Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
837 postów 3572 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Nieszczęście polsko-izraelskie czy katolicko- żydowskie?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Słowami przekazujemy prawdę, ale słów używamy także, aby kłamać. Oprócz żydowskich oprawców publikujmy życiorysy katolickich zbrodniarzy. I ci i ci mieli prawo za sobą.

 

 

W naszym kraju trwa medialna dyskusja o to kto kogo bardziej gnębił od 1939 do 1968 roku.

 A nawet wcześniej i później.

Niektórzy polemiści nadają jej wymiar światowy, lecz, przykro mi, w globalnym internecie sprawa polsko żydowskiej ofiary całopalnej nie jest w czołówce zainteresowania.

 

Wróćmy na nasze podwórko

W naszym kraju od wielu wieków niepodzielnie rządzi jedna grupa wyznaniowa- rzymscy katolicy.

Czy była między nimi sielanka?

Aż do 1768 roku zabójstwo katolickiego chłopa przez pana było zupełnie bezkarne.

A pan z reguły był katolickim szlachcicem.

Jak nazwiemy ten konflikt?

Polsko-polski?

 

Przez wieki katoliccy monarchowie i szlachcice tworzyli z żydowskiej grupy wyznaniowej uprzywilejowaną warstwę społeczną.

 

Ten model przetrwał do dziś.

 

Z  istotną modyfikacją, która zamieniła pozycję pana i żyda.

 

Wcześniej  istniał w naszym obszarze cywilizacyjnym jedynie system watykańskiej propagandy biblijnej.

Owocem jej była bezkarność m.in. katolickiej mniejszości szlacheckiej.

 

Od XX w. dominuje  syjonistyczna interpretacja proroctw biblijnych.

 

Z niej wypływa współczesne rozumienie, co jest dobre, a co złe, a tym samym, kto jest godny być panem,

 a kto tylko sługą.

 

Katolicy myślą biblią, a biblia jest planem żydowskim, syjonistycznym, rabinistycznym,faryzejskim itd.itp.

Bez względu na poświęcony czas na dyskusje, na końcu katolicy i tak akceptują wniosek,

 że muszą służyć narodowi wybranemu przez Jahwe .

 

Dlatego nie ma racji ani Andrzej Duda , ani Gowin ani inni aktorzy polityczni

W naszym kraju nie ma żadnego konfliktu narodowego.

Na szczęście.

Jest zwyczajna  rywalizacja elit wyznaniowych.

Na nieszczęście.

 

Czy to jest antysemityzm albo antykatolicyzm?

 

 Dzięki Bogu mogę ratować się argumentem z amerykańskiej prasy :

 


"""... Ale istnienie Izraela spowodowało jedynie zmianę "kwestii żydowskiej" w "kwestię syjonistyczną": pytanie o prawdziwe ambicje Izraela. 

Część odpowiedzi znajduje się w Biblii hebrajskiej. 

Pytanie syjonistyczne jest pytaniem biblijnym. 

Syjoniści sami nam to mówią.

 Ich usta są pełne Biblii.

3 marca 2015 r. Premier Benjamin Netanjahu udowodnił przed Kongresem Amerykańskim swoją głęboką fobię Iranu, odwołując się do biblijnej Księgi Estery ...

 Warto przytoczyć sedno jego retorycznej apelacji do amerykańskiego strajku przeciwko Iranowi:

"Jesteśmy starożytnymi ludźmi. 

W naszej niemalże 4000-letniej historii wielu wielokrotnie próbowało zniszczyć naród żydowski. Jutro wieczorem, w żydowskie święto Purim, przeczytamy Księgę Estery.

 Przeczytamy o potężnym wicekrólu perskim Haman, który planował zniszczyć naród żydowski jakieś 2500 lat temu. 

Ale odważna żydowska kobieta, królowa Estera, ujawniła spisek i dała Żydom prawo do obrony przed wrogami.

 Fabuła została udaremniona. 

Nasi ludzie zostali zbawieni. 

Dzisiaj naród żydowski staje przed kolejną próbą kolejnego perskiego mocarza, który chce nas zniszczyć "

Netanjahu udało się zaplanować swój przemówienie na Kongres w przeddzień Purim, który świętuje szczęśliwy koniec Księgi Estery - rzezi 75 000 Persów, w tym kobiet i dzieci. 

Ta typowa wypowiedź szefa państwa Izrael jasno wskazuje, że zachowanie tego narodu na scenie międzynarodowej nie może być zrozumiane bez głębokiego zbadania ukrytej ideologii biblijnej. 

Niech ci, którzy wciąż chcą wierzyć, że syjonizm nie ma nic wspólnego z Biblią, myślą dwa razy. Nawet polityka nuklearna Izraela ma biblijną nazwę: Opcja Samsona.

 I niech czytają proroków:

"I to jest plaga, z którą Jahwe uderzy wszystkie narody, które walczyły przeciw Jerozolimie; ich ciało gnije, gdy wciąż stoją na nogach; ich oczy gniją w oczodołach; ich języki gniją w ich ustach "(Zachariasz 14:12)..."""Wniosek końcowy:

 

Polską mogą rządzić żydzi, bardziej lub mniej otwarcie, dzięki naszym katolickim rodakom posłusznym biblijnej propagandzie.

Oprócz żydowskich oprawców publikujmy życiorysy katolickich zbrodniarzy.

I ci i ci mieli prawo za sobą.


 

 


 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "Nieszczęście polsko-izraelskie czy katolicko- żydowskie?"

  Judeo - chrześcijańskie... ;-(

  5*
 • "Aż do 1768 roku zabójstwo katolickiego chłopa przez pana było zupełnie bezkarne. A pan z reguły był katolickim szlachcicem."
  Dlatego szlachty już w Polsce nie ma, bo po prostu Pan Bóg - jak wiemy - rozprawił się z polską szlachtą. Ten model społecznej organizacji się nie sprawdził, więc Pan Bóg go skasował.
  Wszelkie próby przywrócenie tego porządku mijają się z celem.
 • @Jan Paweł 12:31:21...Ten model społecznej organizacji się nie sprawdził....
  To Pan Bóg nie wiedział wcześniej, że model się nie sprawdzi ?

  I czy nie zbyt długo zwlekał Pan Bóg z kasacją?

  A co będzie z syjonistycznym modelem społecznej organizacji?
  Znasz opinię Pana Boga ?
 • @Jan Paweł 12:31:21
  Ten oligarchiczny model skasowali dopiero "komuniści" po 1944r.
  Polska przedwojenna była oligarchiczna a szlachta w swojej części też była no prawie oligarchiczna (duża część zubożała a na wet schłopiała).
  Oligarchia kościelna, rodowa i żydowska przed wojną miały się dobrze.
  Dopiero powojenne reformy w PRLu zlikwidowały tą antydemokratyczna wielowiekową patologię.

  Fakt że już wcześniej nie można było zabić chłopa bezkarnie niczego nie zmienia ... oligarchowie mogli bezkarnie dokonywać przeróżnych zbrodni na biedocie bo mieli sądy po swojej stronie (stać ich było by sędziowie się cieszyli na ich widok... ("wsparcie dla sędziów"... modlitwa za sędziów w przypadku KK lub strach przed Bogiem w przypadku konieczności skazania klechy a nie daj Boże Biskupa).

  Dopiero PRL zlikwidował to Oligarchiczną patologię systemową.

  Po 89r Solidaruchy przywróciły tę patologię do życia.
  Na tzw zachodzie tej patologii nigdy nie zlikwidowano nawet za Hitlera
  który wprowadził socjalizm (tylko dla Niemców etnicznych) ale Oligarchii nie zlikwidował.

  USA to skrajna patologia Oligarchiczna... podobnie Arabia Saudyjska.
  Najskrajniejsza patologia oligarchiczna to globalna mafia żydowska.
  Najskrajniejsza bo oni idą po władzę nad światem, idą po trupach po niezliczonych zbrodniach bezpośrednich i proxy (dokonywanych cudzymi rękoma).
 • Syjonizm nie ma nic wspólnego z Biblią, bo nie mam
  A co do ks. Zachariasza.

  Zachariasz ponad 50 razy kieruje uwagę na „JHWH Zastępów”*, który walczy za swój lud, ochrania go i stosownie do potrzeb dodaje mu sił. Lud który jest wierny przymierzu i wprowadza przykazania Boże w czyn. Ten Lud udowodnił, że jest nie wierny i prostytuuje się z bożkami i politykami(Zach5:1-4). Zach 11:7-14 Zachariasza ukazano jako pasącego „trzodę przeznaczoną na zabicie” — czyli przyrównanych do owiec ludzi wykorzystywanych przez swych przywódców. W tej roli Zachariasz wyobrażał Jeszu Chrystusa, który był posłany do ludu związanego przymierzem z Bogiem, ale został przez ten naród odrzucony. Złamanie laski „Przyjemność” wskazywało na to, że Bóg zerwie przymierze Prawa z Iszaelem i przestanie traktować ich przychylnie. Natomiast porąbanie laski „Zjednoczenie” oznaczało, iż między Judą a Iszraelem przestanie istnieć więź braterstwa oparta na wspólnym wielbieniu Boga. Natomiast w rozdziałach od 9 do 14 prorok spogląda w bardziej odległą przyszłość. Znajdujemy w niej proroctwa o Mesjaszu, które się spełniły na Chrystusie Jeszu, jak to potwierdza porównanie Zachariasza 9:9 z Mateusza 21:4, 5 i Jana 12:14-16; Zachariasza 12:10 z Jana 19:34-37 oraz Zachariasza 13:7 z Mateusza 26:31 i Marka 14:27. Warto też zwrócić uwagę na podobieństwa między Zachariasza 8:16 a Efezjan 4:25, Zachariasza 3:2 a Judy 9 oraz Zachariasza 14:5 a Judy 14. Ciekawe podobieństwa wyjawia też zestawienie pewnych fragmentów Księgi Zachariasza z innymi wersetami (por. Za 3:2 z Judy 9; Za 4:3, 11-14 z Obj 11:4; Za 4:10 z Obj 5:6; Za 8:8 z Obj 21:3; Za 14:5 z Judy 14; Za 14:7 z Obj 21:25; Za 14:8 z Obj 22:1, 17).

  Starożytny Iszrael nie ma nic wspólnego z dzisiejszym państwem w Palestynie zwanym Izraelem. Dziś Żydzi Biblie traktują instrumentalnie dla własnych potrzeb, aby zwodzić. Dziś tak naprawdę dla Żydów Talmud jest ważniejszy niż Biblia.

  * ST w miejscu słowa Jahwe występuje tetragram JHWH. W starożytnych manuskryptach istnieje imię Boga, ale jest zapisywane literami JHWH i nikt nie wie, jak je naprawdę wymawiano. Możemy śmiało powiedzieć, że Bóg Wszechmogący wycofał swe imię na rzecz imienia swego umiłowanego Syna, Jeszu co znaczy Zbawiciel. Dz 4:12
  „To jest mój Syn, umiłowany, którego darzę uznaniem” (Mateusza 3:17). Biblia nie mam nic wspólnego z judaizmem. To judaizm zabił Pana Syna Bożego.

  Ps. Chce się powiedzieć, No właśnie czytajcie proroków to się dowiecie; „Znam twój ucisk i ubóstwo -ale ty jesteś bogaty -i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Judejczykami nie są nimi, lecz synagogą szatana” Obj 2: 9

  jeszu-jesu.pl
 • @Jasiek 11:15:19
  Duda Szambonurek? Duda praktycznie już nie wychodzi z żydowskiego tyłka, pogrążył się w żydowskim szambie do dna. Polski rząd i rezydent wchodzą żydom bez mydła a żydzi nadal plują na Polskę. Czy jest jakaś granica upodlenia, którą by PiS nie poddał Polaków i Polski? Ocalony z Holokaustu Abraham Segal zostanie odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi RP. Oni nas kopią bo chcą nas wydoić a my im medale. Ten gest jest skrajnie nieodpowiedzialny, służalczy i głupi. Nie wzbudzi szacunku lecz pogardę i nową falę żądań. Inne Bardzo Ważne Gesty: 100 mln na renowację cmentarzy żydowskich, kolejne mln na budowę muzeum getta, na budowę muzeum chasydów, niezwykle łatwe wydanie, rekordowej liczby paszportów (3530 ambasadę PL w TelAwivie w 2017r. Nie ma dnia, żeby nie pisano o żydach. Zastanawiam się, czy ja żyję w Polsce, czy już w żydowskiej kolonii. Skąd to wzmożenie? Otwieram lodówkę i wyskakuje z niej żyd przeklinający Polaków. Żydami jesteście? Ilu was jest? A może jakiś order dla Mela Brooksa? W filmach o tematyce wojennej przedstawia Polaków bardzo pozytywnie, w przeciwieństwie do fetowanego u nas Spielberga w "Liście Schindlera".

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930