zamienił 8 z 10 Amerykanów w niewolników dłużnych oraz obniżonego poziomu życia od 1960 roku. Jest to swego rodzaju nierówności, które doprowadziły do upadku Imperium Rzymskiego, a teraz robi upadek obecny system matematyczny pewnik, ponieważ wszystkie bogactwa na świecie (i zasoby naturalne) znikają w czarnej dziurze skupionej wokół hiper-zamożna. Więc myśli z wojskowego punktu widzenia, to co należy zrobić? W kategoriach wojskowych kampania zmienić ten system będzie bardzo proste. 

 

Oto trzy proste kroki, które należy podjąć: 

 

Po pierwsze, znacjonalizować wszystkie własnością prywatną banki centralne. Prawo do tworzenia pieniędzy historycznie należał do rządów dla dobrych powodów, w tym rządy reprezentują naród. Wydawanie rządowych waluty pozwoli rządy do zapłaty na rzecz edukacji, ochrony zdrowia, wojsko, robót publicznych i podstawowych badań naukowych, bez uciekania się do długu lub opodatkowania. Ludzie, którzy chcą więcej niż Barebone podstaw nadal będzie pracować w systemie kapitalistycznym, które mogą rozwijać się w środowisko odpowiednio uregulowane. Zajmować 12 biur Zarząd Rezerwy Federalnej gałąź i siedzibę dziesięciu najlepszych megabanks wymaga, co najwyżej około 5000 żołnierzy sił specjalnych. To samo można zrobić w Europie jeszcze mniej ludzi. Chiński bank centralny jest już własnością rządu, dlatego Chiny jest dynamicznie rozwijającym się w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat. 

 

Po drugie, redystrybucji majątku, które zostały skradzione w ciągu ostatniego stulecia od ludzi przez prywatnych banków centralnych. Prosty powrotem obliczeń koperty pokazuje, że w przypadku amerykańskiego Zarządu Rezerwy Federalnej, robi to natychmiast zrobić około $ 300.000 dostępne dla każdej kobiety, mężczyzna i dziecko w Stanach Zjednoczonych. W skali globalnej powinno być możliwe, aby zwiększyć średnią Podstawa atutem najbiedniejszych 80%, około 7-krotnie, lub podniesienie ich wartości netto od $ 3800 do $ 26.000. Rozwiązanie to będzie nawet korzystać najbogatszy 1%, ponieważ spowodowałoby ogromny rozkwit jako nowo upoważnionej świata klasa średnia zaczęła używać nowego bogactwa.

 

 Po trzecie, należy wymienić oligarchii z merytokracji. System świecie, gdyż obecnie istnieje, jest oligarchia. Niewielka grupa osób i rodzin, hiper-zamożna używać kontroli finansowej, aby zatrudnić najemników, polityków i propagandystów do realizacji swoich zleceń przy zachowaniu fasady popularnej kontroli. Historia pokazuje, że oligarchie zahamowanie innowacyjności, tworzenie masowego ubóstwa i ostatecznie implozji powodu nadmiernej koncentracji bogactwa.Merytokracji to system trochę jak konkursie piosenki. Każdy może mieć zastosowanie i, w całkowicie przejrzysty sposób, te, które powszechnie uważane za najlepsze, podniesie się do góry. Jest to system stosowany przez udanych armie, korporacji, organizacji charytatywnych, organizacji religijnych i biurokracji. Jest to system, który pozwolił Chiny cieszyć dekady dwucyfrowego wzrostu, podczas gdy Zachód stał się uboższy pod oligarchy kontrolowane zadłużenia niewolnictwa. 

 

Jedynymi organizacje na świecie z możliwością przeprowadzenia takich reform, nie powodując poważne anarchii lub zakłócenia społeczne są światowe organizacje wojskowe i wywiadowcze. W szczególności, amerykański wojskowy kompleks przemysłowy, wojskowe Rosji i konieczność militarna Chin, aby zgodzić się na jakimś zbiorowym procesie podejmowania decyzji. Raz jest to realizowane, reszta organizacji wojskowych i wywiadowczych na świecie nie będzie miał wyboru, ale do przyłączenia. Wojsko organizacją by następnie ogłosić planetarny awaryjne. Niech się jasno, tak naprawdę jest planetarna awaryjnego dzieje, więc nie będzie to pretekst do faszyzmu. Oto niektóre aspekty wyjątkowego:. Mamy otarła się o ponad 30% wszystkich gatunków żyjących stworzenie na Ziemi w ciągu ostatnich 100 lat i tempo wymierania rośnie Ponad 1 mld ludzi albo z głodu lub na krawędzi głód. Nasza obecna struktura globalna władza została przejęta przez fanatyków religijnych pochylił o rozpoczęciu wojny światowej 3. Rogue sztuczna inteligencja podjęła już nad komputerami systemu finansowego i jest na krawędzi jest w stanie zastąpić w elektroniczne układy sterowania na nowoczesnym sprzęcie wojskowym .

 Jesteśmy w stanie kwarantanny, nie mogąc opuścić tę planetę. Tak więc, jeśli jesteś w wojsku lub agencji wywiadowczej i czytasz ten raport, należy natychmiast skontaktować się przełożonego i zapytać, dlaczego nie podejmują działania. Istnieją pewne kluczowe osoby, które muszą zostać wprowadzony do pracy w ratowaniu planety. W USA są to Martin Dempsey, szef Połączonych Sztabów i Ashton Carter, sekretarz obrony. W Rosji jest Władimir Putin, który musi podjąć działania. W Chinach jest Xi Jinping i dowództwo wojskowe. Królowa Anglii, jako szef komisji 300 i papieża, oficjalny szef loży P2, również muszą oferować swoje błogosławieństwo na ten projekt. Premier Narendra Modi Indii również musi być wniesione na pokład. Tylko te 7 osób i duże organizacje, które reprezentują, mają to w ich mocy, aby uratować naszą planetę. 

 

Przywódcy grupy, które są nadal próbuje rozpocząć wojnę światową 3 i sztucznie stworzyć biblijny Armagedon są Beniamin Netanjahu, zbrodnia Bush / Clinton Rodzina, Sheldon Adelson, a ich koledzy fanatycy Sabbatean. Sabbateans, dla tych, którzy są nowicjuszami w tej kwestii, jest fanatykiem gangster sekta którzy wierzą, że muszą oni przeprowadzić końcowe proroctwa czasowe w Biblii. Udają chrześcijan, muzułmanów i Żydów, aby próbować manipulować światowe rządy i agencje wojskowe, aby ich Armageddon zdarzyć. Ich fundatorem był szaleńcem o imieniu Sabataja Cwi, który twierdził, że jest Mesjaszem, a potem udawał, że islam, aby uratować mu życie.Istnieje około miliona członków jego sekty, wielu z nich znajduje się na wysokich pozycjach władzy w Izraelu, Stanach Zjednoczonych, Europie, Iranie i krajach Zatoki Perskiej. Które przeprowadziły wiele jądrowej (np 311) i innych (np 911) ataki terrorystyczne w ramach swoich fanatycznych systemów. Sekta ta musi zostać rozwiązana.Tak więc, kiedy wszyscy wracają z naszych letnich wakacji, musimy do każdego i każdej z nas podjęcia działań w celu wywarcia presji w górę łańcucha dowodzenia i zmusić przywódców do działania. Podnieść słuchawkę i zadzwonić Pentagon, FBI, CIA, policji i nikogo innego można myśleć, kto jest w stanie dokonać aresztowania.Przestępcy u władzy muszą być usunięte i kontroli systemu finansowego musi zostać zwrócony ludzie. Jeśli przywódcy tych agencji nie działać, musimy użyć nacisku z dołu do zastąpienia ich liderów, którzy są gotowi do działania. Nie olbrzym kosmiczny pełen przyjaznych kosmitów uratuje tę planetę, będziemy musieli zrobić sami.Jak to się mówi, "jeśli chcesz coś zrobić dobrze, trzeba to zrobić samemu." W kolejnym raporcie, ze względu na 7 września będziemy podsumować to, czego dowiedzieliśmy się w Kanadzie latem tego roku. Będziemy również sprawozdanie na temat rzeczywistej bitwy, by uwolnić ludzkość i zapisać planety Ziemi postępuje.

KOMENTARZE

  • ------------REFRENDUM
    ---- ŻYDZI - SZABES GOJE -na Madagaskar !!!!!!

    Ps. Polaku !!! NIE MA !! NIE MA !!! prawica , lewica , demokrata itp. JEST !! ŻYD , GOJ i KANALIA SZABES GOJ !!.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930