Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
837 postów 3572 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Chaos, płonąca Kalifornia,Chazarzy dążą do III wojny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

przeciw sojuszowi Stanów, Rosji i Chin- kolejna porcja spiskowej praktyki dziejów według B.Fulforda

 

 

 Tłumaczenie maszynowe 

 https://benjaminfulford.net/2018/11/12/jesus-christ-to-marry-asian-goddess-as-east-west-secret-societies-agree-to-save-planet/Autor: BenjaminFulford 


Jezus Chrystus "poślubi" azjatycką boginię ,

 gdy wschodnie i zachodnie tajne społeczeństwa 

zgadzają się uratować planetę

 


Po raz pierwszy w historii tajne stowarzyszenia Wschodu i Zachodu zgodziły się współpracować dla dobra planety, mówią tajne źródła społeczne. 

Jak ujął to jeden z zachodnich tajnych źródeł społecznych, Jezus Chrystus ma zamiar ożenić się z Guan Yin [buddyjską boginią miłosierdzia]. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Guanyin 

W rezultacie udostępnione zostaną nieograniczone środki finansowe na finansowanie projektów mających na celu pomoc żywym istotom tej planety, ludziom i innym, mówią źródła. 

Jednak ponieważ wkraczamy na historycznie niezbadane wody, prawdopodobnie minie kilka miesięcy, zanim będzie można rozpocząć rzeczywistą pracę, podają źródła. 

Obecnie istnieje kilka konkurencyjnych planów przedstawianych na najwyższych szczeblach światowej potęgi. Watykan i masoni P2 chcą udostępnić środki finansowe istniejącym państwom narodowym za pośrednictwem wybranych osób, mówią źródła P2. 

Chińczycy rozpoczęli już pracę w ramach programu One Belt One Road. Białe kapelusze w Pentagonie i kompleks wojskowo-przemysłowy promują swoje idee NESARA i GESARA Global Currency Reset. 

Teoretycznie dostępne są wystarczające środki finansowe, aby wszystkie te projekty mogły być realizowane jednocześnie. Istnieje jednak zgoda co do tego, że każde uwolnienie funduszy będzie musiało być ściśle powiązane z rzeczywistością i projektami w świecie rzeczywistym, jeśli chcemy uniknąć hiperinflacji lub inflacji aktywów, jak to ma miejsce w obecnym systemie. 

Stowarzyszenie Białego Smoka przedstawiło również propozycje, które zostały wstępnie zaakceptowane zarówno przez wschodnie, jak i zachodnie tajne stowarzyszenia, podają źródła WDS. 

Propozycja WDS jest następująca Utworzenie co najmniej dwóch konkurujących ze sobą przyszłych agencji planistycznych. Każda z nich miałaby radę zarządzającą składającą się z siedmiu osób wybranych z siedmiu regionów: Chiny, Azja Wschodnia z wyłączeniem Chin, Europa w tym Rosja, świat muzułmański, Indie, Afryka i obie Ameryki. 


Wszystkie decyzje byłyby podejmowane większością głosów, a weto byłoby ograniczone do poszczególnych regionów. 


Proponowane lokalizacje siedziby głównej zachodniej agencji to Winnipeg, Kanada, dokładne centrum geograficzne Ameryki Północnej oraz Buenos Aires, Argentyna (dom papieży). 

Dla Azji, Nary, Japonii, Laosu i Singapuru są proponowane. Negocjacje trwają i nie podjęto ostatecznej decyzji. 


Potwierdzono jednak, że ponad 200 mld USD w funduszach zabezpieczonych złotem będzie można uruchomić agencję, gdy tylko zostaną przygotowane odpowiednie dokumenty prawne, podają źródła BIS. 


To dobra wiadomość, ale walka o podporządkowanie pozostałych khazarskich satanistów trwa nadal w USA, UE, Izraelu i Japonii. 


W Stanach Zjednoczonych, według źródeł Pentagonu, Partia Demokratyczna wpadła w pułapkę, gdy wabiono ją do popełnienia średnioterminowego oszustwa wyborczego, co doprowadzi do ich ścigania, ponieważ deklasyfikacja FISA usunie Izbę. 

Innymi słowy, wybory na Florydzie, w Arizonie i w innych miejscach były uważnie monitorowane, a dowody kradzieży wyborczej zostały zebrane w celu zaokrąglenia większej liczby khazarskich przestępców mafijnych, twierdzą źródła CIA. 

Również śródokresowe wybory oczyszczały Senat USA z republikanów anty-Trump i dały rządowi Trump prawdziwą kontrolę. 

To oznacza, że sędziowie i prokuratorzy mogą być teraz mianowani do przeprowadzenia długo oczekiwanych aresztowań, mówią źródła. 

Prokurator generalny Jeff Sessions przekazując pałeczkę szefowi sztabu Matt Whitaker otwiera fazę bólu, z aktami oskarżeniami bez plomb i masowymi aresztowaniami, potwierdzają źródła. 


Ponadto, nadal, Kiedy najlepsi demokraci w Izbie zostaną odsunięci od władzy, odbędą się specjalne wybory, które mogą przywrócić Izbie kontrolę GOP. 

Innym ważnym wydarzeniem w Stanach Zjednoczonych w zeszłym tygodniu była upadająca w jej gabinecie Ruth Bader Ginsburg, sędzia Sądu Najwyższego, która złamała trzy żebra. 


Źródła CIA podają, że w styczniu spodziewano się jej dymisji z Sądu Najwyższego. To dawać the wojskowy-backed Trump rząd 9-3 większość w the Sąd Najwyższy, Pentagon źródło zauważać. 


Trump jest również prawdopodobne, aby usunąć Rothschild agenta i sekretarza handlowego Wilbura Rossa w styczniu, jak również, zgodnie z doniesieniami prasowymi. 

https://www.zerohedge.com/news/2018-11-09/commerce-secretary-wilbur-ross-may-be-his-way-out 

Ponadto śledztwo, które doprowadziło do aresztowań kadry kierowniczej Goldman Sachs w skandalu polegającym na grabieży pieniędzy z malezyjskiego funduszu państwowego, wydaje się być zerowaniem na byłego dyrektora generalnego Lloyda Blankfeina. 

https://www.businessinsider.sg/ex-goldman-sachs-chief-lloyd-blankfein-reportedly-met-with-the-fugitive-financier-involved-in-a-6-5bn-malaysian-wealth-fund-scandal/ 

Istnieje wiele dowodów na to, że Chazarczyńcy wybuchli pożary w Kalifornii i wystawili tam kolejny masowy incydent, aby spróbować zdobyć fundusze federalne i odwrócić uwagę opinii publicznej od kradzieży wyborczych, mówią źródła Pentagonu. 

Jednak kamikaze lub boski wiatr spalił domy hollywoodzkich elit, gwiazd i liberałów w Malibu - podają źródła. 

Interesujące jest to, że pożar zniszczył serię HBO Westworld w pobliżu Los Angeles. Ponieważ drugi sezon tej serii był flopem, gdybym był agentem firmy ubezpieczeniowej, dokładnie zbadałbym sprawę pożaru. 

Khazarian Mafia czuje ciepło w Europie w tych dniach. 

W szczególności niemiecka kanclerz Angela Merkel ogłosiła swoją rezygnację jako szefowa partii w grudniu, choć rezygnacja nie powinna być tylko z szefa partii, źródła CIA mówią, że zrezygnuje również z kanclerza. 

Oznacza to, że francuski prezydent Rothschilds slave Emmanuel Macron jest ostatnim wielkim przywódcą khazarskim w Europie. 

W zeszłym tygodniu Macron powiedział europejskiej stacji radiowej: musimy chronić się przed Chinami, Rosją, a nawet Stanami Zjednoczonymi. 

Ten telefon, który Trump nazwał bardzo obraźliwy, to prawdopodobnie przyznanie, że Chiny Rosja i Stany Zjednoczone wspólnie atakują kazyjską mafię i ich europejską dyktaturę 

Khazarianin próbował jeszcze rozpocząć III wojnę światową, aby uciec przed trwającą czystką. 

Jak powiedział były agent CIA Robert David Steele: 

Głębokie państwo jest w posiadaniu Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego (NATO) i dwóch najlepszych sług głębokiego państwa, Sekretarz Generalny NATO Jens Stoltenberg, Norwegia, i Najwyższy Dowódca Sojuszu Curtis Scaparrotti, USA, w mojej wizji ćwiczył z Trident Juncture (TRJE18) sposób, aby umożliwić pierwszy atak na Rosję po fałszywej operacji flagowej Gladio i NATO, które mają miejsce po jednym, a może nawet więcej symulowanych rosyjskich ataków, dokonanych w sposób specyficznie podobny do tego, jak w Casus Belli. 

W międzyczasie w Izraelu trwająca kampania usuwania szatańskiego premiera Benjamina Netanjahu zrobiła kolejny krok naprzód po tym, jak policja zaleciła oskarżyć niektórych izraelskich wspólników w skandalu korupcyjnym związanym z zakupem łodzi podwodnych z Niemiec. 

Te okręty podwodne zostały w większości zatopione przez wojsko amerykańskie, ponieważ były one wykorzystywane w próbach rozpoczęcia trzeciej wojny światowej do wystrzeliwania pocisków nuklearnych i obwiniania innych krajów, takich jak Korea Północna i Iran, źródła z Pentagonu i CIA mówią. 


Według japońskiego wywiadu wojskowego, 11 marca 2011 roku izraelskie okręty podwodne Budownictwo niemieckie były również zaangażowane w ataki terrorystyczne i tsunami przeciwko Japonii. 

Można się założyć, że członkom Netanyahus oferuje się możliwość negocjacji w celu odsłonięcia i detronizacji Netanyahu. 


Również w Azji dominacja Khazarian nadal się zmniejsza. Źródła z rodziny królewskiej Manchu mówią, że Korea Południowa nie będzie już istnieć jako niezależne państwo. 

Dołączy do Korei Północnej, a może nawet Mandżurii, mówi źródło z rodziny królewskiej. Wojsko USA będzie elide z nowym zjednoczonym państwem, powiedział. Tymczasem w Japonii utworzono nową partię, aby przywrócić rządy samurajów, ogłoszono 11 listopada 2018 roku, w 100. rocznicę zakończenia I wojny światowej. 

Japończycy znaleźli się wśród zwycięzców I wojny światowej, ale w większości przypadków zostali zrażeni Traktatem Wersalskim, a następnie wyobcowani, gdy Liga Narodów zrażała ich propozycję zakazu dyskryminacji rasowej i religijnej. 

Tym razem porozumienie pomiędzy społeczeństwami Zachodu i Wschodu oraz Tajnych społeczeństw naprawiło tę historyczną niesprawiedliwość, według źródeł tajnego społeczeństwa. 


Wojskowe i japońskie podziemie wysłały przedstawicieli wysokiego szczebla na imprezy fundacji, jeśli Meiji Konkan. Był tam również przedstawiciel WDS. 

Jest to miejsce o historycznym znaczeniu dla Japończyków, ponieważ to tutaj w obecności cesarza Meiji omawiane były projekty starożytnej Konstytucji Imperialnej i prawa cesarskiego gospodarstwa domowego. 


Powołanie w przyszłym roku nowego cesarza Japonii oznaczać będzie koniec tajnych kolonialnych rządów w tym kraju i początek nowej ery, powiedzmy japońskie źródła prawicowe. W ramach tego Bank Japonii będzie upaństwowiony, mówią. 


Przypomnijmy, że w październiku Trump powiedział, że największym zagrożeniem była Rada Rezerwy Federalnej, z tego możemy przypuszczać, że USA i japońskie siły prawicowe przygotowują się do kontroli prywatnych banków centralnych. 


Koniec 

 

 

KOMENTARZE

 • O
  Rany!!!!
 • Strasznie to ciekawe.
  Choć napisane językiem propagandowym a więc trochę niewiarygodnym.

  Chociaż pewnie wiele się dzieje pod dywanem w temacie walki z globalną mafią żydowską.
  Być może artykuł odsłania trochę z tego co się dzieje pod dywanem ...
  a może to tylko fantazje autora ..

  Jedno jest chyba pewne .. Polska rządzona przez PIS popierają i teraz nie wiem .. czy Trampa czy każdy rząd USA np Clinton też...
  PIS stoi na niejednoznacznej pozycji... kręci ? czy musi wobec dominacji mafii żydowskiej ?
 • Amerykanie są wypraszani z Europy
  Angela Merkel właśnie dołączyła do Macrona, wzywając w przemówieniu w parlamencie europejskim do utworzenia europejskiej armii.

  Karty są na stole...
 • A gdzie sa Polacy, Słowianie?
  Czy powinnismy mieć obawy o miejsce polski w tych rozgrywkach?
  Widać, ze nasz naród śpi i czeka na opatrzność Boża. Ostatnie wydarzenia potwierdzają to!
  Moze czas sie obudzić?
 • @Rodslaw 19:13:35....A gdzie sa Polacy, Słowianie?....
  To jest bardzo poważne pytanie.

  Polacy na świat patrzą oczyma Watykanu.

  Co widzą?

  Czego nie widzą?

  Pewnie masz rację, że naród czeka na opatrzność Boga.

  Ale, zaraz , zaraz jakiego Boga???
 • Kalifornia pali sie na zyczenie demokratow.
  Po roku 1849 gdy zaczela sie goraczka zlota wycieto w pien wszystkie lasy.Drewno bylo potrzebne na podklady kolejowe, budowle kopalniane, do opalania kotlow parowych, budowy miast.Pozniej zaczela dzialac planowana gospodarka lesna.Sadzono nowe lasy i wycinano gdy byl na to czas.Tartaki i szkolki lesne to byl wielki przemysl w Kaliforni do 1980 gdy demokraci odkryli szara sowe i postanowili zabic ten przemysl.Tak wiec nazbieralo sie paliwa w lasach Kaliforni. W lasach kalifornijskich trzeba drzewa sadzic rzadko a krzaki w lasach wycinac bo letnie susze wysychaja te krzaki i wystarczy iskra co obecnie widzimy.Indianie juz to wiedzieli bo wypalali te krzaki nie niszczac duzych drzew.Oto wytlumaczenie tego przez pilota, ktory te pozary gasi:
  https://www.youtube.com/watch?v=ajPpP3vbD5c
 • @staszek kieliszek 01:55:28
  Gaszenie pozarow pozarow w Kaliforni z samolotow.
  https://www.youtube.com/watch?v=mW0XQI525UE
 • Chazarzy dążą do III WS...
  Trzeba być ostrożnym w ocenach nt. tzw. walki z Chazarami.

  Jest to naród, który gdy widzi zagrożenie, sam szybko organizuje aparat ścigania ich samych, przez samych siebie.
  Stara zasada złodzieja: „łapać złodzieja”.
  Skutek taki, ze złodzieje rosną w sile a ludzie czuja rosnące zagrożenie.
  Moze mniej wiary więcej czynów?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930