Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
743 posty 3219 komentarzy

Tajemnicza Polska 51

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 50 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

A kto to są dzisiaj Żydzi ? A kto to są dzisiaj Polacy ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A co to są dzisiaj narody ?

 


 

Jedni Żydzi mówią "chcemy Izraela" , inni mówią nie chcemy "Izraela".
200 tysięcy bogatych Żydów nie chce mieć nic wspólnego z 6 000 000
biednych szewców, sklepikarzy, żebraków...

Jedni Polacy chcą Polski, inni mówią "Jewropa".
Jedni Polacy kradną miliardy i są szanowani.
Inni Polacy harują na te miliardy i są pogardzani.

Narodami nazywane są tak różne wspólnoty , grupy społeczne,

 że jest bezpiecznie zapytać

 "A Ty co masz na myśli, gdy mówisz naród ?"Język?
Religię?
Miejsce urodzenia?
Kolor skóry, włosów, oczu?
Grupę krwi?
Sposób chowania zmarłych?
Jakie potrawy są jedzone?


 

Jakie szufladki uznajesz za prawdziwe?

 


Dlatego powstają grube książki, 

po przeczytaniu których wiesz tyle samo co przed.

Pisarz bowiem nie miał zamiaru pomóc coś zrozumieć .
Jego celem było honorarium od zaliterkowanego arkusza.


 

KOMENTARZE

 • Korzonki
  Zyd, to kazdy, ktorego wystarczy podejrzewac o .."korzenie". Nie potrzeba dowodu ani badan genetycznych, bo akurat w przyrodzie nie istnieja "geny zydowskie".
  Zyd nie musi byc zydem, moze byc przechrzta, ateista, nie musi nalezec do konkretnego narodu - zydzi sa nomadami i wystepuja wszedzie;
  Zydzi nie maja ani wspolnego terytorium ani wspolnego jezyka ani nawet kultury.
  Zyd z Jemenu bardzo rozni sie od zyda z Nowego Jorku a zyd z Iranu prawnie nie moze popierac syjonu. Bo nie potrzeba byc zydem, zeby byc syjonista.
  Nawet zyd z Patagonii rozni sie od zyda z .... Buenos Aires.
  A zyd z Kamczatki nie dogada sie z zydem z Mozambiku.

  Kiedy delegacja zydow z Warszawy odwiedzila synagoge w Pekinie, powital ich rabin i spytal:
  "To wy tez jestescie wyznania mojzeszowego? To dziwne, a tacy niepodobni".
 • żyd to bezpaństwowiec ! niszczy kulturę i tożsamość Słowian , WRÓG !
  Są też Polacy żydowskiego pochodzenia , którzy mniej lub więcej utożsamiają sie z kulturą i tożsamością Polskich Słowian !!! najwięcej ich jest w PISie !!!!

  żydzi z obywatelstwem polskim to PO PSL SLD Nowoczesna KOD ORP i reszta motłochu żydowskiego którzy ich popierają , TO WROGOWIE POLSKI !!!! ich trzeba zdelegalizować i Deportować do Izraela !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . Polska to aryjski gen R1a1 !
 • Pytanie równie dobre jak pytanie kto są naziści ?
  albo syjoniści albo rasiści...
  To globalna wspólnota na bazie ideologicznej wspieranej genetyką
  ale naprawdę zjednoczonej globalnymi interesami i przekonaniem o swojej wyższości nad innymi narodami (tu pełna zbieżność z ideologią nazistów)
  Dawniej często podobne wspólnotowe mafie powstawały na bazie religijnej...
  te mafie mordowały innowierców wykorzystywały ich jako niewolników, grabiły bez ograniczeń...

  Globalna mafia żydowska jest jedną z ostatnich takich mafii.
  Ostatnio wykreowała koniunkturalnie inną mafijkę też religijną czyli skrajny islam by tym narzędziem mordować swoich przeciwników.
 • @ele 11:38:10
  Globalna mafia żydowska jak każda mafia pasożytuje na zainfekowanych społeczeństwach.
  Znamy wiele mafii narodowych .. wszystkie działają podobnie...
  Żydowska mafia wyróżnia się tylko skalą działania czyli siła na skalę globalną.
  Trzeba ich sprowadzić do poziomu mafii podwórkowej (charakterów do geszeftów im się nie zmieni)..i przestaną być groźni.. będą się bali lokalnego dzielnicowego... i w skrytości nienawidzili lokalnej społeczności uczciwych ludzi... z czasem ta mafia rozpuści się w zdrowym społeczeństwie (porządna edukacja...dla wszystkich dzieci...wspólny język narodowy... tylko ta wiara może przeszkadzać w asymilacji mafii żydowskiej do normalnych społeczności.

  Podobny problem z asymilacją mają np cyganie ale ci są słabi i mało szkodliwi.
 • @Oscar 19:16:43
  "Podobny problem z asymilacją mają np cyganie ale ci są słabi i mało szkodliwi."

  To jest przykład manipulacji z wykorzystaniem tzw. pół-prawdy. Cyganie nie mają problemu z asymilacją, choć większość społeczeństw właśnie tak to odbiera, tylko z utrzymaniem odrębności w świecie, w którym wszyscy mają być niby multi-kulti, ale tak naprawdę bez narodowych korzeni.
  Poza tym, żydzi potrafią się bardzo zasymilować z jakąś kulturą. Dogłębnie i przenicowująco. Niemało świadectw, w różnych narodach.
  Nie ma narodu żydowskiego. Jest religia żydowska, podzielona jak każda inna, aż do struktur sekciarskich i jest syjonizm, czyli mitomania państwa izraelskiego.

  P.S. A pro po. Wyjaśnij, bo wciąż nie wiem, dlaczego używasz uwłaczającego dziesięciu milionom Polaków (minus kilka tysięcy), słowa: " Solidaruchy"? I to jeszcze z wielkiej litery?
  Jak mawiali kiedyś szlachcice:
  -Masz jakąś ansę?

  pOZDRAWIAM niePOPRAWIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • AUTORZE
  A ja do tych pytań dodałabym np: A kto są dzisiaj katolicy?

  Czy katolicy dziś są tak samo krwiożerczy jak katolicy za czasów inkwizycji?

  Watykaniści na pewno są tak samo krwiożerczy!
 • @Bara-bar 00:19:57
  "Czy katolicy dziś są tak samo krwiożerczy jak katolicy za czasów inkwizycji?"

  Czy masło jest, bardziej maślane niż... mleko?

  Czy potrzebna jest jeszcze walka o religię?
  Po co to robić?
  Przecież nie warto.
  Szkoda życia.

  No, chyba, że życia zbywa i tego właśnie potrzeba.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @ele 11:38:10
  PAT: Eksplozja antysemityzmu w islamizowanej zachodniej Europie
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/eksplozja-antysemityzmu-w-islamizowanej-zachodniej-europie


  Niedawno informowaliśmy o szokujących antysemickich demonstracjach, które odbyły się w całej Europie Zachodniej z powodu decyzji Donalda Trumpa uznającej Jerozolimę za stolicę Izraela. W trakcie zamieszek palono izraelskie symbole narodowe i jawnie życzono żydom śmierci. Nikt jednak tego nie potępił i przyjęto uznawać, że o erupcji arabskiego antysemityzmu nie wolno wspominać.

  Obecnie bycie żydem we Francji czy w Niemczech nie jest proste. Wraz z postępami w wymianie populacji w Europie czymś normalnym stały się pobicia w metrze przez Arabów. Ich ofiarami często padają łatwi do wyłuskania w tłumie żydzi, czy to poprzez charakterystyczny strój czy nawet zwykłą jarmułkę. Szef MSW Niemiec Thomas de Maiziere, w związku z falą ekscesów skierowanych przeciwko żydom i państwu Izrael, opowiedział się za powołaniem w Niemczech pełnomocnika rządu do spraw antysemityzmu.

  Mimo, że to z Polaków robi się obecnie nowożytnych "nazistów" to właśnie na zachodzie, a nie u nas w Polsce, eksploduje antysemityzm. Wiedzą o tym dobrze francuscy czy belgijscy żydzi, którzy doświadczają licznych szykan. Środowiska żydowskie wprost nawołują tam do emigracji do Izraela. Trzeba przyznać, że wiele z ostatnich aktów terroru we Francji było wymierzone przeciwko mniejszości żydowskiej.

  Polityczna poprawność powoduje, że nie za bardzo można o tym mówić bo z jednej strony mówienie źle o żydach jest antysemityzmem, a z drugiej oskarżanie o antysemityzm Arabów może zostać uznane za rasizm i ksenofobię. To interesujący pat i zapętlenie cenzorów politycznej poprawności, bo czy czarnoskórego Afrykańczyka lub Araba wolno nazywać antysemitą nawet jeśli nim jest? Wydaje się, że to epitet przeznaczony wyłącznie dla białych ludzi.

  Fakty są jednak takie, że na zachodzie naszego kontynentu ze względu na islamizację, życie przedstawicieli mniejszości żydowskiej stało się trudne i niebezpieczne.

  Zupełnie inaczej jest w Polsce. Pod rządami PiS nasz kraj stał się wręcz żydowskim rajem! Cały czas utrzymywany jest finansowany przez polski LOT, most powietrzny łączący Izrael z kilkoma dużymi miastami w Polsce. W polskim Sejmie i w Pałacu Prezydenckim, co roku od wielu lat uroczyście zapala się chanukowe świece. Żydowskie wycieczki do miejsc świętych dla religii Holocaustu mają eksterytorialne uprawnienia i na terenie Polski chronione są przez uzbrojone w broń automatyczną służby izraelskie.

  Wypłacamy emerytury ofiarom urządzonego przez Niemców holokaustu i wkrótce będziemy musieli oddawać pieniądze za odbudowane przez nas pożydowskie nieruchomości nawet nie tyle w ręce spadkobierców, co nawet gmin żydowskich i innych organizacji pozarządowych! Tym samym Polacy uznają, że przedwojenni polscy żydzi byli kimś lepszym od Polaków, których nieruchomości po bezpotomnej śmierci z mocy prawa przechodzą na skarb państwa. Trudno o lepszy dowód na to, że kochamy żydów, a nie ich nienawidzimy. Gdy jeden z Polaków ośmielił się spalić kukłę George'a Sorosa został osadzony w więzieniu, a po demonstracji w Berlinie, na której palono izraelskie flagi i gwiazdy Davida, policja niemiecka wydała komunikat, że odbyła się bez zakłóceń.
 • @wiedzajestwksiążkach 22:08:09
  czemu krytykuję solidaruchów ?
  Piszę o tym w każdej swojej wypowiedzi.
  Zawszę gdy opisuje niegodziwości, grabież Polki po 89r zawsze kończę sentencją że "wszystko to zawdzięczamy solidaruchom i KK z JPII na czele.

  No bo kto przejął władzę po 89r ? Kto wprowadzał kluczowe niszczące Polskę "reformy"... no kto krasnoludki ?
  Kto szczyci się wyzwoleniem Polski w 89r.. ? kto w tej wyzwolonej Polce rządzi ? Nawet jak rządziło SLD to ze związanymi rękoma...wszystkie reformy Kołodki zostały zablokowane przez Kwaśniewskiego i solidaruchów z PO i PIS.

  Pisze o tym przy każdej okazji...
  Wiec nie rozumiem pytania.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031