Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
722 posty 3146 komentarzy

Tajemnicza Polska 51

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 50 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Kiedy zrozumiesz symbole ,

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

wiele rzeczy staje się łatwiejszymi do zrozumienia...

 

KOMENTARZE

 • sprośny smbol;
  przecież to jest symbol cipki, z tym że niektórzy wyuzdańcy merdają w nim jeszcze ozorami :-)
 • @Nibiru 20:48:23 Niektórzy nazywaja ten symbol Kultem Waginy....
  Zainteresowanym proponuję odwiedzenie strony link
  https://ligaswiata.tumblr.com/post/158632537457/ukryta-r%C4%99ka-i-kult-waginy-czyli-wst%C4%99p-do

  Poniżej fragmenty :

  """" Ukryta Ręka i Kult Waginy, czyli wstęp do manipulacji pierwotnej

  Na trop tego sekretnego tematu naprowadziłem was kilka lat temu publikując poniższy tekst :

  http://filozofia-nwo.blogspot.com/2016/02/nikola-tesla-i-wojciech-dydymus.html

  Filozofowie czerpiący z nieba (3/6/7/9/X/13 - kult Słońca, Ikara i Saturna ), i kapłanki czerpiące z natury (3/6/9/X/12, Kult Wenus i Marsa), czyli czym jest marynarka, muszka i krawat ?

  Marynarka z swoim klasycznym wcięciem w kształcenie litery V, jest symbolem kobiecości i wiąże się bezpośrednio z kultem waginy.

  Natomiast, marynarka noszona razem z muszką oznacza nieskończoność życia i idei mnożenia gatunku ludzkiego.

  Inną role odgrywa krawat, będący symbolem sznura noszonego przez niewolników na znak zniewolenia i oddania.

  Zauważmy, że symbol ukrytej ręki wiąże się bezpośrednio z marynarką, surdutem - waginą … ,co wskazuje na symbol “odebrania porodu” - myśli, rodzącej się w umyśle anonimowego akuszera, który tą myśl wydobywa na światło dzienne nadając jej sekretny kształt płodu ideowego, rosnącego między nieświadomymi ofiarami zachodzących działań …

  Ukryta Ręka

  Niewielka grupa osób, tworzy sitwę o zasięgu międzynarodowym, której celem jest utrzymanie władzy i dobrobytu dla przyszłych pokoleń.

  Władza, to sposób kreacji życia opartego na modelowaniu społeczeństwa (inżynieria społeczna) według konceptu bezproduktywnego żerowania na bazie teatralnych sztuk, angażujących niewolników do prac na rzecz szeroko ponętnych elit wytwarzających ciekawość, wiarę i strach.

  Nici wszystkich organizacji, partii, religii, monarchii … łączą się w jednym punkcie ludzkiego egocentryzmu, bezlitośnie wykorzystującego ludzką prostotę i ułomność.

  Symbol ukrytej ręki znajdziemy wśród przedstawicieli różnych sztuk (królewskich) teatralnych, nazywanych systemami, monarchiami i religiami …

  Jeśli szukasz w tym przypadku, czy ukrytego spisku, muszę cię rozczarować, bowiem nie ma żadnej wielkiej konspiracji, jest powszechna akceptacja kłamstwa kastowości, której przedstawiciele żerują na was poprzez sztuczną idee hierarchii i pieniądza, na co godzicie się, wierząc w realia sztuki teatralnej.

  Stalin i Waszyngton, to przedstawiciele dwóch przeciwstawnych sztuk teatralnych, nazywanych ideologiami filozoficznymi, które opierają się na wytworzeniu tezy i antytezy sztucznego problemu, który angażują poprzez strach i ciekawość marionetki ulegające fanatycznej wizji władzy, jaką ma każdy idiota pozbawiony prawa naturalnego, kontroli społecznego, odpowiedzialności przerzuconej na władze i dowództwo …

  Ukryta ręka, wydobywa płód z waginy swojej jaźni, kształtuje go i wypuszcza idee jak zatruty owoc - omen, wśród zmanipulowanych ludzi, niezdających sobie sprawy z konsekwencji swych wyborów, dążących do podziału społecznego oraz walki i wojny, nie mającej podstaw moralnych i logicznych.

  Dzisiejsze myśli dążące ku demokratycznym państwom, nie niosą żadnego nowego trendu, który powstał poprzez zbieg okoliczności … to wytwór jednej i tej samej ideologii - sztuki władzy, ubranej w nową nazwę i zmienione formy represji społecznej, nową koncepcje propagandy, dekonstrukcji i poprawności politycznej, w której człowiekowi poprzez ograniczony wybór, wmawia się istnienie wolności w systemie kastowo hierarchicznym, w którym nie ma równości, a tym samym powyższej wolności.

  Brak logiki, nie staje otumanionym masom widzów teatralnych, na drodze akceptacji iluzji, jako rzeczywistości.

  Ludzie walczą tylko pozornie z władzą, bowiem walcząc z tezą stają na czele rewolucji antytezy, podczas której teza staje się kolejną antytezą … , metoda pogoni kota za światłem latarki (lub za cieniem), jest najprostszym rozwiązaniem dla elit, które rotacyjnie wymieniają się przy źródle władzy.

  http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/05/nieodrobione-lekcje-slepego-tumu.html

  Ludziom łatwo było wmówić, że Napoleon trzymał rękę pod surdutem, pod kamizelką, ponieważ miał wrzód żołądka lub chorobę skóry …

  Jednak jeśli przypatrzymy się na powszechność tego symbolu, gestu, zrozumiemy, że nie ma tutaj logicznego wytłumaczenia i stoi za tym moda - rodzaj ukrytej informacji, której przesłanie dociera do właściwych osób patrzących na obraz, rycinę, rzeźbę, czy zdjęcie …

  Święty Królewski Łuk ( Royal Arch)

  Ten stopień masońskiego wtajemniczenia ustawia elity ponad masońskie bękarty będące elementami ofiarnymi składanymi na ołtarzy władzy.

  O co tutaj chodzi, system ustrojowy, religijny … , składa się z dwóch głównych opcji, oraz pod opcji wykonujących konkretne działania wpływające na podział społeczny (np : teza PiS, antyteza PO, pod opcje Nowoczesna i Kukiz'15, które znikną po wykonaniu zadania … ) na fali lini propagandowej i dekonstrukcji.

  http://ligaglobu.blogspot.com/2016/12/wielka-13.html

  I tutaj, mamy do czynienia ewidentne z ideą ukrytej ręki, gdzie niewiadoma postać za kulisami kreuje i finansuje powstanie pod opcji partyjnych, w taki sposób aby ta po wykonaniu zadania zaczęła się samoistnie rozpadać …

  Triple Tau, to symbol 13 stopnia wtajemniczenia rytu Szkockiego lub 7 stopień wtajemniczenia rytu York (The Royal Arch Degree), symbol ten znany jest również pod nazwą Masońskiej Tajemnicy.

  Podczas inicjacji wypowiadane są następujące słowa :

  “ Członek tego stopnia nazywany jest towarzyszem i ma prawo do poznania tajemnic zakonu … ”

  Brat, staje się towarzyszem odpowiedzialnym za przenoszenie tajemnicy władzy między pokoleniami, wiąże się to, również z zapewnieniem bytu rodzinom poświęcających się marionetek - braci stopni niższych.

  Wszystko to wychodzi od stowarzyszenie Pitagorejskiego, które w ten sposób tresowało swoich uczniów.

  Dopiero po 5 latach uczeń, mógł uczestniczyć w rytuałach razem z mistrzami i zwracać się do niech za pomocą formuły : towarzyszu.

  ( Jeśli nie rozumiesz, spójrz ma zdjęcie marionetki Petru stojącego za plecami mistrza Balcerowicza, i porównaj to z dzisiejszymi zdjęciami, gdzie Petru pozuje w pozach rangi mistrzowskiej … )

  “ Jeśli przechodzimy do Royal Arch, otrzymujemy wspaniały zastrzyk wiedzy, pozwalającej kreować swój własny piramidalny świat egocentryzmu …

  Royal Arch, zostało zbudowane na bazie stowarzyszenia Plus Ultra, które poprzez wiedzę tajemną - manipulację, potrafiło zniszczyć jakąkolwiek formę ludzkiej intuicji poprzez system instytucji wychodzących poza obszar skrajnego anormalnego absurdu … ”

  http://ligaglobu.blogspot.com/2016/12/ultra-plus.html

  Adepci tego stopnia wtajemniczenia poznają sekretne, święte imię Boga.

  “ Stopień ten ujawnia tobie nieopisane, wzniosłe i ważne informacje, które zniszczą wszystkie poprzednio podane tobie prawdy.

  Dojdziesz do rzeczywistych szczytów i doskonałości starożytnych murów.

  Alfa i Omega, to zrobi wrażenie na twoim umyśle, bowiem nie ważne są wieki i tysiąclecia, ważna jest władza płynąca ze zrozumienia … ”

  I jak już wiecie, jak kreować władze poprzez Alfę i Omegę … ?! Gwarantuje wam, że w informacji tej zawarte są wszystkie potrzebne adeptowi dane do stworzenia ideologii, armii i muru obronnego …

  (....)

  Konfucjusz powiedział kiedyś :

  “ Znaki i symbole rządzą światem, a głupcom wydaje się, że robią to nic nieznaczące słowa i prawa … ”

  Słowa i prawa zostaną zapomniane, a symbole pozostaną żywe na wieki, jedyne co się zmienia to siła, która tymi symbolami rządzi …""""
 • Znajdź 3 podobne szczegóły...
  Co diametralnie różni makrelę od adolfa to stosunek do żydów !
  http://www.deathofcommunism.josru.com/wp-content/uploads/2016/03/Merkel-jew.jpg
  https://www.henrymakow.com/upload_images/hitler%20jew.jpg
 • @Zbigniew Jacniacki 23:16:10
  Wszystko jest jednym wielkim życiem .

  A żyje tylko wtedy, gdy mamy tego świadomość , dotyczy to także znaków i symboli . Dzisiaj mamy mieszaninę i przywłaszczenie , zmianę sensu symboli .
  Nie ma sensu tu się rozczulać i próbować cokolwiek poukładać.

  Gdzieś urodził się nam wielki podziemny świat , jego droga usłana jest wieloma symbolami ... to fałszywy obraz .

  Naszymi drogowskazami winny być mądrości naszych potomków .
  Tam zawarta jest wiedza dla nas młodszych .

  Te wszystkie stopnie i wtajemniczenia ..to taka piaskownica dla dużych chłopców ... oczywiście wiąże się się to z pewnymi przywilejami .

  Zbigniew .. to co poruszyłeś jest rzeczywiste i wirtualne równocześnie , Ten nasz świat jest jedną wielką zagadką , dostaliśmy narzędzia by się realizować ...tam na trzynastym piętrze tej piramidy widać trochę dalej co nie znaczy że więcej .
  Zeby dalej coś mówić , pisać ... trzeba wylądować w psychiatryku .. a tam wylądować nie chcesz .
  Pozostaje dyskusja .. na pewnych poziomach i to musi nam wystarczyć .
  Właśnie piszę z psychiatryka ... i powiem Ci że powiedzenie ...ciekawość jest pierwszym stopniem do piekła jest prawdziwa..

  pozdrawiam .
 • @fabi 12:14:15...Pozostaje dyskusja .. na pewnych poziomach i to musi nam wystarczyć....
  I to mi wystarcza....
  A symbole traktuje jako ułatwienie w rozpoznawaniu , kogo mam przed sobą...

  W pewnym momencie życia doświadczasz , że "jestem".
  I tylko to zaczyna mieć znaczenie....
  Reszta staje się grą , w którą grasz lub nie.
  "Jestem" decyduje.

  I szukasz innych "jestem", bo z nimi warto się spotykać.

  Pozdrawiam
 • @Zbigniew Jacniacki 23:16:10
  Nie, no to, że Merkel preferuje kult waginy to jeszcze rozumiem ale ten po prawej, co on preferuje, kult anusa?
  Wszystko się pomieszało w tym świecie.
 • @Zbigniew Jacniacki 23:16:10
  Symbole, pokazują wtajemniczonym osobom granice ich wiedzy ułatwiające rozpoznawanie.

  Naszym drogowskazem do prawdziwej równowagi demokracji, powinna być ścisła synchronizacja nauki szkolnej młodych Polaków z szybkim postępem techniki.

  Z symboli i znaków równowagi korzysta technika. Tym sposobem, niebezpiecznie wyprzedza ludzi swoją inteligencją opartą na nieograniczonej większej równowadze niż trzy filary w konstytucji:)

  https://i.wpimg.pl/O/475x280/d.wpimg.pl/115930526--1842390449/samolot-hiperdzwiekowy.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30