Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
868 postów 3673 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Obejrzałem dzisiaj film 'KLER"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy szedłem z jakimś nastawieniem? Tak. Że podobno jest to film antykościelny, prymitywny, antypolski itd.

 

 

Że nie powinien dostać żadnej nagrody, a katolicy powinni odmawiać różaniec, aby odpędzić szatana , masonów itd.


Po projekcji siedziałem długą chwilę nie słysząc końcowych akordów muzyki.


Ten film jest o klerze...

Ale także o biznesmenach załatwiających przetargi przed przetargami, 

Wiernych katolickich skorych do szybkiego linczu i jeszcze szybszego  płaczu...

Jest o władzy bez znieczulenia kościelnych mężczyzn i kobiet...

I przetrąconych w dzieciństwie kręgosłupach etycznych ...

Jest o Polsce katolickiej, esbeckiej a  także o sposobie na karierę

 w Watykanie...


Nie jest to paszkwil na polskość ani rocznicę niepodległości, 

jak dzisiaj przekonuje jeden z  blogerów


Wbrew histerii niektórych środowisk  scenariusz jest ,  moim zdaniem, bardzo delikatny...dla kościoła rzymskokatolickiego

Producent nie szukał taniej sensacji...

Pedofilia jest obecna , ale nie mniej istotne są inne warstwy tragedii mężczyzn uwikłanych w żądze władzy, pieniędzy 

lub nie umiejących poradzić sobie z rozczarowaniem fałszem podwójnej moralności.


Chcesz filmu akcji?

Rozczarujesz się.


Masz 50, 60 lat i chcesz przemyśleć nasze "stracone pokolenie" Polaków, to idź na "KLER".


Nie rozczarujesz się ...

 

 

KOMENTARZE

 • Ruchacze i brandzlownicy
  Nie ma straconych pokoleń, są tylko straceni ludzie.
  A co do "Kleru" na którego nie pójdę, bo nie mam po co.
  Od dawna wiem, że pracownicy KK, to banda zakłamanych skurwieli, alkoholików, pedałów, pedofilów i ruchaczy wdów i nastolatek.
  Księży z powołania jest tam mało.
 • witam Autora
  " Kuria w Opolu wszczęła własne postępowanie i zawiadomiła prokuraturę o sprawie dotyczącej pedofilii, do której miało dojść ćwierć wieku temu.

  Powodem była wypowiedź aktora Arkadiusza Jakubika na konferencji prasowej w związku z filmem "Kler".

  Pochodzący ze Strzelec Opolskich aktor na konferencji prasowej zadedykował swoją rolę w tym filmie koledze. Jak mówił, kolega jako ministrant w parafii św. Wawrzyńca miał być ofiarą molestowania przez duchownego, który nigdy za to nie odpowiedział.

  Na sygnał zareagowała kuria diecezjalna w Opolu. Jak informuje ksiądz Sylwester Pruski, delegat biskupa ds. ochrony dzieci i młodzieży w diecezji opolskiej, kuria za pośrednictwem aktora nawiązała kontakt z rodziną poszkodowanego. Po uzyskaniu od niej informacji zawiadomiła prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa.

  Sprawa zostanie także zgłoszona do Kongregacji Nauki Wiary w Watykanie. Jeżeli podejrzenia się potwierdzą, duchowny, który pracuje już w innej parafii w woj. opolskim, zostanie odsunięty od posługi niezależnie od efektów śledztwa prokuratorskiego."

  https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,35877,kuria-opolska-zareagowala-po-informacji-aktora-kleru-o-molestowaniu.html

  Pozdrawiam
 • @roux 20:46:32
  No w KNW w Watykanie, to dopiero są zbiry, złodzieje, zboczeńcy i ruchacze.
  Prawdziwi judoskurwiele.
 • @tańczący z widłami 20:54:42 przypomina się kwestia z "wesela" wyspiańskiego
  "niech tam Chinach będzie wojna
  byle polska wieś spokojna"
 • Nie widziałem tego filmu, ale pewnie się wybiorę, gdy chwilkę czasu zdobędę
  Na podstawie tego co o tym filmie czytałem, wydaje mi się, że to co Pan napisał to rzetelna informacja. Kiedyś bylem mocno zaangażowany w życie Kościoła, dziś postępowanie pewnych kapłanów ostudziły moje uczucia, pozostała miłość do odkrywania początków chrześcijaństwa. Myślę, że będę tym, kogo Pan opisał słowami "Masz 50, 60 lat i chcesz przemyśleć nasze "stracone pokolenie" Polaków"
 • @Zawisza Niebieski 21:39:05
  Jestem po 60-ce.
  Też się łudziłem, że Watykan poważnie myśli o PRAWDZIE.
  Zbyt długo, pewnie też byłem przez to przykry dla bliskich...

  Dzięki BOGU nie muszę czekać na kolejne komunikaty biskupów co mam myśleć o sobie.

  Szkoda mi tych młodych mężczyzn, którzy rozczarują się i nie mają tyle siły, aby zacząć życie w prawdzie.
  Pozdrawiam
  Ciekawy jestem Pańskich refleksji.
 • Tymczasem w USA w mendiach jada rowno na Kosciol Katolicki
  Kontynujac kampanie hitlerowska z 1935 gdy aresztowano w Niemczech setki ksiezy, zakonnikow, zakonnic oskarzajac ich o sexualne perwersje. Wielu poslano do gazu. Ta kampania trwa do dzis. Artykuly w gazetach, brak spraw w sadzie a jesli sa, to oskarzani sa ci co nie zyja od 30 lat. W 2017 w USA na 40 tys katolickich ksiezy nie bylo takiego przypadku. Ale nie ma co tu udowadniac, klucic sie. Mendia, lewica, szatan, wiedza lepiej i zaraz mnie tu zarzuca komunistyczna prawda.
 • A kpina z Ostatniej Wieczerzy, też jest...
  delikatna?
  Oni (ci tfurcy tego filmu) z całą pewnością zostaną na swoim SĄDzie (a możemy być juz pewni, że jest Coś Takiego jak SĄD OSTATECZNY) zapytani o ten film.
  Ja nie chciałbym być o to zapytany, więc ani jednego dobrego słowa nie napiszę o nim (zachęcam więc do sprostowania tego peanu na cześć tej profanacji).
  Ja na ich miejscu poczekałbym do lutego (gdy będą największe mrozy) i człoganiem pełzałbym z tej Warszafki do Częstochowy, by odpokutować te zniszczenia Wiary milionom Polaków.
 • @staszek kieliszek 08:16:28
  Cóż , Twoje doświadczenia są inne niż moje.

  Ja poznałem funkcjonariuszy watykańskich także od takiej strony, jak pokazano w filmie ( mam na myśli żądzę pieniądza, kult władzy, podwójną moralność).
  A mój stosunek do pedofilii wśród zawodowych katolików opisałem w odrębnym poście http://zbigniew1108.neon24.pl/post/145603,zbrodnia-watykanu-jest-instytucjonalna-obrona-zboczencow


  Ten film jest także o Polakach , stanie świadomości moralnej po tzw. okrągłym stole
 • @Jan Paweł 08:28:37...A kpina z Ostatniej Wieczerzy, też jest... delikatna?...
  Jeżeli nazywasz tę scenę kpiną, to byłaby tylko kpiną z twórczości Leonarda da Vinci , finansowanej przez trzy lata przez księcia Ludovico Sforza- Jakim był katolikiem ten władca to poczytaj o jego zdradach i kochankach...


  Ja wyraźnie zaznaczyłem, że dla mnie ten film jest bardziej obrazem mojego tzw, straconego pokolenia niż sensacją o seksualnych wyczynach funkcjonariuszy watykańskich.

  Wiarę Polaków niszczyły, moim zdaniem, bardziej osoby z Twoimi poglądami, niż film , który jest wyświetlany w czasach, gdy wiara naszych rodaków stała się już tylko zwykłą tradycją , obrzędowością
  i okazją do dawania lub otrzymywania prezentów.

  Nie czekaj na mrozy , pełznij już teraz , walcz z suszą i przepraszaj za co chcesz....
 • tak jest
  ten " twórca" tego dzieła ma problemy ze samym sobą, podobnie
  jak " artyści" grający w tym " filmie"

  Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o cash, ujebanie Polaków i świętej wiary katolickiej, tej przeszkody nad pełnym panowaniem gadów.

  pozdr. ludzi
 • @Zbigniew Jacniacki 16:35:21
  Mówienie prawdy o skandalu homoseksualno-pedofilskim jako „mowa nienawiści” podlegająca cenzurze. Gavin Ashenden to ceniony na Wyspach Brytyjskich duchowny anglikański. W latach 2008-2017 był kapelanem królowej Anglii Elżbiety II. Ostatnio jego konto na Twitterze zostało zablokowane z powodu „mowy nienawiści”. Powodem okazał się następujący wpis: Dr Gomes twierdzi, że skandal seksualny w Kościele katolickim ma nie pedofilskie, lecz homoseksualne podłoże. 80 procent przypadków dotyczyło nadużyć homoseksualnych duchownych wobec nastoletnich chłopców. Jest to przede wszystkim przestępstwo homoseksualne, a nie heteroseksualna pedofilia. Okazuje się, że samo przywołanie oczywistych faktów może być ocenione jako „mowa nienawiści” i poddane cenzurze. A przecież ks. Gavin Ashenden napisał prawdę, co potwierdzają cztery wielkie dochodzenia, jakie przeprowadzono w tej sprawie w USA, Pensylwanii, Australii i Niemczech. Teraz dochodzi kolejne potwierdzenie tego faktu. Chilijska prokuratura sporządziła właśnie raport na temat przestępstw seksualnych dokonanych w tym kraju przez osoby duchowne na nieletnich. Okazuje się, że 73 procent przypadków to wykorzystywanie chłopców a nie dziewcząt. Znów mamy więc do czynienia z gigantyczną nadreprezentacją homoseksualistów wśród sprawców pedofilii. Cenzura zastosowana przez administratorów Twittera (zapewne na skutek interwencji lobbystów LGBT) pokazuje, że środowiska gejowskie nie chcą, aby przywoływane informacje utrwaliły się w świadomości społecznej. Dążą do wyeliminowania z obiegu publicznego skojarzeń między homoseksualizmem a pedofilią, choć fakty dotyczące skandalu obyczajowego w Kościele mówią coś innego. To znamienne, że część środowisk katolickich angażuje się w dyskusję na ten temat, podzielając stanowisko środowisk LGBT. Bagatelizują wspomnianą nadreprezentację homoseksualistów wśród sprawców pedofilii, a źródeł kryzysu obyczajowego upatrują w… klerykalizmie. Fakty są jednak nieubłagane. Poczekajmy na następne szykowane raporty, które po Pensylwanii sporządzają władze kolejnych stanów: New Jersey, Nowego Jorku, Marylandu, Vermontu, Illinois, Missouri, Michigan, Nebraski i Nowego Meksyku. Stawiam dolary przeciw orzechom, że tam także okaże się, iż sprawcami przytłaczającej większości czynów pedofilskich wśród duchownych będą homoseksualiści.

  https://wpolityce.pl/polityka/409953-afera-pedofilska-jest-tak-naprawde-afera-homoseksualna

  https://wpolityce.pl/kosciol/412418-zwiazek-miedzy-homoseksualizmem-a-pedofilia
  Ps...Gdzie tu mowa nienawiści? To żydolewacka międzynarodówka atakuje! Dlaczego mówią o pedofilii, bo żydolewactwo to pedalstwo i tak chce się bronić rozmywając prawdę i oskarżając kościół tylko katolicki i żaden inny z wielu kościołów świata. Dla lewackich degeneratów używających polityczną poprawność do terroryzowania społeczeństw, wszystko to, co im się nie podoba jest "mową nienawiści". Dlatego wypierają się własnej nienawiści do prawdy. Z punktu widzenia zasad biologii czyli przekazywania najmocniejszej puli genetycznej, homoseksualizm jest bezwartościowy i jego wyznawcy również. Ale za to, jako narzędzie socjotechniczne w rękach globalistów opętanych wizją władzy absolutnej nad pozbawionym tożsamości, wymieszanym rasowo tłumem jest bardzo użyteczny w modelowaniu rewolucyjnej wizji postspołeczeństwa. Epidemia HIV/AIDS tez była wywołana przez homosiów. Ta wiedza została całkiem usunięta ze wszystkich podręczników oraz np z wikipedii. Sama sugestia jest czynem homofobicznym. Żydolewacy zmieniają historię. Oczywiście hipokryzja, wręcz obłuda żydolewactwa jest sprawą bezsporną, bo jak inaczej nazwać genderowskie propagowanie wszelkich dewiacji jako "normalnych" i "zdrowych" zachowań, usiłować zmieniać prawo, przekraczając kolejne bariery (adopcja dzieci przez pary homoseksualne, obniżenie dopuszczalnego wieku młodych ludzi, praktycznie jeszcze dzieci, z którymi będzie wolno bezkarnie uprawiać seks, apele o złagodzenie norm prawnych w dziedzinie kazirodztwa itd. itp.) przy jednoczesnym napiętnowaniu i "świętym oburzeniu" wobec marginalnych w sumie w porównaniu z innymi środowiskami dewiacji u największego "przeciwnika" tegoż żydolewactwa, czyli w Kościołach chrześcijańskich. Nie zmienia to jednak faktu, że Kościół powinien się oczyścić, a przede wszystkim jak najszybciej wprowadzić skuteczne mechanizmy selekcji przy naborze do seminariów, eliminując możliwość udzielania święceń kapłańskich homoseksualistom i różnym innych dewiatom. Jako chrześcijanie i ludzie utrzymujący Kościoły chrześcijańskie, mamy po prostu prawo do posługi czystych pod tym względem kapłanów. Tak, Kościół był, jest i pozostanie grzeszny, bo grzeszni są jego członkowie, ale tego faktu nie wolno wykorzystywać do tuszowania i obrony ewidentnych grzeszników wśród duszpasterzy, którzy swoją postawą i zachowaniem nie zasługują na to miano, ale wręcz szkodzą Owczarni Chrystusa. Módlmy się o to jak najgoręcej do Pana.
  1. Związek pomiędzy pedofilią i homoseksualizmem niewątpliwie istnieje. Zwracają na to uwagę ludzie znający ten temat. W środowisku męskich homo istnieje chęć wprowadzenia do swojej orientacji nowych młodzieńców. Mówiąc krótko uwodzenia świeżego mięska. Co jest z Les? Tego nie wiemy. Ale może być podobnie tylko to mniej widać. Chociaż tam rotacja partnerów jest podobno zdecydowanie mniejsza. Setki partnerów rocznie dla męskich homo to podobno nic zdrożnego. Aby to zrealizować trzeba mieć z kim. Polowania więc trwają.
  2. Badania dotyczą duchownych. Ale identycznie jest w reszcie społeczeństwa.
  3. Prawda ta jest bardzo skrzętnie ukrywana przez "słuszne" media. Jak to wygląda? Tytuł artykułu: "Mężczyzna brutalnie zgwałcił dziecko!" Po wczytaniu okazuje się, że to homoś zgwałcił chłopca! Ale przecież o brutalności homo się nie pisze! To pisze się o mężczyznach i brutalności i gwałcie bo to jest po myśli feministek. Tak się tym manipuluje.
  4. Brutalność i gwałty homo są ciemną i niezbadaną liczbą. Feministki mówiąc o gwałtach podkreślają, że to spotyka tylko kobiety. A to nie jest prawda. O ile gwałty kobiet na panach wydają się nie być problemem. Ale tego raczej nie badano. To gwałty homo są problemem! I to jest dopiero ciemna liczba o której lewactwo milczy! A napastujący homosie zawsze krzyczą o dyskryminacji jeśli są za to zatrzymywani. Policja często woli więc nie notować takich przypadków. To jest dramat! I kolejna zbrodnia lewactwa i feminizmu!
 • @Zbigniew Jacniacki 22:05:39
  "Jestem po 60-ce.
  Też się łudziłem, że Watykan poważnie myśli o PRAWDZIE"

  Widzę że Panu , który nie chodzi do kościoła tak strasznie zależy na prawdzie w K.K i czystości K.K. , pańska troska o prawdę i czystość K.K. jest zastanawiająca. Jaką prawdę mi Pan poleca, że jestem straconym pokoleniem? Nikt nie jest stracony dopóki tli się w nim życie, widzę ze z Pana odchodzi, koncentruje się Pan na przetwarzaniu materii i stanów na obraz i podobieństwo człowieka... ale ma Pan czas, jeszcze ma Pan czas..
 • @Zorion 17:51:07....Widzę że Panu , który nie chodzi do kościoła tak strasznie zależy na prawdzie w K.K i czystości K.K. ...
  Już nie chodzę , choć kiedyś byłem bardzo papieski.
  Nie chodzę, bo doświadczyłem, że nie prawda a promowanie posłuszeństwa jest misją Watykanu...

  Ja nie jestem autorem określenia "stracone pokolenie"....

  Tak, mam świadomość, że jestem coraz starszy, że mam coraz mniejsze emocje, ale własnie dlatego nie przetwarzam "materii i stanów na obraz i podobieństwo człowieka", bo wiem , że JESTEM dzięki Temu, który JEST.

  I czas , który mam w dużej części przeznaczam na cieszenie się świadomością, że JESTEM...
 • @Zbigniew Jacniacki 19:34:44
  "Nie chodzę, bo doświadczyłem, że nie prawda a promowanie posłuszeństwa jest misją Watykanu.."

  Przeszedłem przez taki stan tłumaczenia się samemu sobie dlaczego unikam Eucharystii, to trwało 20 lat, ale dzięki żonie wróciłem ...
  Wszystkiego dobrego - jest Pan mądrym człowiekiem
 • Chsześciańska Mitologia jest EGIPSKIM WYMYSŁEM -Mityczny Mojżesz to Akhenaton.
  .


  Lew z plemienia Judy - głównego sługi Kultu Atona.  Słowo Judah (od Yahud) oznacza "spadkobiercy" !!!!!  Słowo "lew" w języku hebrajskim oznacza sugestywnie Ari !!!!!


  Zdjęcia na samym dole w tym linku.
  http://www.irishoriginsofcivilization.com/druidic-symbolism-3.html


  The Female Illuminati & Other Secret Societies
  http://www.femaleilluminati.com/article-1.html


  http://www.irishoriginsofcivilization.com/uploads/3/1/3/5/31352851/6468878_orig.jpg  .
 • Skąd się bierze Pederastia ELIT (kapłanów i władców) - Zdjęcie wyjaśnia przyczynę "niezrozumiałych" przepisów i postępków RZĄDU
  .

  https://en.wikipedia.org/wiki/Pederasty_in_ancient_Greece#Boeotia


  Grecka praktyka pederastii pojawiła się nagle pod koniec archaicznego okresu greckiej historii.  Pederastia w starożytnej Grecji była społecznie uznawanym romantycznym związkiem między dorosłym mężczyzną (erastes) a młodszym mężczyzną (eromenos).


  Było to charakterystyczne dla okresu archaicznego i klasycznego.


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Wpływ pederastii na grecką kulturę tych okresów był tak wszechobecny, że został nazwany "głównym modelem kultury dla wolnych związków między obywatelami".

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  Był to rytuał inicjacjacji, szczególnie w obrzędach związanych z wejściem w życie wojskowe i religią Zeusa.

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Rozwinął się pod koniec VII wieku pne jako aspekt greckiej kultury homospołecznej, który charakteryzował się również nagością sportową i artystyczną,

  !!!! opóźnionym małżeństwem arystokratów, i !!! sympozjów !!!!!!!!!!
  ------------------------------------------------------------------------------  Pederasta był idealizowany w starożytnej literaturze i filozofii.  Prawo ateńskie uznawało zgodę, ale nie wiek !!!!!! jako czynnik regulujący zachowania seksualne.

  (więc 3 letnie dziecko wyrażające zgodę za cukierka było używane jako ŻYWA lalka/zabawka do seksu).  Pederaści ochodzący z niższych warstw społecznych którzy dorobili się majątku i wpływówv jako męskie prostytutki nie mogli zajmować stanowisk państwowych.


  Takie prawo istniało, ponieważ wierzono, że każdy, kto sprzedał własne ciało, nie zawaha się sprzedać interesów miasta-państwa. !!!!!!  Prawo to nie dotyczyło bogatych (dobrze) urodzonych PEDERASTÓW mających w swoich żyłach krew Arysto-kratyczną !!!

  (Ci mogą mieć seks z jakim kolwiek zwierzem).  Sztuczną biedę robi się po to, by W IMIENIU "PRAWA" SATANIŚCI mogli spokojnie i bez obaw porywać DZIECI na potrzeby KULTU.  Kościół o swojego zarania KASTROWAŁ CHŁOPCÓW i PROSTYTUŁOWAŁ DZIEWCZYNKI na potrzeby dochodowe ŚWIĄTYNI !


  https://img1.dmty.pl//uploads/201401/1390940400_z4xspt_600.jpg

  .
 • @Krystyna Trzcińska 22:25:30
  Cześć Krysiu:) A skąd wiesz jak to było naprawdę? i czy w ogóle było ?
  A może to lucefyrianie ( gady z obcego świat ) tak nas ustawiaja z tą naszą niby wiedzą. Lucyferianie podali nam szczepionkę śmierci, ale nie wierzą w stworzenie i to jest ich koniec, oni o tym wiedzą , czasu mają coraz mniej.

  Krystyno płyniemy ..... ku życiu :)
 • @Zorion "ale dzięki żonie wróciłem" - Adam też dał się namówić ŻONIE! - Warto jest biblie zrozumieć!
  .


  Chi Rho.

  Jeśli sześć punktów zostanie połączonych liniami, powstanie Gwiazda Dawida. "Dadzi" byli i są dowódcami Atona.

  http://www.irishoriginsofcivilization.com/uploads/3/1/3/5/31352851/6632379.jpg  Oczywiście badacze wiedzą, że nie było nic nowego w symbolu Ch Rho.

  Na długo przed czasem chrześcijaństwa i domniemanej wizji Konstantyna, był on wykorzystywany przez członków kultów Sol Invictus i Apollo oraz przez wielbicieli Mitry.

  Nie było więc nic nowego w tym symbolu i nic nowego w tej ideologii.  Święty monogram Chi-Rho, tak zwany, ponieważ składa się z greckich liter chi (X) i rho (P), pochodzi z Egiptu.


  Według Sir Flinders Petrie, egiptologa, monogram Chi-Rho był emblematem egipskiego boga Horusa, tysiące lat przed Chrystusem - John G. Jackson (Pagan Origins of the Christ Myth).  Co ciekawe, symbol Chi Rho lub PX jest prawie identyczny z symbolem XP używanym przez Microsoft Corporation w czasach współczesnych.


  Sugerująco, słynne logo XP również nosi krzyż.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Chi_Rho

  http://www.irishoriginsofcivilization.com/uploads/3/1/3/5/31352851/3636136_orig.jpg
  http://www.irishoriginsofcivilization.com/uploads/3/1/3/5/31352851/4251380.jpg

  .
 • Jak rozpoznać, że żyje się w CZASACH OSTATECZNTCH ?? ---- Ślepcy prowadzą ślepych.
  .  https://coachdavelive.com/wp-content/uploads/Blind_Leading_the_Blind_by_Lee_Mclaughlin-1080x675.jpg
  .
 • Nie wiem o co tyle szumu
  Życie kościoła przedstawione w pigułce, oczywiście niektóre sprawy przejaskrawione dla większego wydźwięku- bo to film fabularny.
  W kościele i w polityce te same mechanizmy działają. Rządzą haki, powiązania i zależności. Wszystko to w filmie jest. . Wg mnie przesadzono z procentem księży molestowanych w dzieciństwie i młodości, ale mogę się mylić. Pokazano też , że nie wszyscy są tacy popsuci i mają w sobie zupełnie ludzkie odruchy.. Dla kogoś mającego świadomość rzeczywistości nas otaczającej nic szokującego i nowego. Niezbyt podobało mi się otoczenie , w którym akcja się rozgrywała. Niby duże miasto, a tak zasyfione, że w rzeczywistości to chyba tak źle nie jest.
  Pani Kulig - klasa , jako kobieta..... Przynajmniej w moim odbieraniu kobiecej urody.
  Z jakiego powodu film powstał - nie wiem ale oparty jest na faktycznie istniejących patologiach.
 • @Krystyna Trzcińska 22:25:30
  "Pederaści ochodzący z niższych warstw społecznych którzy dorobili się majątku i wpływówv jako męskie prostytutki nie mogli zajmować stanowisk państwowych.


  Takie prawo istniało, ponieważ wierzono, że każdy, kto sprzedał własne ciało, nie zawaha się sprzedać interesów miasta-państwa. !!!!!!"

  I to JEST konkretny pomysł na PRAWO w Polsce, wraz z uzasadnieniem :)
 • @Zorion 21:43:16
  Jakiej świętej? Jak by była święta to nie było by takiej polemiki. Porostu nie święta , a szambo i tyle. Nie od dziś, nie od wczoraj, ale od wieków judo- chrześcijanie karmią nas tym szlamem zachowując majestat i powagę
 • @Zbigniew Jacniacki 17:44:47
  Cejrowski: "W kategorii "pedofile" największym zagrożeniem społecznym są homoseksualiści". Kler Smarzowskiego jest z pewnością jednym z najgłośniejszych polskich filmów ostatnich lat. Na jego temat dyskutuje cały celebrycki półświatek. Teraz na temat filmu i sytuacji w Kościele Katolickim postanowił wypowiedzieć się Wojciech Cejrowski. Podróżnik ostrymi słowami odniósł się do komentarzy pojawiających się w sieci, sugerując, że "w kategorii "pedofile" najgroźniejsi dla społeczeństwa są homoseksualiści", których zdecydowanie więcej jest w stanie świeckim, niż wśród księży:

  Kto więc w kategorii "pedofile" jest największym zagrożeniem społecznym? Kler? No nie. Homoseksualiści. A jest ich znacznie więcej w stanie świeckim niż wśród księży. Tylko że jedynie ci w sutannach brani są pod lupę. Ale tej debaty u nas nigdy nie było. Ile razy próbowano ją zapoczątkować, obrońcy zboczeń reagowali przemocą, nagonką, kneblem i pozywaniem do sądu. Chcą, żebyśmy bezmyślnie powtarzali: "ksiądz pedofil", ale jednocześnie "gej jest dobry". Za (udowodnioną) pedofilię powinna być najwyższa kara. Tak samo dla księdza pedofila jak i dla nauczyciela pedofila, polityka pedofila czy pedofila z organizacji LGBT. W poszukiwaniu pedofilów trzeba prześwietlić w pierwszej kolejności środowiska homoseksualistów. Ale nie tylko w Kościele Katolickim. Wszystkie. A na to lewica się nie godzi. Ochrona uczuć i reputacji pederastów jest dla nich większym interesem niż ochrona dzieci przed pedofilami napisał, powołując się na statystyki cytowane przez Fox News i CNN. Bo lewica nie chce walczyć z pedofilią, tylko z Kościołem. Pedofilia jest tylko pretekstem", "Nagonka na chrześcijan jest nie bez powodu, zobaczcie, co się dzieje w Europie, kościół to fundament historii Europy, który trzeba zaorać w ich mniemaniu, a media są najlepszym środkiem, by manipulować ludźmi!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031