Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
942 posty 3950 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Tajemnica zdjęć z kosmosu a znikające pieniądze podatników

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Coś ze spiskowej praktyki dziejów.

 

Tajemnica drugiej strony Księżyca

  6 kwietnia 2008 r. Wschód Ziemi w pełni nad Księżycem sfilmowany przez kamerę wysokiej


  rozdzielczości (HDTV) sondy Kaguya.


  Nigdy wcześniej nikt nie zrobił wschodzącej Ziemi zdjęć takiej jakości.


 

 

 

Powierzchowne spojrzenie nie dostrzega nic , co mogłoby zastanowić.

Ale są osoby bardziej dociekliwe i dłużej się przyglądają zamieszczonym zdjęciom.


Spróbuj jeszcze raz...

Przyznaję, że bez podpowiedzi internautów nić specjalnego nie zauważyłem.

 


Wskazówki:

1. Czy zapomnieli, że Ziemia  się obraca podczas tej serii zdjęć ? 

2. Czy chmury były zamrożone  i wiatr ich nie był w stanie przemieścić?Cóż, dużo płacimy za zdjęcia z 'kosmosu'.

Jeżeli one są tak samo prawdziwe, jak z filmów s-f, czy nie przepłacamy?

 

 

 
 

KOMENTARZE

 • @AgnieszkaS 02:36:07 ,Nibiru 26.01.2018 01:47:43
  Możliwe, że macie rację, że Ziemia obracająca się z szybkością 40000 km na 24 godziny nie zrobiła żadnego zauważalnego ruchu...

  Możliwe , że powierzchnia Księżyca jest szara, choć na chińskich zdjęciach jest barwna...

  Możliwe jest , że w trakcie 50 minutowej transmisji NASA na żywo ze stacji kosmicznej obraz Ziemi pochodzi z filmów sprzed kilku miesięcy łącznie z chmurami..., które stoją w miejscu tez od kilku miesiecy
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1196&v=_7BaoQEQeDM

  Wszystko jest możliwe...

  Zgadza się , jestem zwolennikiem spiskowej praktyki dziejów.
 • @AgnieszkaS 02:36:07
  Znowu szanowna Agnieszka snuje nam opowieści o "teoriach konspiracyjnych", zamiast popatrzeć krytycznym okiem na tę papkę, którą nam wciska przede wszystkim, choć jak widać nie tylko, NASA - za niebotyczne pieniądze, wyciągnięte między innymi prosto z kieszeni Agnieszki.

  Teoretycznie Ziemia się obraca z prędkością 1000 km/godz. na równiku, na dodatek kamera nad powierzchnią księżyca też miałaby być w ruchu, ale o dziwo, dokładnie widać na tej kuli szczegóły, razem z nieruchomymi, "zamrożonymi" w tym samym miejscu chmurami.

  Poważnie? Kto tu tak naprawdę ma głowę zamrożoną w chmurach zamrożonych nad tą teoretyczną kulą ziemską?
 • @Lotna 07:33:31
  Jesli sonda leci nad niedużą kulą księżyca z wielką prędkością akurat w kierunku Ziemi, to być może ukazuje się ona bardzo szybko. Może nawet w dziesiątkach sekund. Trzeba by znać parametry lotu i to obliczyć.
  Ale nie negują innych rozwiązań.
  Przecież ruch zachodzącego Słońca nisko nad horyzontem jest wyraźnie widoczny gołym okiem i w kilka minut słońce "ginie"
 • @AgnieszkaS 19:25:40
  Bardzo dobrze, że analizujesz i nie wierzysz w co każdy napisze..

  Ja Ci zdradzę tajemnicę, nasz Księżyc wyjątkowo ma oś obrotu prostopadłą do Ziemi, którą okrąża, zamiast równoległą jak w innych przypadkach..
  to powoduje, że nigdy z Ziemi nie widać "ciemnej strony", czyli tej drugiej.
  To jest fakt, zastanawiający jak dla mnie..

  Wpis autora także podważa.. tylko co?
  Albo zdjęcia są ustawką, albo prędkości obrotowe planet o których nas uczą są kłamstwem.. nijak można to połączyć, nie da się!

  No i Lotna jak i Krystyna podważają wszystko.. a ja stoję po ich stronie..

  Nie mam dostatecznych dowodów na obraz wszechświata, który nam maluje NASA z całą NWO agendą..

  Płaska ziemia, czy kosmos wewnętrzny, Matrix; są podobnie dla mnie prawdopodobne.. po obejrzeniu Truman Show.. nic nie wiemy, jeżeli wyższa rasa traktuje nas jak my mrówki w słoiku..

  Ku przemyśleniu dla Wszystkich.

  Pozdrawiam
 • @Lotna 07:33:31
  "Kto tu tak naprawdę ma głowę zamrożoną w chmurach zamrożonych nad tą teoretyczną kulą ziemską?"

  Zaraz, zaraz....
  Czy zatem Szanowna Pani twierdzi, że z tą kulistością to też ściema?
  Z lotem w kosmos to rozumiem - można podważać, ale żeby to świadczyło o nie kulistości Ziemi to byłbym ostrożny.

  Ukłony

  http://s3.static.geekweek.pl/cms/2014/09/imaziemiajestplasrr5uio-589cx205.jpg
 • @Nibiru 21:39:37
  Dzięki za link :-)

  Kiedyś takie wpisy jak ten i komentarze będą robić za haki na nas ;-DDD

  Mega pozdro!
 • @Nibiru 21:15:08
  a ja dopuszczam możliwość manipulacji ponad znaną nam naukę..

  wszystko przemawia za kolistością Ziemi.. ale jednak mam wątpliwości..

  Równie dobrze wszystko wkoło może być zaawansowanym hologramem..

  Ponoć Bóg stworzył człowieka, dzisiejsza nauka potrafi ingerować w DNA, za sto lat będziemy potrafili drukować DNA.. a jeśli jest cywilizacja tysiące lat starsza i bardziej zaawansowana??

  Z Archiwum X było moim ulubionym serialem, za nastolatka miałem wielki plakat przywieziony z Paryża i X na oknie wyklejony czarną taśmą izolacyjną..

  Wznowienie produkcji bardzo mnie zainteresowało, obejrzałem cały sezon.. myslałem, że zaprzestano, a tu mile Pan mnie zaskoczył..

  Pierwsze dwa odcinki 10 sezonu też mnie zaintrygowały, potem było już kiepsko.. Minęły lata od wznowienia serialu, jestem starszy i mądrzejszy (nie obrzezany ;) inaczej to postrzegam..

  UNY lubują się w znakach i ostrzeżeniach rodem z Hollywood.. mają zabawę z tego, jak mają wielką kontrolę, bo i tak nikt nie uwierzy..

  Małe kłamstwa trzeba ukrywać, wielkie kłamstwa mieć na wierzchu.. bo i tak nikt nie uwierzy.. nie pamiętam kto to powiedział (w tym sensie oczywiście), ale zgadzam się..

  WIEM, ŻE NIC NIE WIEM :(((


  Pozdrowił
 • @Jasiek 21:43:23
  https://alexslibrary.files.wordpress.com/2012/05/discworld-the-great-a-tuin-594x462.jpg

  świat to dysk na czterech słoniach, które stoją na żółwiu płynącym przez przestworza Wszechświata..

  Terry Pratchett i jego Świat Dysku.. moim zdaniem najlepszy autor Fantazy, Tolkien chowa się przy jego kreatywności ;)
 • @Nibiru 21:59:27
  poszukaj, jak latają samoloty.. Ameryka południowa do Australia powinny mieć krótszą trasę, a jest inaczej.. jak masz czas pogoogluj o płaskiej ziemi.. mi to dało do myślenia.. chociaż zdania nie mam.. ale faktem jest, że z judeochrześcijańskiej indoktrynacji wyrwanie się, też mi zajęło trochę czasu..
 • @Nibiru 22:36:37
  http://il2forum.pl/index.php?topic=17392.0
  coś moim zdaniem jest na rzeczy..

  nie optuję za płaską Ziemią, ale nie wierzę w "naukę", którą nas poją..

  Nie ma zdjęć środka biegunów; jakaś teoria mówi o tym, że są tam dziury do wnętrza Ziemi, a tam są bazy innych istot niż ludzie..

  Dużo teorii, nie wiem co myśleć, ale wiedząc, że okłamują nas na każdym kroku jestem podejrzliwy.. w prostej matematyce 2+2=4, ale w Świecie występuje synergia i 2+2 może równać się 5
 • @Krystyna Trzcińska 04:31:10
  No, no, nie wiedziałem , że masz taki temperament.
  Pozdrawiaam
 • @AgnieszkaS 19:25:40
  Jeśli faktycznie jesteś tak sceptyczna jak mówisz i sprawdzasz wartość źródeł, to poczytaj tutaj, na temat chronologii teorii heliocentrycznej. Jak to się działo na przestrzeni wieków, kto się tym zajmował i jak wielu z tych naukowców zajmowało się magią i okultem. Jest tam wiele wypowiedzi bardzo sławnych ludzi z Teslą i Einsteinem na czele - do zweryfikowania. Wbrew temu, co się nam wtłacza od najmłodszych lat życia, teoria heliocentryczna była podważana wielokrotnie nawet w XX wieku przez najtęższe głowy. W tym materiale masz weryfikowania na co najmniej miesiąc. Baw się dobrze.
  https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=1ECF30157F029605!1461&ithint=file%2cdocx&app=Word&authkey=!ADNgdkpOc29Lq-c
 • @AgnieszkaS 19:03:31
  Sądziłam, że ta wschodząca Ziemia, obracająca się z prędkością 1000 km/godz., przepraszam - mil/godz. wokół własnej osi, plus 30 km/sec dookoła Słońca, pędzącego wraz ze wszystkimi planetami 732 000 km/godz dookoła osi Galaktyki ma jak najbardziej powiązanie z teorią helocentryczną, ale jeśli nie, to bardzo przepraszam.

  W nauce, tej prawdziwej, nie ma ani dogmatów, ani opinii, są natomiast teorie, które są poparte nie wydumanymi przypuszczeniami (jak np. nigdy nie znalezione "brakujące ogniwa" w teorii ewolucji ) i obliczeniami, których nikt nie rozumie, ale są poparte faktami - które można potwierdzić empirycznie, ile razy tylko dusza zapragnie. (Jak na przykład fakt, że rozlana woda jest płaska, albo że przy dobrej pogodzie można zobaczyć na płaskim terenie obiekty, które powinny być schowane za teoretyczną krzywizną ziemi, podobnie jak na morzu można dostrzeć światło latarni morskiej z odległości, z której nie powinno być widoczne, bo ze względu na kulistość ziemi, powinno być schowane za horyzontem.)

  Problem w tym, że dzisiejsza nauka została przemieniona w religię pełną dogmatów, których nikt nie ośmiela się podważać pod groźbą klątwy i inkwizycji - jeśli jest to osoba, która mógłby mieć wpływ na opinię publiczną - naukowiec, polityk, nauczyciel akademicki, dziennikarz, etc. - zostaje unicestwiony albo w swoim środowisku, albo dosłownie, a najłagodniej - zostaje okrzyczany zwolennikiem teorii konspiracyjnych i ubrany w czapkę błazna.
 • @Lotna 20:08:18
  jak ja Was Babki lubię, brakuje mi tylko Neonowej wiedźmy.. szkoda, że jej już tu nie ma :(( była kiedyś tu Circ, ale tej fanatyczki nie lubiłem..

  tę potyczkę wygrała Lotna 1:0 AgnieszkaS

  nie o to chodzi w zasadzie.. Autor dał zdjęcie pod opinię i faktem jest, że to fałszywka.. lepsze bym zrobił i bardziej wiarygodne.. a tam grafików mają od liku lepszych ode mnie, więc nasuwa się pytanie, dla czego tak prymitywne kłamstwo dają nam pod dyskusję. Odpowiedzi mam dwie;

  1. Drwią z NAS
  2. Mają NAS za idiotów

  obstawiam nr1, sikają nam w twarz i śmieją się, że nic im nie zrobimy :(


  Pozdrawiam
 • ten "wschód Ziemi" trwał być może tylko kilka(naście) minut.
  Przeciez ta sonda - z grawitacyjnej konieczności b. szybko - przelatuje nisko nad Księżycem, co widać po zbliżaniu sie do niej dużego księżycowego krateru. A zatem zdjecia były zrobione w małych odstępach, księżyc jest stosunkowo mały, a zatem ten "wschód Ziemi" trwał być może tylko kilka(naście) minut.
 • @AgnieszkaS 02:36:07
  Szach i mat
  8-))))))))))))


  https://pbs.twimg.com/media/DUpn-AwWkAELt8E.jpg
 • @Krystyna Trzcińska 05:15:58
  wy tak tu na powaznie o tej plaskiej ziemi? zwierciadlo wody nie jest plaskie, ma bardzo mala krzywizne, tak jak libela w poziomicy

  zza horyzontu wystaja najpierw koncowki masztow, wiez itp, zreszta wystarczy przeleciec sie samolotem na dalszej trasie i widac krzywizne ziemi

  i na koniec naukowych teorii: predkosci obrotowej nie mierzymy w m/s, a w jakich to juz kazdy pinokio znajdzie sam

  jedyne co mnie zastanowilo to ze ziemia powinna byc 4x wieksza na ksiezycowym niebie niz ksiezyc na ziemski (r ksiezyca ~0.27r ziemi), ale zdjecie moglo byc zrobionie szerokokatnym obiektywem

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031