Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
942 posty 3950 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Masturbacja, onanizowanie, seks gejowski i lesbijski...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Taką wiedzę mają dostarczać młodziutkim dziewczętom i chłopcom państwowe placówki edukacyjno-opiekuńcze.

 
W Chinach komunistycznych Ministerstwo Edukacji, 

Urząd d\s regulacji rynku oraz Państwowa Komisja Zdrowia opublikowały niedawno rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa żywności, żywienia i zdrowia w szkołach, które wejdzie w życie 

4 kwietnia 2019 r., wymagając od dyrektorów odpowiedzialnych 

za bezpieczeństwo żywienia w szkołach,

że mają jeść obiady z uczniami.Może analogicznie należy zażądać egzaminu sprawdzającego,

  czy polscy kierownicy placówek edukacyjnych umieją się masturbować, onanizować, pieścić z gejami i lesbijkami

oraz  osobistego uczestnictwa w zajęciach?


Taki egzamin należałoby  rozciągnąć na wszystkich prawodawców 

i pomysłodawców praw LGBT.


Ixy (bo nie śmiem po staropłciowemu) niech pokazują, 

co potrafią.

A inne Ixy niech stawiają oceny.


A może łechtaczka  pani wychowawczyni  lub penis pana dyrektora mogłyby być "pomocą dydaktyczną" ?


 

 
 
 

KOMENTARZE

 • ups
  warto byłoby w 60. wiośnie życia opanować, że przed przecinkiem nie stawia się spacji. Źle się to czyta.
 • cd.
  Po otwarciu nawiasu też nie stawiamy spacji, tylko od razu piszemy.

  (tak jest prawidłowo).
  ( a tak jest źle ).

  Czy do 70-tki zdąży Pan opanować?
 • Polska zawierzyła
  Polska zawierzyła i się powierzyła królowej nieba, która też została koronowana na królową Polski.
  Rudobrody minister zdrowia, zawierzył resort królowej nieba, która jest także królową Polski.
  Efekty obu tych decyzji widać.

  2 «To mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Widzieliście całe nieszczęście, jakie sprowadziłem na Jerozolimę i na wszystkie miasta judzkie. Są one dzisiaj ruiną i nie ma w nich mieszkańców, 3 za ich nieprawość, którą popełniali, aby Mnie pobudzać do gniewu. Chodzili składać ofiary i służyć obcym bogom, których nie znali ani oni, ani wasi przodkowie. 4 Mimo że posyłałem do was nieustannie wszystkich moich sług, proroków, by mówili: "Nie czyńcie przecież tych wstrętnych rzeczy, których nienawidzę!" 5 nie chcieli słuchać ani nie nakłonili swych uszu, by się odwrócić od swej nieprawości i by nie składać ofiar obcym bogom. 6 Wybuchł więc mój wielki gniew i zapłonął przeciw miastom judzkim, przeciw ulicom Jerozolimy, tak że zostały obrócone w ruinę i pustkowie, jak to trwa do dziś. 7 A teraz to mówi Pan, Bóg Zastępów, Bóg Izraela: Dlaczego sprowadzacie wielkie nieszczęście na samych siebie, przyczyniając się do wyniszczenia spośród Judy mężczyzn, kobiet, dzieci i niemowląt, tak że nie pozostanie z was nawet reszta? 8 Dlaczego pobudzacie Mnie do gniewu uczynkami waszych rąk, składając ofiary obcym bogom w ziemi egipskiej2, gdzieście się osiedlili na wytępienie i na przekleństwo, i urągowisko u wszystkich narodów ziemi? 9 Czy zapomnieliście o nieprawościach waszych przodków, nieprawościach królów judzkich, nieprawościach ich żon, swoich własnych nieprawościach i o nieprawościach waszych żon, jakie popełnialiście w kraju judzkim i na ulicach Jerozolimy? 10 Do dziś nie okazali skruchy ani lęku, ani nie postępowali według mojego Prawa i moich przykazań, jakie nałożyłem wam i waszym przodkom.
  11 Dlatego to mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Oto zwrócę swe oblicze przeciw wam na wasze nieszczęście, by wyniszczyć wszystkich ludzi z Judy. 12 Usunę resztę Judy, która postanowiła pójść do Egiptu, by się tam osiedlić. Wyginą wszyscy w ziemi egipskiej: padną od miecza, od głodu i wyginą od małego do wielkiego; pomrą od miecza i od głodu, staną się przedmiotem przekleństwa, zgrozy, złorzeczenia i urągowiska. 13 Tak samo ukarzę zamieszkujących w ziemi egipskiej, jak ukarałem Jerozolimę: mieczem, głodem i zarazą. 14 Nikt nie ujdzie ani się nie ocali z reszty Judy, która przyszła się osiedlić w ziemi egipskiej w nadziei na powrót do ziemi judzkiej, dokąd tęsknicie z całej duszy. Nie powróci nikt, chyba tylko niedobitki».
  15 Wszyscy mężowie, którzy wiedzieli, iż żony ich składają ofiary obcym bogom, i wszystkie kobiety stojące w wielkiej gromadzie3 oraz cały lud mieszkający w ziemi egipskiej, w Patros, odpowiedzieli: 16 «Nie posłuchamy polecenia, jakie nam przekazałeś w imię Pana. 17 Raczej wprowadzimy w czyn wszystko, co postanowiliśmy sobie: składać ofiary kadzielne królowej nieba4, składać na jej cześć ofiary płynne, podobnie jak to czyniliśmy my, nasi przodkowie, nasi królowie oraz nasi przywódcy w miastach judzkich i na ulicach Jerozolimy. Wtedy mieliśmy pod dostatkiem chleba, powodziło się nam dobrze i nie spotkało nas nic złego. 18 Od czasu, gdy zaprzestaliśmy składać królowej nieba ofiary kadzielne i płynne, cierpimy niedostatek wszystkiego i giniemy od miecza lub głodu». 19 A kobiety powiedziały: «Ilekroć składamy królowej nieba ofiary kadzielne i płynne, czyż nie za wiedzą naszych mężów przygotowujemy dla niej ciastka z jej wizerunkiem albo wylewamy płynne ofiary?»5
  20 Jeremiasz zaś rzekł do całego ludu, do mężczyzn, do kobiet i do wszystkich ludzi, którzy dali mu tę odpowiedź: 21 «Czy Pan nie pamięta już i nie zachowuje w swym sercu ofiar, jakie składaliście w miastach judzkich i na ulicach Jerozolimy wy, wasi przodkowie, królowie, przywódcy i prosty lud? 22 Pan nie mógł już znieść niegodziwości waszych postępków ani ohydnych czynów, jakie popełnialiście. Dlatego kraj wasz został obrócony w ruinę, w pustkowie, stał się przedmiotem klątwy, bez mieszkańców - jak to trwa do dziś. 23 Za to, że składaliście ofiary kadzielne i grzeszyliście przeciw Panu, że nie słuchaliście głosu Pana i nie postępowaliście zgodnie z Jego Prawem, Jego przykazaniami i Jego rozporządzeniami, przyszło na was takie nieszczęście, jakie trwa dzisiaj».
 • Odnośnie programu nauczania masturbacji w szkołach, przebierania chłopców za dziewczynki, itd.
  Odnośnie powyższego tematu, to przypominam:

  Już z początkiem XIX wieku, bardziej życiowo samodzielne kobiety, od czasów George Sand, zaczęły się ubierać po męsku, tylko księżom w naszych czasach pozostały kobiece suknie do w nich po mieście paradowania.

  A odnośnie tej masturbacji, jako zabiegu wychowawczego? Toż już pół wieku temu u B.F. Skinnera w dziele „Poza wolnością i godnością” przeczytałem, że treserzy lwów i tygrysów w cyrkach je masturbują, aby nauczyć je łagodności i posłuszeństwa wobec „pracujących nad nimi” treserów.

  I dokładnie o to samo chodzi w wypadku prób bowiazkowej nauki masturbacji dzieci w szkole.
  A na lekcjach religii – jakie obowiązkowo wprowadzono do szkół po upadku komunizmu – to mamy najzwyklejsze zajęcia z tzw. „masturbacji umysłowej”. Na Neon24 występująca (występujący) pod znakiem LWA „74KerenOr” jest doskonałym przykładem tego typu osiągnięć edukacyjnych. I nie tylko on (ona) na tym portalu.

  A teraz coś ciekawego odnośnie tego „niby marksistowskiego” – ale u swej istocie „świętopawłowego” – programu „ nie będzie różnicy między mężczyzną i kobietą, ani między Grekiem i Żydem, ani między Panem i niewolnikem, wszyscy będziecie JEDNO (Gó..o) w Chrystusie Jezusie".

  Otóż mój kolega, filozof obecnie głównie z Indii, ale dość często i z Italii i z „mojej rodzinnej” Szwajcarii, Come Carpentier de Gourdon rozesłał dzisiaj czytelnikom [shamireaders] takie info:

  //Amerykański znajomy, mieszkający we Włoszech, przy okazji co tygodniowej kroniki, nadesłał komentarz na temat kampanii by zamieniać głównie żeńskie głosy, używane przez Alexa, aparaty GPS, oraz inne AI systemy, przez głosy pozbawione płci „nie należące do żadnej płci”. Taka promocja mówi chętnie o przyszłości, w której ludzie będą wybierać płeć którą chcą, by do niej należeć, bądź nie chcą do niej należeć. Wydaje się coraz bardziej, że „zaawansowane” społeczeństwa Zachodu przygotowują zamianę wielu ich obywateli (lub raczej podmiotów-konsumentów) w EUNUCHY, które łatwo jest zniewolić przez elity i powstające potęgi na Bliskim i Dalekim Wschodzie, a także przez „macho” społeczeństw muzułmańskich. Wracamy zatem do historii państw plemiennych, w których osobniki rodzaju nijakiego będą służyć ich Panom. Można kliknąć i posłuchać głosu hermafrodyty poniżej:

  https://www.genderlessvoice.com/
 • @ Autor - 5*
  Żydowskie, syjonistyczne zwyrodnienie, nienawiść do naszej cywilizacji, dały o sobie znać już zresztą znacznie wcześniej. W Rosji już w 1917r. żydowska rewolucja zlikwidowała instytucję małżeństwa, promowała „wolną miłość”, homoseksualizm, do szkół wprowadzono wychowanie seksualne, w organizacjach młodzieżowych wprowadzono obowiązek zaspokajania popędu płciowego, wydano dekret o „uspołecznieniu panienek i pań”. Żyd, dr Berkowicz propagował seks w połączeniu z eugeniką – autorem tej koncepcji był żydowski zwyrodnialec L.Trocki. Żydo-bolszewicy chcieli przejąć kontrolę nad wszystkimi dziećmi poczynając od ich narodzin. – A czy dzisiaj degeneracja polskich dzieci i polskiej młodzieży nie jest celem żydowskiego reżimu obniżającego wiek szkolny i propagującego podobne treści niszczące tradycyjną etykę, moralność, kulturę?

  Identyczna degeneracja kultury, rodziny, społeczeństwa dotknęła społeczeństwo węgierskie w trakcie żydowskich rządów w Węgierskiej Republice Rad w 1919r. – na szczęście był to eksperyment krótkotrwały, trwał zaledwie 133 dni. Węgrzy zlikwidowali zbrodniczy żydowski eksperyment, za co Żydzi zemścili się na nich w 1956r. prowokując krwawe węgierskie powstanie – żydowska inspiracja tej zbrodni miała aprobatę syjonistycznych USA.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/05/24/sa-jeszcze-w-europie-normalne-kraje-ktore-blokuja-parady-zboczencow/
 • @Rzeczpospolita 17:39:15 Wpuściłem tekst Jacniackiego na "Wiernipolsce" i mi wyskoczyło, że JEZUS BYŁ GEJEM
  Bluźniercze słowa amerykańskiego pastora: Mam nadzieję, że Jezus był gejem. Wskoczyłbym z nim do łóżka

  https://www.wsensie.pl/wsensie-tv/13-bez-komentarza/26169-bluzniercze-slowa-amerykanskiego-pastora-mam-nadzieje-ze-jezus-byl-gejem-wskoczylbym-z-nim-do-lozka

  „Jezus był gejem”

  https://vice-images.vice.com/images/content-images/2015/07/28/czy-jezus-byl-gejem-body-image-1438090095.jpg

  https://www.wprost.pl/swiat/187491/Jezus-byl-gejem.html

  I to ma byc ta "DROGA I PRAWDA I ŻYCIE" na temat której się rozpisuje kol. Wojtas?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031