Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
886 postów 3802 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Benjamin Fulford-Bitwa o planetę Ziemię

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- Mega-wojna finansowa - eskalacja pod koniec lutego i na początku marca -


 

 

 Tłumaczenie maszynowe.

Wnioski na odpowiedzialność czytającego.

 
Bitwa o planetę Ziemię. 

Autorzy: Ben Fulford .

Tajna walka o planetę Ziemia wkracza w decydującą fazę w nadchodzących tygodniach, szczególnie w sferze finansów, gdzie szaleje wspaniała trójstronna bitwa, zgadza się wiele źródeł.

W tej bitwie kryptowaluty i chiński juan walczą ze sobą, a także walczą o zastąpienie obecnego prywatnego petrodolara zachodniego banku centralnego, euro i japońskiego systemu jena.


W największym ruchu, rękawica została rzucona przez Chińczyków, którzy rzucają wyzwanie petrodolarowi z USA, z oficjalnym ogłoszeniem 26 marca rozpoczęcia handlu kontraktami futures na złoto z juanem.

Źródła azjatyckich tajnych stowarzyszeń twierdzą, że Rok Psa, który właśnie się rozpoczyna, zwykle przynosi niestabilność (w tym przypadku przypuszczalnie na rynkach finansowych), zanim wszystko się uspokoi w miarę upływu roku.

Oznacza to, że Chińczycy są gotowi na wojnę finansową po powrocie z wakacji w Nowy Rok w tym tygodniu i później.

Ten chiński ruch przeciwko petrodolarkowi zbiega się z rosyjskim zagrożeniem wycofania się z systemu płatności międzynarodowych SWIFT kontrolowanego przez Zachód.


Rok psa


Chiny kończą 25-letni kontrakt z kontraktami terminowymi na Yuan Oil

Po odczekaniu około ćwierć wieku największy na świecie nabywca ropy naftowej wreszcie otrzymuje własny kontrakt na ropę naftową.

W wyzwaniu dla światowych indeksów ropy naftowej Brent i West Texas Intermediate, Chiny będą wymieniać kontrakty terminowe na ropę w lokalnych walutach w Szanghaju w dniu 26 marca, zgodnie z krajowym regulatorem papierów wartościowych. Rozpoczęcie handlu, otwarty dla obcokrajowców, będzie oznaczać koniec lat opóźnień i niepowodzeń od czasu pierwszej próby Chin w krajowym kontrakcie w 1993 roku.

Jeśli futures zostaną objęte zagranicznymi inwestorami i staną się punktem odniesienia dla globalnych transakcji naftowych, Chiny mają nadzieję, że juan może zakwestionować dominację dolara w handlu międzynarodowym.Jednak sceptycy twierdzą, że tak się nie stanie, dopóki kontrolowana będzie przez rząd centralny waluta, a podczas gdy międzynarodowi handlowcy mogą zgodzić się na rozliczanie kontraktów zamienionych na juan, będą nadal wyceniać ropę w dolarach.Źródło CIA w Azji mówi, że został poinformowany przez swoich rosyjskich odpowiedników, że jeśli Rosja rozpocznie handel bez korzystania z międzynarodowych rachunków handlowych SWIFT i całkowicie przejdzie na chiński międzybankowy system płatności międzybankowych (CIPS), " będzie co najmniej tuzin inne narody, które zmieniają to w ciągu kilku dni . "Rosyjski wicepremier: nasze banki są gotowe do wyłączenia SWIFT

Rosyjskie instytucje finansowe są przygotowane na przetrwanie bez dostępu do SWIFT (Towarzystwa Światowej Międzybankowej Telekomunikacji Finansowej) - globalnej sieci międzybankowej opartej na dolarach - jeśli Stany Zjednoczone i Unia Europejska podążą za grożącymi mu odcięciami , według wicepremiera Arkady Dvorkovich.


" Oczywiście, jest to nieprzyjemne, ponieważ okaże się przeszkodą dla firm i banków i spowolni pracę.Będzie nieuniknione wdrażanie niektórych starszych technologii transferu informacji i obliczeń. Jednak firmy są technicznie i psychicznie gotowe na zamknięcie, ponieważ zagrożenie to było wielokrotnie wyrażane ", powiedział Dvorkovich, według TASS i RT, dodając, że taki dramatyczny krok miałby negatywny wpływ na korporacje prowadzące działalność w USA i Europie.

" Ogólnie rzecz biorąc, odłączenie Rosji od SWIFT byłoby szalonym krokiem ze strony naszych zachodnich partnerów. Jest oczywiste, że dla firm, które działają w Europie i USA, byłoby to szkodliwe. Dotyczy to nie tylko zamknięcia usługi "- powiedział.

Stany Zjednoczone i Unia Europejska okresowo grożą odłączeniem Rosji od SWIFT od 2014 r. (W stosunku do sprzeciwu SWIFT), kiedy konflikt na Ukrainie wybuchł, a obie mocarstwa wprowadziły pierwszą rundę międzynarodowych sankcji przeciwko Moskwie za rzekome zaangażowanie.

Zero Hedge


Tymczasem kanadyjski agent wywiadu tajnej służby zauważa, że ​​" Premier Dmitrij Miedwiediew z Rosji jest także dyrektorem generalnym Federacji Rosyjskiej, posiadającym licencję na prowadzenie działalności poza Londynem. Jeśli więc zlecenie zostanie wycofane z systemu SWIFT, dolar amerykański po prostu umrze, a my zobaczymy ogromną inflację. "

Ma na myśli to, że londyńska dzielnica finansowa, a co za tym idzie, wspólnota Brytyjczyków licząca 2,4 miliarda członków, dołączy do Rosjan i Chińczyków porzucając dolara amerykańskiego.

Istnieje również duży nacisk, aby zastąpić petrodolar ze złotą krypto-walutą, która mogłaby konkurować z chińskim juanem o wpływy, według rosyjskiego, CIA, Pentagonu, rządu japońskiego i innych źródeł zaangażowanych w ten projekt, o czym bardziej szczegółowo rozmawiamy. poniżej.

Wydarzenia te prawdopodobnie wynikają z tego, że starsi członkowie loży P2 Freemason, kontrolujący istniejący system dolara / euro / jena, skontaktowali się ze Stowarzyszeniem Białego Smoka (WDS) w zeszłym tygodniu, by pozywać pokój. Więcej o tych rozmowach będzie z P2 poniżej.Również w zeszłym tygodniu były agent CIA i założyciel Marine Intelligence Division (ludzie, którzy ostatnio napadli na kwaterę główną CIA) Robert David Steele pojawił się w Japonii w zeszłym tygodniu, by spotkać się z członkami WDS.

Pamiętajcie, że główni generałowie reżimu Trumpa, w tym sekretarz obrony Jim Mattis, szef sztabu Białego Domu John Kelly i przewodniczący Połączonych Szefów Sztabu Joseph Dunford, byli generałami piechoty morskiej, więc termin przybycia Steele do Japonii może nie jest zbiegiem okoliczności.


W Japonii Steele spotkał się z członkami tajnych stowarzyszeń azjatyckich, starszymi prawicowymi maklerami energetycznymi, członkami japońskiej rodziny królewskiej i innymi. Dyskusje dotyczyły pomysłów na alternatywę dla istniejącego zachodniego paradygmatu ekonomicznego. Pan Steele uważa, że ​​rzeczywisty koszt wytworzenia przedmiotów musi być wliczony w koszt produktu.

Podany przykład dotyczy tego, w jaki sposób użycie niebezpiecznych substancji rakotwórczych w produkcji smartfonów doprowadziłoby do raka wśród pracowników fabryki telefonicznej i że koszt tego nowotworu powinien być wliczony w cenę telefonu.

Strony zgodziły się, że koszty zanieczyszczeń na przykład powinny być w całości pokrywane przez zanieczyszczających.

Istniała także ogólna zgoda, że ​​obecny system prywatnych banków centralnych niszczy planetę i musi zostać zakończony.

Pochodzące z Azji źródło CIA zaangażowane w dyskusje stwierdziło, że narody ASEAN (Singapur, Malezja, Tajlandia, Brunei, Indonezja, Filipiny, Kambodża, Laos, Wietnam i Myanmar) przygotowują się do rozpoczęcia procesu poprzez nacjonalizację swoich banków centralnych.Nie było jednak sporów dotyczących kryptowalut. Azjatycki przedstawiciel tajnego stowarzyszenia powiedział, że Chińczycy podjęli decyzję w lutym 2017 r. O zaprzestaniu wspierania kryptowalut, ponieważ obawiali się, że "nieuczciwa sztuczna inteligencja" będzie w stanie " przejąć nad nimi kontrolę, a tym samym przejąć kontrolę nad społeczeństwem ludzkim. "

Jednak przedstawiciel tajnego stowarzyszenia azjatyckiego powiedział, że byli gotowi poprzeć ideę WDS dla kryptowalut wspieranej złotem, ale tylko pod warunkiem, że otrzymali dowód, że złoto faktycznie istniało.

WDS obiecał dostarczyć Azjatom szczegółowych dowodów w postaci statystycznie poprawnej ilości podstawowych próbek.


Kryptowaluta bitcoinowa


Złote złoża są w Bougainville, w Indonezji i gdzie indziej i nie są związane z legendarnymi jaskiniami wypełnionymi już wydobytymi " globalnymi rachunkami zabezpieczeń ". Będą one wydobywane przy użyciu ekologicznej technologii.

W każdym razie, nawet obecne kryptowaluty, poparte jedynie komputerami i ludzką psychologią, przeczą właścicielom istniejącego systemu finansowego.

Na przykład Arizona, Floryda i Wyoming zezwalają obecnie na płacenie podatków za pomocą kryptowalut pomimo ich zmienności. Nie potrwa to długo, zanim pójdą inne państwa.

Być może dlatego Agustin Carstens, dyrektor generalny Banku Rozrachunków Międzynarodowych (BIS), banku centralnego banków centralnych, powiedział w swoim pierwszym publicznym wystąpieniu 6 lutego, że " Jeśli władze nie podejmują działań wyprzedzających, kryptowaluty może stać się bardziej połączony z głównym systemem finansowym i stać się zagrożeniem. Co najważniejsze, błyskawiczny wzrost kryptowalut nie powinien sprawić, że zapomnimy o ważnej roli, jaką banki centralne pełnią jako zarządcy publicznego zaufania. Prywatne tokeny cyfrowe podszywające się pod waluty nie mogą podważyć tego zaufania. "BIS Chief Sees "Strong Case" do interwencji kryptowalutowej

"Władze chcą powstrzymać waluty cyfrowe ze względu na powiązania z ustanowionym systemem finansowym, powiedział dyrektor generalny Banku Rozrachunków Międzynarodowych, Agustin Carstens. 

W swoim pierwszym ważnym wystąpieniu publicznym, jako szef Bazylejskiej instytucji szwajcarskiej, Carstens argumentował, że banki centralne - wraz z ministerstwami finansów, urzędami skarbowymi i regulatorami rynku finansowego - powinny nadzorować "cyfrową granicę". Powiedział, że muszą zapewnić pewien poziom zasady działania i funkcjonujące systemy płatności oraz zabezpieczenie "prawdziwej wartości" pieniędzy. 

Wartość kryptowalut wzrosła w 2017 r. Przed spadkiem, a Bitcoin stracił dwie trzecie swojej wartości od połowy grudnia. Największa wirtualna waluta spadła o 8 procent, do 6 482 euro, o godzinie 10:31 czasu Frankfurckiego, po wcześniejszym obniżeniu do 5 922 USD, zgodnie ze złożonymi cenami BloombergBIS, nawiasem mówiąc, jest tam, gdzie teoria spiskowa spotyka tak zwane wiadomości głównego nurtu. Publikacje takie jak The Wall Street Journal i The Financial Times są pełne artykułów na temat tajemniczych oświadczeń BIS dotyczących całej planety, jednak BIS nie jest odpowiedzialny przed żadnym rządem na ziemi i nikt ich nie wybrał (możesz to potwierdzić, dzwoniąc do BIS na +41 61 280 8080).

Inną kwestią jest to, że przy sfałszowanych rynkach giełdowych, skandalu z Liborem, szoku Lehmanna itd., Obalili już wszelkie zaufanie, jakie kiedykolwiek mieli w sobie.

W każdym razie, źródła Pentagonu mówią: " Nadchodzi nowy globalny system finansowy, jako zniszczone kabalowe DUMB (Deep Underground Military Bases), laboratoria, satelity, podwodne bazy i inne zasoby wojskowe ."

Również przygotowania do nowej waluty panafrykańskiej idą teraz naprzód, ponieważ " Zimbabwe jest stabilne politycznie, aby jego dolar stał się walutą rezerwową dla Afryki, ponieważ długoletni przywódca opozycji Morgan Tsvangirai nie żyje " - mówią źródła.

Wydarzenia takie jak te wymienione powyżej, a zwłaszcza początek handlu złotem z juanem, powodują, że siedziba P2 Freemason, władcy starego systemu petrodolarowego, negocjuje pokój ze Stowarzyszeniem Białego Smoka.

P2 zostały poinformowane, że muszą ogłosić roczne lub jednorazowe anulowanie całego zadłużenia na całym świecie, a także redystrybucję nieuczciwie uzyskanych aktywów, jako punkt wyjścia dla nowego paradygmatu finansowego.

Zostali również poproszeni o poinstruowanie swoich Narodów Zjednoczonych, G7, Banku Światowego i innych spółek zależnych, by ogłosili wielobiliardową kampanię na rzecz ocalenia planety.

W ramach tego stworzona zostanie nowo utworzona, merytokratycznie i przejrzyście prowadzona agencja planowania przyszłości, która będzie realizować te plany w porozumieniu z mieszkańcami Ziemi.W chwili pisania tego tekstu nie otrzymano żadnej pozytywnej odpowiedzi od P2, więc proces usuwania ich na stałe ze wszystkich pozycji mocy będzie kontynuowany aż do zakończenia.

Odsunięcie od władzy  masowego mordercy Benyamina Netanjahu, teraz, gdy został oskarżony przez izraelską policję, będzie następnym krokiem w tym procesie.

Netanjahu próbuje powstrzymać żydowskich obywateli Izraela jako zakładników, grożąc samobójczą wojną z Iranem. Jednak żydowskie źródła CIA mówią, że nieuniknione jest, że Netanjahu pójdzie do więzienia i " jeśli Khazarian mafia Netanyahu pójdzie do więzienia, nie wyjdzie żywy ".

Wygląda na to, że Żydzi w końcu budzą się z faktu, że po tysiącach lat nadal przebywają w niewoli babilońskiej i wkrótce się uwolnią.

W tym kontekście najnowszy " incydent strzelecki " na Florydzie wydaje się być próbą przestraszenia Żydów do ciągłego poddawania się.

Oto, co źródła Pentagonu musiały powiedzieć na ten temat: " To nie było zwykłe szkolne strzelaniny, ale przesłanie do żydowskiej mafii, ponieważ Parkland, szkoła średnia w Florydzie to 40% Żydów, a 5 z 17 zmarłych to Żydzi ".

Wiele mówi o stanie USA, że istnieje coś takiego jak " zwyczajne strzelanie do szkoły. "W każdym razie, to źródło mówi:" Parkland jest także szpitalem w Teksasie, który zajmował się Johnem F. Kennedym, kiedy został postrzelony, więc było to również przesłanie dla krzaków i Izraela. "Źródło to informuje nas również, że " aktor Antra-Trumpa, Roberta De Niro, może zostać ujawniony za to, że jest klientem międzynarodowego nieletniego pierścienia prostytucji ".

Ponadto, źródło Pentagonu mówi, że NSA potwierdziło, że prezydent USA Donald Trump zdobył popularność w głosowaniu 70 milionami głosów, wobec 57 milionów dla Hillary Clinton.

Chcemy, aby Trump był najlepszy, ale wciąż trudno jest zobaczyć, w jaki sposób Waszyngton, DC, będzie w stanie uniknąć formalnej deklaracji bankructwa.


 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Benjamin Fulford
  https://2.bp.blogspot.com/-GOm_72zBjJc/UdGxJ3C3_4I/AAAAAAAAAgA/82cd5eWhxXg/s1600/benjamin_fulford_3.jpg
 • @Arjanek 09:57:34
  Benjamin Fulford jest dziennikarzem i pisarzem kanadyjskim, polsko-żydowskiego pochodzenia, lecz żyje w Japonii. Pracował między innymi dla miesięcznika "Forbes" w Azji, pisząc również dla różnych pism, głównie w Azji. Wikipedia
  Data i miejsce urodzenia: 1961, Ottawa, Kanada
  Wykształcenie: Sophia University

  Sophia University (上智 大学, Jōchi Daigaku) ​​jest prywatnym jezuickim uniwersytetem badawczym w Japonii. Jest on uznawany za jeden z najlepszych prywatnych uniwersytetów w Japonii.

  Ps.
  Wnioski na odpowiedzialność czytających.
 • @Zbigniew Jacniacki 12:35:13
  tu jest Polska wersja strony..
  https://meditation539.wordpress.com/2018/02/20/benjamin-fulford-finansowa-mega-bitwa-eskaluje-pod-koniec-lutego-na-poczatku-marca/
  ,,
  Ps.
  Wnioski na odpowiedzialność czytających.,,

  Patrząc na stronę i to co tam się znajduje ..to pełny odlat i ciężko cokolwiek brać na poważnie .
 • 2018-02-21 Czy wymyślono chrześcijaństwo?
  Czy Flavian Caesars wymyślili chrześcijaństwo, aby kontrolować ludzi?

  Wiem, że jesteś reporterem śledczym i znasz różne źródła. Chciałbym mieć twoją opinię.
  -DC

  Autor: Benjamin Fulford
  Tak, ludzie z P2 (loża zbliżona do Watykanu ) we Włoszech powiedzieli mi, że wymyślili to, by kontrolować niewolników.
  -BF
 • Zobacz, kto chce cię rozbroić ( dotyczy USA )
  Jim Stone
  ----
  http://82.221.129.208/.zg0.html

  Zobacz, kto chce cię rozbroić
  Poniższe rundy odbywają się w mediach społecznościowych w różnych formach. Oto moje ujęcie, z moimi poprawkami.
  Przestępcy chcą cię rozbroić

  Globaliści chcą, abyś został rozbrojony

  ONZ chce, żebyś się rozbroił

  AntiFa chce cię rozbroić

  Wściekli feministki chcą, żebyś był rozbrojony

  Fema chce cię rozbroić

  Praktykujący lewe profesje z rozmysłem chcą, żebyś był rozbrojony

  Tyrani (którzy zamierzają REGULOWAĆ, że lubisz przedmioty) chcą cię rozbrajać

  Czerwony Chińczyk chce cię rozbroić

  Żydzi chcą, żebyś się rozbroił.

  Komuniści bolszewiccy na świecie chcą, abyś był rozbrojony (i zabili miliony)

  Lewicowi rasiści (PRAWDZIWE rasistki) chcą, abyś był rozbrojony

  Centra Propagandy (MSM) chcą, abyś został rozbrojony

  Dzieci, które nie mają doświadczenia życiowego, nie znają historii i nie rozumieją Konstytucji, chcą cię rozbroić

  Lewicowcy naciskający na wojnę domową chcą, abyś się rozbroił

  Więc myślisz, że to dobry pomysł, aby stać się słabym i bezradnym, teraz, gdy cały pieprzony WORLD został poddany praniu mózgu, by cię nienawidzić?

  To byłoby samobójstwo.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031