Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
722 posty 3146 komentarzy

Tajemnicza Polska 51

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 50 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Veto prezydenta Andrzeja D. równa się start do wyborów?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dłuższą chwilę zastanawiałem się, czy się przesłyszałem.

Wizyta na kilku portalach upewniła mnie, że coś się stało zaskakującego dla tzw. prominentnych funkcjonariuszy PiS.

Ich miny powinny stać się przedmiotem analiz specjalistów od mowy ciała

 

Czy ktoś wierzy, że chodzi Andrzejowi D. o swobody samorządowców ?

 

Intuicja podpowiada mi , że jest to bardzo ważny medialnie  przekaz.

Gdy połączymy veto z inicjatywą nowej konstytucyjną,

to mamy, moim zdaniem, gotowy przepis na budowę nowej oferty dla polskich wyborców.

 

POPiS oraz inne siły wywodzące się z okrągłego stołu nie wzbudzają pozytywnych emocji. Są zgrane...

Ale przygotowują ramię w ramię grunt prawny dla "nowych " twarzy.

 

 

Dlatego na dwa lata przed wyborami rozpoczęto konstruowanie kolejnej

partii," tej samej ale nie takiej samejwedług schematów Wojciecha Jaruzelskiego

 

Środowiska samorządowej poprą taką inicjatywę, a oficerowie wiedzą ,

 czyje pióro podpisuje generalskie nominacje.

A otoczenie zagraniczne?

Media ponadnarodowe będą pamiętały o Uchwale nr.4 Instytutu Żydowskiego w Warszawie z dnia 2 kwietnia 2015:


Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP [—-] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. [—-]

 

Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami (…)

 

 

Powtórzę, uważam , że Andrzej D. rozpoczął przygotowania do zaoferowania

wyborczej alternatywy.

Prace weszły w fazę ujawniania.

 

Czy Polacy oddadzą swoje pieniądze i majątki w zarządzanie osobom działającym zgodnie z oczekiwaniami Instytutu Żydowskiego ?

 

Nie mam wątpliwości , że z dodatkową pomocą funkcjonariuszy watykańskich i amerykańskich , jest to praktycznie przesądzone.


Jarosław odejdzie czy zostanie odsunięty? 

A może to taka naturalna zmiana pokoleniowa w środowisku judeokatolickim?


KOMENTARZE

 • Duda nie zawodzi
  "Czy Polacy oddadzą swoje pieniądze i majątki w zarządzanie osobom działającym zgodnie z oczekiwaniami Instytutu Żydowskiego ?"

  Nie w zarządzanie, a na własność. Dobrowolnie pewnie nie, ale jeśli samorządy zadłużą podlegające im rejony do niewypłacalności, które następnie zostaną wykupione za długi, to Polakom tylko nazwy ulic zostaną, bo ulice już nie. Najlepsze reformy nic nie pomogą, skoro samorządy będą państwami w państwie.

  Przykład już mamy w postaci wspólnej deklaracji prezydentów największych miast w sprawie nachodźców. Zadłużenie niektórych miast i gmin też już rośnie jak na drożdżach. Polska będzie jak Grecja, a tam sytuacja jest gorzej niż tragiczna, od lat.

  ( PiS znowu powie, że nic nie mgliśmy, bo mieliśmy związane ręce - i powtórnie przejdzie na etat opozycji. )
 • Autor
  historia się powtarza - od dawna wiadomo, że bracia Kaczyńscy nie mieli talentu do wyboru ludzi - pan Duda jest ostatnim, choć kto wie czy nie najdobitniejszym tego przykładem.
  Pozytywem jest to, że o dawna wiadomo o konflikcie między PIS a Dudą. Zmiany w pałacu prezydenckim i kancelarii są tego dowodem - Duda czyści sobie zaplecze i eliminuje ludzi PISu.

  Niepokojące jest - o ile jest prawdziwe - wysokie poparcie Dudy w rankingach zaufania. Niestety może być ono prawdziwe - bezmyślna infantylna łatwowierność naszych rodaków jest legendarna. W wersji zawoalowanej jest ona przekazywana w opowieści o nieporównanej z niczym gościnności Polaków - którzy poczytują ją sobie za powód do dumy, kompletnie nie rozumiejąc, że są przedmiotem skrytego szyderstwa swoich "drogich gości". Nie rozumiejąc również, że sformułowanie "drogi gość" bynajmniej nie jest zwrotem grzecznościowym.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930