Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
909 postów 3890 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Chiny realizują radziecki plan zniszczenia USA...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Takie rewelacje można przeczytać w mediach alternatywnych.

 


Prawda czy nie?

Pytanie na , które nie znam odpowiedzi.

Można  jedynie spekulować .

Wnioski na własną odpowiedzialność.


A, że coś jest na rzeczy świadczy komunikat TASS:


Rosyjski sąd skazał byłego oficera FSB i współsprawcę zdrady stanu

 

20 marca, 11.50UTC + 3

Według śledczych podejrzany otrzymał zlecenia od pracownika chińskiego Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego

 

 

Dzielić

 

 

 

©  Stanislav Krasilnikov / TASS

MOSKWA, 20 marca / TASS /. Sąd okręgowy w Trans-Bajkał skazał i skazał Maxima Kondratyjewa, byłego funkcjonariusza FSB w syberyjskim okręgu wojskowym, wraz ze współspiskowcem w sprawie oskarżenia o przestępstwo o zdradę stanu, źródło w sądzie poinformował TASS.

 

"Sąd uznał Kondracjaeva za winnego popełnienia przestępstwa na podstawie sekcji 275 rosyjskiego kodeksu karnego (wysoka zdrada) i skazał go na 14 lat więzienia w maksymalnej karnej kolonii karnej", powiedział rzecznik sądu, dodając, że sprawca został również pozbawiony służby wojskowej. ranga. Sąd skazał także Namsaraya Dambayeva, byłego wspólnika FSB, na osiem lat w kolonii karnej w tym samym dziale.

Według śledczych, Kondratyjew otrzymał zlecenia od pracownika chińskiego Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego i przekazał mu informacje na temat działalności FSB w zakresie płatności gotówkowych. W sumie pozwani otrzymali 200 000 juanów (31 500 USD).


 


Więcej:

http://tass.com/politics/995156

 Poniżej tłumaczenie maszynowe amerykanskiego artykułu z 

http://www.whatdoesitmean.com/


 index2515.htm21 marca 2018 r


Rosja Ostrzega ChinyTeraz ma ukończony plan radzieckiego " pliku głównego " do zniszczeniaAmeryka Z wewnątrz


Autor: Sorcha Faal i jak donosi jej zachodni subskrybenci


Niepokojący raport Federalnej Służby Bezpieczeństwa ( FSB ) krążący dziś na Kremlu ujawnia, że ​​rządzona przez komunistów Chińska Republika Ludowa ( ChRL ) posiada obecnie kompletny " plik główny " Komitetu Bezpieczeństwa Publicznego ( KGB ), który szczegółowo opisuje, w jaki sposób niszcz Stany Zjednoczone " od wewnątrz " - i których ponad 37 000 stron najbardziej tajnych informacji, jakie kiedykolwiek wyprodukował byłego Związku Radzieckiego,zostało zdradzonych chińskiemu Ministerstwu Bezpieczeństwa Państwowego przez byłego FSBoficer Maxim Kondratyev i jego wspólnik Namsaray Dambayev - obaj otrzymali od Chińczyków 200 000 juanów (31 500 USD) , ale których wyrok za zdradę wczoraj , nie pozwolą im spędzić go z nowych domów w koloniach karnych o maksymalnym bezpieczeństwie oboje będą teraz rezydować przez wiele lat . [ Uwaga: niektóre słowa i / lub wyrażenia pojawiające się w cudzysłowie w tym raporcie są przybliżeniami w języku angielskim rosyjskich słów / wyrażeń, które nie mają dokładnego odpowiednika.]Według tego raportu, po II wojnie światowej , sekretarz generalny Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, Józef Stalin , wiedząc, że Sowieci nigdy nie wygrają jawnego konfliktu ze Stanami Zjednoczonymi , nakazał KGBprzeprowadzenie mógłby być prawdopodobnie najszerszym na świecie krajowym profilem psychologicznym - którego głównym celem było dostarczenie mapy drogowej, aby zniszczyć Stany Zjednoczone " od wewnątrz " - w którym ogólny zarys został odczytany w amerykańskim raporcie kongresowym 10 stycznia 1963 r. - i którego najważniejsze cele niszczyć Amerykę były :


Zdobądź jedną lub obie partie polityczne w Stany Zjednoczone.


Przejmij kontrolę nad szkołami. Używaj ich jako pasów transmisyjnych dla socjalizmu i obecnej propagandy komunistycznej. Zmiękczyć program nauczania. Przejmij kontrolę nad stowarzyszeniami nauczycieli. Umieść linię partyjną w podręcznikach.


Zdobądź kontrolę nad wszystkimi gazetami dla studentów.


Wykorzystuj zamieszki studenckie, aby wywoływać publiczne protesty


Uzyskaj kontrolę nad kluczowymi pozycjami w radiu, telewizji i filmach.


Wyeliminuj wszystkie prawa dotyczące nieprzyzwoitości, nazywając je "cenzurą" i naruszeniem wolności słowa i wolnej prasy.


Rozbijaj kulturowe standardy moralności, promując pornografię i nieprzyzwoitość w książkach, czasopismach, filmach, radiu i telewizji.


Obecny homoseksualizm, degeneracja i rozwiązłość jako "normalne, naturalne i zdrowe ".


Infiltracja kościołów i zastąpienie objawionej religii "społeczną" religią. Dyskredytujcie Biblię i podkreślcie potrzebę dojrzałości intelektualnej, która nie potrzebuje "religijnej kuli".


Wyeliminujcie modlitwę lub jakąkolwiek fazę religijnej ekspresji w szkołach, ponieważ narusza ona zasadę "rozdziału kościoła od państwa".


Dyskredytuj amerykańską konstytucję, nazywając ją nieadekwatną, staroświecką, niezgodną ze współczesnymi potrzebami, przeszkodą dla współpracy między narodami na całym świecie.


Dyskredytuj amerykańskich Ojców Założycieli. Przedstaw ich jako samolubnych arystokratów, którzy nie mieli żadnego zainteresowania "zwykłym człowiekiem".Amerykańska partia kierowana do przejęcia przez KGB , ten szczegółów raportu, była Partia Demokratyczna -jeden z którego najwyższych urzędników była wiceprezes prezydenta Franklina Roosevelta Henry Wallace -whom Roosevelt usuwane jako Wiceprezesa krótko przed śmiercią, ale kto wtedy stał prezydent Sekretarza Handlu Harry'ego Trumana - i który w październiku 1945 r. Potajemnie spotkał się w Waszyngtonie z Anatolijem Gorskim , szefem stacji NKGB (prekursorem KGB ), by podzielić się tajemnicą bomby atomowej zSowieci , twierdząc, że Truman był pod wpływem " antyradzieckiej grupy " w rządzie USA, który chciał, aby blok anglosaski dominował na świecie , i że ma nadzieję, że Związek Radziecki może pomóc jego " mniejszej grupie" znacząco " .

W całym okresie zimnej wojny 1947-1991 między Związkiem Radzieckim a Stanami Zjednoczonymi , raport ten jest kontynuowany, " Partnerzy Demokratycznej Partii Demokratycznej " w Ameryce nadal wspierają ten ogromny wysiłek KGB , by zniszczyć Stany Zjednoczone " od wewnątrz " - z niektórymi najważniejszym z nich był amerykański senator Ted Kennedy , który w 1984 r. potajemnie zwrócił się do Związku Radzieckiego o pomoc w zniszczeniu prezydenta Ronalda Reagana i obecnego amerykańskiego senatora Bernie Sandersa, który oprócz zostania prezydentem Partii Demokratycznej w 2016 r., został operatorem KGB , w 1964 r., po wstąpieniu do Młodzieżowej Ligi Socjalistycznej, młodzieżowego skrzydła Partii Socjalistycznej USA - bez żadnego z amerykańskich ludzi propagandowe media głównego nurtu, że jest on " twardym komunistą ", któremu FBI nigdy nie dałoby zezwolenia na bezpieczeństwo .Po upadku Związku Radzieckiego w 1991 r. , W raporcie tym odnotowano, że rozwiązanie KGB rozpoczęło się od jego zastąpienia w 1995 r. Przez FSB - i którego dyrektor , w 1998 r. Władimir Putin , zarządził, że tylko jeden " plik główny " Spośród Sowieci planują zniszczyć Stany Zjednoczone „ od wewnątrz ” zachowane w syberyjski Okręg Federalny .


Jednak w 2015 roku, jak wynika z tego raportu, FSB zaczęła zgłaszać, że reżim Obamy-Clintona aktywnie wprowadzał prawie wszystkie plany Związku Radzieckiego, by zniszczyć Stany Zjednoczone " od wewnątrz ", ale których cechy lustrzane były w Chinach komunistycznych , z Przewodniczący Mao Zedong otwarcie " liżany " w Białym Domu Obamy - i to doprowadziło FSB do zbadania, a następnie odkrycia, że ​​były oficer FSB Maxim Kondratyev i jego wspólnik, Namsaray Dambayev , skopiowali i sprzedaliChińskie Ministerstwo Bezpieczeństwa Państwowego cała KGB „ głównego pliku ”.Gdy FSB donosi, że jego były oficer Maxim Kondratyev zaczął kopiować " plik główny " KGB, by zniszczyć Amerykę " od wewnątrz " i przekazać ją chińskim agentom wywiadu, jeszcze zanim dyrektor FSB Putin nakazał zapieczętowanie jej jednej kopii, raport ten wyjaśnia , że chińscy komuniści zaczęli realizować swoje pierwsze świadczenie „ uchwycić jedną lub obie partie polityczne w Stanach Zjednoczonych ” -I, które rozpoczęły się z Chin nielegalnie wlewanie pieniędzy w partii Demokratycznej kampanii prezydenckiejBill Clinton Ciąg dalszy z tej chińskiej armii finansowanie Partia Demokratyczna senator John Kerry ( który stał Obamy Sekretarz Stanu ) -i trwa do dnia dzisiejszego z szokujących nowe rewelacje o tym, jak to chińscy komuniści funneled $ +1,5 mld Partia wiceprezydenta Obamy Joe Bidena przez jego syna Huntera Bidena .Spośród największego niebezpieczeństwa, z jakim boryka się dziś Ameryka, ponieważ komunistyczne Chiny bronią obecnie " głównego pliku " KGB o tym, jak zniszczyć Stany Zjednoczone " od wewnątrz ", ostrzega raport, czy chaos i anarchia są obecnie wystawiane w Stanach Zjednoczonych, które są równoległe do chińskiej kultury. Rewolucja - która rozpoczęła się w 1966 r. I była prowadzona przez przewodniczącego Mao, który zachęcał miliony chińskichstudentów kolażu ( zwanych Czerwoną Gwardią ) do szaleństwa w całym kraju, aby " oczyścić " to - i jego oszałamiające żniwo śmierci szacowano na ponad 2 miliony .


Zważywszy, że większość Generacji Tysiąclecia Stanów Zjednoczonych odrzuca teraz kapitalizm , raport ten ponuro kontynuuje, " plik główny " KGB " mający na celu" przejęcie kontroli nad szkołami ... wykorzystanie ich jako pasów transmisyjnych dla socjalizmu i obecnej propagandy komunistycznej "," złagodzenie programu nauczania ... przejąć kontrolę nad stowarzyszeniami nauczycieli ... umieścić linię partyjną w podręcznikach "," przejąć kontrolę nad wszystkimi gazetami studenckimi "i" wykorzystywać zamieszki studenckie do wywoływania publicznych protestów ", wszystko to zostało już wykonane przez komunistyczną chińską kontrolowaną Partię Demokratyczną - z zaledwie jednym z amerykańskiludzie wiedzieli, że ponad 100 najlepszych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych jest teraz w bezpośredniej współpracy z chińskim rządem komunistycznym - a których nowi amerykańscy czerwoni strażnicyprzygotowują się teraz do rozpętania śmierci i zniszczenia na terenie całych Stanów Zjednoczonych .

Komunistyczna chiński rząd teraz otwarcie popierając Partii Demokratycznej wezwanie do rozbrojenia wszystkich Amerykanów , by ich nowe Czerwonej Gwardii siły terrorystyczne mogą szaleć swobodnie przez USA zabijając wszystkich zwolenników prezydenta Donald Trump , wierzących w Konstytucji Stanów Zjednoczonych i wszystkich innych dysydentów do rządów komunistycznych , raport ten jest kontynuowany, " nowe komunistyczne Stany Zjednoczone ", które są wyobrażane przez te satanistyczne potwory, są obecnie prezentowane w Chinach, z których właśnie ogłoszono podobnego do Mao " prezydenta Xi Jinpinga "Prezydent na całe życie " - jego pierwszym mrożącym życiem aktem było ustanowienie" Planu Mark Of The Beast "nakazującego kontrolę społeczną wszystkim chińskim obywatelom, których zachowanie i przemyślenia zostaną teraz ocenione, a jeśli zostaną uznane za niedopuszczalne, zobaczą je jako zakazane przez społeczeństwo jedzenie, opieka medyczna i ochrona na zawsze .Chociaż ogrom tego, co komuniści chińscy i ich sojusznicy z Partii Demokratycznej zrobili poprzez uzbrojenie " pliku głównego " KGB, by zniszczyć Stany Zjednoczone " od wewnątrz ", pozostaje niewyobrażalne dla mas amerykańskich ludzi, to sprawozdanie mówi, że to samo, z pewnością , nie można powiedzieć o amerykańskim cieniu rządowym " Głębokim Państwie " - z których wszyscy doskonale wiedzą o determinacji prezydenta Trumpa, by zniszczyć ten demoniczny spisek przeciwko narodom narodów - i dlatego nawet o tej godzinie " urzędnicy rządu Waszyngtonu uciekają do obozy zagłady wokół ich kraju"- i których przygotowania do wojny bez wątpienia zostały podjęte do działania przez nominowanego ambasadora Trumpa w Australii , Admirała Harry'ego Harrisa , który właśnie" ostrzegł Kongres USA, aby przygotować się do wojny z Chinami "- i czołowego amerykańskiego dowódcy jądrowego ostrzegającego, że USA nie ma obrony przed bronią hipersoniczną Chin .Jako komunistyczny chiński " prezydent dla życia " Xi Jinping właśnie ogłosił wczoraj, że jego naród jest " gotowy do walki z krwawą walką z naszymi wrogami ", i który właśnie zagroził prezydentowi Trumpowi " naprawić błąd " swojego podpisania nowego prawa, które zachęca tajwańskich urzędnicy rządowi, aby odwiedzić Amerykę i odwrotnie, lub " stawić czoła presji militarnej " , raport ten trwa, Trump , uderzając w swoich wrogów " głębokiego stanu ", nie tylko wezwany, aby pogratulować prezydentowi Putinowi jego zwycięstwa w wyborach, ale także ogłosił , że wkrótce planuje spotkanie z przywódcą Rosji .


Z " triumfem chrześcijaństwa " w Rosji pod przewodnictwem prezydenta Putina , szczegóły tego raportu, prezydent Trump wie, że naród rosyjski jest jedyną nadzieją, której Stany Zjednoczone muszą nie dopuścić do zniszczenia przez komunistyczne Chiny i jej sojuszników z Partii Demokratycznej - ale których amerykańscy propagandziści w głównym nurcie mediów, ignorując szokujący fakt, że prezydent Chin został umieszczony w " sile życiowej " przez jego komunistycznych sojuszników, bez żadnychże obywatele tych państw mogą głosować, nadal nie udaje się szczerze przekazać amerykańskim obywatelom, że przedstawiciele Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie twierdzą, że procedury rosyjskich wyborów prezydenckich były dobrze zorganizowane i bez większych fałszerstw .

Prezydent Putin wybrał w wolnych i uczciwych wyborach na sześcioletnią kadencję z 75% głosów rosyjskich , podczas gdy prezydent Xi zainstalowany jako " prezydent życia " przez 25 członków chińskiego komunistycznego Biura Politycznego - ale amerykańskie media propagandowe Putina dyktatora - robi to mieć sens?
Aby jednak w pełni zrozumieć, co się teraz dzieje, w raporcie tym kończy się " Głębokie Państwo ", a jednocześnie coraz bardziej się dłubie, aby utrzymać kontrolę nad światowymi rynkami finansowymi, siecią ponad 1000 amerykańskich baz wojskowych na całym świecie i jej statusem jako Światowi policjanci na całym świecie widzą jednak jako jedyną nadzieję na przetrwanie jako największa światowa potęga III Wojny Światowej jako ostatni akt desperacji - można tylko mieć nadzieję, że Putin i Trump będą mogli zatrzymać się, zanim cały świat się poparzy.
KOMENTARZE

 • "Niedocenianie potegi USA jest bledem."
  Tak powiedzial mi moj przyjaciel. Major US Airforce, wieloletni pracownik Departamentu Handlu USA w Chinach (czytaj CIA).
 • W temacie...
  Warto obejrzeć film dokumentalny J. Pilgera "The Coming War On China".
 • Chazarski wynalazek
  W notce nie pojawiło się, a powinno, że socjalizm jest chazarskim wynalazkiem na przejęcie pełnej kontroli nad narodami. Tak więc to żadne supertajne plany, ale naturalną konsekwencją obejmowania pełnej władzy przez pewne plemię.
 • USA i jego metastazy (np. Polska dzisiaj) to RAKOWY WRZÓD na planecie Ziemia
  Ten fakt dostrzegłem już blisko pół wieku temu, w trakcie (dodatkowych) studiów fizyki i historii nauki na Uniwersytecie Kalifornijskim, Berkeley campus w latach 1969-72. Patrz ma Meta-Ph.D Thesiis tamże:
  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2015/04/Marek-3-z-kolegami-w-Berkeley.jpg

  Oczywiście ten tekst "przygotowany przez KGB" to fałszywka w stylu CIA ("Podstępem wygrywamy wojny"). Co to jest ta "USA First" Cywilizacja TPD (Technika-Pieniądz-Dupa) czytać chociażby tutaj:

  PAN w Z-nem (11 PL): SPISEK MIKROPSYCHOI PRZECIW HOMO SAPIENS - http://markglogg.eu/?p=1384
 • Autor
  Roja, USA, Chiny. Wszystkie trzy państwa mają ustroje totalitarne. Zamordyzm służy budowie hierarchii wojennej. Emocje już będą tylko rosły, bez Boskiej interwencji wojna jest nieunikniona.
  Rosja jest komunistyczno-turańska, wodzowska aktualnie bez tendencji syjonistyczno-globalistycznych.
  USA korporacjonistyczno-syjonistyczno-globalistyczna z korporacjonizmem prywatnym, skrajnie niemoralnym, satanistycznym. Oparły ekonomię na długu, co oznacza system niewolniczy w rękach panów-banksterów, co w epoce planowanego globalizmu sensu nie ma. Zostaje im tendencja do spasożytowania i zniewolenia całego świata w podległej im hierarchi oddolnego samounicestwiania.
  Chiny też są korporacjonistyczno-syjonistyczno-globalistyczne, ale i z korporacjonizmem pństwowym - dużym podobieństwem do ustroju rosyjskiego i z syjonizmem własnym, ale i tak z podobieństwem do USA-raelskiego, z władzą też zbrodniczą, ale stosunkowo najmoralniejszą. Do tego Chiny dziś przewodzą ONZ w agendach budujących globalizm.
  Stąd i mają poparcie światowej oligarchii i wyglądają na jedynego, liczącego się potencjalego zwycięzcę globalnego konfliktu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031