Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
837 postów 3572 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Benjamin Fuldorf nadaje dzisiaj bez znieczulenia.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wieszczy współpracę Watykanu, chińskich komunistów, brytyjskiej rodziny królewskiej i armii USA w celu stworzenia jawnego rządu światowego.

 Nie mam żadnych  możliwości weryfikacji jego tez.

Wnioski na odpowiedzialność czytających.

Wersja źródłowa w podanym linku. 

Poniżej tłumaczenie maszynowe.

 

Ben Fulford 

 


   https://benjaminfulford.net/2018/02/12/vatican-chinese-communist-party-british-empire-pentagon-plan-world-government/

Coraz więcej dowodów wskazuje na Watykan, Komunistyczną Partię Chin, Imperium Brytyjskie i Pentagon negocjuje utworzenie rządu światowego. 

Najnowszym sygnałem jest porozumienie między Watykanem a chińskim rządem o wspólnym wyborze biskupów dla Kościoła katolickiego w Chinach. Chociaż może to wydawać się drobnym problemem dotyczącym jedynie około 9 milionów chińskich katolików, jest to w rzeczywistości zgoda na wspólne dzielenie się światem, według danych Asian Secret Society i P2 Masoason.

Porozumienie oznacza, że ​​każda strona ma prawo weta wobec tego, kto zostanie wybrany jako biskup - co oznacza, że ​​obydwaj muszą się zgodzić - i jest to plan przyszłego procesu selekcji przywódców światowego rządu na Wschodzie i Zachodzie, wyjaśniają źródła. Pamiętaj, że większość tak zwanych światowych liderów otrzymuje duże depozyty na rachunkach bankowych w Banku Watykańskim, kiedy przejmują władzę i powiedziano im, że mają wybór między srebrem a ołówem (łapówka lub kula). Większość bierze srebro. Innymi słowy, większość "światowych liderów" prezentowanych w ONZ przyjmuje polecenia od Watykańskiego Domu P2 Masońskiego. Tak więc, porozumienie między Watykanem i Chińczykami oznacza, że ​​ta zgoda jest pomiędzy zdominowanym przez Zachód porządkiem starego świata a dominującym w Azji ruchem New Age.

Według członka brytyjskiej rodziny królewskiej Chińczycy mogą ogłosić, że użyją "chrześcijaństwa z chińskimi cechami", jako swojej narodowej religii jako części tej umowy. W sugestii, że może to być prawdą, kanclerz Papieskiej Akademii Nauk Społecznych, argentyński biskup Marcelo Sánchez Sorondo, nalegał na hiszpańskojęzyczny wywiad z Watykańskim Insiderem, że "w tej chwili Chińczycy wdrażają katolicyzm. nauczanie społeczne najlepiej. " 
//www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=93111

Imperium Brytyjskie już publicznie opowiedziała się za azjatyckimi planami dla rządu światowego, łącząc swoje rynki finansowe z rynkami Chin, wspierając kampanię infrastrukturalną AIIB i One Belt One Road (OBOR) oraz potajemnie wspierając juana o złotym poparciu dla zastąpić tak zwanego dolara amerykańskiego. 

Brytyjska Wspólnota, Kościół katolicki i Chińczycy są odpowiedzialni za losy 5 miliardów ludzi z światowej populacji wynoszącej 7,6 miliarda. Dodaj kraje takie jak Niemcy, Indonezja, Pakistan, Rosja i Iran, których rządy również popierają ten plan, i staje się jasne, że świat zmierza ku nowej ery.

Były dozorca kabiny, Henry Kissinger, potajemnie krążył po całym świecie, negocjując utworzenie tego rządu, potwierdzają liczne źródła. Po swoim poprzednim spotkaniu z prezydentem Donaldem Trumpem w październiku Kissinger powiedział: "Administracja Trumpa nadzoruje moment, w którym szansa na zbudowanie konstruktywnego, pokojowego porządku na świecie jest bardzo duża." W zeszłym tygodniu po spotkaniu z Trumpem, powiedział: " coś nowego i niezwykłego "wyłoni się z administracji Trumpa. 
//www.dailymail.co.uk/video/news/video-1378417/Henry-Kissinger-calls-Donald-Trump-phenomenon.html

Jedną z niezwykłych rzeczy, które Kissinger powiedział Trumpowi w zeszłym tygodniu było to, że "Północna i Południowa Korea były ogłosić…
zjednoczenie Półwyspu Koreańskiego, być może 24 marca, "według źródła japońskiej rodziny królewskiej, które niedawno spotkało się z Kissingerem. "Korea Północna była kontrolowana przez Rothschildów i Koreę Południową przez Davida Rockefellera, ale teraz, gdy zmarł David, nie ma powodu, aby utrzymywać półwysep podzielony", mówi to źródło. 

W przypadku zjednoczenia Korei, siłacz północnokoreański Kim Dzong Un będzie miał ceremonialną rolę podobną do cesarza japońskiego, podczas gdy codzienne zarządzanie rządem zostanie pozostawione politykom i technokratom, jak podaje źródło. Wojska amerykańskie pozostaną tam, gdzie są teraz - na południe od 38. równoleżnika - aby zapewnić ciągłą niezależność Korei od Chin, podaje źródło.

Inną kwestią, którą Kissinger poruszył z Trumpiem, był Bliski Wschód i los chazarskich oligarchów, jak podają źródła Pentagonu. "Kabała jest w pełnym trybie paniki, po tym jak nie otrzymała żadnej oferty od Trumpa", więc Kissinger szybko zdystansował się od nich, źródła podały. 

Na przykład żydowskie źródło CIA i inni mówią, że satanistyczny premier Izraela Benyamin Netanjahu zrezygnuje, a następnie trafi do więzienia na sześć miesięcy. "Jeśli Khazarian mafia Netanyahu pójdzie do więzienia, nie wyjdzie z tego żywy" - mówi źródło. Netanjahu został usunięty, ponieważ był głęboko zaangażowany w atak masowego mordu w Fukushimie na Japonię i dlatego, że sprzeciwia się dwupaństwowemu rozwiązaniu z Palestyńczykami, zgodnie z tym i innymi źródłami. 
https://www.youtube.com/watch?v=alssten8OvE&feature=youtu.be

Netanyahu spróbował i poniósł porażkę jeszcze raz w zeszłym tygodniu, aby wyjść z tej sytuacji, próbując rozpocząć wojnę z Iranem, a także między USA i Rosją. Zamiast tego stracił militarne wsparcie po izraelskich siłach zbrojnych, a ich zastępcy mieli zakrwawione nosy na kilku frontach. 

Kabała również ciężko walczy o to, by ukryć ślady i pozbyć się świadków, ponieważ zewsząd zamyka się legalny żeton. 

Na tym froncie źródła Pentagonu mówią: "Wygląda na to, że rosyjski samolot rozbił się 11 lutego z 71 zabitymi, by usunąć tylko jeden cel, który był powiązany z Uranium One i dossier - wykonawczym Rosatomem Wiaczesławem Iwanowem.""Iwanow mógł zostać rozwiązany po cichu, więc katastrofa mogła być odwetem kablowym za wzmocnioną współpracę wywiadu rosyjsko-amerykańskiego po bezprecedensowej podróży do Waszyngtonu, szefów SVR, FSB i GRU", mówią źródła. 

Źródła mówią, że szczególnie rodzina Rothschildów próbuje ukryć swoje ślady. Źródła zauważyły, że "posiadłość myśliwska Langau w Rothschild, o powierzchni 13 000 akrów w Austrii, której właścicielem był od 1875 r., Została sprzedana po cenie ognia, aby uniknąć przejęcia władzy wykonawczej Trump z dnia 12/21/18, ponieważ mogła być używana do polować na ludzi. "

"Royals są przerażeni, ponieważ polują i zabijają dzieci, kroją dzieci i widziano je jako ofiary z dzieci" - kontynuowali. "Łowcy polują teraz na polowanie, ponieważ szefowa Carlyle'a została aresztowana w Szanghaju, a Schiff trafił do fana dla [Kalifornijskiego kongresmana] Adama Schiffa, winnego zdrady w swoim 42-minutowym telefonie z [byłym prezydentem USA Barackiem] Obamą treser Valerie Jarrett ", powiedzieli. 

Co więcej, Rothschildowie "mogą zatapiać akcje w Apache, Chevron, Cisco i innych aktywach, ale ich winę karną nadal ponoszą" - twierdzą źródła Pentagonu.

"Parada wojskowa może być wykorzystana do sprowadzenia Gwardii Narodowej do DC po masowych aresztowaniach, jako pokaz siły, aby chronić Trump i trybunały wojskowe", mówią, dodając, że "w skręcie sprawiedliwości poetyckiej, oficerowie wyrzuceni przez Obamę mogą skazać go na zdradę. " 

Oczywiście, aby trybunały wojskowe mogły się odbyć, wynagrodzenia wojskowe będą nadal wypłacane. Dlatego trwająca wojna finansowa jest tak samo ważna, jak aresztowania i zabójstwa, które mają miejsce w tej epickiej walce o władzę. Oznaka intensywności tej bitwy była widoczna, gdy ceny akcji zaczęły rekordowy spadek, gdy Jerome Powell został mianowany na szefa Rezerwy Federalnej Trumpa 5 lutego.

Spadek zasobów, a także poprzednie spadki w kryptowalutach, były częścią planu pierwszego łupu, a następnie zamknięcie systemu finansowego przed ponownym uruchomieniem go, zgodnie ze źródłami CIA powiązanymi z Rothschild w Azji. 

Aby zapewnić, że pęknięcie bańki giełdowej nie spowoduje problemów dla realnej gospodarki oraz dla amerykańskich wojskowych i agencyjnych kapeluszy białych, Towarzystwo Białego Smoka i ich sojusznicy pracują nad własnym alternatywnym systemem finansowym dla Zachodu.

W tym celu zapewniono wystarczającą ilość złota, aby sfinansować odpowiedź G7 na chiński projekt OBOR o wartości bilionów dolarów. Obejmuje to budowę tunelu łączącego Alaskę z lądem euroazjatyckim oraz tunele łączące Japonię z Koreą i Rosją. Zniszczająca infrastruktura amerykańska zostanie całkowicie zmodernizowana. Inne projekty obejmują plany, aby zamienić pustynie i regiony arktyczne na zielone, uzupełnić oceany o ryby i skolonizować inne planety. Będzie także projekt o wartości kilku bilionów dolarów, aby znaleźć lekarstwo na wszystkie choroby i dolegliwości, w tym samą śmierć.

Oczywiście ludzie na planecie będą mieli największy wybór co do przyszłości, którą będziemy budować. Teraz, gdy uwalniamy się od niewidzialnych więzów prywatnej własności niewolniczej bankowości centralnej, wszyscy zaczynamy wyobrażać sobie, jaką przyszłość chcemy wspólnie zbudować. Dlatego prosimy naszych czytelników, aby zaczęli wyobrażać sobie idealny świat i wymyślili plany dotarcia z miejsca na miejsce. 

W końcu bojownicy planety wykonują swoją pracę i upewniają się, że dobrzy ludzie wygrywają. Pokorni wkrótce odziedziczą ziemię.

KOMENTARZE

 • Późno się obudził,
  szczególnie jak na tak dobrze poinformowanego, bo cały czas popierał Watykan i o ile dobrze pamiętam, monarchię brtytyjską również.
  No ale lepiej późno niż wcale. :)
 • @Lotna 20:00:14
  Obudził się? A ja myślałem, że bredzi przez sen.
 • Jeśli reszta informacji jest tak prawdziwa
  jak ta o śmierci szefa Rosatomu to ja dziękuję.
  Rozumiem że nie ma nic bardziej banalnego niż Rosjanin o nazwisku Iwanow ale "źródła" po to są "źródłami" żeby wiedzieć że to w warunkach rosyjskich dość pospolite nazwisko .
  Wiaczesław Iwanow żyje,ma się całkiem nieźle a wiadomość o jego śmierci była "nieścisła".

  https://user67902.clients-cdnnow.ru/localStorage/news/c6/e8/c5/19/c6e8c519_resizedScaled_1020to573.jpg

  https://66.ru/news/world/208227/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930