Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
938 postów 3943 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Czy kobiety tzw.Zachodu są psychicznie chore?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gdyby to pytanie zadał mężczyzna,to byłoby uznane za mowę nienawiści. Ponieważ mówi o tym holenderska 30-latka, film nie został jeszcze zablokowany...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://youtu.be/5_5quJu_QcE

 

 

 

 

korinogaro1988

 

 

9 godzin temu (edytowany)

 

Z mojego doświadczenia, jest bardzo mało kobiet, które mogą być szczęśliwe dłużej niż chwilę.One zawsze szukają czegoś więcej. Mnie wystarczy, ze mogę wypić piwo z kumplami, usiąść wokół ognia przez pół dnia i każdy z nas jest zadowolony z zaistniałej sytuacji.Może zachodnia cywilizacja zostanie zniszczona przez wschodnie cywilizacje lub dostanie pod ich wpływ i zakończy się feminizm?

 

 

 

 

 

 


Ava Brighton
 ( autorka filmu)

 

 

9 godzin temu

 

korinogaro1988

 


Dokładnie! Tak myślę, że to jest głównym problemem.Jeśli kobieta nie może być szczęśliwe sama ze sobą, zazdrości mężczyźnie, który potrafi .

 

 

 

 


"""Kobiety popełniają większość zabójstw dzieci w Stanach Zjednoczonych, mają większy udział w przemocy fizycznej wobec dzieci, równy wskaźnik przemocy wobec rodzeństwa i napaści na osoby starsze, udział około jednej czwartej seksualnego wykorzystywania dzieci, przytłaczająca część zabójstw noworodków, oraz spora przewaga obraźliwych ataków na współmałżonków"""- Patricia Pearson

 

KOMENTARZE

 • @
  Film się nie łączy, niestety, ale spodziewałabym się po Panu nieco głębszego wejrzenia na problem zachowania kobiet niż po @dr.nowopolski.
  Społeczeństwo amerykańskie zostało poddane inżynierii społecznej na masową skalę od co najmniej lat czterdziestych ubiegłego wieku. Dzięki telewizji dostępnej w każdym domu i nadającej propagandę 24/7, było to możliwe jak nigdy dotąd, przynajmniej w znanej historii ludzkości.
  Kobiety sobie nie radzą z rolą kobiet i mężczyzn zarazem w jednej osobie, jakie muszą często odgrywać. Podane statystyki są odzwierciedleniem spustoszenia, jakie żydowska inżynieria społeczna, włącznie z rewolucją seksualną, uczyniła w społeczeństwie i należy się tylko dziwić, że w ogóle ktokolwiek normalny się jeszcze ostał, a nie winić za to kobiety, które są ofiarami w równym stopniu, jak nieporadni, nieodpowiedzialni, beztroscy, „bezjajeczni” mężczyźni, których jest wielu, o ile nie większość.
 • @Autor
  Czy kobieta (na zachodzie) to jednak gorszy sort człowieka?

  Polemizowałbym. Wszak przyjacielem człowieka są (w kolejności) : pies, koń.... kobieta.
  LGBT tego nie zmienia.
 • @Lotna 12:16:04....spodziewałabym się po Panu nieco głębszego wejrzenia na problem zachowania kobiet ....
  -


  Przecież to jest wypowiedź KOBIETY.

  Nie moja.

  Zainteresował mnie właśnie fakt, ze kobieta tak zdecydowanie sie wypowiedziała.

  Proszę spróbować teraz:

  https://youtu.be/5_5quJu_QcE
 • Na filmiku https://twitter.com/i/status/1180012595882991616
  -

  Amerykanka „Eco Warrior” na spotkaniu ze swoim deputowanym z Demokratów: „Te środki nie wystarczą. Nawet jeśli bombardujemy Rosjan, wciąż jest zbyt wielu ludzi, zbyt wiele szkód w środowisku. Musimy pozbyć się dzieci. Dzieci stanowią problem ”.


  https://twitter.com/i/status/1180012595882991616
 • @Brakuje statystyk
  "(kobiety)(...) mają większy udział w przemocy fizycznej wobec dzieci, "- skoro spędzają z dziecmi więcej czasu niż faceci to nic dziwnego, że proporcjonalnie więcej jest takich incydentów

  "Kobiety popełniają większość zabójstw dzieci w Stanach(...) przytłaczająca część zabójstw noworodków,"-depresja poporodowa?

  natomiast

  "udział około jednej czwartej seksualnego wykorzystywania dzieci"-to jest rzeczywiście dziwne

  " oraz spora przewaga obraźliwych ataków na współmałżonków"-druga dziwna rzecz
 • @Lotna 12:16:04
  Jeśli nie powrócimy do swoich przyrodzonych predyspozycji i obowiązków, to społeczeństwo i rodzina jako takie się nie ostanie. To co się dzisiaj dzieje powoduje zapaść rodziny i niemożliwość poczucie się w niej spełnionym. Dotyczy to i kobiet i mężczyzn.
 • @kowalskijan584 14:13:18 @Brakuje statystyk
  -
  To jest wypowiedź kobiety Patrici Pearson

  http://www.dragonmother.org/introduction.html

  Założyłem , że jest poważną osobą

  Pearson jest jednym z pięciorga dzieci kanadyjski dyplomata Geoffrey Pearson i byłego senatora Ontario Landon Pearson i wnuczką byłego premiera Lester Pearson .

  Kształciła się w Netherwood Szkoła w Rothesay, New Brunswick , Trinity College, Toronto , na University of Chicago i Columbia School of Journalism w Nowym Jorku.

  Pearson pisała dla magazynów takich jak The New Yorker , Toronto Życia , Readers Digest i Business Week .

  Jej artykuły pojawiły się w The Globe and Mail , The Toronto Star , The New York Times , National Post , The Guardian i The Daily Telegraph . Także napisane dla CBC Television , The History Channel i TVOntario . [5]

  Pearson zrezygnował jej cotygodniową kolumnę w National Post w 2003 roku, aby zaprotestować poparcie tej gazety dla administracji Busha na czele przygotowań do wojny w Iraku.
 • @zadziwiony 14:17:32....Jeśli nie powrócimy do swoich przyrodzonych predyspozycji i obowiązków....
  Dokładnie...

  Dlatego, nim do tego dojdzie, bliższe rzeczywistości jest postrzeganie narodów nie tylko jako wspólnot podzielonych na klasy ekonomiczne , ale na narody kobiet i narody mężczyzn, młodych i starych, posiadających broń i nieposiadających itd.itp
 • @Lotna 12:16:04 i inni blogerzy
  "Kobiety sobie nie radzą z rolą kobiet i mężczyzn zarazem w jednej osobie" - Z tym się zgodzę jednak z innych przyczyn aniżeli Pani to chce tu przedstawić.
  Mam synów z których jeden z nich jeszcze się nie ożenił. Tak więc znam temat amerykańskich kobiet. W większości bałaganiary, lenie, roszczeniowe katarynki i bezczelne seksistki. Wystarczy zajrzeć jak wyglądają domy i samochody niezamężnych pań w środku. Bałagan, czasami wręcz brud. W głowie tylko imprezy, libacje i narzekania na swój los który zgotowali im męscy szowiniści. W amerykańskim małżeństwie na dzisiaj jest coraz częstszą normalnością że to mąż musi sprzątać gotować i prać. Gdyby tego nie robił żył by w brudzie. Widok gdy mąż opiekuje się niemowlakiem a mamusia z koleżankami szlaja się po imprezach nikogo tu już nie dziwi. Należy dodać że to amerykańskie kobiety według statystyk pija więcej alkoholu aniżeli mężczyźni.
  Ostatnio jedna z najlepszych na świecie amerykańskich uczelni postanowiła zbadać jak to jest naprawdę z dyskryminacja kobiet wśród warstwy średniej społeczeństwa. Co się okazało, to nie kobiety a mężczyźni są nagminnie dyskryminowani w pracy. Obalono także mit
  dyskryminacji zarobkowej kobiety. Okazało się także iż średnio kobieta
  z tej największej warstwy społecznej zarabia około 9~13 tysięcy więcej na rok aniżeli mężczyzna. Dodajmy do tego jeszcze niepisane uprzywilejowane prawo jakimi traktuje się kobiety względem mężczyzn
  a obraz relacji i dyskryminacji zmieni się diametralnie od podawanego przez media i różne organizacje.
  Syn ,którego nadmieniłem na początku ani myśli się żenić. Nie dla tego bo nie chce lub jest krzywy i brzydki. Po prostu ze strachu że wdepnie w gówno.
  Taki to jest coraz częstszy obraz kobiety z zachodu (nie wszystkich).
 • @Zbigniew Jacniacki 14:33:40
  "To jest wypowiedź kobiety Patrici Pearson

  http://www.dragonmother.org/introduction.html"

  ???

  To jest wprowadzenie do książki "Dragon Mother", której autorem jest Michael Tsarion. Jest on zwolennikiem ruchu New Age i wielu teorii spiskowych.
 • @Stara Baba 15:34:56
  "Widok gdy mąż opiekuje się niemowlakiem a mamusia z koleżankami szlaja się po imprezach nikogo tu już nie dziwi."

  A gdyby było odwrotnie, to świat byłby już normalny.

  Pan generalizuje i przedstawia Amerykanki w sposób wyjątkowo nieobiektywny. Faktem jednak jest, że polscy chłopcy, wychowani przez polskie mamusie, mają nieziemskie oczekiwania, ale nie wobec siebie.
 • @AgnieszkaS 17:39:34
  Ja piszę o faktach i statystykach a nie swoim widzimisię. Rozumiem że czuje się Pani jako kobieta dotknięta ale prawda jest taka jaką jest.
  Poza tym gdyby było normalnie to świat nie robił by się nienormalny
  i nie pisali bysmy o tym. Czy sugeruje Pani (pomijając imprezowanie) że nie ma dla dziecka różnicy kto niemowlakiem się opiekuje, czy mama czy tata? :-)
 • @Stara Baba 17:47:39
  "Ja piszę o faktach i statystykach..."


  Proszę o podanie źródła.
 • @Stara Baba 17:47:39
  Jak widać są kobiety, które zleciły by mężczyznom rodzenie dzieci i dbanie o dom, a same poszły by do armii zabijać dzieci innym matkom. No cóż widać , że wieloletnia obróbka mózgów ludzkich nie poszła na marne i mamy to co mamy. Człowiek staje się mentalną hybrydą z pomieszaną osobowością. Jest babo-chłopem i nikt z tym nie jest szczęśliwy.
 • @AgnieszkaS 17:39:34...Faktem jednak jest, że polscy chłopcy, wychowani przez polskie mamusie, mają nieziemskie oczekiwania,
  ale nie wobec siebie."""
  =-

  Zarzuciła Pani blogerowi Stara Baba generalizowanie , a powyższe czym jest?

  Proszę napisać , jakiego mężczyznę chciałaby Pani dla swojej córki?
  Tak hipotetycznie
 • @Zbigniew Jacniacki 22:45:38
  Przypomniała mi się pewna satyra którą czytałem gdzieś w mediach.

  Pogawędka dwóch kobiet o dzieciach.
  - Jak tam Pani Dzieci?

  - Córka wyszła za mąż, dobrze nawet trafiła.
  Chłop pomaga jej sprzątać, myje okna. Obiad ugotuje.

  - To chyba zadowolona jesteś?

  - No ale mój syn źle trafił. Zołza jedna.
  Każe mu sprzątać, myć okna i nawet obiady musi gotować.
 • @Zbigniew Jacniacki 12:57:46
  ''Przecież to jest wypowiedź KOBIETY.''
  //

  No właśnie kobiety- jednej kobiety.

  A art mówi o kobietach:

  ''Czy kobiety tzw.Zachodu są psychicznie chore?''


  Psychicznie chorzy są wszędzie, tak na wschodzie jak i na zachodzie, tak na północy, jak i południu i tak wśród mężczyzn jak i kobiet.
 • @Zbigniew Jacniacki 22:45:38
  "Zarzuciła Pani blogerowi Stara Baba generalizowanie , a powyższe czym jest?"

  Moje powyższe odnosi się do bardzo konkretnej osoby, o której pisze pan Stara Baba:

  "Syn ,którego nadmieniłem na początku ani myśli się żenić. Nie dla tego bo nie chce lub jest krzywy i brzydki. Po prostu ze strachu że wdepnie w gówno."
 • @Zbigniew Jacniacki 22:45:38
  Z pewnością nie takiego jakiego wychowują samotne matki. Kobiety kierowane atawizmem z reguły na ojca swego potomstwa szukaja silnego i męskiego samca alfa.Tyle tylko, że z reguły koło takiego samca jest wianuszek pięknych samiczek czychających na jego męskość...
 • @AgnieszkaS 05:25:19
  Jeżeli naprawdę Pani skierowała swoją przycinkę w stronę mojego syna
  czyli do konkretnej osoby, więc dyby Pani wiedziała jak niecelne są jej słowa pewnie zrobiło by się jej głupio.
 • @Stara Baba 14:12:40
  To raczej Pan się powinien wstydzić za swoje komentarze a autor bloga za umieszczenie notki "Czy kobiety tzw.Zachodu są psychicznie chore?".
 • @AgnieszkaS 17:19:41
  Nie wstydzę się nawet minutki. Jestem już starszym człowiekiem i w swoim życiu widziałem i syszalem wystarczająco aby oceniać.
 • @AgnieszkaS 17:19:41
  Nie ma się co pieklić
  Lada dzień będzie notka "Czy mężczyźni ze Wschodu to debile i dlaczego"

  8-)))))))
  pzdr.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031