Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
837 postów 3572 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

– Dziś państwa narodowe muszą,

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

czy raczej powinny, być gotowe do przekazania swojej suwerenności"

 

 

 


  Tak powiedziała w środę 21 listopada  kanclerz RFN  Angela Merkel na konferencji

"Parlamentaryzm między globalizmem a narodową suwerennością" zorganizowaną przez Fundację Konrada Adenauera w Berlinie.


- Ale oczywiście w uporządkowanej procedurze uszczegółowiła Merkel. 

Parlamenty narodowe muszą odgrywać kluczową rolę w dokonywaniu takich ustępstw na rzecz większego dobra- dodała.

Jej zdaniem odpowiedzialność za zawieranie takich układów powinny ponosić same państwa.


Czyli posłowie polscy mają sami rezygnować 

z suwerenności na rzecz "większego dobra"

i tłumaczyć narodowi, że  odzyskiwanie niepodległości jest tożsame z byciem posłusznym decyzjom podejmowanym "gdzieś tam".


W podobnym duchu wypowiada się prezydent Francji Macron, gdy czytamy 


Jestem bardzo ciekawy jak będą mierzyć suwerenność Polski zwolennicy Unii Europejskiej?

Ile suwerennej RP w bardziej suwerennej UE?


 Kieruję też pytanie do szerokiego grona polskich turbo-chrześcijan, judeochrześcijan i pozostałych watykańczyków: 

kto będzie decydował 

co jest tym "większym dobrem" europejskim ?

Dlaczego ich pytam?

Ponieważ pani Angela Merkel jest związana z Unią Chrześcijańsko-Demokratyczną, czyli politycznym ruchem głoszącym hasła i chrześcijańskie i demokratyczne i może jest w  programie tej formacji to wyjaśnione?
 

 

KOMENTARZE

 • Agenda 2030 - Czym jest dla ludzkości? !!
  .


  https://www.youtube.com/watch?v=IG0Oe1_xtHY


  https://i.ytimg.com/vi/KSEGfei_7Ic/maxresdefault.jpg
  .
 • AGENDA 21 - Program ONZ kontroli i zniewolenia
  .

  https://www.youtube.com/watch?v=IG0Oe1_xtHY  https://www.tajemnice-swiata.pl/agenda-21-2030/


  Agenda 21 / 2030 ma na celu kontrolę nad Twoim życiem.
  Działalność tego planu można zaobserwować już od dawna na całym świecie:


  Agenda 21 i Agenda 2030 to nic innego jak tajny plan działalności Nowego Porządku Światowego, który polega na zmniejszeniu populacji na poziom „zrównoważony”, czyli pozostający w równowadze „z naturą” poprzez bezwzględną kontrolę ludności i reprodukcji.

  Plan dąży do wdrożenia działalności jednego rządu światowego, jednej światowej religii, jednej armii światowej, Banku Światowego, waluty światowej i mikro-rozrzuconej populacji.


  Plan dąży do wdrożenia działalności jednego rządu światowego, jednej światowej religii, jednej armii światowej, Banku Światowego, waluty światowej i mikro-rozrzuconej populacji.

  Krótko mówiąc, cel to zabicie 90% ludności całego świata, po to, aby kontrolować wszystkie aspekty ludzkiej kondycji i działalności oraz rządzić wszystkimi i wszędzie – od kołyski aż po grób.


  • ciągłe zmiany rządowe tylko po to, aby wywołać zamieszanie wśród obywateli; !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • podważanie roli szkół i kompetencji nauczycieli; !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • propagowanie homoseksualizmu i planowanego rodzicielstwa; !!!!!!!!!!  • rasizm; !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ogromne imigracje mające na celu zniszczenie tożsamości narodowej;


  • promowanie używek – nadużywania alkoholu i narkotyków;

  • podważanie wszelkich form społecznej działalności religijnej i dążenie do opróżniania kościołów;  • absurdalne zmiany w systemach prawnych; !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • podwyżki cen paliw, żywności i innych artykułów w sklepach; !!!!!!!!!!


  • medialna propaganda i kontrola treści; !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • pandemie spowodowane przez człowieka; !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • kampanie niebezpiecznych szczepień;

  • wprowadzanie toksycznych substancji w kosmetykach i żywności; !!!!!


  • zachęcania do rozwodów, ułatwianie unieważniania związków małżeńskich i rozbijanie rodzin.  A wkrótce także:
  • wyeliminowanie prawa do własności prywatnej, np. „Prywatna własność ziemi jest również głównym instrumentem akumulacji i koncentracji bogactwa, a zatem przyczynia się do niesprawiedliwości społecznej”;  • zabranianie wejścia do lasu; !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • ograniczanie wolności obywatelskich: „Prawa indywidualne muszą ustąpić miejsca
  w stosunku do praw ogółu”;

  • ograniczanie liczby dzieci, które można mieć;

  • określanie ilości wody, którą można zużyć i ilości śmieci lub odpadów, które można zutylizować;  • zmuszanie do udziału w projektach społecznościowych; !!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • masowe przesiedlenia ludności; !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • zlikwidowanie niezrównoważonych elementów bioróżnorodności: „Trasy narciarskie, wypas inwentarza żywego, orka gleby, budowanie ogrodzeń, przemysł, domy, brukowanie
  i smołowane dróg, tamy i zbiorniki, linie wysokiego napięcia, budowle i systemy, które nie mają odpowiedniej wartości dla środowiska”.  https://www.strogopovjerljivo.com/static/images/clanak/agenda-21.jpg

  .
 • ONZ rozwala Rodzinę !! O to "RODZINA" 21 wieku według ONZ w przez nich zarządzanym NOWYM ujednoliconym PORZĄDKU ŚWIATOWYM (NWO).
  http://www.novi-svjetski-poredak.com/2016/09/02/agenda-21-ujedinjenih-naroda-manipulativan-plan-za-pokoravanje-vas-i-vase-djece/  Przyjżyj się uważnie.


  https://i.ytimg.com/vi/9GBAUG85MNo/maxresdefault.jpg
  https://anonhq.com/wp-content/uploads/2015/11/UN-Agenda-21-Threat-to-Humanity-–-One-World-Order-–-Land-Grab-–-Population-Control-–-Your-Neighborhood-–-Already-Begun.jpg

  .
 • Zbigniew Jacniacki
  Czyli jawna deklaracja budowy IV Rzeszy. Co na to ojrooszołomy? A zapomniałem. Im jest rybka byle "dotacje łunjne były". Przecież po ostatnim ustępstwie PiSu właśnie to się dzieje. Więc jakie absurdalne? Czyli budują 1000-letnią Rzeszę! Szkoda w tym siedzieć sprawdźcie co czeka Polaków wystarczy przeczytać książkę Adolfa! W EU musimy ostro walczyć o swoje inaczej zepchną nas do roli parobasów i podludzi! Podwójne standardy trzeba od razu pozywać a jeżeli będą dopuszczane to nie wolna nam pozostawać w EU! Ta szkopska locha powinna dodać, że szkopy to jedyny kraj który nie podpisał traktatu Lizbońskiego. Przecież to już robicie poddając się orzeczeniom TSUE jakby traktaty i protokół brytyjski który podpisaliśmy nie istniały. I sprawa jasna jak pisałem wcześniej Niemcy chcą przejąć Europę! Wynośmy się z tego kołchozu. Lepiej być biedniejszym na swoim niż bogatszym u nadzorcy. Chcę żyć w Polsce, a nie w niemieckim kalifacie. Za 20-30 lat Niemiec nie będzie. Natychmiast wystąpić z UE, zanim france siłą wcielą nas do IV Rzeszy! Eurosceptycy jednak mieli sporo racji, a polskie społeczeństwo było niedoinformowane odnośnie negatywnych konsekwencji przystąpienia do Wspólnoty. Niemcy powinny zniknąć z tego świata, są samym złem od wieków. Najgorsze akty ludobójstwa w dziejach świata pochodzą od Niemców tylko metody zmieniają....Warto zobaczyć gorącą dyskusję (wrzątek!) w niemieckiej TV ARD jak taki żydek z PRL, Michael Friedmann co to sobie wyjechał w 1950 roku do Paryża postudiować, ale szybko przeniósł się do Niemiec Zachodnich "rozmawia" z red. Ulrich Kinzle o jego stwierdzeniu, że "żydzi przepędzili z Palestyny ich mieszkańców arabskich". Dostał Friedmann białej gorączki co widać, słychać i czuć. I Kinzle go wściekle pyta "czy może Araby sami siebie przepędzili"? Die Wahrheit über Israel und Palästina Norbert Blüm. Norbert Blüm Verteidigt Araber Islam Allah diewahrereligion.

  https://www.youtube.com/watch?v=cmQ_fFwkcrE
 • @kula Lis 67 18:49:17
  Przeczytaj oświadczenie złożone przez szefa MSZ Niemiec i "szefa"MSZ Polski sprzed 2 tygodni( mniej więcej). Może wreszcie przestaniecie truć o geniuszu Kaczelnika
 • Autor
  "– Dziś państwa narodowe muszą, czy raczej powinny, być gotowe do przekazania swojej suwerenności" bo to "niższa instancja".

  Merkel nie wie co mówi. Państwa są niepodległe, a Suwerenem jest Naród którego jest to państwo.

  Władzą zwierzchnią dla władz państwowych jest Naród.
  Władza zwierzchnia jest władzą Suwerena czyli pana.
  Państwa nie są upoważnione do zbywania się suwerenności Narodu, bo one muszą pełnić funkcję służebną wobec Narodu który powołał je do życia.


  Niedawno pisałem:
  "Nie ma bowiem w relacjach między ludźmi władzy odgórnej. Każda płynie z miłości, wierności i zaufania. Panem dla człowieka może być tylko ten, komu jako ludzie poddani zaufają jako temu co ich kocha, jako temu kto prędzej sam poniesie stratę jak miałby ich skrzywdzić", oraz
  "Tylko nie że każdy kto ma władzę musi ją sprawować rozkazem, czyli być odpowiedzialnym odgórnie. – To by była odpowiedzialność hierarchiczna, a polecenia byłyby zniewalające. On by był tyranem, a każdy z nas poddany takiej władzy by był w trybach jakiejś piekielnej machiny praw odgórnych".
  http://miarka-neon24pl.neon24.pl/post/143233,poddanstwo-czy-zniewolenie-pan-czy-wlasciciel

  Merkel tu faktycznie wzywa: "zgódźcie się na władzę odgórną korporacjonistów-syjonistów-globalistów z UE. Zgódźcie się na ich tyranię. Zostańcie niewolnikami".

  "Angela Merkel jest związana z Unią Chrześcijańsko-Demokratyczną, czyli politycznym ruchem głoszącym hasła i chrześcijańskie i demokratyczne".

  Obawiać się trzeba że tej hasła są judeoprotestanckie i satanistyczne, a o to co rozumieją oni pod słowem "demokracja" to aż strach pytać.

  Gdyby to był "ruch polityczny to by wiedział, że polityka jest wtedy, kiedy stoi na straży dobra wspólnego narodu w rozumieniu wspólnoty pokoleń które były są i będą, a nie tylko to co jest aktualnie przy władzy politycznej.

  Aktualnie żyjące pokolenie Narodu nie może przekazać suwerenności Narodu w ręce władz państwowych, a co mowa jakiejś organizacji, organizacji która ze swojej natury sprawowała by nad tym Narodem odgórnie, faszystowsko, zniewalałaby go.

  Przekazać suwerenność to i przekazać dobra wspólne Narodu, w tym państwo jako jedno z tych dóbr.
  A dobra wspólne są własnością Narodu niezbywalną. Bez nich w ogóle i Naród przestał by istnieć - stałby się wywłaszczoną, bezwolną, zatomizowaną masą, społeczeństwem niewolników.
  Merkel chce wprowadzenia najgorszego z komunizmów.

  Dać się zniewolić to tyle co stać się przedmiotem własności.
  Nie może władza państwowa której pozycją jest bycie poddanym Narodowi jako panu nawet marzyć o zniewalaniu swojego pana, czynienia go przedmiotem swojej własności.

  Nadto wyraź nie tu widać że ta chadecja Merkelowej to sataniści bo chrześcijaństwo głosi że "do wolności powołał nas Pan" a ona tu proponuje niewolnictwo narodów.


  Podobnie Macron, mówi
  "o odpowiedzialności francusko-niemieckiej w przygotowaniach do przyszłości i odrodzenia Europy". "Ta odpowiedzialność oznacza budowanie czegoś, budowanie prawdziwie suwerennej Europy i budowanie silnej Unii Europejskiej w tej suwerenności".

  Bzdury, bo nikt nie jest odpowiedzialnym jeśli za takiego nie zostanie uznanym oddolnie, przez członków wspólnoty, w pełni zaufania że decyzje "odpowiedzialnego" nie zaszkodzą wspólnocie ani jej członkom.
  Macron tu mówi "odpowiedzialność" ale rozumie to jako "odgórna tyrania nad Europą władzy francusko-niemieckiej".

  "Suwerenna Europa" ma sens wyłącznie jako "Europa suwerennych narodów", podobnie jak "suwerenne państwo" jako "państwo, w którym niekwestionowanym Suwerenem jest jego Naród właścicielski".
 • @miarka 19:24:38
  Obawiam się, że Merkel wie co mówi. Ta Chrześcijańska demokracja to nawet nie wie, jak i którą ręką wykonać znak krzyża. Prusacy będą budować 4 Rzeszę w podskokach i nie dadzą się nikomu w tym wyprzedzić. Także o suwerennej Europie Narodów to można spokojnie zapomnieć
 • Autor
  Jeszcze jedno:
  "kto będzie decydował co jest tym "większym dobrem" europejskim ?

  Dokładnie to decydują ci sami manipulatorzy opinią publiczną co dziś sugerują byśmy kogoś wybierali na zasadzie "mniejszego zła".
  - I nie ma znaczenia że formalnie to ostatecznie zdecydują ci co wybierają na zasadzie "mniejszego zła", a więc
  zmanipulowani i zwiedzeni,
  okłamani i bezmyślni,
  naiwni i ufni wobec tych co składają obiecanki cacanki a głupiemu radość, co już im się zdarzyło okłamać czy oszukać, okraść wyborców, czy ich zdradzić.

  Tak samo jak nie istnieje "mniejsze zło", tak samo nie istnieje i "większe dobro".
  To ta sama manipulacja, to samo oszustwo, tylko akcent inny, ale skutek jest ten sam.
  W "mniejszym złu" mamy względne dobro, w "większym dobru" mamy relatywne zło.

  W "mniejszym złu" wybierając go pochwalamy zło, czyli zostajemy satanistami, a w "większym dobru" pochwalamy to że ktoś będzie miał "większe dobro", czyli będzie uprzywilejowany, a nie patrzymy że za to komuś będzie dóbr brakować, będzie dyskryminowany, będzie ofiarą zła.
  - Godząc się na ten stan rzeczy będziemy w sumie relatywizowali zło. - A to też satanizm.

  Zapewne nawet ci co już zrozumieli że nie ma "mniejszego zła" dadzą się przekonać że może istnieć większe dobro, i uznają że to będzie dobre, że to będzie coś lepszego jakby było tylko dobre... i wpadli.


  Problem że zarówno każdy niedostatek dobra jest złem, jak i każdy nadmiar dobra jest złem.
  Każde dobro jest tylko kropelką w bezmiarze możliwości postąpienia źle w danej sytuacji.

  Choroby z nadmiaru są tak samo śmiertelne jak choroby z niedostatku.
 • @miarka 19:24:38
  Miarka, puknij się w swą "suwerenną" inaczej głowę. Jak może być suwerenny naród w niesuwerennym państwie. Wiem, wiem powiesz mi, że "naród", czyli stado niedouczonych fantastów i "religijnych" zaślepieńców tobie podobnych nawet w niesuwerennym państwie będzie wewnętrznie i duchowo suwerenny i żaden wróg mu nie straszny, i go nie pokona, bo Maryja jest królową Polski, a Chrystus jej królem.
 • @stanislav 02:06:36
  "Jak może być suwerenny naród w niesuwerennym państwie"?

  To jest zupełnie błędne myślenie.
  Państwo jest niepodległe, obywatele wolni, naród suwerenny. Faktycznie to państwo jest w narodzie, a naród w państwie, bo to naród powołuje państwo i tylko po to żeby mu było służebne.

  Takie myślenie jak pańskie jest też typowe dla faszyzmu, gdzie władze państwowe, do tego działające w zmowie z korporacjami prywatnymi przyjmują rolę uzurpatora władzy zwierzchniej w państwie, czyli de facto pozbawiają naród jego niezbywalnych ról suwerena i właściciela jego dóbr wspólnych, w tym państwa jako jednego z tych dóbr.

  Pan nie rozumie co to jest własność. - Że ona jest sprawą wewnętrzną, a nie zewnętrzną. Tymczasem to co otrzymujemy z zewnątrz to tylko posiadanie, albo jeszcze mniej, czyli prawo.
  Tak więc dopóki ktoś świadomie i dobrowolnie nam przedmiotu tego prawa nie wyda, to nawet nasze posiadanie może być tylko obiecanką cacanką a głupiemu radość, a co mowa przedmiotem WEWNĘTRZNEJ umowy społecznej, czyli własnością opartą o stabilną wolę narodu.

  Powtórzę: skoro własność jest sprawą wewnętrzną, to i państwo jako własność narodu, jako jego budowane przez niego dobro wspólne jest jego sprawą wewnętrzną.
  To państwo jest w narodzie, a nie naród w państwie.
  Nie wolno mylić narodu z obywatelami państwa.
  Nie wolno państwa wynosić nad naród, nad jego naród właścicielski, nad władzę zwierzchnią suwerena nad władzami państwowymi.
  To suwerenny naród jest źródłem polityki państwa, źródłem praw państwowych, źródłem pieniądza państwowego, źródłem władzy państwowej.

  Polityka, gospodarka, w tym ekonomia i pieniądz, czy służby dysponujące narzędziami przemocy wobec jednostek aspołecznych i wrogów zewnętrznych są suwerenne suwerennością narodu, a nie państwa ani nie swoją własną bo jej nie mają, bo są bytem wtórnym wobec narodu, bytem służebnym.
 • ***
  To pytanie do chrześcijan różnych rytów bo Merkel jest też protestantką jest wyjątkowo chybione
  bo przecież rola chrześcijan jest żadna , nawet w Polsce , która uchodzi za ostatni bastion chrześcijaństwa
  występuje t zw wiara fasadowa czyli zdecydowana większość wierzy z uwagi na siłę przyzwyczajenia a nie z autentycznej potrzeby wiary w Boga ,stąd prawie nikt nie kieruje się przesłaniem ewangelii czyli ich zdanie w/s jakiegoś "dobra " i tak nie będzie miało związku z chrześcijaństwem . W tej sytuacji czyli gdy jest wiadomo ,że samo chrześcijaństwo nie uratuje państw narodowych bo nie ma już tej pozycji i wpływów co kiedyś , pozostaje uważna selekcja tych co będą się ubiegać o miejsca
  w parlamencie UE ,t zn popierać tylko deklarujących ideę unii zupełnie niezależnych krajów ale przede wszystkim należy dążyć
  do minimalizacji pozycji Niemiec i Francji poprzez ten projekt "trójmorza"
 • Burza
  Czy kiedys juz tego nie przerabialismy. Zydo chrzescijanie, turbo katolicy twierdza ze przyjecie chrzescijanstwa wprowadzilo nas w zachodni swiat wartosci. Jesli bysmy nie przyjeli chrzescijanstea to Polski by nie bylo. A teraz co wymysla zydo-chrzescijanie, turbo katolicy. Jestem bardzo ciekawy
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930