Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
837 postów 3572 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Za życia jesteś satanistą,

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

po śmierci ikoną świętości. Zgodnie z polską mądrością " o zmarłym tylko dobrze albo wcale".

 

 

 

KOMENTARZE

 • Za życia Bush był Szatanem !
  “ChRL: Prowokacje USA doprowadzą do wojny”


  "Sataniści sprzedali (dali) Chinom, całą tajną technologię amerykańską do precyzyjnego naprowadzania rakiet balistycznych i do

  wydłużenia ich zasięgu. Zrobił to, nie zwracając uwagi na olbrzymią krytykę społeczną zaraz na początku swojej kadencji w 1997 roku."


  "USA równiez sprzedalo wiele strategicznych technologii Sowietom Stalina.

  Nie do wyobrażenia, jak sie nie zna faktów.

  Polecam ksiazki Anthony C. Sutton w temacie.

  "Wall Street and the Bolshevik Revolution",

  "The Best Enemy The Money Can Buy",

  i 3 pozycje opisujace przeplyw technologii z USA do CCCP.

  -------------------------------------


  - U samego poczatku ChRL leży wybór psychopatycznego internacjonalisty Mao nad nacjonalista Czang Kai Szekiem –

  USA ZABRONILY sprzedawania broni Czangowi.

  Dlatego wygrał Mao.

  Dlatego ZAMORDOWANO ponad 100.000.000 Chinczyków"  https://marucha.wordpress.com/2015/10/30/chrl-prowokacje-usa-doprowadza-do-wojny/


  https://i.imgur.com/xceWYp8.jpg
  https://i0.wp.com/news.bbc.co.uk/media/images/46738000/jpg/_46738509_bushsnrcomp_766.jpg  Wycieczka DYNASTII do przyjaciól z Chin po latach.

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9c/George_H._W._Bush_and_George_W._Bush_with_Hu_Jintao.jpg


  DYNASTIA BUSZÓW.

  https://www.google.com/search?biw=1682&bih=1024&tbm=isch&sa=1&ei=oQEIXO2WKaLejwT4k7nwCg&q=bush+family+china&oq=bush+family+china&gs_l=img.12...121718.125363..128730...0.0..0.266.685.2j2j1......0....1..gws-wiz-img.65haYmbxtws#imgrc=JAl1szkPjQbksM:&spf=1544028712882
  .
 • Zaprzysiężenie Busza na DYREKTORA CIA (Central Intelligence Agency).
  .


  https://www.cia.gov/news-information/featured-story-archive/2016-featured-story-archive/images/bush41/DCI_Bush_Swearing_in.jpg/image.jpg
  .
 • Od samego początku ich kariery, codziły słuchy, że Barbara Bush była córkąAleister Crowley
  .  https://i.pinimg.com/originals/63/07/28/630728885d9bf8a44b0ccac9eaa0bdde.jpg
  .
 • Dzieci i rodzice dwuch innych znanych satanistów:
  .  https://pics.ballmemes.com/parents-adolf-hitler-fidel-castro-aleister-crowley-angela-merkel-justin-36512954.png
  https://i.pinimg.com/736x/60/69/09/606909219f42fc75a11bf1915772e740.jpg
  .
 • Dynastia Satanistów. Bush-owie - Niemiecka ARYSTOKRACJA -
  .

  https://www.daytondailynews.com/rf/image_lowres/Pub/p5/CmgSharedContent/2014/06/11/Images/photos.medleyphoto.5369014.jpg


  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bb/George_W._Bush_and_family.jpg
  Dziadek, papa i pociechy


  https://www.sott.net/image/s15/306762/full/bushes.jpg  .
 • Rodzina Bushów pomogła Hitlerowi zdobyć władzę. Prescott Bush:
  .


  Dziadek George'a Busha, amerykański senator Prescott Bush, był dyrektorem i udziałowcem spółek, które skorzystały z ich inwestycji i zaangażowania w finansowe wsparcie nazistowskich Niemiec.  Zdrada Polski - Prescott Bush uściskuje łapę Hitlera.

  http://odkrywca.pl/forum_pics/picsforum22/chotiner6001ji4dhg.jpg
  https://3.bp.blogspot.com/-5DcT0rgZ90k/VPyeyCwHCrI/AAAAAAAAVA4/XxXrzAs27lA/s1600/Hitler%2Band%2BPrescott%2BBush.jpg
  The Guardian uzyskał potwierdzenie z odkrytych plików w amerykańskim archiwum narodowym, z których firma Prescott Bush była dyrektorem współpracującym z finansowymi architektami nazizmu.  Jego interesy, które trwały do ​​momentu zajęcia aktywów spółki w 1942 r.


  W ramach Ustawy o handlu z wrogiem, doprowadziły ponad 60 lat później do powództwa cywilnego o odszkodowanie wniesione w Niemczech przeciwko rodzinie Busha przez dwóch byłych robotników przymusowych w Oświęcimiu. i na szum przedwyborczych kontrowersji.


  Dowody skłoniły także byłego prokuratora wojennego zbrodniarzy wojennych w USA do twierdzenia, że ​​działania senatora późnego powinny były być podstawą do oskarżenia o udzielenie pomocy i pocieszenia wrogowi.


  Obejrzyj wideo przedstawiające poniżej:
  https://awakeandaware.ca/the-bush-family-helped-hitler-rise-to-power/


  Zasugerowano również, że pieniądze, które zarobił z tych transakcji, pomogły w ustaleniu fortuny rodziny Busha i ustanowiły jej dynastię polityczną.


  Dokumenty wskazują, że firma, dla której pracował, Brown Brothers Harriman (BBH), działała jako amerykańska baza dla niemieckiego przemysłowca, Fritza Thyssena, który pomógł finansować Hitlera w w latach 30. ubiegłego wieku...


  Dowody, które pokazują, że Bush był dyrektorem nowojorskiej Union Banking Corporation (UBC), która reprezentowała interesy Thyssen w Stanach Zjednoczonych i kontynuował pracę dla banku po tym, jak Ameryka przystąpiła do wojny.  Bush był również członkiem zarządu co najmniej jednej z firm, które stanowiły część wielonarodowej sieci spółek-córek, aby Thyssen mógł przenosić aktywa na cały świat.


  Thyssen był właścicielem największego koncernu stalowniczego w Niemczech i wzbogacił się dzięki staraniom Hitlera o ponowne zbrojenie między dwiema wojnami światowymi.

  Jeden z filarów międzynarodowej sieci korporacyjnej Thyssen, UBC, pracował wyłącznie dla banku kontrolowanego przez Thyssen i należącego do niego w Holandii


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  Bardziej kuszące są powiązania Busha ze Skonsolidowaną Spółką Śląskiej Stali (CSSC), opartą na bogatym w minerały Śląsku na granicy niemiecko-polskiej.

  W czasie wojny firma korzystała z nazistowskiej pracy niewolniczej z obozów koncentracyjnych, w tym z Auschwitz.


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Trzy zestawy archiwów określają zaangażowanie Prescotta Busha.

  Wszystkie trzy są łatwo dostępne dzięki sprawnemu amerykańskiemu systemowi archiwizacji oraz pomocnemu i oddanemu personelowi biblioteki Biblioteki Kongresu w Waszyngtonie i National Archives na Uniwersytecie Maryland.


  Z akt tych wynika, że ​​20 października 1942 r. Cudzoziemiec zajmujący się nieruchomościami przejął majątek UBC, którego dyrektorem był Prescott Bush.

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Po zbadaniu ksiąg banku dokonano dalszych konfiskat dwóch spółek zależnych: Holland-American Trading Corporation i Seamless Steel Equipment Corporation. W listopadzie doszło również do śląsko-amerykańskiej kompanii, innej firmy Prescotta Busha.


  Trzeci zestaw dokumentów, także w Archiwum Narodowym, znajduje się w aktach IG Farben, który był ścigany za zbrodnie wojenne.


  W raporcie wydanym przez Urząd ds. Obcych Nieruchomości w 1942 r. Stwierdzono, że "od 1939 r.

  Te (stalowe i wydobywcze) nieruchomości są w posiadaniu i były obsługiwane przez rząd niemiecki i niewątpliwie stanowiły znaczną pomoc w tym zakresie w wysiłek wojenny kraju ".


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Prescott Bush, a 6ft 4in charmer with a rich singing voice, was the founder of the Bush political dynasty and was once considered a potential presidential candidate himself.


  Podobnie jak jego syn, George i wnuk, George W., poszedł do Yale, gdzie był, podobnie jak jego potomkowie, członkiem tajnego i wpływowego towarzystwa studenckiego Skull and Bones.

  Był kapitanem artylerii w pierwszej wojnie światowej i poślubił Dorothy Walker, córkę George'a Herberta Walkera, w 1921 roku.


  W 1924 r. Jego teść, znany bankier inwestycyjny z St. Louis, pomógł mu rozpocząć działalność w Nowym Jorku z Averillem Harrimanem, bogatym synem magnata kolejowego E H Harrimanem w Nowym Jorku, który poszedł w bankowość.

  Jednym z pierwszych miejsc pracy, które Walker dał Bushowi, było zarządzanie UBC. Bush był członkiem założycielem banku, a dokumenty założycielskie, które wymieniają go jako jednego z siedmiu dyrektorów, pokazują, że był właścicielem jednej akcji w UBC o wartości 125 USD.
  Bank został założony przez Harrimana i jego teścia, by zapewnić amerykański bank Thyssens, najpotężniejszej przemysłowej rodzinie Niemiec.


  August Thyssen, założyciel dynastii, był jednym z głównych finansistów przygotowujących Niemcy do pierwszej wojny światowej.

  I w latach dwudziestych, wraz z synami, Fritz i Heinrich założyli sieć zagranicznych banków i firm, aby ich majątek i pieniądze mogły zostać przeżycone po za kraj w razie powtórnego zagrożenia.


  W czasie, gdy Fritz Thyssen odziedziczył imperium biznesowe w 1926 roku, ożywienie gospodarcze Niemiec słabło.


  Wstąpił do partii nazistowskiej w grudniu 1931 r. I przyznaje się do poparcia Hitlera w swojej autobiografii "I Paid Hitler", kiedy narodowi socjaliści wciąż byli marginalną radykalną partią wywrotową.  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Kilkakrotnie interweniował, by uratować walczącą partię: w 1928 r.


  Thyssen kupił Barlow Palace na Briennerstrasse w Monachium, który Hitler przekształcił w Brown House, siedzibę partii nazistowskiej.

  Pieniądze pochodziły z innej zagranicznej instytucji Thyssen, Bank voor Handel en Scheepvarrt w Rotterdamie.


  Pod koniec lat trzydziestych Brown Brothers Harriman, który twierdził, że jest największym prywatnym bankiem inwestycyjnym na świecie, i UBC kupił i wysłał do Niemiec miliony złotych, paliw, stali, węgla i amerykańskich obligacji skarbowych, zarabiając i finansując budowę Hitlera do wojny.


  W latach 1931-1933 UBC kupiło złoto warte ponad 8 milionów dolarów, z czego 3 miliony dolarów wysłano za granicę.

  Zgodnie z dokumentami, po ustanowieniu UBC przeniosła 2 miliony dolarów na konta BBH, a w latach 1924-1940 aktywa UBC oscylowały wokół 3 milionów dolarów, a kilka razy spadały do ​​1 miliona dolarów.
  http://maryeiben541.blogspot.com/2015/05/1933-1934-dust-bowl-gangsters-in.html  https://awakeandaware.ca/wp-content/uploads/2017/02/Bush-Hitler-Nazi-Death-Camp-Connections-Bush-Family-History-featuring-Nazi-collaborator-Prescott-Bush_1346376036851-696x529.jpg  .
 • @Krystyna Trzcińska 19:42:01
  Fajnie, a o Piłsudskim?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930