Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
722 posty 3146 komentarzy

Tajemnicza Polska 51

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 50 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

CZY WIDZENIE W SPISKU 95% ŻYDÓW JEST ANTYSEMITYZMEM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

CZY ODWAŻNYM BADANIEM HISTORII? DYLEMAT AMERYKAŃSKIEGO PUBLICYSTY....

 Na wstępie przepraszam .

 Poniższy materiał jest tłumaczony automatycznie.

 Błędy są i w stylu i w treści.

 Pedantów zapraszam na stronę źródłowa.


Jednak nawet z tak ułomnej polskojęzycznej wersji tekstu można zorientować się , że coś się święci.


Czy zamieszczenie  artykułu  na portalu amerykańskich weteranów wojskowych dzień po inauguracji nowej prezydentury jest przypadkowe czy też znakiem zmian w sposobie postrzegania problemów w naszej części świata?

 Nie wiem...

Chciałbym jednak, aby przestano winić narody słowiańskie za nie swoje pomysły.
źródło : Żydzi i bolszewizm

Ian Greenhalgh w dniu 21 stycznia 2017 roku

Z 95% amerykańskich Żydów "po drugiej stronie", to jest antysemityzm czy odważne badania? Grunt do życia zrozumienie Neo-bolszewickiej Ameryki w ramach Trump[Od redakcji: Syjonistyczny międzynarodowa przestępczość zorganizowana klika po prostu przejął kontrolę USA instalując To Trump marionetką w Białym Domu. Niemal dokładnie sto lat wcześniej, że przejął kontrolę nad Rosją pod przykrywką bolszewizmu.

Studium o "rewolucji" 1917 roku i późniejszego panowania nad bolszewicką Rosją jest przydatna w zrozumieniu dzisiejszego świata, nie tylko dlatego, że Rosja jest dziś jeszcze wyjść z wydarzeń wieku temu. Putin jest zmuszony do odgrywania sprytny gra pozostać u władzy, musi radzić sobie z syjonistami zarówno wewnętrznie, w postaci różnych żydowskich oligarchów, jak i na zewnątrz, przede wszystkim w Izraelu, ale również w Stanach Zjednoczonych.

Wszystko walczył przez amerykańskich Żydów na przestrzeni ostatniego stulecia zniknie w dniach. solDo tej pory udało Putin przetrwać i to jest bardzo korzystne w rosyjskich ludzi, a także w pozostałej części świata. Możemy mieć tylko nadzieję, że Putin i inni przywódcy są w stanie przeciwstawić się syjonistyczny program w przyszłości, ponieważ w tej chwili wydaje się, że porządek obrad cieszy sporo sukcesów z instalacją Trump i fiasku BREXIT destabilizacji i potencjalnie niszczy Unię Europejską ,

Talmudyzmu marksizm, bolszewizm, komunizm, a teraz Trumpism, wszystko to samo, tylko biorąc pod uwagę nową warstwę farby od czasu do czasu. Ian]

"Będziemy na nich nałożyć taką tyranię, która nigdy nie została marzył przez najbardziej ohydnych despotów Wschodu." - Leon Trocki

"Talmudyzmu jest komunizm." - Antichrist Conspiracy Edward Hendrie

"Niektórzy nazywają to marksizm ja to nazywam judaizmu." - Rabin S. Wise, 1935


Genealogia może być pełne niespodzianek. To było dla Suart Kahane

[ Od redakcji 2 - The solidność historii o "narodzinach komunizmu" jest głównym powodem, że nigdy nie jest omawiana dużo tych dni, ze względu na reprezentację na Żydów, kiedy byli tak mała część populacji. Bliższe spojrzenie ujawnia jeden z pierwszych wielkich sukcesów fałszywych wiadomości, wspaniały nowy tag mamy dla toczącej się plagą.

Moje wykształcenie na nim było zdarzenie losowe, czytanie Wilk Kremla, o Lazar Kaganowicz, który przetrwał wszystkie czystki i pewnego dnia otworzył jego mieszkaniu drzwi swego bratanka z Ameryki, Stuart Kahane, który polował w dół jego masowe mordowanie wuja, i faktycznie był w stanie przesłuchać go szeroko do książki.

Można go znaleźć na Amazon używany i bardzo polecam chwytając tych niskich cenach te, gdy są jeszcze dostępne. Kaganowicz faktycznie poślubił w rodzinie Stalina, jego brat-in-law, coś, co prawdopodobnie przyczyniło się do jego długowieczności, kiedy ludzi wokół niego padały jak muchy, jak Stalin "zapobiegawczo" wyeliminować te, które "mogłyby" być zagrożeniem.

Chociaż najbardziej znany z głodu ukraińskich chłopów konfiskując ich zapasy zboża karmić populacji miasta, Kaganowicz był również znany z takich rzeczy jak zmniejszenie liczby wypadków kolejowych po prostu decreeing że szefowie wszelkich podziałów, gdzie wraki zostały występujących odbędzie się "osobiście odpowiedzialny ".


Kaganowicz poślubił siostrę Stalina, Rosa, który prawdopodobnie uratował mu życie

Nikt nie zapytał, co to znaczy, dokładnie. Nikt nie musiał. Straty z tytułu wypadków pociągu poszedł w dół jak 90% w ciągu 90 dni, a niektóre otwarte pozycje stały się dostępne dla ambitnych menedżerów kolejowych.

Czasy, kiedy mogę czytać książki, miał czas, są odległym wspomnieniem. Motywacja przygotowywał zrobić dużo pracy telewizora Dziedzictwa na szerokiej gamie materiałów, gdzie widziałem trochę hard core praca historyczna była wykonywana w lokalnej telewizji publicznej tutaj w Atlancie, ale czułem, trwałość materiału historycznego byłoby wiele dłużej, a ja byłem tam.

Zasób był wielki, ponieważ używałem żółtego wyróżnienia intensywnie podejmować ważne cytaty łatwiej znaleźć, a następnie dogearing strony, na których najlepsi byli. To naprawdę pomogło mi znaleźć je szybko, gdy potrzebny komentarzach pokaż wprowadzających w którym je wykorzystali.

Później stały się one źródłem piśmie do internetu, a to oczywiście VT, jako pragnienie czytelnictwa znalezienia stron internetowych z głębszym materiałami kontra tych dotyczących aktualności tylko dla łatwiejszego kopiowania i wklejania mechaniki poszło im naszą drogę ... Jim W. Dean ]
_______
Żydzi i bolszewizm

Od Wypuść mój lud, Empirical publikacje, Irlandia Północna c. 1976. Autorstwo nieznane.


"Wbrew tak wielu dobrych ludzi - z czystej grozy" komunizmu "- myślę, Kapitalizm nie jest" wolna przedsiębiorczość, "zachętą do sukcesu" szansa dla wszystkich. " Kapitalizm jest ufa, spekulacje, pasożytnicze lichwy. Kapitalizm jest JP Morgan, banku Rothschilda, zgrywania od siebie narody jak oszalały świń. Kapitalizm jest żydowska patelnia, w którym kultura staje się w dół do smaru pieniędzy. Po to, jak noc na dzień, jest trzy razy gorętszy ogień żydowska "komunizmu". William Striker

Między sobą Żydzi są całkiem szczery o swojej sympatii do bolszewizmu i zaangażowanie w.

W dniu 4 kwietnia 1919 Kronika Żydowska ". Istnieje wiele w rzeczywistości samego bolszewizmu, w tym, że tak wielu Żydów bolszewicy, w tym, że ideały bolszewizmu w wielu punktach są zgodne z najlepszymi ideałami judaizmu"

(Być może to wyjaśnia, dlaczego Armia Czerwona wykorzystuje gwiazdę żydowską jako swój symbol?)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 W 1949 roku wnuk Jacoba Schiffa, John Schiff, był cytowany jako twierdząc, że Jacob Schiff zainwestowane "około 20.000.000 dolarów" w rewolucji rosyjskiej. (Kolumna Cholly Knickerbocker,


 New York Journal Amerykański, 03 luty, 1949) To $ +20.000.000 400000000 z łatwością równą $ w dzisiejszych dolarów.

Prawdopodobnie najbardziej znanym Exposé roli żydowskiej w bolszewicki zamach stanu był Sir Winston Churchill, pisząc w Illustrated Sunday Herald dnia 8 lutego 1920 roku Churchill napisał: "Z chlubnym wyjątkiem Lenina, większość czołowych postaci są Żydów. Ponadto główną inspiracją i moc napędową pochodzi z przywódców żydowskich ".

Komunizm był oczywiście założonego przez Karola Marksa, którego dziadek był rabinem o nazwie Mordeccai. Marks wyraził wstępną zachętę przez komunistów syjonistyczny o imieniu Moses Hess. Jako założyciel i redaktor Rheinische Zeitung, głównym organie lewicowej myśli w Niemczech, pod warunkiem, Karola Marksa z jego pierwszego ważnego platformy. Później, w Brukseli, współpracował z Marksem na Ideologii niemieckiej. To było zbyt Hess, który przekształca się w komunizm Friedricha Engelsa, zamożnego magnata tekstylnym, który później dotowanej Marksa z zysków pocił pracy w Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Gdy bolszewicy obalili krótkotrwałą demokratyczny rząd w Moskwie i Sankt Petersburgu w październiku 1917 roku, był to wirtualny żydowska zamach stanu. Najwybitniejszym Komisarz żydowskiej był Trocki, prawdziwe nazwisko Bronstein. On był żonaty przez rabina w 1900 roku, a jednocześnie na emigracji w Nowym Jorku pracował na Nowyj Mir, opisane w Church Times (23 stycznia 1925) jako "jidysz gazety."

Poszczególne dziennikarze i dyplomaci, którzy byli tam w tym czasie "rewolucja" dały dowód co do jego charakteru żydowskiego.

Wdowa korespondentem Guardian Pani Ariadna Tyrkova-Williams napisał:


"W Republice Radzieckiej wszystkie komitety i komisarze były wypełnione Żydami."

Najbardziej szczegółowy opis wpływu żydowskiej rewolucji bolszewickiej "pochodzi od Robert Wilton, rosyjski korespondent The Times. W 1920 roku opublikował książkę w języku francuskim Les Derniers jours des Romanofs, co dało rasowe tło wszystkich członków rządu radzieckiego. (Nie pojawia się w późniejszym tłumaczeniu na język angielski, z jakiegoś dziwnego powodu.) Po opublikowaniu tego monumentalnego dzieła, Wilton została odrzuceni przez prasę, a umarł w biedzie w 1925 roku poinformował, że Komitet Centralny partii bolszewickiej zostało dokonane w następujący sposób:

NAZWA NARODOWOŚCI
Bronstein (Trocki) Żyd 
Apfelbaum (Zinovief) Żyd 
Lourie (Larine) Żyd 
Ouritski Żydem 
Volodarski Żydem 
Rosenfeldt (Kamanef) Żyd 
Smidovitch Żydem 
Sverdlof (Jankiel) Żyd 
Nakhamkes (Steklof) Żyd 
Uljanow (Lenin) Rosyjski 
Krylenko Rosyjski 
Lounatcharski Rosyjski

"Rada Komisarzy Ludowych składa się z następujących czynności:

NAZWA MINISTERSTWO NARODOWOŚCI
Prezydent Uljanow (Lenin) Rosyjski 
Spraw Zagranicznych Tchitcherine Rosyjski 
Narodowości Djugashvili (Stalin) Gruziński 
Rolnictwo Protian ormiański 
gospodarcza Rada Lourie (Larine) Żyd 
Food Schlichter Żydem 
Army & Navy Bronstein (Trocki) Żyd 
kontroli państwa Lander Żydem 
State Lands Kauffman Żyd 
Works V . Schmidt Żydem 
Social Relief E. Lelina (Knigissen) Żydówka 
Public Instruction Lounatcharsky rosyjskie 
Religie Spitzberg Żydem 
wnętrz Apfelbaum (Zinovief) Żyd 
Higiena Anvelt Żydem 
Finance Izydor Goukovski Żydem 
Prasa Volodarski Żyd 
Wybory Ouritski Żydem 
Sprawiedliwość I. Steinberg Żyd 
Uchodźcy Fenigstein Żyd 
Uchodźcy (pomoc. ) Savitch Żyd 
Uchodźcy (pomoc). Zaslovski Żydem

"Poniżej znajduje się lista członków CKW:

NAZWA NARODOWOŚCI
Sverdlov (prezes) Żyd 
Avanessof (sek.) Ormiański 
Bruno Lett 
Babtchinski Żydem 
Bucharin Rosyjski 
Weinberg Żydem 
Gailiss Żydem 
Ganzburg Żydem 
Danichevski Żydem 
Starck Niemiecki 
Sachs Żydem 
Scheinmann Żydem 
Erdling Żydem 
Landauer Żydem 
Linder Żydem 
Wolach Czeska 
Dimanstein Żydem 
Encukidze Gruziński 
Ermann Żyda 
Joffe Żydem 
Karkline Żyd 
Knigissen Żyd 
Rosenfeldt (Kamenef) Żyd 
Apfelbaum (Zinovief) Żyd 
Krylenko Rosyjski 
Krassikof Sachs Żyd 
Kaprik Żyd 
Kaoul Lett 
Uljanow (Lenin) Rosyjski 
Latsis Żyd 
Lander Żyd 
Lounatcharski Rosyjski 
Peterson Lett 
Peters Lett 
Roudzoutas Żyd 
Rosine Żyd 
Smidovitch Żyd 
Stoutchka Lett 
Nakhamkes (Steklof) Żyd 
Sosnovski Żydem 
Skrytnik Żydem 
Bronstein (Trocki) Żyd 
Teodorovitch Żydem 
Terian ormiański 
Ouritski Żydem 
Telechkine Rosyjski 
Feldmann Żydem 
Froumkine Żydem 
Souriupa ukraiński 
Tchavtchevadze gruziński 
Scheikmann Żydem 
Rosental Żydem 
Achkinazi Imeretian 
Karakhane karaimskiej (Żyd) 
Rose Żydem 
Sobelson (Radek) Żyd 
Sclichter Żydem 
Schikolini Żydem 
Chklianski Żydem 
Levine (Pravdine) Żydem

"Poniżej znajduje się lista członków Komisji Nadzwyczajnej Moskwy:

NAZWA NARODOWOŚCI
Dzerjinski (prezes) Pole 
Peters (wiceprezes) Lett 
Chklovski Żydem 
Kheifiss Żydem 
Zeistine Żydem 
Razmirovitch Żydem 
Kronberg Żydem 
Khaikina Żydówka 
Karlson Lett 
Schaumann Żydem 
Leontovitch Żyd 
Jacob Goldine Żydem 
Glaperstein Żydem 
Kniggisen Żydem 
Latzis Lett 
Schillenkuss Żydem 
Janson Lett 
Rivkine Żydem 
Antonof Rosyjski 
Delafabre Żyd 
Tsitkine Żyd 
Roskirovitch Żyd 
G. Sverdlof Żyd 
Biesenski Żyd 
Blioumkine Żyd 
Alexandrevitch rosyjskiego 
I. Wzór Żyd 
Routenberg Żyd 
Pines Żyd 
Sachs Żyd 
Daybol Lett 
Saissoune ormiański 
Deylkenen Lett 
Liebert Żyd 
Vogel niemiecki 
Zakiss Lett

Chociaż Lenin opisany jako "Russian", w rzeczywistości był mieszaniną różnych krajów. Jest prawdopodobne, że był jedną czwartą rosyjskim, jedna czwarta niemiecka, jedna dzielnica żydowska, a co najmniej jedna czwarta Kałmuk (Mongol), który odpowiada za jego wygląd mongolskiego. Różne władze twierdzą, że jego żona, Nadieżda Krupska była Żydówką i że jej rodzina jidysz w domu.Raport wysłany do rządu brytyjskiego w 1918 roku przez pana Oudendyke, holenderskiego konsula w Petersburgu, powiedział, że "bolszewizm jest zorganizowany i pracował przez Żydów." Raport został zawarty w broszurze opublikowanej jako rząd Białej Księdze w kwietniu 1919 zatytułowany Rosja nr 1 (1919) Zbiór raportów na temat bolszewizmu w Rosji. Jednak pamflet został szybko wycofany i ponownie z różnych wycinków i zmian dokonanych.

W wojnie Records Wydział Archiwów Narodowych Stanów Zjednoczonych nie jest złożony raport z operacyjny wywiadu amerykańskiego w Petersburgu. W ramach Grupy Record 20; Zapisy kpt Amerykański Korpus Ekspedycyjny. Montgomery Schuyler, G2 Intelligence napisał: "Ruch bolszewicki jest i był od samego początku prowadzony i kontrolowany przez rosyjskich Żydów z greasiest typu."

Również w US National Archives dwa telegramy wysyłane przez amerykańskich dyplomatów w Rosji. Dokument Departamentu Stanu 861,00 / 1757 wysłany na 2 maja 1918 przez amerykańskie Summers konsul w Moskwie dotyczy "Żydzi dominują w lokalnym rząd radziecki, uczuć antyżydowskich rośnie wśród ludności." Dokument 861.00 / 2205 z Konsulem Caldwell we Władywostoku w dniu 5 lipca 1918 opisuje "Pięćdziesiąt procent rządu radzieckiego w każdym mieście składa się z Żydów najgorszego rodzaju."

W styczniu 1924 roku, Lenin zmarł z przyczyn różnie opisywane jako "zawału serca, krwotoku mózgu '" i "syfilis". Jego towarzysze natychmiast zaczęli walczyć między sobą, aby zobaczyć, który miał stać się jego następcą.


Względny outsiderem, Józef Stalin, doszły do ​​głosu i oczyszczone wszelką konkurencję albo wygnanie lub ich wykonywania. Ponieważ Stalin nie był Żydem, ale były prawie wszyscy jego przeciwnicy, jest często sugerują, że Stalin był antysemitą.To jest dalekie od prawdy.

Stalin miał trzy żony, wszystkie z nich Żydówki. Pierwszym był Ekaterina Svanidze która urodziła mu syna, Jakuba. Jego druga żona była Kadya Allevijah. Ona urodziła mu syna i córkę Wasilij Svetlana. Jego druga żona zmarła w tajemniczych okolicznościach, albo przez samobójstwo lub zostało zamordowanych przez Stalina. Jego trzecia żona była Rosa Kaganowicz, siostra Lazar Kaganowicz, szef radzieckiego przemysłu. Córka Stalina (który w 1967 roku uciekł do USA), a następnie ożenił syna Lazar Mihail tj siostrzeńcem jej krok matki. Swietłana Stalin miał w sumie czterech mężów, trzech z nich Żydów.

wiceprezes Stalina Mołotow był również ożenił się z Żydówką, której brat, Sam Karp, prowadzi działalność eksportową w stanie Connecticut. Żeby jeszcze bardziej skomplikować rzeczy, (pół-żydowskich) córka Mołotowa zwany także Swietłana została zaręczona z synem Stalina Vassili.

Po śmierci Stalina, a jego następcy utrzymane tradycji, dla raportu w B'nai B'rith Komunikator relacjonuje: "Aby pokazać, że Rosja traktuje swoich Żydów dobrze, Nikita Chruszczow Radziecki Premier zauważył w tym tygodniu w recepcji w języku polskim Ambasada, że ​​nie tylko on sam i prezydent Radziecki Klementi Woroszyłow, ale także połowę członków Prezydium mają żony żydowskich. Chruszczow przekazał swoją uwagę, aby izraelski ambasador Joseph Avidar, który był wśród gości. "(Żona Chruszczow był kolejny Kaganovitch).Według raportu w Canadian Jewish News z dnia 13 listopada 1964 roku obecny szef Leonid Breżniew Radziecki jest żonaty z Żydówką, a jego dzieci są wychowywane jako Żydzi. Istnieje szereg wybitnych Żydów w rządzie sowieckim, w tym Dimitri Dymshits odpowiedzialnych za przemysł, Lev Shapiro regionalny sekretarz Birobidjan i Jurij Andropow za tajnej policji KGB. W rzeczywistości, każdy sekret szef policji w historii radzieckiego był Żydem, od pierwszego Uritsky się najnowsza, morderczej Berii. Żyd jest również odpowiedzialny za sowieckiej gospodarki - Leonid Kantorowicz.


Jest to dobrze znany fakt, że bolszewicy byli i są finansowane przez interesy żydowskich na Zachodzie.

Na uroczystość bolszewickiej wiecu w nowojorskiej Carnegie Hall w nocy z 23 marca 1917, telegram wsparcia ze Jacob Schiff z Kuhn, Loeb & Co. został odczytany. Telegram został przedrukowany następnego ranka New York Times. Schiff później próbowała zaprzeczyć jego zaangażowania, ale trzydzieści lat później jego wnuk John przyznał w New York Journal-amerykańskim (03 lutego 1949), że starzec zatonął dwadzieścia milionów dolarów na przyczynę bolszewicką.

Kolejne zachodni bankierzy, którzy przelewa środki na bolszewickiej Rosji był Olaf Ashberg w Sztokholmie Nia Banken. Pozostał płatnika Sowietów 'aż do końca 1940 roku. The London Evening Standard z dnia 6 września 1948 roku odnotowano wizytę Ashberg do Szwajcarii "dla tajnych spotkaniach z szwajcarskich urzędników państwowych i kadry bankowej. Kręgi dyplomatyczne opisać pana Ashberg jako "radzieckiego bankiera", który zaawansowanych dużych sum Lenina i Trockiego w 1917 roku w czasie rewolucji, panie Ashberg Trockiego dał pieniądze, aby utworzyć i wyposażyć pierwsze jednostki Armii Czerwonej ".

Bolszewicy otrzymała również pomoc od Armand Hammer, którzy nadal dojeżdża do tyłu i do przodu pomiędzy Nowym Jorku i Moskwie, aby dbać o swoich interesów gospodarczych w obu społecznościach. Hammera Occidental Oil Company jest w tej chwili buduje się 1600 mil chemikaliów rurociągu w południowej Rosji. Jest on również na takich dobrych stosunkach z Sowietami, że osobiście organizuje radzieckie galerie pożyczać obrazy do Ameryki.Inny amerykański biznesmen oparte wydźwignąć gospodarkę radziecką Michael Fribourg, który posiada ogromną Continental Grain Company. Wraz z Louis Dreyfus Corporation, te żydowskie spekulanci mogli wykupić ogromne ilości taniego amerykańskiego zboża w 1972 roku sprzedać Sowietom w ogromnej zysku i zebrać subsydium wywozowe od podatnika amerykańskiego.

W każdym innym kraju Europy Wschodniej, to jest dokładnie ta sama historia:

Na Węgrzech rewolucja komunistyczna została wystawiona w 1919 roku, wszczęta przez Żyda Bela Kun (Cohen). Podczas trzymiesięcznego reżimu, kraj był odwrócony do góry nogami w panowania mordu i terroru. Tutaj znowu, rząd składał się niemal wyłącznie z Żydów. I to właśnie ten czynnik, który doprowadził do upadku reżimu, jak zwykli Węgrzy cierpiał dyktatury żydowskiej. Kun został obalony i uciekł do Związku Radzieckiego, gdzie został szefem tajnej policji Czeka na południu Rosji.

Dopiero w 1945 roku, że Żydzi byli w stanie odzyskać kontrolę. Trzech rosyjskich Żydów zainstalowany jako triumwiratu rządzącego, Mátyás Rákosi (Rosencranz), Erno Gero (Singer) i Zoltan Vas. Zarówno Rakoczy i Gero byli członkowie krwawego rządu Kuna.

W Niemczech Żydzi starali się przejąć tam chaosu, który nastąpił po pierwszej wojnie światowej. Wspomagane przez środki pochodzące z sowieckim ambasadorem Joffe, Róży Luksemburg Spartakus Bund starał się obalić rząd. Bunt został stłumiony, a jego przywódcy Luksemburg i Karl Liebknecht stracony.Powojenna dyktator Rumunii, Anna Pauker, była córką Bukareszcie koszernego rzeźnika. Przez pewien czas zarabiała na życie uczy się hebrajskiego. Jej ojciec i brat mieszka obecnie w Izraelu.

Chociaż Tito był jedynym dyktatorem nie-Żydów za żelazną kurtyną pod koniec 1940 roku, był wychowywany przez Żyda moša pijade. Według Johna Gunthera w Za żelazną kurtyną ", który jest mentorem Tity ... Cokolwiek ideologiczna konstrukcja Tito może mieć, dostał go od sprytny starca."

Moskwy marionetką rządu w Czechosłowacji pod koniec 1940 roku była prowadzona przez innego Żyda, Rudolfa Slansky'ego.

W Polsce też Żydzi zajmowali praktycznie każde stanowisko organu w powojennym reżimem komunistycznym. Prominent wśród nich były Minc, Skryesewski, Modzelewskiego i Berman. Jakub Berman stopniowo przyćmiła resztę aż stał najwyższy dyktator sam. Także żona Gomułki była Żydówką.

Nawet w Chinach, Żydzi radzieccy byli w pracy pomaga Mao Tse Tung. Wysoko w Departamencie Politycznym Armii Czerwonej w Chinach były WN Levitschev i JB Gamarnik.

KOMENTARZE

 • 5*
  Jak zwykle przy takim temacie syjonistyczna zgnilizna momentalnie daje 1*.

  Dariusz Kosiur
 • @Rzeczpospolita 17:15:35
  Ciekawy jestem czy ten artykuł był jednorazową "sondą", czy początkiem starcia masonerii amerykańskiej z masonerią syjonistyczną.
  Nie zamieszczam innych angielskojęzycznych postów z ostatnich dni, w których wprost autorzy informują o walce syjonisto-watykanczyków z masono-maltańczykami. Takich materiałów jest coraz więcej.
  A Trump jest określany jako lider sojuszu masonów i maltańczyków.
  Przy okazji przypomina się ingerencję papieża Franciszka w wybory w USA po stronie Hilary Clinton....
 • @Katana 17:33:15...dałem 1 za lenistwo ...
  Proszę Pana, daję takie teksty z pełną świadomością.
  Z doświadczenia wiem , ze na reklamowane linki wejdzie
  nie więcej niż 10 % czytających, a Z UŁOMNĄ POLSKOJĘZYCZNĄ STRONĄ zaznajomi się znacznie więcej.

  Maszynowe tłumaczenie jest niedoskonałe, a szukający doskonałości mają możliwość czytania na stronie źródłowej.
  Umieszczenie postu na stronie głównej nie jest moją kompetencją
 • @Katana 18:54:10
  Tekst jest o żydowskich bolszewikach finansowanych przez żydowskich kapitalistów.
  W naszym kraju ten związek nie jest nieznany.
  W USA prawdopodobnie było dosyć cicho o petersburskim"majdanie".

  Ponieważ jest jednak opublikowany na amerykańskim portalu , zastanawiam się czy nie jest to sygnał do większej akcji medialnej.

  Przypomnę, że Kissinger jakiś czas temu postawił tezę , że Izrael nie przetrwa do 2022 roku http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2012/10/wywiad-usa-nie-widzi-szans-na.html

  Teraz jest doradcą D.Trumpa
 • Który nie był żydem, związany był z żydówką - to był warunek.
  "CZY WIDZENIE W SPISKU 95% ŻYDÓW JEST ANTYSEMITYZMEM" - zależy od definicji antysemityzmu.
  "Czy zamieszczenie artykułu na portalu..." - zależy od definicji "naszej części świata"
  3:)
  Chciałoby się żeby życie było proste, a ono za cholerę nie jest.
  Maszynowy tłumacz to koszmar, a sam artykuł źródłowy mówi tylko częściową prawdę o żydach i bolszewizmie.
  Nie znalazłem ani słowa o Gelfondzie - Parvusie, a to postać ważniejsza od Lenina i Trockiego razem wziętych. Byli oni tylko wykonawcami woli inspiratora, który skrył się przed światem.
  To jest jak spis członków NSDAP pomijający Hitlera.

  Już lepiej przeczytać "Kontrowersje Syjonu". Dostępne przecież.
 • @bjes 20:18:53....Maszynowy tłumacz to koszmar, a sam artykuł źródłowy mówi tylko częściową prawdę o żydach i bolszewizmie....
  Zamieściłem ten"koszmar" nie jako źródło informacji o bolszewiźmie i kapitaliźmie , ale jako ilustrację odkrywania"ameryki" przez Amerykanów.

  ps.
  A życie jest proste...
  Tylko trudno nie zboczyć, gdy tajne struktury mamią bezkarnością, luksusem i wdziękami władzy...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30