Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
868 postów 3673 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Benjamin Fulford prorokuje,

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

że sprawy zapoczątkowane tego lata zaowocują jesienią wojną na terenach podległych USA.

 Poniżej maszynowe tłumaczenie tzw. cotygodniowego raportu publikowanego przez byłego dziennikarza "Forbesa". 

 


 
Kilka kwestii może wywołać krótką, ostrą wojnę wewnątrz USA, na Bliskim Wschodzie, a być może nawet w Japonii tej jesieni, zgadza się wiele źródeł. 

 

Kluczową kwestią pozostaje 9/11, wydarzenie masowego mordu, które pozostaje bezkarne i oficjalnie niepotwierdzone do dziś.


 

 Zbrodnia wojenna z 11 września została wykorzystana jako usprawiedliwienie masowego mordowania ludności irackiej, syryjskiej, afgańskiej i innych narodów. 


 

Co więcej, jeśli zagłębisz się głębiej, wiąże się to z zamachami z Kennedy'ego w latach 1960-tych, morderstwem Martina Luthera Kinga, a także 26 grudnia 2004 r. 


 

I 11 marca 2011 r. 

Wywołanymi przez człowieka tsunami, masowymi morderstwami, atakami wielu innych przestępstw przeciwko ludzkość.


 
Warto przy okazji zauważyć, że około 350 publikacji korporacyjnych, które w zeszłym tygodniu wydały jednocześnie artykuły redakcyjne wzywające do wolności prasy, nie odważyły ​​się napisać prawdy o żadnej z tych zbrodni przeciwko ludzkości. 


 

To dlatego, że w większości należą do ludzi, którzy dokonali tych zbrodni - mafii Khazarian. 


 
https://www.cnn.com/2018/08/16/politics/newspaper-editorials-trump-list/index.html


 
Kiedy jest The New York Times a reszta korporacyjnych propagandowych mediów napisze, że to syjonistyczne neokonserwatyści planowali i przeprowadzali ataki z 11 września?


 

 Kiedy zamierzają pisać o tym, co było we wszystkich dokumentach zabójstwa Kennedy'ego, które zostały niedawno wydane?


 

 Dlaczego nie piszą, że to premier Izraela David Ben-Gurion, działający na rozkaz swoich mistrzów Khazarian Rothschildów, itp., który zlecił zamachy w Kennedy? 


 

Dlaczego nie zgłosili prawdy tak, jak powinni? 
Współudział w zbrodniach przeciwko ludzkości przez te media, kontrolowany przez sześć kongru- mentów Khazarian, oznacza, że ​​są wrogami ludu i muszą być zajęte przez policję wojskową i zmuszeni do napisania prawdy. 


 
https://www.businessinsider.com/these-6-corporations-control-90-of-the-media-in-america-2012-6


 
Prawdą jest, że czytelnicy tego biuletynu wiedzą,

 że khazariańska frakcja zachodniego establishmentu przeprowadziła te i niezliczone inne zbrodnie wojenne, 

aby pozostać pod kontrolą światowego systemu finansowego, 

a tym samym prawdziwą potęgą światową. 


 

Jako członek brytyjskiej rodziny królewskiej powiedział mi kiedyś: "Oni nie pójdą cicho w noc". 

Innymi słowy, wojna będzie polegać na usunięciu tych przestępców. 


 
Wiele osób sądzi, że prezydent USA Donald Trump będzie człowiekiem, który położy kres panowaniu Khazarian i powie ludziom prawdę. 


 

Do tej pory, odkąd został wybrany, nie powiedział nic o 11 września, Fukushimie ani o innych zbrodniach wojennych. Możesz również potwierdzić za pomocą artykułów o otwartym kodzie źródłowym, że jako biznesmen został wykupiony przez Rothschildów za każdym razem, gdy bankrutował.


 
Oczywiście Trump nigdy nie pozwoliłby kandydować na prezydenta, gdyby nie był kontrolowany przez zwykłą kombinację przekupstwa i szantażu. 

Jednak nawet wtedy Trump został spisany, by przegrać wybory. 


 

To patrioci w agencjach wojskowych i agencjach ABC uznali, że jest on mniejszym złym dworem i użył Sił Specjalnych, 

by włamać się do centrów komputerowych (takich jak lotnisko Denver), które były wykorzystywane do kradzieży wyborów dla Hillary Clinton (Rockefeller ). 


 
Ponadto, dzięki poparciu wojskowym reżimu Trumpa, wystarczająco dużo amerykańskich urzędników zaangażowanych w zbrodnie przeciwko ludzkości zostało teraz pozbawionych władzy, aby rozpocząć kolejną fazę rewolucji, mówią źródła Pentagonu. 


 

Źródła mówią, że od tej jesieni ...
... prawie 50 000 zamkniętych aktów oskarżenia w USA zostanie w końcu zrealizowanych, a "jednym z pierwszych, którzy zostaną rozpieczętowani, może być [były dyrektor CIA] John Brennan", mówią źródła Pentagonu. 


 

W rzeczywistości źródła podają: "Po siódmym siódmym niebie zostają rozszczelnione, a Hillary Clinton i John Podesta mogli zostać Gitmo'edami".

 Innymi słowy, mogli już zostać przeniesieni do amerykańskiego więzienia wojskowego w Zatoce Guantanamo , Kuba.


 
Fakt, że 60 byłych oficerów wywiadu zaprotestowało przeciwko usunięciu depozytu bezpieczeństwa Brennan, to dobry znak,

 że wiedzą, że dołączą do swoich byłych panów w więzieniu, jeśli sprawy potoczą się tak, jak są.


 "Trump unieważnił poświadczenie bezpieczeństwa Brennan i może zrobić to samo z jego zwolennikami głębokiego stanu", mówią źródła Pentagonu. Usunięcie poświadczenia bezpieczeństwa jest wstępem do aresztowań, dodają inne źródła. 


 
http://thehill.com/homenews/administration/402427-60-cia-officers-have-signed-statement-criticizing-trump-on-security


 
Ponadto, "W tępym zagrożeniu trollowania kabała, Trump zwiększył budżet na [planowana] defilada wojskowa z 12 do 92 milionów dolarów lub 666%, a anulując ją, może wykorzystać ją do trybunałów wojskowych ", mówią źródła Pentagonu.


 
Źródła mówią także: "Pokonana kabała mogła wywierać presję na papieża, aby sprzeciwił się karze śmierci jako Zdrowaś Mario, ale to nie uchroni ich przed szubienicą, samobójstwem lub działaniami pozasądowymi." 


 
Źródła mówią również: Sierpniowe pistolety zostały wystrzelone, gdy indonezyjska podwodna baza cabal została zniszczona w 7 trzęsieniu na północ od Lombok. 


 

"Sejsmografy tego trzęsienia ziemi z 9 sierpnia, wraz z tymi z 16 sierpnia na Alasce i w pobliżu Tokio, noszą znamiona znaków (nagła eksplozja bez stopniowego gromadzenia się) sztucznych wstrząsów. 


 
https://txesp.wordpress.com/


 
W rzeczywistości źródła Pentagonu potwierdzają: "Kabałę podziemna baza w północnej Alasce została zniszczona z trzęsieniem o jasności 6,4 stopnia 12 sierpnia."


 
Co więcej, źródła podają: "Okręty podwodne, które próbowały odciągnąć odrzutowiec Trumpa podczas lotu do Singapuru w czerwcu, a jego dom na wyspie Ketron, zostały zniszczone 10 sierpnia przez F15 i samolot" skradziony "z lotniska w Seattle." 
Te ruchy armii amerykańskiej z pewnością wywołają ruchy kontrataków. 


 

W tym kontekście warto zauważyć, że niemiecka kanclerz Angela Merkel, francuski prezydent niewolników Emmanuel Macron i premier Kanady Justin Trudeau mogli odbyć tajne posiedzenie na początku sierpnia.


 

 Zarówno Merkel, jak i Macron nie występowały wówczas w oczekiwaniu na występy, a Trudeau został zatrzymany przez amerykańską armię "za spisek na walnięcie Trumpa w Ohio", twierdzą źródła Pentagonu. 


 
https://www.newsweek.com/macron-faces-backlash-after-ditching-wwi-commemoration-ceremony-vacation-1066868
https://www.reuters.com/article/us-germany-politics-merkel/where-is-merkel-germany-hunts-chancellor-after-holiday-no-show-idUSKBN1KN1O2


 
Inne amerykańskie źródła wywiadowcze również mówią, że samolot Trudeau był przechwycone przez amerykańskich bojowników i zmuszone do lądowania. 


 

Jednak biuro prasowe Trudeau nie zgodziło się potwierdzić ani zaprzeczyć, a Trudeau później pojawił się publicznie, 

więc być może został zatrzymany, a następnie zwolniony w ramach trwającej walki o władzę na szczycie zachodniego establishmentu.


 
Starsze źródła w kanadyjskiej tajnej służbie wywiadowczej przyznają, że zostali odcięci od komunikacji ze swoimi odpowiednikami w USA i że "rząd USA wydaje się być dysfunkcjonalny". 


 

Jednakże, jak mówią, komunikacja z anglosaskim wywiadem "Pięć oczu" system nadal działa dobrze. 

Potwierdzają również, że w zachodnim establishmentu doszło do niezadeklarowanej wojny domowej. 

między Kanadą a Arabią Saudyjską. 


 

Ten spór został prawdopodobnie spowodowany przez saudyjską reakcję na tweet z kanadyjskiej ambasady potępiającą aresztowanie saudyjskich działaczek kobiecych.

Jednak fakt, że USA odmówiły przyjęcia strony kanadyjskiej 

w tym sporze, pokazuje, że ta walka naprawdę dotyczy ropy naftowej, a nie praw człowieka. 


 

Kanadyjczycy promują eksport ropy i innych surowców energetycznych do USA i Azji jako przyjazną, niezawodną alternatywę dla radykalnej fundamentalistycznej Arabii Saudyjskiej.

 Ponieważ amerykańscy oligarchowie ropy naftowej zarabiają dużo, pompując ropę naftową w Arabii Saudyjskiej i innych krajach Zatoki Perskiej za około 1 dolara za baryłkę, a następnie sprzedając ją za ponad 50 USD za baryłkę, ostatnią rzeczą, jakiej chcą, jest to, aby ta licencja drukowała pieniądze, które należy wziąć ponad kanadyjskimi firmami naftowymi, które nie są przez nie kontrolowane. 


 
Na przykład fundusz Rockefeller Brothers finansuje protestujących przeciwko budowie kanadyjskich rurociągów przeznaczonych do eksportu ropy naftowej w USA i Azji, potwierdzają kanadyjscy urzędnicy rządowi.


 
W ten sposób dochodzi do prawdziwej walki między Kanadyjczykami i oligarchami amerykańskimi na froncie naftowym. Być może dlatego podejmowane są starania, aby wplątać Trudeau w ciągłe aresztowania i narażanie pedofilów. W tym kontekście warto zauważyć, że bliski przyjaciel z dzieciństwa z Trudeau został niedawno aresztowany pod zarzutem pedofilii. 


 
http://humansarefree.com/2018/08/justin-trudeaus-friend-jailed-for-child.html


 
Ponadto Trudeau nie pomógł jego sprawie, uczestnicząc w publicznych demonstracjach wspierających sodomię. Jak to określił jego ojciec, "rząd nie ma miejsca w sypialniach narodu". Sodomia jest czymś, co powinno być rozstrzygane w sypialniach i na osobności (lub w pornografii), ale z pewnością nie jest czymś, co powinien być aktywnie nastawiony premier promowanie.


 
https://www.huffingtonpost.ca/2018/08/19/montreal-pride-parade-2018_a_23505109/ 
https://www.ctvnews.ca/canada/trudeau-becomes-first-sitting-prime-minister-to- marzec-in-vancouver-pride-parada-1.3009546 Kontynuując


 
trwające aresztowania i ujawnianie się wysokiej rangi pedofilów, powinniśmy się wkrótce przekonać, czy Trudeau jest jednym z wielu zachodnich przywódców, którzy zostali skompromitowani i szantażowani poprzez przestępstwa seksualne. 
Na tym froncie szybko się rozwija kampania na rzecz seksualnego wykorzystywania dzieci. 

Amerykański Departament Sprawiedliwości ogłosił aresztowanie tysięcy pedofilów. 


 
https://www.justice.gov/opa/pr/office-juvenile-justice-and-delinquency-prevention-s-internet-crimes-against-children-task


 
Również Kościół katolicki usunął tysiące księży pedofilskich na całym świecie, ostatnio w Pensylwanii i Chile. 
https://news.cgtn.com/news/3d3d414e7a41544e79457a6333566d54/share_p.html 
https://www.yahoo.com/news/chile-investigating-158-catholic-church-over-sex-abuse-223412796.html


 
Ponadto, aresztowanie tysięcy pedofilów niższego szczebla w Stanach Zjednoczonych zaczęło teraz nabierać wielkich nazwisk, szczególnie w Hollywood. 


 

Oto najnowsze źródła Pentagonu na ten temat: "Hollywood wstrząsnęło do rdzenia, ponieważ tybet CBS z CBS może wkrótce zostać wyrzucony za bycie drapieżnikiem seksualnym." 


 

Ponadto, "Więcej objawień pedo może obalić hollywoodzkie postacie, takie jak Steven Spielberg, David Geffen, Oprah Winfrey i Tom Hanks ", mówią.
Usunięcie przestępców z zachodniego establishmentu jest częścią walki o nowy system finansowy, który rozgrzeje się jesienią.
KOMENTARZE

 • @Arjanek 16:30:59,@AgnieszkaS 17:50:38
  "Czytanie tego to strata czasu...", "czytanie tego to strata czasu."

  A ja lubię przeczytać, co różni blogerzy uważają za ważne...
  Zwłaszcza, gdy piszą z innej niż polska perspektywy.
  A najbardziej interesujące są komentarze ...
 • A poniżej przykład komentarza, który może nie podobać się wielu użytkownikom N24
  ( tłumaczenie maszynowe):

  """...wermitraks # 408231
  https://benjaminfulford.net/2018/08/21/issues-simmering-over-the-summer-may-lead-to-war-in-the-autumn/#comment-408231
  Brak dostępnego adresu URL ... Coś z biuletynu Boba Livingstona ...
  ----
  Obietnica "wielobiegunowego świata" to globalizmu przeciw

  Największym narzędziem do dyspozycji globalistów jest wykorzystanie fałszywych paradygmatów do manipulowania postrzeganiem publicznym, a tym samym działaniem publicznym. Masy dowodzą, że na najwyższych poziomach władzy geopolitycznej i finansowej istnieje coś takiego jak "strony". Jest to kompletna bzdura, kiedy badamy fakty.

  Mówi się nam, że moce-to-be są podzielone przez politykę "lewą" i "prawą", ale obie strony faktycznie wspierają te same działania polityczne, jeśli chodzi o najważniejsze kwestie dnia i tylko różnią się pod względem retoryki, która i tak jest bez znaczenia i kosmita. To tylko teatr Kabuki.

  Mówi się nam, że siła korporacji musi być zrównoważona przez władzę rządową i że władza rządu musi być zrównoważona przez "wolny rynek", gdy w rzeczywistości korporacje są wyczarterowane i chronione przez rządy, a wolny rynek po prostu nie istnieje w dzisiejszej gospodarce. W przypadku "cenzury" w mediach społecznościowych powiedziano nam, że rozwiązaniem jest wykorzystanie władzy rządowej zamiast po prostu uruchamianie własnych alternatywnych platform. Jednak korporacje mediów społecznościowych istnieją w formie monopoli właśnie ze względu na władzę rządową i interwencję w biznesie. Nadużycia jednej „stronie” wykorzystywane są do pchania nas w ramiona drugiej stronie, która jest po prostu jako nadużycie.

  Jeśli chodzi o geopolitykę, powiedziano nam, że mocarstwa narodowe stoją "na różnych celach", że mają różne interesy i różne cele, co doprowadziło do takich rzeczy jak "wojny handlowe", a czasem wojny strzeleckie. Kiedy jednak patrzymy na ludzi, którzy faktycznie ciągną struny w większości z tych krajów, znajdujemy te same imiona i instytucje. Niezależnie od tego, czy jesteś w Ameryce, Rosji, Chinach, UE itd., Światowe think tanki i międzynarodowe banki są wszędzie, a przywódcy we wszystkich tych krajach wzywają do zwiększenia władzy dla takich instytucji, a nie mniej.

  Wojny, niezależnie od tego, jaką przyjmą formę, są cyrkiem dla publiczności. Zostały zaprojektowane w celu stworzenia kontrolowanego chaosu i łatwego do opanowania strachu. Są one środkiem, aby wpłynąć na nas ku konkretnemu celowi, a ten koniec, w większości przypadków, jest większą mocą w rękach kilku wybranych. W każdym przypadku ludzie są przekonani, że świat jest podzielony, gdy jest on faktycznie scentralizowany.

  Kluczem do każdego magicznego show jest przekonanie widzów do udziału w kłamstwie; aby skupili się na rozpraszającej ręce, aby założyć, że to, co widzą, jest tym, co naprawdę się dzieje, aby zawiesić ich sceptycyzm.

  Nie popełniajcie błędu, to, co widzimy dziś w geopolitykach, to rzeczywiście magiczne show. Fałszywy paradygmat Wschód / Zachód jest równie potężny, jeśli nie silniejszy od fałszywego paradygmatu Lewica / Prawica. Z jakiegoś powodu ludzki umysł jest bardziej wygodny w idei podziałów i chaosu, i odrzuca z oburzeniem pojęcie "spisku". Ale konspiracje i spiskowcy mogą być demonstrowane jako fakt historii. Organizacja wśród elitystów jest powszechna niezależnie od ich narodowego punktu wyjścia.

  Sami globalistami łączy się ideologia. Nie mają wspólnego narodu, nie mają wspólnej orientacji politycznej, nie mają wspólnej kultury ani religii, zwiastują ze Wschodu, tak jak zwiastują z Zachodu. Nie mają prawdziwej lojalności wobec żadnej głównej przyczyny ani regionu planety.

  Co oni mają ze sobą wspólnego? Wydaje się, że wykazują wiele cech narcystycznych socjopatów na wysokim poziomie, którzy stanowią bardzo mały procent populacji ludzkiej. Ci ludzie są drapieżnikami, a dokładniej - pasożytami. Uważają się naturalnie za lepszych od innych, ale często współpracują ze sobą, jeśli istnieje obietnica obopólnej korzyści.

  Najbliższą rzeczą, którą mogę opisać narcystycznymi socjopatami (a więc i globalistami) w mitologii, są wampiry. Często zastanawiałem się, czy koncepcja "wampirów" została stworzona jako sposób dla zwykłych ludzi z ciemnych wieków, aby wyjaśnić bezduszne i potworne zachowania elit ich czasu. Pogląd, że jakakolwiek osoba jest w stanie tego dokonać, jeśli zło jest trudne do zaakceptowania przez ludzi do dzisiejszego dnia.

  Wampiry są zwykle przedstawiane jako elity, ukrywając się w zwykłym miejscu jako przywódcy społeczności na wyższych szczeblach społeczeństwa. Szukają oni wioski, wstawiają się jako uczciwi patroni i arystokraci, a potem żyją, dopóki ta wioska nie zostanie zniszczona. Potem przenoszą się do następnej wioski. Oto czym są. To właśnie robią i robią to w zorganizowany sposób, aby proces był bardziej wydajny.

  Zajmuje wioskę, aby nakarmić wampira lub narcystycznego socjopatę.

  Odnoszę się do tej metafory, ponieważ uważam, że dla zwykłych ludzi ważne jest zrozumienie, z czym mamy do czynienia. Kiedy niektórzy z nas wzdragają się przed pojęciem kabały na najwyższych szczeblach finansów i polityki, zmierzając do nikczemnych celów, powinni wiedzieć, że można to łatwo wytłumaczyć nie tylko w kategoriach historycznych mitów i archetypów, ale w dobrze udokumentowanym badaniu psychologicznym.

  Analitycy i działacze ruchu wolnościowego okazali się imponująco odporni na wiele narracji i kłamstw konspiracyjnych globalistów, dlatego teraz są oni głównym celem wielu kampanii propagandowych. Globaliści nie czują się dobrze wchodząc do trumien w ciągu dnia, podczas gdy tak wielu Van Helsingów czai się na wystawie.

  Ostatni wysiłek propagandowy, jaki widziałem, to idea "wielobiegunowego świata" rozwijającego się w następstwie tego, co MFW określa jako "globalny reset gospodarczy". W rzeczywistości termin "świat wielobiegunowy" jest używany w alternatywnych środowiskach medialnych. w dzisiejszych czasach jest to znowu sztuczka, której celem jest przekonanie nas, że centralizacja nie jest już zagrożeniem, a podziały, które widzimy, są raczej rzeczywiste niż sfabrykowane.

  W ramach wielobiegunowej narracji powiedziano nam, że teraz odsuwa się od dolara amerykańskiego jako rezerwy światowej i że to jest prowadzone przez wschodnie siły polityczne szukające alternatyw. To prawda, do pewnego stopnia.

  Kłamstwa otaczające ten rozwój są jednak liczne. Mówi się nam, że wschodnie mocarstwa polityczne są w sprzeczności z globalistami i globalistami - to nieprawda. Mówi się nam, że narody BRICS szukają zdecentralizowanego systemu, który zastąpi hegemonię dolara - jest to fałsz. Mówi się nam, że przywódcy ze Wschodu, tacy jak Putin i Xi, sprzeciwiają się globalistycznej władzy i są atakowani przez moce, które "buntują się" przeciwko imperium - to także jest fałszywe. Mówi się nam, że wojna handlowa jest dla Donalda Trumpa środkiem do zakłócenia globalizacji i wrzucenia małpiego klucza do planów globalistów - to jest fantazja.

  Działacze na rzecz wolności i analitycy są szczególnie podatni na tę ideę, ponieważ opiera się ona na naszym pragnieniu ujrzenia długotrwałego imperium Rezerwy Federalnej opartego na dolarach, które wpada w zapomnienie, na jakie zasługuje. Problem polega na tym, że narracja opiera się na fałszywym założeniu, że imperium globalistów jest zakorzenione w "imperium amerykańskim".

  Oto fakty:

  Wpływy globalne są w krajach wschodnich nadprzyrodzone. Na przykład Władimir Putin, który często przedstawiany jest jako antyglobalistyczny bohater w swobodnych dyskusjach na temat ruchu, wcale nie jest antyglobalistą. Putin został "odkryty" przez wokalistę, nowego zwolennika świata, Henry Kissingera, dekady temu na początku lat 90., zanim przejął rolę prezydenta Rosji. Putin relacjonuje spotkanie z Kissingerem i ich wieloletnią przyjaźń w książce Pierwsza osoba, jego autobiograficznym opisie jego wczesnej kariery.

  W przeciwieństwie do powszechnego przekonania o ruchu wolności, Putin nie wyrzucał międzynarodowych banków ani nie usuwał ich struktur władzy podczas jego prezydenckiego powstania. W rzeczywistości banki Rothschild nadal działają w Rosji do dziś, podczas gdy Goldman Sachs i JP Morgan nadal działają jako największe banki inwestycyjne w kraju.

  Obecność globalistów w Rosji jest być może dlatego, że naród rozwinął tak bliskie stosunki z MFW po upadku Związku Radzieckiego, dlaczego po dziś dzień utrzymują więzy z MFW z Bankiem Rozrachunków Międzynarodowych i dlaczego Kreml ma w przeszłość wezwała do stworzenia nowego globalnego systemu walutowego kontrolowanego przez MFW.

  Chiny wezwały również do stworzenia tego samego nowego systemu monetarnego, nie zdecentralizowanego, lecz całkowicie scentralizowanego w ramach MFW. Chiny kontynuują również powiązania z BIS, a Goldman Sachs jest mocno zaangażowany w chińską działalność rządową i ustalenia biznesowe. Dopiero w ubiegłym roku Goldman zawarł umowę o wartości 5 miliardów dolarów z ramieniem chińskiego rządu, aby ułatwić kupowanie firm i aktywów w Stanach Zjednoczonych. Donald Trump pochwalił umowę jako korzystną dla USA, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę liczbę absolwentów Goldman Sachs, którzy Trump zaangażował się w jego gabinet.

  Trump miał również rozległe kontakty z Rotothildem związanymi z bankowymi elitami przez ostatnie 25 lat. Wilber Ross, bankier inwestycyjny pracujący dla Rothschildów, był głównym agentem, który wykupił Trumpa z powodu jego długów wokół kasyna Taj Mahal w Atlantic City. Po dojściu Trumpa do Białego Domu, został sekretarzem ds. Handlu Wilbera Rossa.

  Oczywiście, nie ma "podziału" między przywódcami politycznymi świata, jeśli chodzi o to, z kim są sprzymierzeni. Globaliści i banki międzynarodowe są zaangażowani we wszystkie z nich. Ale co z resztą świata w ogóle? Czy wojna handlowa nie powoduje podziału i decentralizacji między narodami i gospodarkami? Nie całkiem.

  Rozważmy rosyjską umowę dotyczącą ropociągów z Niemcami lub najnowszą umowę Rosji, która pozwoli Chinom gospodarować ponad 2,5 miliona akrów ziemi rosyjskiej, pomagając bezpośrednio zwalczać amerykańskie sankcje. A co powiesz o stosunkach między Morzem Kaspijskim między Rosją, Iranem i wieloma innymi krajami, aby zakończyć spór o region? A co z chińskim sprzeciwem wobec sankcji nałożonych na irańską ropę naftową?

  To tylko niektóre z najnowszych przykładów reszty świata połączyły się w większy konglomerat po wojnie handlowej. Wojna handlowa łączy wszystkie te rzekomo odmienne kraje w sposób dogodny dla globalistów. Jeśli weźmiemy pod uwagę rzeczywiste wpływy globalizacyjne we wszystkich głównych gospodarkach, to musimy również wziąć pod uwagę możliwość, że "globalny reset gospodarczy" nie dotyczy "wielobiegunowego świata", lecz jeszcze bardziej scentralizowanego unipolarnego świata. Świat, który poświęca model amerykański wraz z dolarem jako rezerwą światową i zastępuje go czymś jeszcze gorszym.

  W międzyczasie mówi się, że działacze wolnościowi powinni skupić się wokół śmierci dolara i globalnego resetowania, jak gdyby był to koniec globalizmu. Innymi słowy, mamy głupio uwierzyć, że przejście do nowego porządku światowego jest "decentralizacją" po prostu dlatego, że nazywa się to "wielobiegunowym". To, że USA nie jest już twarzą bestii, nie oznacza, że ​​bestia zniknęła .

  Do prawdy i wiedzy,
  Brandon Smith...'''""
 • @Arjanek 16:30:59
  I co z tego wynika? Fulford sam pisal o swoim pochodzeniu, nigdy nie ukrywa, ze jest Zydem. Wiele jego opinii pokrywa sie z relacjami innych niezaleznych dziennikarzy.Wywiad z Rockefellerem dyskwalifikuje go? Smieszne. Z pewnoscia, jako Zydowi, bylo mu latwiej uzyskac zgode na wywiad, nie swiadczy to jednak zle o jego publicystyce.
 • @Zbigniew Jacniacki 18:26:08 Szykuje się niezła rozróba w USraelu.
  Jak na razie to FBI aresztowało b.prawnika Trumpa Cohena za ponoć machinacje podatkowe i oszustwa. Ponoć poszedł na współpracę z FBI i prokuraturą/sypie, może także i Trumpa, grozi mu 3-5 lat odsiadki. No to może Trump już jest skończony jak prawnik zacznie sypać? Lewactwo nie daruje.
 • @Zbigniew Jacniacki 18:26:08
  Komentatorzy agencji informacyjnych zwracają uwagę, że ewentualne zeznania Cohena mogą na temat jego byłego pracodawcy mogą mieć bardzo poważne prawne konsekwencje dla samego Donalda Trumpa.
  Cohen był przez ponad dekadę prawnikiem i należał do jego najbliższego otoczenia. Według CNN ugoda, jaką zawarł z prokuraturą, przewiduje, że spędzi on „pewien czas” w więzieniu.
 • @Zbigniew Jacniacki 18:26:08
  Zawsze lubiłem notki Fulforda.To jedno z niewielu blogerskich źródeł informacji godnych uwagi. Komentarz z tłumaczeniem Brandona Smith'a to nic innego jak moje komentarze wobec ruskiego dupowłaza piszącego na neonie. Nie pomnę kogo żeby nie było..

  Gratulacje za prace i publikacje.
 • @Zbigniew Jacniacki
  Były adwokat Trumpa: Popełniłem przestępstwo na zlecenie prezydenta. Były adwokat Donalda Trumpa, Michael Cohen, który zgodził się na ugodę ze śledczymi, zeznał pod przysięgą, że popełnił przestępstwo na zlecenie swojego klienta, poinformował ​​jego prawnik Lanny Davis. „Dzisiaj Cohen wstał i zeznał pod przysięgą, że Donald Trump wydał mu dyspozycję popełnienia przestępstwa przez zapłacenie dwóm kobietom w celu wpłynięcia na wybory. Jeśli płatności te były przestępstwem Michaela Cohena, to dlaczego nie były przestępstwem Donalda Trumpa?” napisał Davis w Twitterze.
 • @Zbigniew Jacniacki to za to tak Trumpa lewactwo tępi.
  Trump o „chemii" w kontaktach z Putinem i Kim Dzong Unem. Spotkanie w Helsinkach skrytykowały tylko media publikujące fake newsy powiedział Trump w wywiadzie dla agencji Reuters. Nazwał rozmowy z rosyjskim prezydentem „bardzo dobrym, prawie dwugodzinnym spotkaniem", na którym poruszyli między innymi kwestię Izraela, Syrii i Ukrainy. Oczywiście wspomniałem o Krymie. Zawsze wspominam o Krymie, gdy wspominam o Ukrainie. Odbyliśmy z Putinem bardzo dobrą rozmowę. Sądzę, że była to bardzo dobra rozmowa dla obu stron. Wspomniałem o gazociągu biegnącym do Niemiec cytuje Reuters fragment wypowiedzi amerykańskiego prezydenta. Jednocześnie Trump zapewnił, że Putin podczas rozmów nie prosił go o zniesienie sankcji, nawet nie poruszył tej kwestii. Sam Trump również o tym nie myśli. „Zastanowiłbym się nad tym, jeśli zrobią dla nas coś dobrego". Jednocześnie amerykański prezydent podkreślił, że Rosja i USA mają wiele wspólnego i mogą zrobić dla siebie wiele dobrego. „Jest Syria, jest Ukraina, jest wiele innych kwestii. Uważam, że chcieliby rozwoju gospodarczego. To dla nich jest ważne" powiedział przywódca USA. W swoim wywiadzie Trump poruszył szereg innych tematów związanych z polityką zagraniczną, w tym drażliwą chińską kwestię. „Uważam, że Chiny na pewno manipulują swoją walutą. Myślę, że euro również manipulują" oznajmił amerykański prezydent. Skrytykował Turcję, która jego zdaniem popełnia ogromny błąd, przetrzymując w areszcie amerykańskiego pastora Bransona. Dlatego w kwestii sankcji Trump nie pójdzie na ustępstwa. Trump podkreślił, że Chiny początkowo bardzo pomogły mu w nawiązaniu kontaktu z Koreą Północną. Teraz z powodu konfliktu handlowego Pekin w o wiele mniejszym stopniu współpracuje z Waszyngtonem w tej kwestii. W rezultacie Trump spotkał się z Kim Dzong Unem, mimo że poprzednie amerykańskie administracje od 30 lat tylko pracowały nad zorganizowaniem takiego spotkania. Trump przypisuje sobie zasługę, że Korea Północna zaprzestała testów broni jądrowej i środków do jej przenoszenia, z czego bardzo się cieszy Japonia. „Słuchajcie, mam z nim dobre relacje powiedział Trump o północnokoreańskim przywódcy. Bardzo mi się podoba. Wielu powie: „Jak w ogóle może się Tobie podobać? Złapałem z nim bardzo dobry kontakt, jest między nami chemia. Z Putinem to samo". Poza tym według słów amerykańskiego prezydenta jest wielce prawdopodobne, że znów spotka się z Kim Dzong Unem.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031