Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
942 posty 3950 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

"Upadek , wbrew pozorom, może okazać się początkiem."

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Może , ale nie musi.

Końcówka przemyśleń Dariusza Nejmana.


Fraza "może okazać się " będzie prawdą, jeżeli ci,

 których dotyczy upadek, będą chcieli zrobić "początek".


A ponieważ dotyczy to nas, Polaków, ponawiam pytanie: 

czy jeszcze coś chcemy jako Polacy?


Rozmawiam z sąsiadami i przypadkowo spotkanymi  rodakami

 i w kraju i poza ojczyzną.


Dojrzali mężczyźni z myśleniem nastolatków kibicujących jakiejś stacji telewizyjnej.


Wiara w iluzję  lub "wodza na kasztance".


Potrzebny jest im cud z zewnątrz, 

bo sami mnożą tylko winnych "onych".
Poniżej tekst Dariusza Nejmana.


Jak myślisz , czy jesteś gotowy na przerażenie upadku 

i radość początku?Dariusz Nejman   

1 godz. · 

Polacy powinni przygotować się na upadek, to najlepsza okazja do załatwienia wielu spraw niezałatwionych, wbrew pozorom to największa szansa dla Polski.

To oczywiste, że to wszystko idzie w kierunku upadku tej kolejnej Polski. Tak jak tamta Polska z 1919 została powołana tymczasowo, tak ta Polska z 1989 roku także ma swój termin przydatności do użytku. Kto tego nie widzi ten jest ślepy albo kłamie. Po 1989 roku nie powstało nic polskiego, każda polskość, kapitał polski w zarodku był i jest tłamszony. Kapitał wytworzony przez Gieraka został zniszczony. Każda nowa technologia stworzona przez Polaka jest natychmiast zagarniana, kradziona i wywożona z Polski. Od 1989 roku postępuje rozbrojenie Polski, by przygotować kraj do miękkiego i bezkolizyjnego przejęcia.

Polska po 1989 roku budowana jest wyłącznie na długu, wykorzystuje się przy tym chciwość i głupotę polskich "elit", które trwają w przekonaniu że są nienaruszalne, że są pod szczególną ochroną, że są członkami organizacji która gwarantuje im bezpieczeństwo i dostatek.

Dlaczego ta Polska jeszcze istnieje ? Dlatego że jeszcze coś jej można zabrać, coś jej można ukraść i wywieźć. Wokół nas wszyscy mają wielkie potrzeby.

Stany Zjednoczone Ameryki, które tracą wpływy i rynki, i których dolar słabnie z roku i na rok. Dziś Mosbacher błaga żeby nie wyłączono dolara, nie odcięto najlepszej demokracji świata od prądu, bo pogrążoną w mroku Amerykę czeka krwawa rewolucja społeczna. Przez lata wpuszczano do USA rzesze imigrantów i już dziś ponad 60% uprawnionych do głosowania to kolorowi, w przygniatającej większości zepchnięci na margines społeczeństwa, żyjący w gettach gdzie króluje przemoc i narkotyki. Ta siła drzemie i czeka aż zgaśnie światło.

W potrzebie jest Izrael, którego elity dążą po trupach do wskrzeszenia Wielkiego Syjonu, i w roszczeniach bezspadkowych upatrują szansę na pomnożenie aktywów, jakie są niezbędne , by zagospodarować znakomitą część Syrii, cześć Jordanii, Iraku, Libanu i pozostałą część Palestyny, jakie mają być włączone do Izraela.

Wielkim potrzebującym jest Kościół Katolicki, który jak USA traci gwałtowanie zamorskie kolonie. Od Kościoła masowo odchodzą w Ameryce Łacińskiej, z Afryki Kościół rugowany jest przez wojowniczy islam. Podobnie jest w Azji, czego dowodem są ostatnie ataki w Si Lance, czy wyrzynanie Chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Dotkliwe starty poniósł Kościół w Niemczech, co łączyć trzeba z odsunięciem Benedykta XVI od władzy. Kościół w swej naiwności wierzył w swoją siłę, tymczasem od dekad był infiltrowany, inwigilowany, podsłuchiwany. Zebrano wielki , kompromitujący materiał na kościelną hierarchię, podsłuchiwano samych Papieży, w tym Benendykta XVI. Zebrano świadectwa licznych morderstw, handlu ludźmi, dziećmi, kobietami, organami, prania brudnych pieniędzy, związków z mafią, ze zorganizowaną przestępczością, oszustw finansowych, pedofilii, zoofilii, praktyk sadystycznych, znęcania się nad dziećmi i staruszkami, przejmowania ich majątków.

Kościół słabnąc wszędzie na około liczy na Polskę , że dzięki niej przetrwa złe czasy, im więcej traci, tym więcej z Polski potrzebuje.

Tak doszło do porozumienia tych trzech sił : Syjonu, USA i Kościoła, które przybrało postać judeochrześcijaństwa. Te trzy siły dziś pragną Polski i jej życiodajnych soków. To oczywiste że nie można tak bez końca, że to skończy musi się straszliwym upadkiem, wielką traumą.

Nie możemy zapominać o interesach innych, o Niemcach, Rosjanach, Szwedach, Duńczykach, czy potrzebujących Grekach, Włochach, Hiszpanach i Portugalczykach. Zachodnia Europa osłabiła Polskę zasysając dobrze wykształconą, fachową siłę roboczą, podważając w ten sposób pokoleniowy system emerytalno-rentowy, przez co dług Polski gwałtownie urósł do blisko 2,5 bln złotych i uzależniając funkcjonowanie i proces rozwoju Polski od unijnej kroplówki.

Oczywiste jest także to, że społeczeństwo musi zostać uśpione, poddane narkozie, by nie odczuwało kiedy będą wycinane kolejne organy, kiedy będzie patroszone z tkanek, krwi i osocza. Ta narkoza jest podawana społeczeństwu stopniowo, przez programy 500+, przez powszechne rozdawnictwo. Dostatecznie otępiono lekarzy, sędziów, prokuratorów, architektów, urzędników, służby, polityków wygodnym i dostatnim życiem, przekonaniem o sile organizacji w jakiej uczestniczą, a z jaką liczyć się muszą podobno siły tego świata i jaka podobno skutecznie broni ich interesów.

Te procesy są przeprowadzane z chirurgiczną precyzją, to operacja na żywym organizmie, wywołująca z jednej strony w masach stan ogłupienia, otumanienia, dezorientacji,z drugiej rodząca w klasie średniej i elicie poczucie bezkarności, pychy, arogancji i pogardy, przekonania monopolu na wiedzę, o nienaruszalności ich pozycji i statusu majątkowego.

Jest dla mnie oczywiste, z powyższych powodów, że to się musi skończyć tragicznie, wielkim dramatem. I to jest to na co już dziś powinien się przygotować każdy polski patriota. Już dziś trzeba pisać scenariusze tego dramatu, budować struktury zdolne do działania w warunkach powszechnej anarchii i bezhołowia. Polska zawsze słynęła ze znakomitych bokserów, którzy przypominali o tym, że Polacy byli kiedyś najlepszymi wojownikami na arenie wojny. W pięściarstwie liczy się obok siły cwaniactwo, czasem trzeba specjalnie upaść, by przeciwnika sprowokować do frontalnego ataku, a potem celnie skontrować. Okres zawieruchy pozwala załatwić wiele spraw jakich normalnie zrobić się nie da. Upadek , wbrew pozorom, może okazać się początkiem. Dlatego już dziś trzeba dostrzegać w nim szansę jaką można i trzeba wykorzystać.


 

 

KOMENTARZE

 • Bardzo patriotycznie..
  .. ale nie do końca zgadzam się tezami...
  To że Polska jest dojona na wszystkie możliwe sposoby to prawda ...
  to światowy standard dla podbitych kolonii.
  Tak tak solidaruchy oraz KK z JPII na czele zrobiły z Polski kolonię zachodu...
  To zdrada główna.
  Natomiast nie przeceniał bym znaczenia Polski dla upadającego zachodu.
  Polska to mała gospodarka i nie udźwignie podtrzymania upadających gospodarek wielokrotnie większych.

  Grabież Polski dla gospodarki Polskiej to ogromna znacząca widoczna kluczowa, destrukcyjna strata.
  .. ale dra grabieżców zagrabione w Polsce zasoby to tylko znikoma część tego co im potrzeba...by przeżyć .. oni muszą grabi`c znacznie więcej ..i grabią w innych krajach na Świecie...teraz szukają ratunku w grabieniu ropy naftowej (Iran, Syria, Wenezuela, ...)

  Polska jest za słaba by sama się wyzwolić z opresji choćby rządzących Polską namiestników grabieżców czyli wprost solidaruchów.
  Armia USA jest sprowadzana do Polski wbrew umową międzynarodowym nie w interesie Polski ale po to by w razie próby wyzwolenia się Polaków
  od grabieżców zapewnić ład i porządek w kolonii.
  Ta armia ma za zadanie pobudować magazyny z bronią którą (jak w Iraku uzbrojono ISIS) będzie można uzbroić np Banderowców i posłać ich do mordowania Polaków.
  To gołym okiem widoczne przygotowania do takiego scenariusza.

  Sytuacja jest na dzisiaj bez wyjścia...
  Wszystko jednak zmienia rewolucja w USA (a tam w kotle wrze)
  ta rewolucja to powstania przeciw globalnej mafii żydowskiej na całym świecie w tym i w Polsce ale i w Niemczech, we Francji w UE, na bliskim wschodzie...w Japonii, Korei Pd a nawet w W.Brytanii.

  Nastanie nowa wiosna ludów a z nią nowy porządek światowy.
  Oby bez globalnej wojny... i tylko z wewnętrznymi puczami w których aresztuje się zdrajców i rozpisze się nowe wybory tym razem już demokratyczne... z nową ordynacją wyborczą i nowymi mediami...(bo wszystkie media należą albo do zdrajców albo są zagraniczne i wrogie Polsce).

  Potem już tylko demokracja, komisje śledcze i zasłużone wyroki dla obcych agentów oraz zdrajców ...no i symboliczne kary dla pożytecznych idiotów wspierających zdrajców oraz wrogą Polsce agenturę.
  Potem restytucja zagrabionego Polakom mienia, zasądzanie odszkodowania dla Polski od globalnych grabieżców...
  .. i nieustające poszukiwania zdrajców "długa lista "wonted żywy lub martwy").

  I nie da się wyjechać do "Kanady", "Argentyny" czy innego "Izraela"...
  Tam też śledczy będą szukać...
  Mam nadzieję na sprawiedliwe wyroki udowodnionych win przeciw Narodowi Polskiemu.
 • @
  //Zachodnia Europa osłabiła Polskę zasysając dobrze wykształconą, fachową siłę roboczą //
  No jasne , specjalne komanda z zach. Europy porywały Polaków i Polki bo tam już nikomu
  nie chciało się robić i tym sposobem uratowaliśmy zachód a sami czekamu na zagładę :))))
 • @puuuq 16:23:27
  Nie porywali ale kupili jak wszystko "w zgodzie z prawem"...
  Tyle że prawo było bardzo im sprzyjające a ci co to prawo ustanawiali to ich agentura czyli Polscy zdrajcy.

  Obowiązkiem rządzących Polską było nie dopuścić do drenażu mózgów ale i zdolnych fachowców w Polsce.
  Darmowe wykształcenie czyli koszty w Polsce a zyski z gotowych wykształconych tanich pracowników już na zachodzie.
  Podobnie działa drenaż mózgów bez emigracji poprzez zatrudnianie Polaków w polskich oddziałach zagranicznych koncernów... oni wszyscy wykształcenie za darmo przez Polskę pracują na zyski zagranicznych koncernów.
  Polska powinna godzi~się na taki układ na warunkach "Chińskich" czyli tylko przy Polskich udziałach w zagranicznych koncernach, albo w trybie podatkowym...(skuteczne opodatkowanie wartości dodanej)
  a nie jak teraz praktycznie bezwarunkowo i z możliwością wykazywania ZERO zysków w Polsce.
  Tak jak to zrobiły solidaruchy po 89r to jest to zdrada Narodowa na wielką gigantyczną skalę.
 • @Oscar 16:56:27
  .. to czynny wpół udział w grabieży zasobów Polski (zasoby gospodarcze, rynek zbytu, zasoby intelektualne. pewnie i zasoby naturalne...)
  aaaaa i gigantyczna lichwa czyli grabież zasobów finansowych...
  do tego gigantyczne przewały na OFE, na świadectwach inwestycyjnych, na dopłatach z UE (trafiają głównie do żydowskich geszeftów)...
  ograniczenie a wręcz niemal zniszczenie Polskiego rolnictwa na rzecz interesów rolnictwa grabieżców...
 • @Oscar 16:56:27
  //Nie porywali ale kupili //
  Raczej ci co wyjechali sami się sprzedali by przynajmniej zarabiać
  na jakimś przyzwoitym poziomie ale te kraje po 1945 się rozwijały
  a nie brnęły w jakieś ideologiczno-gospodarcze dno jak cały obóz kontrolowany
  przez Sowietów , zachód nie będzie na nikogo czekał ,stąd te zarobki
  u nas pozostaną jeszcze długo odległe od tamtych .
  Nie wiem skąd tylko pretensje do "solidaruchów" po 1989
  przecież taki Balcerowicz czy inni na eksponowanych wtedy stanowiskach
  to komuchy , ci ludzie wtedy nie mieli pojęcia o wartości sprzedawanych dóbr ,
  bo nie ich , najlepiej zawsze sprzedawać t zw "państwowe "
  Teraz po 30 latach nie ma już co "płakać" tylko ratować wszystko co jeszcze można
  i opracować jakies swoje własne biznesy , nie wiem ,może w oparciu o węgiel
  t zn jego przetworzenie a nie tylko spalanie
 • @puuuq 17:29:58
  płytka argumentacja...
  Balcerowicz komuch ? .. a to przecież solidaruchy i tzw zachód go tytułowały jako "guru" ekonomii.... a komuchy krytykowały (Oleksy, Miller)..
  To solidaruchy robiły go ministrem finansów a nie komuchy...

  Dzisiaj nie da się wiele uratować bo Naród Polski jest kompletnie rozbity przez zdrajców i wrogów narodu Polskiego.
  Trzeba czekać na wyzwolenie po rozwaleniu globalnej mafii żydowskiej przez mądrzejszych i silniejszych graczy na tym świecie.

  Można też oddać wrogom głowę w bezsensowym bo przedwczesnym zbrojnym zrywie.
 • @puuuq 17:29:58
  własny biznes ? ... jak będzie perspektywiczny to ... zostanie "kupiony" przez wrogów Polski... w trybie oferty nie do odrzucenia... wspieranej siłą koszernego państwa Polskiego oraz "wymiaru sprawiedliwości".. talmudycznej.
 • @Oscar 18:35:45
  Trudno osadzać „Solidarność”, to byli przecież zwykli ludzie, pełni nadziej i ufności w liderów Solidarności. A ci wiedzieli co robią, instrukcje były juz duzo wcześniej szczegółowo opracowane na zachodzie i wdrożone wsrod tzw. Liderów.
  Identycznie przedstawiała sie sprawa z Kościołem. Wierni tego Kościoła, podobnie; żyli i nadal żyją iluzja wiary, ufnościa w dobro drugiego człowieka i zwyciestwem „sprawiedliwości dziejowej”!
  „Triumwirat” (czyli tzw. najgorliwsi komunisci, KK i liderzy Solidarności), mając za sobą słowiańska naiwność, wiarę w sprawiedliwość Boska oraz wstręt społeczeństwa do komunizmu, z łatwością rozprawił sie z naiwnym narodem.
  To juz wiemy, to było przerabiane wiele razy na wielu forach!
  ???

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031