Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
778 postów 3401 komentarzy

Tajemnicza Polska 51

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 50 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Za życia jesteś satanistą,

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

po śmierci ikoną świętości. Zgodnie z polską mądrością " o zmarłym tylko dobrze albo wcale".

 

 

 

KOMENTARZE

 • Za życia Bush był Szatanem !
  “ChRL: Prowokacje USA doprowadzą do wojny”


  "Sataniści sprzedali (dali) Chinom, całą tajną technologię amerykańską do precyzyjnego naprowadzania rakiet balistycznych i do

  wydłużenia ich zasięgu. Zrobił to, nie zwracając uwagi na olbrzymią krytykę społeczną zaraz na początku swojej kadencji w 1997 roku."


  "USA równiez sprzedalo wiele strategicznych technologii Sowietom Stalina.

  Nie do wyobrażenia, jak sie nie zna faktów.

  Polecam ksiazki Anthony C. Sutton w temacie.

  "Wall Street and the Bolshevik Revolution",

  "The Best Enemy The Money Can Buy",

  i 3 pozycje opisujace przeplyw technologii z USA do CCCP.

  -------------------------------------


  - U samego poczatku ChRL leży wybór psychopatycznego internacjonalisty Mao nad nacjonalista Czang Kai Szekiem –

  USA ZABRONILY sprzedawania broni Czangowi.

  Dlatego wygrał Mao.

  Dlatego ZAMORDOWANO ponad 100.000.000 Chinczyków"  https://marucha.wordpress.com/2015/10/30/chrl-prowokacje-usa-doprowadza-do-wojny/


  https://i.imgur.com/xceWYp8.jpg
  https://i0.wp.com/news.bbc.co.uk/media/images/46738000/jpg/_46738509_bushsnrcomp_766.jpg  Wycieczka DYNASTII do przyjaciól z Chin po latach.

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9c/George_H._W._Bush_and_George_W._Bush_with_Hu_Jintao.jpg


  DYNASTIA BUSZÓW.

  https://www.google.com/search?biw=1682&bih=1024&tbm=isch&sa=1&ei=oQEIXO2WKaLejwT4k7nwCg&q=bush+family+china&oq=bush+family+china&gs_l=img.12...121718.125363..128730...0.0..0.266.685.2j2j1......0....1..gws-wiz-img.65haYmbxtws#imgrc=JAl1szkPjQbksM:&spf=1544028712882
  .
 • Zaprzysiężenie Busza na DYREKTORA CIA (Central Intelligence Agency).
  .


  https://www.cia.gov/news-information/featured-story-archive/2016-featured-story-archive/images/bush41/DCI_Bush_Swearing_in.jpg/image.jpg
  .
 • Od samego początku ich kariery, codziły słuchy, że Barbara Bush była córkąAleister Crowley
  .  https://i.pinimg.com/originals/63/07/28/630728885d9bf8a44b0ccac9eaa0bdde.jpg
  .
 • Dzieci i rodzice dwuch innych znanych satanistów:
  .  https://pics.ballmemes.com/parents-adolf-hitler-fidel-castro-aleister-crowley-angela-merkel-justin-36512954.png
  https://i.pinimg.com/736x/60/69/09/606909219f42fc75a11bf1915772e740.jpg
  .
 • Dynastia Satanistów. Bush-owie - Niemiecka ARYSTOKRACJA -
  .

  https://www.daytondailynews.com/rf/image_lowres/Pub/p5/CmgSharedContent/2014/06/11/Images/photos.medleyphoto.5369014.jpg


  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bb/George_W._Bush_and_family.jpg
  Dziadek, papa i pociechy


  https://www.sott.net/image/s15/306762/full/bushes.jpg  .
 • Rodzina Bushów pomogła Hitlerowi zdobyć władzę. Prescott Bush:
  .


  Dziadek George'a Busha, amerykański senator Prescott Bush, był dyrektorem i udziałowcem spółek, które skorzystały z ich inwestycji i zaangażowania w finansowe wsparcie nazistowskich Niemiec.  Zdrada Polski - Prescott Bush uściskuje łapę Hitlera.

  http://odkrywca.pl/forum_pics/picsforum22/chotiner6001ji4dhg.jpg
  https://3.bp.blogspot.com/-5DcT0rgZ90k/VPyeyCwHCrI/AAAAAAAAVA4/XxXrzAs27lA/s1600/Hitler%2Band%2BPrescott%2BBush.jpg
  The Guardian uzyskał potwierdzenie z odkrytych plików w amerykańskim archiwum narodowym, z których firma Prescott Bush była dyrektorem współpracującym z finansowymi architektami nazizmu.  Jego interesy, które trwały do ​​momentu zajęcia aktywów spółki w 1942 r.


  W ramach Ustawy o handlu z wrogiem, doprowadziły ponad 60 lat później do powództwa cywilnego o odszkodowanie wniesione w Niemczech przeciwko rodzinie Busha przez dwóch byłych robotników przymusowych w Oświęcimiu. i na szum przedwyborczych kontrowersji.


  Dowody skłoniły także byłego prokuratora wojennego zbrodniarzy wojennych w USA do twierdzenia, że ​​działania senatora późnego powinny były być podstawą do oskarżenia o udzielenie pomocy i pocieszenia wrogowi.


  Obejrzyj wideo przedstawiające poniżej:
  https://awakeandaware.ca/the-bush-family-helped-hitler-rise-to-power/


  Zasugerowano również, że pieniądze, które zarobił z tych transakcji, pomogły w ustaleniu fortuny rodziny Busha i ustanowiły jej dynastię polityczną.


  Dokumenty wskazują, że firma, dla której pracował, Brown Brothers Harriman (BBH), działała jako amerykańska baza dla niemieckiego przemysłowca, Fritza Thyssena, który pomógł finansować Hitlera w w latach 30. ubiegłego wieku...


  Dowody, które pokazują, że Bush był dyrektorem nowojorskiej Union Banking Corporation (UBC), która reprezentowała interesy Thyssen w Stanach Zjednoczonych i kontynuował pracę dla banku po tym, jak Ameryka przystąpiła do wojny.  Bush był również członkiem zarządu co najmniej jednej z firm, które stanowiły część wielonarodowej sieci spółek-córek, aby Thyssen mógł przenosić aktywa na cały świat.


  Thyssen był właścicielem największego koncernu stalowniczego w Niemczech i wzbogacił się dzięki staraniom Hitlera o ponowne zbrojenie między dwiema wojnami światowymi.

  Jeden z filarów międzynarodowej sieci korporacyjnej Thyssen, UBC, pracował wyłącznie dla banku kontrolowanego przez Thyssen i należącego do niego w Holandii


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  Bardziej kuszące są powiązania Busha ze Skonsolidowaną Spółką Śląskiej Stali (CSSC), opartą na bogatym w minerały Śląsku na granicy niemiecko-polskiej.

  W czasie wojny firma korzystała z nazistowskiej pracy niewolniczej z obozów koncentracyjnych, w tym z Auschwitz.


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Trzy zestawy archiwów określają zaangażowanie Prescotta Busha.

  Wszystkie trzy są łatwo dostępne dzięki sprawnemu amerykańskiemu systemowi archiwizacji oraz pomocnemu i oddanemu personelowi biblioteki Biblioteki Kongresu w Waszyngtonie i National Archives na Uniwersytecie Maryland.


  Z akt tych wynika, że ​​20 października 1942 r. Cudzoziemiec zajmujący się nieruchomościami przejął majątek UBC, którego dyrektorem był Prescott Bush.

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Po zbadaniu ksiąg banku dokonano dalszych konfiskat dwóch spółek zależnych: Holland-American Trading Corporation i Seamless Steel Equipment Corporation. W listopadzie doszło również do śląsko-amerykańskiej kompanii, innej firmy Prescotta Busha.


  Trzeci zestaw dokumentów, także w Archiwum Narodowym, znajduje się w aktach IG Farben, który był ścigany za zbrodnie wojenne.


  W raporcie wydanym przez Urząd ds. Obcych Nieruchomości w 1942 r. Stwierdzono, że "od 1939 r.

  Te (stalowe i wydobywcze) nieruchomości są w posiadaniu i były obsługiwane przez rząd niemiecki i niewątpliwie stanowiły znaczną pomoc w tym zakresie w wysiłek wojenny kraju ".


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Prescott Bush, a 6ft 4in charmer with a rich singing voice, was the founder of the Bush political dynasty and was once considered a potential presidential candidate himself.


  Podobnie jak jego syn, George i wnuk, George W., poszedł do Yale, gdzie był, podobnie jak jego potomkowie, członkiem tajnego i wpływowego towarzystwa studenckiego Skull and Bones.

  Był kapitanem artylerii w pierwszej wojnie światowej i poślubił Dorothy Walker, córkę George'a Herberta Walkera, w 1921 roku.


  W 1924 r. Jego teść, znany bankier inwestycyjny z St. Louis, pomógł mu rozpocząć działalność w Nowym Jorku z Averillem Harrimanem, bogatym synem magnata kolejowego E H Harrimanem w Nowym Jorku, który poszedł w bankowość.

  Jednym z pierwszych miejsc pracy, które Walker dał Bushowi, było zarządzanie UBC. Bush był członkiem założycielem banku, a dokumenty założycielskie, które wymieniają go jako jednego z siedmiu dyrektorów, pokazują, że był właścicielem jednej akcji w UBC o wartości 125 USD.
  Bank został założony przez Harrimana i jego teścia, by zapewnić amerykański bank Thyssens, najpotężniejszej przemysłowej rodzinie Niemiec.


  August Thyssen, założyciel dynastii, był jednym z głównych finansistów przygotowujących Niemcy do pierwszej wojny światowej.

  I w latach dwudziestych, wraz z synami, Fritz i Heinrich założyli sieć zagranicznych banków i firm, aby ich majątek i pieniądze mogły zostać przeżycone po za kraj w razie powtórnego zagrożenia.


  W czasie, gdy Fritz Thyssen odziedziczył imperium biznesowe w 1926 roku, ożywienie gospodarcze Niemiec słabło.


  Wstąpił do partii nazistowskiej w grudniu 1931 r. I przyznaje się do poparcia Hitlera w swojej autobiografii "I Paid Hitler", kiedy narodowi socjaliści wciąż byli marginalną radykalną partią wywrotową.  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Kilkakrotnie interweniował, by uratować walczącą partię: w 1928 r.


  Thyssen kupił Barlow Palace na Briennerstrasse w Monachium, który Hitler przekształcił w Brown House, siedzibę partii nazistowskiej.

  Pieniądze pochodziły z innej zagranicznej instytucji Thyssen, Bank voor Handel en Scheepvarrt w Rotterdamie.


  Pod koniec lat trzydziestych Brown Brothers Harriman, który twierdził, że jest największym prywatnym bankiem inwestycyjnym na świecie, i UBC kupił i wysłał do Niemiec miliony złotych, paliw, stali, węgla i amerykańskich obligacji skarbowych, zarabiając i finansując budowę Hitlera do wojny.


  W latach 1931-1933 UBC kupiło złoto warte ponad 8 milionów dolarów, z czego 3 miliony dolarów wysłano za granicę.

  Zgodnie z dokumentami, po ustanowieniu UBC przeniosła 2 miliony dolarów na konta BBH, a w latach 1924-1940 aktywa UBC oscylowały wokół 3 milionów dolarów, a kilka razy spadały do ​​1 miliona dolarów.
  http://maryeiben541.blogspot.com/2015/05/1933-1934-dust-bowl-gangsters-in.html  https://awakeandaware.ca/wp-content/uploads/2017/02/Bush-Hitler-Nazi-Death-Camp-Connections-Bush-Family-History-featuring-Nazi-collaborator-Prescott-Bush_1346376036851-696x529.jpg  .
 • @Krystyna Trzcińska 19:42:01
  Fajnie, a o Piłsudskim?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31