Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
938 postów 3943 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Kto najbardziej zanieczyszcza naszą planetę? Krowy?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Elektrownie węglowe? Torby plastikowe? Dla porównania króciutka analiza brudasów wojskowych...na przykładzie ulubionej armii (według publikatorów pookrągłostołowych) warszawskich polityków, czyli PENTAGONU.

 Należy przyjąć, że wspomniane poniżej grzechy są udziałem wszystkich armii "miłujących" pokój i demokrację 

oraz takich , co nie "miłują".


Departament Obrony USA wytwarza  bardziej niebezpieczne odpady niż  łącznie pięć największych amerykańskich firm chemicznych.

Armia zapraszana do Polski pozostawia swoje toksyczne dziedzictwo na całym świecie w formie między innymi : zubożonego uranu, oleju, paliwa do silników odrzutowych, pestycydów, ołowiu i defoliantów jak Agent Orange ((oznaczenie wojskowe (USA) preparatu fitotoksycznego stosowanego na masową skalę (ok. 10 mln galonów-ok. 38 milionów litrów) podczas wojny w Wietnamie (w latach 1961–1971)).

 

 Globalne operacje armii USA (wojny, interwencje i tajne operacje z ponad tysiąca baz na całym świecie i sześciu tysięcy obiektów w Stanach Zjednoczonych) nie są wliczane do amerykańskiej sumy produkcji gazów cieplarnianych. 

 

Organizacje ekologiczne jakoś są niewidoczne
 w obszarze wojskowym.

 

Nie zmiany klimatyczne a agresywna propaganda tzw. zmian klimatycznych niespodziewanie niszczy ...człowieka.SPODZIEWAŁEŚ SIĘ, 

ŻE BĘDZIE COŚ O ARMII USA  LUB  INNYCH  PAŃSTW?

W SUMIE NIC NIE POWINIENEŚ O TYM WIEDZIE.

EKOLODZY ?

CISZA...

 

 


13 PAŹDZIERNIKA MOŻESZ POWIEDZIEĆ "NIE"

 PRZEMOCY DEMOKRATYCZNYCH ARMII, SKRYWANEJ  TANDETNĄ SCENOGRAFIĄ PARLAMENTARNYCH CELEBRYTÓW.

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Oprócz krów bardzo wiele szkód w środowisku czynią ciężarne feministki i te będące już po porodzie; wielkość skażenia związana jest z produkcją mleka.

  Że też nikt o tym nie pisze.
 • @ Autor - 5*
  DK
 • Ta ekologiczna chisteria
  podsycana przez wielkie - wiadomo czyje - media ma jeden zasadniczy cel - przygotowanie uzasadnienia do depopulacji o miliardy istnień.
 • @AUTOR
  Witam.. : ) z UK
  PODOBA mi sie ten kawalek PRAWDY : : )
  ,,Globalne operacje armii USA (wojny, interwencje i tajne operacje z ponad tysiąca baz na całym świecie i sześciu tysięcy obiektów w Stanach Zjednoczonych) nie są wliczane do amerykańskiej sumy produkcji gazów cieplarnianych''

  NIE sa wliczane ...bo
  UKLAD francuski z PARYZEWA- dotyczacy- rzekomej OCHRONY Planety i obwiniania CO2 (za pierwotne-oryginalne SZKODY juz wyrzadzone: MECHANICZNE...elektroniczne etc)
  NIE dotyczy :
  -- zadnych PRODUCNTOW gadzetow technologii zbrojeniowych
  --zadnych Misji Wojennych Bandytow Nato w...roznoszeniu DEMOKRACJI masonskiej na swiecie za pomoca wojen...zbrojen...BOMBARDOWAN Humanitarnych ..Biednych krajow...
  -- Bandyty Nato i USA szkodnika i DUZEGO PRODUCENTA CO2 : ) za lata 2001-2019 jako ze..to sprzymierzeniec Francji z tego samego Klubu Wojny- Bandytow Nato !

  https://ec.europa.eu/clima/policies/international/negotiations/paris_pl

  Na konferencji klimatycznej w Paryżu w grudniu 2015 r. 195 krajów przyjęło pierwsze w historii powszechne, prawnie wiążące światowe porozumienie w dziedzinie klimatu.

  W porozumieniu określono ogólnoświatowy plan działania, który ma nas uchronić przed groźbą daleko posuniętej zmiany klimatu dzięki ograniczeniu globalnego ocieplenia do
  wartości znacznie poniżej 2°C.
 • @autor
  W szkodach ekologicznych nie uwzgledniles zeczy najwazniejszej ZNISZCZENIA ktore trzeba odbudowac uruchamiajac produkcje doslowneie wszystkiego na co potrzebne sa miliony litrow paliw i przetwozonych surowcow by to wszystko wyprodukowac trzeba wytwozyc miliony ton zanieczyszczeni bezpowrotnir stracic nieodtwazalne surowce
 • @jan 16:24:46
  Witam...
  Nie bardzo rozumiem... jakie&gdzie trzeba ODBUDOWAC zniszczenia...
  jezeli POWAZNE ZNISZCZENIA na ziemii - sa juz NIEODWRACALNE...

  Kryzys Ogolnoswiatowy ZMUSI/zbankrutuje w sposob naturalny PRODUCENTOW SMIECI-gadzetow na ktore NIE bedzie POPYTU/KUPCA...

  To co WAZNE : czy uda sie szybko ZMUSIC uzaleznionych od hazardu tzw. IWESTOROW-szkodnikow od ...gierek w szulerniach- Wirtualnych Kasynach swiata--( GIELDY Miedzynarodowe -Wall-str.. Hong-Kong...etc) i od uzywania IT Hi-tech gadzetow...etc... ?????
  CHINY juz robia DOBRA robote--DERATYZACJA Hong-Kongu ze...szkodnikow-szulerow gieldowych..

  Jestem w stanie zrozumiec tych tzw. biznesmenow-inwestorow wirtualnych inwestujacych/grajacych po...WIECEJ&WIECEJ...££$$$$$%%%%££££$$$$$$$$$$$$
  ale NIE jestem w stanie zrozumiec -ze
  tacy Bogaci biznesmeni - majacy JUZ to WIECEJ..£££$$$$$$$
  NIE wydaja/rozdaja tej KASY zarobionej...na CODZIENNE przyjemnosci zycia..
  ze NIE CIESZA sie...ZYCIEM i wydawaniem tej juz zarobionej
  ze... NIE maja ochoty cieszyc sie KROTKIM zyciem na ziemii..
  i uprzyjemniac swojego zycia - wydajac ta zarobiona juz DUZA KASE?

  ??????
 • @panna ewcia 17:08:20
  BArdzo antropoizujesz problem. Zwyczajowo odpad jednego gatunku jest stołówką dla innych. Tragedia powodzi i lasów skutkowała wspaniałymi pokładami węgla dla nas, tragedia życia beztlenowego, inwazja sinic, jest błogosławieństwem dla dzisiejszej biosfery która bez tej trucizny żyć nie może. Zatem to co ludzkim pojęciu ruiną dla innej będzie wspaniałą budowlą. Tu przykład ruin i szczurów, wbrew pozorom szczury kopalniane nie żywią się ludzkimi odpadkami, inny to myszy kościelne, badania dowiodły że to ludożercy dostępnym dla nich pożywieniem jest kurz z kawałkami skóry ludzkiej. Nasilenie higieny w kościołach zredukowały ta populacje w krajch północy prawie zupełnie.

  Zatem to nieodwracalne jest kolejną zmianą ziemskiej biosfery
 • @gnago 09:20:04
  Hej Gnago...
  zgadzam sie...z koncowka:
  Zatem to nieodwracalne jest kolejną zmianą ziemskiej biosfery
  a raczej
  WEJSCIEM/przejsciem czlowieka z fizycznego Swiata Planety Ziemii
  do...
  SWIATA Ducha...(vide Apokalipsa :
  Objawienie św. Jana 21 Nowe niebo i nowa ziemia
  21 Potem zobaczyłem nowe niebo i nową ziemię, bowiem obecna ziemia i niebo zniknęły. Nie było również morza.)

  POWLOKI Planety Ziamia sa... PRZERWANE/uszkodzone NIEODWRACALNIE...
  Ponizej - wklejka -sciagawka z geografii szkoly podstawowej:

  https://sciaga.pl/tekst/22024-23-sfery_powloki_ziemskiej_i_ich_wspolzaleznosci

  Atmosfera to gazowa powłoka otaczająca Ziemię, która ochrania ją przed szkodliwymi rodzajami promieniowania słonecznego. Składa się ona z 5 głównych warstw: troposfery, stratosfery, mezosfery, termosfery i egzosfery.
  Warstwy atmosfery :

  Od najzimniejszej do najgorętszej :

  Egzosfera --> - 273°C
  Mezosfera --> - 80°C
  Stratosfera --> 0°C
  Troposfera --> 20°C
  Termosfera --> 1000°C

  Warstwa ozonowa --> Stratosfera 
  Zorze --> Jonosfera ( Termosfera )
  Żyjemy i oddychamy --> Troposfera
  wiecej tu:
  http://geografia24.pl/budowa-atmosfery2/

  Atmosfera i...WSZYSTKO- jest USZKODZONE/przerwane ..poprzestawiane....NIEODWRACALNE szkody...czesc satelit poblokowana...popprzekrecany T w roznych gadzetach... miedzynarodowych ...miedzynarod.lacznosc & GPSpoblokowana...powylaczna etc,etc.

  Doszlisny - juz w XXI wieku na 2019 do czesci tej Apokalipsy sw.jana mowiacej o...
  Nowej Ziemii &Niebu...przenikajacym sie nawzajem....swiat ciezkiej materii -Ziemia zanikajaca/DEmaterializacja przedmiotow
  I POJAWIAJACY sie SWIAT DUCHA... : )
  Zjawisko to jest UDOKUMENTOWANE I zostalo juz nazwane wczesniej jako: trojkat bermudzki.... ktory po dzis dzien.. EMITUJE energie swietlna- WIDMO zagubionych statkow (tych ktore JUZ przeszly na tzw. druga strone zycia - swiat ducha...ale lzejsza materia...etc)

  USA jest & byl szkodnikiem NAJWIEKSZYM na Ziemii (vide bomba atomowa...satelity...poprzekrecany T- gadzety elektr.etc)
  Militarne Konsorcjum Usa produkuje obecnie gadzety bardzo in fashion - szybkie...aby SZYBKO przeniesc sie...na DRUGA strone zycia - do Swiata Ducha...wg. tzw. ASSUMTION religious usa technology...F-35...boeingi etcetc.

  SLOWNICZEK treminologii dla gadzetow -( ASSUMTION religious usa technology) militarnych usa :
  Wniebowzięcie=ASSUMPTION- Najświętszej Maryi Panny, łac. Assumptio Beatissimae Mariae Virginis in caelum – przedmiot wiary chrześcijańskiej dotyczącej Wzięcia do Nieba z Ciałem i Duszą Najświętszej Maryi Panny .Nauka i... PRAKTYKA ta jest obecna …od DAWNA na Swiecie : vide : missing boeings... missing F-35 etc.etc,

  Wystarczy wspomniec ZAGINIONE na ZAWSZE! ze swiata Ziemskiego:
  Malaysia Airlines Flight 370 -aby PRZYKRYC sprawe -zestrzelono boeinga Malaysia Airlines Flight 17 - czesci z Ukrainy przetransportowano - rozrzucono na Oceanie etc. (MH17
  (disappeared on 8 March 2014
  To cover UP the story of ……STILL MISSING Malaysia Airlines Flight 370 disappeared on 8 March 2014
  https://en.wikipedia.org/wiki/Malaysia_Airlines_Flight_17
  Malaysia Airlines Flight 17 (MH17)was a scheduled passenger flight from Amsterdam to Kuala Lumpur that was shot down on 17 July 2014 while flying over eastern Ukraine)
  Znikniecie (FOREVER) F-35...
  https://www.defensenews.com/global/asia-pacific/2019/06/10/japan-blames-spatial-disorientation-for-f-35-crash/
  11/06/2019
  etcetc.

  To NIE Slonce...
  NIE CO2..
  NIE plastic..
  NIE chemikalia nalezy winic za SZKODY NIEODWRACALNE na Planecie Ziemia..
  ale...czlowieka.

  xxx

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031