Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
868 postów 3673 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Atak na pociąg z republikanami

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

czy przypadkowy zbieg okoliczności ?

 

 

Można też  powiedzieć,

że nie ma zbiegów okoliczności , 

są tylko znaki...

 

 

 


Wyczarterowany pociąg wiózł parlamentarzystów republikańskich na kilkudniowe wewnątrzpartyjne spotkanie "integracyjne"

 umożliwiające prawodawcom  ucieczkę przed hałasem Kapitolu w celu socjalizacji i ustalenia priorytetów na nadchodzący rok. Tegoroczne "rekolekcje" miały w programie spotkania z panem Trumpem, wiceprezydentem Mike'a Pence'a i innymi członkami gabinetu. 

( NYT)


Natychmiast po katastrofie zespół ścigania otoczył pociąg z wyciągniętą bronią i przeszukał teren pod kątem potencjalnych napastników ( Reuters)Niektórzy amerykańscy internauci nie mają złudzeń :

katastrofa jest atakiem ' deep state'  .


Oto historia, która jest teraz w 100 procentach potwierdzona. Większość republikańskich kongresmanów, którzy głosowali za wydaniem memorandum Fisa, które ujawnia ogromną ilość głębokiej korupcji w państwie, byli w pociągu eskortowanym heliktoperem,  z zamkniętymi wszystkimi drogami przed pociągiem (ze względów bezpieczeństwa).  Pomimo zamknięcia wszystkich dróg, pociąg uderzył w śmieciarkę podczas jazdy 70 mph. ( ponad 110 km/godz).Przednie koła lokomotywy wykoleiły się, ale tylne koła pozostały na torach. Ponieważ wszystkie drogi zostały zamknięte ze względów bezpieczeństwa, jedynym sposobem, w jaki śmieciarka mogłaby stanąć na drodze pociągu, byłoby celowo zaplanowanie. Nawet niektórzy kongresmeni twierdzą, że wypadek musiał zostać zainscenizowany i że była to próba zabicia dużej liczby kongresmanów, którzy głosowali za wydaniem memo. Duża liczba zgonów miałaby miejsce, gdyby pociąg wykoleił się (zgodnie z planem), ale z wolą Boga przeważnie pozostawał na torach i żaden z wagonów ani lokomotywa nie przechylił się. Gdyby to miało miejsce przy 70 mph, wyniki byłyby druzgocące.  AKTUALIZACJA BLOCKBUSTERA: POTWIERDZNE, ŻE TO BYŁA ZAPLANOWANA PRÓBA ZABICIA  CZŁONKÓW KONGRESU.  "Śmigacze podążali za pociągiem, a przejazdy kolejowe miały zostać zamknięte, żeby senatorowie mieli pierwszeństwo: Rachel Campos Duffy, żonA Seana Duffy'ego R-WI dla FoxTV" .  AKTUALIZACJA: Teraz potwierdziło się, że pociąg nie włączył hamulców, co oznacza, że ​​prawdopodobnie zostały one wyłączone za pomocą pilota. AKTUALIZACJA: Wydaje się, że przygotowane było DWIE ciężarówki. . Dwie odrębne ciężarówki nie zostały jeszcze potwierdzone.  AKTUALIZACJA: Ludzie spekulują, że ciężarówka została elektronicznie uprowadzona i wyłączona, gdy była na torach. Powiedziałbym, że jest to bardzo prawdopodobne. Oto, jak można to zrobić: znana jest lokalizacja i prędkość pociągu. Wszystkie śmieciarki mają w sobie nadajniki, aby centralne kierownictwo wiedziało, gdzie są. Tak więc prędkość pociągu i prędkość samochodu zostały dopasowane (zdalnie), aby stworzyć kolizję, w której wyglądało na to, że kierowca ciężarówki próbował pokonać pociąg. On nie żyje i nie może mówić. Sprawa zamknięta. Czytając doniesienia z USA atmosfera w Waszyngtonie coraz bardziej przypomina tzw. majdan kijowski.

Chaos  coraz większy...

Czyli idealny czas do radykalnych działań.

KOMENTARZE

 • @Krystyna Trzcińska 04:37:19
  Przepraszam, ale usuwam twoje dzisiejsze komentarze.
  One nie dotyczą mojego postu.
  Są materiałem na osobny artykuł.
  Napisz i opublikuj.
  Pozdrawiam
 • W Australii przez cały dzień nie podano w głównych wiadomościach telewizyjnych
  żadnych informacji o tym zdarzeniu.

  Na stronie internetowej ABC News także cisza...

  Dziwne...
 • Raczej zwykły wypadek i dowód na burel w USA.
  USA dzisiaj to taka druga Ukraina.
  Oni nie mają spójnej władzy. Władze poszczególnych instytucji mają swoje poglądy (powiązania) polityczne i realizują swoją politykę.
  W USA panuje co najmniej dwuwładza. .. a na niższych szczeblach to już jest multi władza.

  Pentagon jedno, CIA drugie, Federalni trzecie a każde wewnątrz ma ogniska
  zinfiltrowane przez pozostałych. (a jeszcze jest policja, służby komunalne, władze stanowe, władze miejskie...a każdy ma swoją politykę
  są też sądy .. a każdy sędzie ma swoją politykę i każda władza ma swoich sędziów do wydawania wyroków w interesie tej władzy.

  A nad tym wszystkim są "prywatni" oligarchowie którzy mogą sobie kupić każdego bo nikt tak nie wierzy w "dolara" jak amerykanie.. dla nich dolar do jest Bogiem i nie odmówią nikomu kto zechce ich obdarzyć tym "Bogiem" za drobną zdradę stanu.
  A jak Bóg Dolar nie wystarczył to na rynku jest niezliczona ilość najemników którzy każdą mokrą robotę chętnie wykonają za godziwą opłatą "w dolarach".
 • Na Onecie i w TVN24
  też nic nie znalazłem.
  Czy wszyscy czekają na ujawnienie raport Kongresu o spiskowaniu FBI
  przeciw Trumpowi ?
 • Donald Trump to nie marszałek Żukow !
  Tramp jak by miał jaja to by zrobił to co ŻUKOW w Rosji !

  [ Jak Żukow zastrzelił Berię na posiedzeniu Biura Politycznego i zamknięto Kaganowicza, a Kulikow wybił dwa garnizony moskiewskie NKWD, to Żydom na świecie zrzedła mina…” ;]

  [ Otóż kiedy Żukow robił tą czystkę na Biurze Politycznym, to ona by się nie udała, gdybym swoimi ludźmi nie zlikwidował obu moskiewskich garnizonów NKWD.
  Przecież pół godziny przed godziną wyznaczoną na rozpoczęcie akcji marszałek Żukow zebrał w ministerstwie obrony tych dowódców
  okręgów podmoskiewskich, którzy mieli wyznaczone konkretne zadania.

  Ja dostałem rozkaz likwidacji tych obu garnizonów NKWD. A rozkaz był taki:
 • @ele 12:20:22
  Brzydkie marzenia.
  żydzi też ludzie zwłaszcza ci zwykli ..nawet gdy korzystają z "przywilejów" dawanych im przez globalną mafię żydowską.
  żydom trzeba po prostu odebrać władzę i przywileje.
  Zbrodniarzy uczciwie osądzić a system zmienić tak by żydzi i nikt inny nie mógł go znowu zdegenerować korupcją, siła, ideologia, wiarą czy i innymi machlojkami.
  Trzeba zlikwidować zjawisko oligarchów bo oni zawszę zdobędą władzą bo kto ma pieniądze ten ma media, sędziów, polityków i kogo chce a kto ma to wszystko ten ma władzę , władzę absolutną ograniczoną tylko siła innego Oligarchy. A "Klub" Oligarchów np żydowskich ma władzę na każdym szczeblu (czy to w kieszeni czy to poprzez swoje marionetki czy poprze swoich agentów ... tak czy siak ma władzę.

  Oligarchowie każdej maści mający siłę ekonomiczną z którą państwo musi się liczyć mają siłę szantażu, nacisków, wymuszeń na Państwie ustępstw
  oraz jak wspomniałem mają wszędzie swoich ludzi bo mogą ich sobie kupić. Państwo z takim Oligarchicznym systemem nie ma szans na demokrację.

  Jednym słowem "największa demokracja na świecie" jest brutalną dyktaturą żydowskich Oligarchów inaczej zwanych globalną mafią żydowską.

  W USA nigdy nie było demokracji bo zawsze tam byli Oligarchowie.
  Podobnie można to uogólnić na cały zachód.
  Demokracja nie występują w systemach gdzie jest zjawisko Oligarchii.
  co najwyżej demokracja lokalna, na małą skalę.
  Jedyny wyjątek to chyba Szwajcaria.  .
 • @Zbigniew Jacniacki 11:49:15
  W głównym ścieku WP też cisza...

  A o nastolatce co się powiesiła w USSA notka była... Znamienne?
 • @AgnieszkaS 17:51:41
  Hamulce w pociągach:
  - chyba lepszy "false positive" w tym wypadku "zatrzymanie w szczerym polu" niż "Szczekociny"?
  Blokada liniowa, bo tak się to zwie była opisywana w książkach (polskich, WKŁ!) już w latach 80!

  A czekanie konduktora "za zamkniętymi drzwiami" (czyli pijak może BEZKARNIE atakować PODRÓŻNYCH) to tchórzostwo! Nie wystarczy 2-3 normalnie zbudowanych facetów, żeby takiego "spętać jak barana"?
  W końcu pasażer ma prawo oczekiwać, że do stacji przeznaczenia zostanie dostarczony przez kolej "bez uszczerbku na zdrowiu"!
 • @AgnieszkaS 00:35:35
  w polsce jezdzi z konduktorami patrol 2-3 roslych sokistow ze sprzetem i jest spokoj:] ale fakt faktem ze nei zawsze bo chyba maja jakies rotacje

  ale wymaganie od zwyklych ludzi reakcji fizycznej jest nie na miejscu i chyba laurentp nigdy nie mial do czynienia z taka sytuacja jak sie lepiej rozwinie, albo jest mlody, nabuzowany, nie ma rodziny, lubi ryzyko...
 • @kubamiszcz 16:11:30
  Wielu Polaków jest silnych i sprawnych fizycznie.
  I to OD NAS zależy, czy damy się zdominować "lumpom", czy zaprowadzimy w tym kraju porządek.

  Sorry, jak byłem młody (lata 80) to jeździłem pociągami i się NIE obawiałem. No chyba, że "kanara" jak nie miałem biletu.
  Poza tym nie zawsze musi dojść do mordobicia, czasem wystarczy przewaga PSYCHOLOGICZNA, by "luj" "podał tyły".

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031