Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
868 postów 3673 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Żydzi Tory (prawdziwi judaiści?) o tzw. narodzie żydowskim.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cenne wskazówki dla poszukiwaczy DNA haplogrupy żydowskiej. Refleksja także dla wielbicieli stereotypu Polak-katolik...

 


"""Prawo państwa narodowego jest fałszywym roszczeniem

Niedawno Państwo Izrael uchwaliło ustawę głoszącą, że jest "państwem narodowym" wszystkich Żydów na planecie Ziemia, niezależnie od narodowości.

 Żydzi 
Tory uważają tę deklarację za błędną i niezgodną z prawem.


Ponieważ ludzie judaiści są podmiotem religijnym - nie rasą czy narodowością - takie roszczenie jest całkowicie fałszywe.

Nieodwracalnie łącząc Żydów z Izraelem i z wszelkimi izraelskimi działaniami wojskowymi, oni także muszą niesłusznie stawić czoła międzynarodowej reakcji - stając się nieświadomym celem zwiększonego antysemityzmu na całym świecie.

Żydzi Tory są dumnymi i lojalnymi obywatelami naszych własnych państw narodowych, całkowicie niezwiązanych z państwem Izrael. Wierzymy, że to prawo promuje izraelskie interesy, będąc diametralnie sprzeczne z prawdziwymi żydowskimi interesami,

 i dlatego jesteśmy zmuszeni wyrażać naszą szczerą i głęboką opozycję."""


 
"""""Watch: nie ma rasizmu w judaizmie. W rzeczywistości, Żydzi mogą być z każdej rasy, kultury lub narodu-czy to czarny lub biały pochodzący z Afryki, Anglii i Chin ". 
To nie jest kolor skóry lub narodowość, która robi różnicę, ale tylko religia, która jest naszym wspólnym mianownikiem.""""


""""Watch: There is NO racism in Judaism. In fact, Jews can be of any race, culture & nationality - be it black & white hailing from Africa, England or China". It's NOT the color of skin or nationality that makes a difference, but only religion that is our common denominator."""
żródło:
https://twitter.com/TorahJews/status/

 

 1058002020718788608

 

 

KOMENTARZE

 • Prawda.
  Tu wpisz np. "przybysz" i poczytaj czytelniku:
  http://www.biblia.info.pl/szukaj.html
  Pozdrawiam Autora.
 • @jan
  @ staszek kieliszek
  Tak zwane żydowskie elity finansowe ktore steruja poprzez wladze nad pieniadzem wiekszosc globalnych procesow dawno odeszły od swego religijnego dziedzictwa . i obecnie nic nie maja wspolnego z Tora i Judaizmem,dlatego mowienie o nich
  jako narodzie wybranym jest nie zgodne z prawda. Izraelici byli narodem wybranym na pewnym etapie objawienia sie Jahwe [Jehowa ] Potem w momencie przyjscia jego wyslannika Jezusa z Nazaretu wybranstwo to zostało przeniesione na wszystkie narody Ziemi na kazdego kto przyjmie oredzie Jahwe wypowiedziane slowami Jezusa. [Izajasz -Wszystkie narody przyjda na gore Jahwe i rzekna .Wstapmy na Gore Jahwe do swiatyni Boga Jakuba] Podobnie jest z Talmudem i wszystkimi ruchami religijnymi na nim opartymi poniewarz talmud jest zaprzeczeniem woli Jahwe. Wystarczy tylko prosta analiza ksiegi Izajasza by jednoznacznie stwierdzic ze formuly Talmudu sa niezgodne z wola Jahwe i slowami Tory .Tak wiec wiekszosc procesow finansowych[ lichwa to zbrodnia wg Tory ] i gospodarczych i gospodarczyc w skali globalnej [ korporacyjna koncentracja kapitaly[ biada tym ktorzy przylonczaja dom do domy a a role do roli] sa zaprzeczeniem woli Jahwe wszystko co sie dzieje musi sie jednak wypelnic by zrealizowalo sie to co zapowiedziano.. Ruch Naturei Karta i ruchy zblizone wlasciwie odczytuje przeslanie Tory poza jednym bledem polegajacym na fakcie ze oni oczekuja przyjscia Mesjasza w sytuacji gdy on juz przyszedł.
  nadużycie link skomentuj usuń
  jan 28.10.2018 10:58:47
  @Staszek kieliszek

  Wybuchowa notatka zmarłego rabina wskazuje imię Mesjasza! - Lech Maziakowski
  Aktualizacja: 2007-05-21 12:00 am

  Świat żydowski trzyma tę tajemnicę nie wiedząc co z nią uczynić, jak ją zinterpretować, jak ją przełknąć. Jest tak wybuchowa, a jednocześnie tak prawdziwie porażająca, że ortodoksyjni Żydzi nie chcą w nią uwierzyć.
 • @jan 22:38:20
  Talmud jest zaprzeczeniem Tory ,ksiegom rozpalonom ogniem z piekla. Przyklad: Pan Bog stworzyl czlowieka .Czy on jest wyznawca Judaizmu, Muzulmanem. Buddysta itd. On czlowiek jest Stworzeniem Boga. Kazdy Hebrajczyk ma swiadomosc 10 Przykazan czyli Zakonu .A dla pozostalych jest LASKA - Zbawienie z Wiary w Jezusa Chrystusa . To jest ta dobra niwina dla upadlego czlowieka . Bez Chrystusa upadla jest cala ludzkosc !

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031