Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
868 postów 3674 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Demokracja jest mydleniem oczu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent Wenezueli miał większe poparcie wyborcze niż Donald Trump i inni prezydenci. Rządzą ci, których popiera wojsko. Wojskowi popierają tych , którzy im płacą.

 

KOMENTARZE

 • Czy rząd USA wybrał już nowego prezydenta Francji ?
  Protesty nad Sekwaną trwają już wiele tygodni...
 • @Zbigniew Jacniacki 14:43:44
  Oj, będzie się działo.

  PS. Ciekaw jestem, kto odstrzeli tego chłystka.
 • @Zbigniew Jacniacki 14:43:44
  W/g tego co się odstawia w Wenezueli, pani Hillary Clinton ma prawo ogłosić się prezydentem. Wokół wyboru Trumpa jest dużo więcej kontrowersji, niż zarzuca się Maduro.
  Poza tym nawet i w Polsce przegrani drą papy po wyborach, że były nieprawidłowości w liczeniu, że kupowano głosy itp. jak i w wielu krajach, zatem dlaczego akurat padło na Wenezuelę? ROPA.
 • przewidywalni aż do bólu;
  Rozkułaczanie narodu Wenezuelskiego odbywa się w/g starego standardowego już schematu "terapii szokowej". Grandziarze finansowi postawili na czele rządu swego człowieka - Maduro, aby zaprowadził chaos wspierany sankcjami z zewnątrz, który doprowadzić ma do desperacji i utraty cierpliwości Wenezuelczyków. Jako znienawidzony będzie musiał być w końcu zastąpiony jakimś zbawcą (też ze stajni Rotszyldów). Nic w Wenezueli nie będzie już miało większej wartości z uwagi na szalejącą inflację i kryzys. I wtedy ten nowy zbawca odda bogactwa naturalne i przemysł grandziarzom za psie pieniądze za obietnicę przywrócenia "normalności", czyli nowej rzeczywistości, już bez majątku narodowego, z którego zagospodarowaniem dotychczasowi właściciele rzekomo nie portafili sobie w żaden sposób poradzić. Pojawią się też oligarchowie i kary za mowę nienawiści, jeśli komuś przyszłoby do skołatanej głowy krytykowanie nowych władz czy ich mocodawców. Chiny i Rosja będą oczywiście w uzgodniony wcześniej sposób ujadać i próbować kąsać dla zademonstrowania "sprzeciwu", ale przecież i w Rosji i w Chinach odbyły się zakończone sukcesem podobne rokułaczenia i trwają do dziś. A Maduro dostanie gdzieś azyl za dobrze wykonana robotę i będzie grał w golfa z grandziarzami.
 • @Nibiru 22:31:22
  Czyli to, co stało się w Polsce po 89. Tylko u nas poszło spokojnie, bo chodziło o całą Europę Środkowo Wschodnią, jedynie Ceaușescu ,,miał pecha,, no i Jugosławia, która ,, podzieliła się ,, aby Serbowie, którzy są prorosyjscy nie mieli nic do gadania. I żeby cała reszta wiedziała, jak kończą ci, którzy chcą fikać panom z ,,zachodu,,

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031