Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
946 postów 3954 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Klimatyczny strach narzędziem terroryzowania młodzieży

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Chociaż Greta może być naprawdę zaniepokojona zmianami klimatu,ci, którzy za nią stoją, mają znacznie mroczniejszy plan: stworzyć pokolenie dzieci pogrążonych w lęku i depresji, dając elitarnej carte blanche drastycznym środkom...."

 

 źródło: """Elitarna maszyna za Gretą Thunberg

 


 

 

 

 

W ciągu kilku miesięcy Greta Thunberg przeszła z samotnej dziewczyny protestującej przed szwedzkim parlamentem na międzynarodowy fenomen. Chociaż środki masowego przekazu sprawiają wrażenie, jakby ten gwałtowny wzrost znaczenia miał miejsce w sposób organiczny, nie jest to po prostu prawda.

 

 

 

Za Gretą stoi duża maszyna, kontrolowana przez głównych aktorów międzynarodowych i wspierana przez duże fundusze. Ta maszyna PR pozwoliła Grecie robić okładki czasopism, stawać się przedmiotem tysięcy artykułów prasowych podczas fotografowania ze światowymi liderami i wygłaszania przemówień w elitarnych organizacjach, takich jak Organizacja Narodów Zjednoczonych.

 

 

 

Chociaż Greta mogłaby być szczerze zaniepokojona losem planety, jej przesłanie jest starannie formułowane przez tych, którzy ją kontrolują, aby uzyskać konkretną odpowiedź od młodzieży. Krótko mówiąc, Greta jest twarzą dużego programu marketingowego - ściśle skoordynowanego międzynarodowego wysiłku sprzedaży globalnego ocieplenia poprzez określony obiektyw: strach, panikę i pilność.

 

Zanim przejdę dalej, muszę zaznaczyć, że nie jestem ani „negatorem klimatu”, ani „działaczem klimatu”. To nie jest moja specjalizacja. Nigdy nie analizowałem żadnych danych dotyczących zmian klimatu i ich korelacji z działalnością człowieka. Jestem daleki od kwalifikacji do mówienia o tym problemie, więc nie będę.

 

Specjalizuję się w środkach masowego przekazu i ich związku z władzą. W artykule „ Przeczytaj najpierw ” na tej stronie wyjaśniłem (używając cytatów założycieli branży komunikacji, takich jak Edward Bernays), w jaki sposób środki masowego przekazu są wykorzystywane do kształtowania i kształtowania opinii. Awans Grecji do międzynarodowej rangi jest wyraźnym przypadkiem „ustalania porządku obrad”, który definiuje się następująco:

 

 

 

 

 

Ustalanie agendy to tworzenie publicznej świadomości i troski o najistotniejsze kwestie przez media. Również ustalanie porządku obrad opisuje sposób, w jaki media próbują wpłynąć na widzów i ustalić hierarchię rozpowszechnienia wiadomości. Dwa podstawowe założenia leżą u podstaw większości badań dotyczących ustalania agendy:

prasa i media nie odzwierciedlają rzeczywistości; filtrują i kształtują;

koncentracja mediów na kilku zagadnieniach i tematach prowadzi opinię publiczną do postrzegania tych zagadnień jako ważniejszych niż inne.

 

Klasyczna reprezentacja teorii ustalania porządku obrad.

 

 

 

Większość mediów jest własnością garstki wielkich korporacji, dzięki czemu elita bardzo łatwo nasyca świat konkretnym przesłaniem. A błyskawiczny wzrost Grety jest wynikiem tego rodzaju nasycenia mediów. W rzeczywistości cały jej ruch jest niezaprzeczalnym dowodem na ogromny zasięg i siłę środków masowego przekazu w dzisiejszym świecie, który jest w stanie tworzyć masowe ruchy z niczego.

 

Programowanie w środkach masowego przekazu jest szczególnie skuteczne w przypadku osób, które nie rozwinęły ostrego krytycznego myślenia - zwłaszcza młodych ludzi. Zjawisko Grety zostało wykonane na zamówienie, aby zaspokoić tę bardzo specyficzną sytuację demograficzną.

 

Oto spojrzenie na wzrost Grety.

 

 

 

Więzy rodzinne

 

Młoda Greta pozuje ze swoimi słynnymi rodzicami dla magazynu. Zwróć uwagę na znak jednego oka wykonany przez oboje dzieci.

 

Ojcem Grety Thunberg jest aktor Svante Thunberg, którego ojcem jest aktor i reżyser Olof Thunberg. Jej matka jest słynną śpiewaczką operową Maleną Ernman, która stała się gwiazdą Konkursu Piosenki Eurowizji w 2009 roku. W 2010 roku Ernman otrzymał imię Hovsångerska (przetłumaczone na „piosenkarkę sądową”) przez Carla XVI Gustafa ze Szwecji.

 

Malena na Eurowizji 2009. Zwróć uwagę na znak jednego oka. Ponadto Eurowizja zawsze była czystą okultystyczną elitarną propagandą .

 

Ernman na okładce magazynu Vi. Cytat pod jej twarzą mówi: „Wszyscy sprzedajemy nasze dusze diabłu”. Nie mogę tego nadrobić.

 

W 2017 roku Ernman zdobyła nagrodę WWF „Environmental Hero” za jej „zaangażowanie w kwestię klimatu od kilku lat”. Około rok później 16-letnia córka Ernmana jest protestowana przed szwedzkim parlamentem. Rozpoczyna się idealna burza.

Wznieś się na pozycję lidera

 

Greta sfotografowana podczas pierwszego strajku klimatycznego.

 

20 sierpnia 2018 r. Greta Thunberg siedziała przed szwedzkim parlamentem z napisem „Strajk szkolny dla klimatu”. Cztery dni później jej matka wydała książkę Sceny z serca .

 

Okładka Scen z serca.

 

Książka, napisana jako „autobiografia rodzinna”, omawia różne kwestie, takie jak zespół Aspergera Grety, który Ernman opisuje jako „supermocarstwo”. W jednym dziwnym fragmencie Ernman stwierdza, że ​​Greta faktycznie widzi dwutlenek węgla wydobywający się z pojazdów i budynków.

 

Idealny czas między strajkiem Grety a wydaniem książki nie był przypadkiem. 

A strajk Grety z pewnością nie przeszedł niezauważony.

 

Tego samego dnia pierwszego strajku opublikowano zdjęcie Grety na stronie „ We Don't Have Time ” na Facebooku , „sieci społecznościowej zajmującej się zmianami klimatu”. Stroną zarządza Ingmar Rentzhog - specjalista od marketingu finansowego.

 

Rentzhog podczas strajku klimatycznego.

 

 

Rentzhog jest również przewodniczącym Global Utmaning Board, think tank, który „promuje zrównoważony rozwój w wymiarze społecznym, gospodarczym i środowiskowym”. Global Utmaning Board została założona przez szwedzką politykę i ekonomistkę Kristinę Persson, która jest córką miliardera polityka i przedsiębiorcy Svena O. Perssona.

 

 

 

Wspierana przez tę maszynę historia Grety wzbudziła intensywne i natychmiastowe zainteresowanie mediów w Szwecji i wkrótce potem na całym świecie. Po kilku miesiącach cotygodniowych strajków Greta wzięła rok wolnego od szkoły, aby skupić się wyłącznie na zmianach klimatu i rozpoczęła zwiedzanie europejskich miast.

 

Podczas tych wydarzeń często zauważano kobietę „doradzającą” Grecie: Luisa-Marie Neubauer.

 

Luisa-Marie Neubauer z Gretą.

 

Neubauer jest członkiem ONE Campaign, organizacji zarządzanej przez Billa Gatesa i Bono, która jest w dużej mierze finansowana przez Open Society Foundation George'a Sorosa.

 

Na stronie „sprawdzania faktów” Associated Press artykuł o dziwacznej tytule Działaczka klimatu Greta Thunberg nie ma „przewodnika”, który twierdzi, że Luisa-Marie Neubauer nie pełni roli „przewodnika” Grety. Niemniej jednak przyznaje, że Neubauer jest powiązany z tą potężną grupą finansowaną przez Sorosa.

 

 

Według strony internetowej Billa i Melindy Gates Foundation: „Jedna z rozmów z Billem Gatesem i Bono na początku 2000 roku dotyczyła potrzeby lepszego informowania Amerykanów o skrajnym ubóstwie na całym świecie”. Kampania One ma związek z Sorosem, założycielem i prezesem Fundacji Otwartego Społeczeństwa, które działają na rzecz budowy demokracji.

 

Brooke Havlik, oficer ds. Komunikacji z Open Society Foundations, powiedział AP, że organizacja przekazała 10 milionów dolarów na kampanię One od 2011 roku.

- AP, działaczka ds. Klimatu Greta Thunberg nie ma „opiekuna”

 

Dzięki tym potężnym połączeniom Greta wzbiła się na światową scenę. Wygłosiła przemówienia podczas rozmów Teda X, Parlamentu Europejskiego, Organizacji Narodów Zjednoczonych, a nawet była nominowana do nagrody Nobla. Poznała także światowych liderów i celebrytów z całego świata, w tym papieża.

 

Greta z papieżem.

 

Oczywiście środki masowego przekazu zaczęły działać zbyt szybko, aby zmienić Gretę w ikonę większą niż życie, kiedy zdobyła okładki czasopism na całym świecie.

 

Greta na okładce magazynu iD. Zwróć uwagę na znak jednooki.

 

Kolejne zdjęcie Grety. Niewidoczna ręka rzuca cień na jedno z jej oczu. Bardzo symboliczne.

 

Z samotnej dziewczyny protestującej przed szwedzkim parlamentem Greta zmieniła się w bohaterkę i męczeństwo.

 

Sztandar zmieniający Gretę w postać religijną.

 

Po zwiedzeniu Europy Greta wsiadła na łódź i popłynęła do Ameryki, gdzie okrzyknięto ją bohaterem, gdzie wszędzie się pojawiała.

 

 

Poprzez środki masowego przekazu Greta stała się ważnym czynnikiem w polityce lokalnej i międzynarodowej i uczyniła globalne ocieplenie priorytetem w świecie zachodnim.

 

Ale jaka jest dokładnie rola Grety w wielkim planie rzeczy?

Rola Grety

 

Chociaż wielu jest gotowych zaprzeczyć temu faktowi z wielką energią (ponieważ jest to sprzeczne z ich planem), Greta jest jedynie pionkiem. Jest kontrolowana przez potężnych ludzi i duże pieniądze na promocję określonego programu. Program nie dotyczy wyłącznie zmian klimatu - dotyczy zmian klimatu z bardzo specyficznego punktu widzenia.

 

Jej rola została doskonale zdefiniowana przez samą Gretę podczas wystąpienia na (bardzo elitarnym) Światowym Forum Ekonomicznym:

 

 

„Dorośli ciągle mówią, że jesteśmy to winni młodym ludziom, aby dać im nadzieję. Ale nie chcę twojej nadziei. Nie chcę, żebyś miał nadzieję. Chcę panikować. Chcę, żebyś odczuwał strach, który odczuwam każdego dnia. ”

 

Panika i strach: dwa słowa, które prowadzą do pośpiesznych i irracjonalnych reakcji opartych na negatywnych emocjach. Strach i panika są głęboko zakorzenione w młodzieży, tworząc pokolenie przekonane, że świat płonie.

 

Protestuje młoda uczennica: grupa docelowa Grety.

 

Greta jest twarzą masowego nacisku na środki masowego przekazu i system edukacji, aby przekonać dzieci, że ich „dom się pali”. Ponieważ dzieci przyswajają informacje, które zostały im przekazane, bez jakiegokolwiek przesłuchania, pchnięcie to stworzyło nowe niepokojące zjawisko: lęk ekologiczny.

 

Nagłówek magazynu iD o eko-niepokoju.

 

Zamiast cieszyć się dzieciństwem, dzieci dorastają z poczuciem przerażenia i zbliżającej się zagłady. Naukowcy już łączą problemy środowiskowe z przypadkami niepokoju, depresji, a nawet samobójstw. Sama Greta wyraziła to uczucie podczas swojego wystąpienia w ONZ:

 

 

 

 

"Jak śmiesz. Swoimi pustymi słowami ukradłeś moje marzenia i dzieciństwo.

 

Chociaż Greta może być naprawdę zaniepokojona zmianami klimatu, ci, którzy za nią stoją, mają znacznie mroczniejszy plan: stworzyć pokolenie dzieci pogrążonych w lęku i depresji, dając elitarnej carte blanche drastycznym środkom, od podwyżek podatków po utratę wolności osobistych . I nie zapominajmy o głównym celu tego wszystkiego (który jest także głównym celem elitarnych organizacji stojących za Gretą): stworzeniu jednego światowego rządu, rządzonego przez światową elitę ... oczywiście w celu przeciwdziałania zmianom klimatu.

Podsumowując

 

Każda osoba, która odważy się krytycznie spojrzeć na zjawisko Grety, natychmiast staje w obliczu tego samego sprzeciwu: „Jak śmiesz nękać autystyczną dziewczynę?” I „Jesteś zaprzeczeniem klimatu”. Jak widać powyżej, ten artykuł nie dotyczył samej Grety, jej wyglądu ani zdrowia psychicznego. Chodziło o ludzi za nią, potężną maszynę, która zapewniła jej platformę do zostania ulubieńcem mediów.

 

Co więcej, w tym artykule nie chodziło o „zaprzeczanie” zmianom klimatu lub innym problemom środowiskowym. Chodzi o to, jak ten problem jest „sprzedawany” przez określony obiektyw, oparty na strachu, panice i pilności. Jak każda inna ważna kwestia, zanieczyszczenie należy rozwiązać w racjonalny sposób, zaczynając od głównych źródeł problemu. W Stanach Zjednoczonych sektory transportu, przemysłu i energii elektrycznej odpowiadają za ponad 80% emisji gazów cieplarnianych. Innymi słowy, elitarne korporacje są dziś głównymi zanieczyszczającymi na świecie. To one emitują tony ton dwutlenku węgla w powietrzu, a tonami ton toksyczne odpady w strumieniach wody. Zamiast stawić czoła tym branżom, elita paraduje wokół autystycznej dziewczyny, filmuje światowych liderów klaszczących w jej przemówieniach i zachęca dzieci do strachu.

 

Czemu? Ponieważ tak naprawdę szukają kontroli i uległości. A najlepszym sposobem na uzyskanie kontroli i poddania się jest stworzenie przerażającej i panicznej populacji, która błaga, aby rządy rozwiązały jej problemy."""

 

KOMENTARZE

 • @
  Cyt://W ciągu kilku miesięcy Greta Thunberg przeszła z samotnej dziewczyny protestującej przed szwedzkim parlamentem na międzynarodowy fenomen.//

  G.Thunberg jest pochodzenia żydowskiego.

  http://mileswmathis.com/greta.pdf
 • @@@@!
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15754420761d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3722b1140ca7105eacb4145240b1ae75c23.jpg
  Patronka ekologów zeszła na ląd! Wiemy, jakie plany ma Thunberg na COP25 w Madrycie. Po dokładnie trzech tygodniach dryfowania katamaranem Greta Thunberg dotarła we wtorek do Lizbony. Nie pojechała jednak bezpośrednio do Madrytu, gdzie trwa COP25. Organizatorzy wskazują, że ta pojawi się tam najpóźniej w piątek. Czego można się spodziewać po szwedzkiej nastolatce? Thunberg niedługo po przybyciu do lizbońskiego portu zapowiedziała w mediach, że z powodu zmęczenia rejsem zamierza zostać kilka dni w stolicy Lizbony. Część portugalskich komentatorów uznało wypowiedź za przejęzyczenie. Media wskazywały, że zgodnie z planem podróży Greta Thunberg miała udać się nocnym pociągiem z Lizbony do Madrytu, gdzie odbywa się od poniedziałku szczyt klimatyczny COP25. Lizboński dziennik “Diario de Noticias” wskazywał za niemal pewną nocną podróż Grety do stolicy Hiszpanii, a jednym z argumentów miał być fakt, że Thunberg odrzuciła zaproszenie portugalskich parlamentarzystów do siedziby Zgromadzenia Republiki. Tymczasem we wtorek po południu w internecie pojawiły się zdjęcia młodej Szwedki, spacerującej w towarzystwie swego ojca ulicami lizbońskiej starówki. Tymczasem hiszpańskie dzienniki “La Razon” i “La Vanguardia” zapewniają, że Greta Thunberg na pewno pojawi się do piątku w Madrycie, aby poprowadzić protest organizacji ekologicznych, towarzyszący konferencji COP25. Media powołują się na źródła u organizatorów imprezy. Wydarzenie zostało zorganizowane w Madrycie w zastępstwie chilijskiego Santiago. Władze Chile ogłosiły pod koniec października, że nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa imprezie i rezygnują z jej przeprowadzenia. Bezpieczeństwa madryckiej konferencji strzeże łącznie ponad 1500 funkcjonariuszy hiszpańskiej policji i żandarmerii.

  https://niezalezna.pl/300340-patronka-ekologow-zeszla-na-lad-wiemy-jakie-plany-ma-thunberg-na-cop25-w-madrycie


  Ps...Jakie to biedactwo brzydkie. A, jeśli nie chodzi do szkoły, to i głupiutkie. I takie to są zieloni. Gdzie są jej rodzice? Gdzie szkoła? Gdzie szwedzki rzecznik praw dziecka? Czy rodzicom nikt nie stara się odebrać praw rodzicielskich? Przecież jak na dłoni widać ich zaniedbania w wychowaniu tej chorej dziewczynki. Doskonały pomysł na podróże dookoła świata i opuszczanie zajęć w szkole, która jest przecież obowiązkiem każdego małolata. Ta panienka kpi sobie ze świata i ludzi.
 • PROBLEM
  Z GRETA I Z KLIMATEM MAJĄ CI ,KTÓRZY MAJĄ PROBLEM ZE SOBĄ A JAK MAJĄ PROBLEM ZE SOBĄ IMPLIKUJE TO OD RAZU PROBLEMY Z OTACZAJĄCYM ŚWIATEM.W PRZECIWNYM WYPADKU NIE BYŁO BY ŻĄDNEGO PROBLEMU.
 • @Arjanek 07:24:25
  Wykorzystywanie tej słabo rozwiniętej dziewczyny Grety Thunberg, świadczy o tych co ją wykorzystują do realizacji swoich planów, ze to cyniczni i bezwzględni zbrodniarze.
 • Autor
  lubię Clarkssona, ale czasem fiermoli jak potłuczony

  trzymając się konwencji Top Gear: jeżdżę głównie kabrioletem - w tym roku złożyłem dach (windschott i szyby opuszczone) i wyjechałem 19 lutego - nawet nie musiałem używać rękawiczek. I auto do dziś stoi w garażu ze złożonym dachem, jedynie kilka razy złapany deszczem musiałem go zamknąć ale nie z powodu zimna.

  Pamiętam nie tak jeszcze dawno Święto Zmarłych i 12stopni mrozu, śnieg, ciepłe czapki, buty i rękawice

  więc możemy sobie opowiadać o kontroli umysłu, spisku satanistów i takie tam podobne historie, a Jeremy może sobie drzeć łacha z małej Greci - ale to, co dotyczy klimatu - dzieje się w realu

  pozdrawiam
 • Świetny artykuł.
  ---------------
  "... stworzyć pokolenie dzieci pogrążonych w lęku i depresji, dając elitarnej carte blanche drastycznym środkom....""
  ---------------
  Dodam od siebie, że światowy, czarci pomiot usilnie poszukuje pretekstu do depopulacji o miliardy istnień ludzi stworzonych przez Boga. Mamy więc klesze - gdzie jedna szczęka owych kleszczy - to totalna, obligatoryjna, i jakby z urzędu - demoralizacja - a druga szczęka owych kleszczy - to właśnie to - co raczył nam tutaj przybliżyć Autor. Owe kleszcze posłużą właśnie do depopulacji - gdzie warunkiem koniecznym - jest powszechny i globalny kanibalizm. Kanibalizm - ponieważ depopulacja o miliardy istnień - to szatańskie, ogromne - przedsięwzięcie.
  Wniosek?
  Można podstawić ludziom a przede wszystkim dzieciom - taką rzeczywistość - taki matrix, że samobójstwo będzie aktem koniecznym i szlachetnym - tylko co robić potem ze zwłokami?
 • W tym całym jazgocie "klimatycznym"
  chodzi tylko o doprowadzenie do sytuacji w której świat zaakceptuje opodatkowanie oddychania (indywidualnej emisji złowrogiego dwutlenku węgla) w myśl zasady "Chcesz oddychać - płać żydowi, nie masz kasy zdychaj" nie przypadkiem w propagowanie tej inicjatywy zaangażowane są same żydoskie mordy !
 • @Drab61 15:29:59
  100/100! bez komentarza. Pzdr!
 • Witaj i 5*
  jako uzupełnienie:

  https://www.magnapolonia.org/greta-thurnberg-kryzys-klimatyczny-stworzyl-m-in-patriarchalizm-musimy-go-rozmontowac/

  - już nie tylko klimat, ale i system patriarchalny!!!

  Jak mawiaja neo-marksiści: wychowanie autorytarne prowadiz do faszyzmu, a faszym skutkuje antysmeityzmem i pogromami.
  Wyczuwam tu niewidzialną rękę ... nie tyle rynku, co eskimosów-garbatych nosów
 • @
  //zachęca dzieci do strachu //
  i to jest bardzo optymistyczna wiadomość
  bo dzieci zamiast się bać wolą się bawić
  i dlatego mają w nosie zabiegi tej Grety
 • @Andrzej Tokarski 13:24:03
  „ale to, co dotyczy klimatu - dzieje się w realu”

  A cóż takiego dotyczy klimatu?

  Klimat się zmienia, jak to zawsze miał w zwyczaju.

  W Polsce jest cieplej? Maja Polacy szczęście, bo w USA i w Kanadzie klimat się ochładza.

  Wiosny, tu gdzie mieszkam, co prawda nie ma - zazwyczaj zaczyna się i kończy w ciągu tygodnia, ale kiedyś zaczynała i kończyła się w którymś tygodniu kwietnia, a teraz - w maju. Lato było niegdyś mordercze, klimatyzację trzeba było włączać co najmniej przez trzy miesiące, teraz - miesiąc, albo mniej. Listopad tutaj bywał podobny do polskiego - ok. 0, czy kilka stopni w plusie, wiatry i plucha. W tym roku mrozy i śniegi zawitały w połowie listopada i można się tych śniegów spodziewać do początków maja. Czyli kiedy w Polsce, kwitną kwiatki i ptaszki śpiewają w marcu i drzewa pełne listowia, np. w kwietniu - tutaj zalegają dwa metry śniegu, a czasem i nowy spadnie. Mam kilka zdjęć takich pięknych marcowych dni ze świeżutką warstwą śniegu ok. 30 cm grubości, oczywiście na dodatek co najmniej pół metra, który spadł poprzednio.

  Jeśli ktoś żyje wystarczająco długo, to powinien pamiętać, że bywały okresy lat cieplejszych i chłodniejszych w Polsce. Łatwymi do zapamiętania są daty 1 maja i 1 listopada - wystarczy sobie przypomnieć, co się wtedy ubierało (albo było ubieranym jako dziecko) i porównać.
 • @Lotna 17:34:51
  Też tak uważam i mam podobne doświadczenia. Good day.
 • @Monika25 19:16:51
  https://www.youtube.com/watch?v=i4iUFoO-G74


  Cześć Monia!
 • @ Autor - 5*
  DK
 • @Rzeczpospolita 19:27:00
  Objaśnienie do zdjęć na czołówce (Greta Thunberg i Jeremy Clarkson):

  Jeremy Clarkson (prowadzący program "Top Gear", obecnie "The Grand Tour") uważa, że Greta Thunberg to idiotka. Nie cierpi jej bardziej niż rowerzystów.
  https://wrc.net.pl/jeremy-clarkson-uwaza-ze-greta-thunberg-to-idiotka-nie-cierpi-jej-bardziej-niz-rowerzystow
  https://wpolityce.pl/swiat/475520-jeremy-clarkson-ostro-komentuje-dzialania-grety-thunberg
 • Cała ta "ambitna polityka klimatyczna" to ściema
  mam nadzieję, że to jest już jasne dla wszystkich którzy potrafią samodzielnie interpretować docierające do nich informacje (młodszego pokolenia o to nie podejrzewam bo współczesne szkoły przyuczają ich do wykorzystywania mózgów na poziomie debila), a wzrost stężenia dwutlenku węgla w powietrzu jest jak najbardziej pożądany bo przyniósł by znaczący wzrost produktywności roślin - proszę się zastanowić skąd rośliny biorą atomy węgla będące składnikiem każdej uch komórki.
  Chciałbym jednak zwrócić Państwa uwagę na to w jaki sposób wprowadzane są zmiany prawne prowadzące do drakońskiego wzrostu cen energii. Wiele lat temu wymyślono zagrożenie, nikt nigdy nie udowodnił jego istnienia, jednakże "ambitne rządy" z jakichś nieznanych przyczyn nagle zaczęły być zainteresowane kwestią "przyszłości świata" i zaczęły finansować spędy pseudonaukowców, takich którzy za kasę potrafią udowodnić praktycznie wszystko oraz hojnie rozdzielać granty na "badania naukowe" mające udowodnić istnienie czegoś co nie istnieje. Spędy zaczęły przyjmować deklaracje które początkowo nie były traktowane poważnie, jednakże po kilku latach zostały przyjęte jako prawdy objawione, choć nie było na istnienie zagrożeń cienia dowodu. Nie, no oczywiście były dane statystyczne ale średnio rozgarnięty człowiek wie, że za pomocą statystyki można udowodnić wszystko np że człowiek ma trzy nogi. Przyjęto więc że dwutlenek węgla jest szkodliwy i że należy z nim walczyć. Obecnie już tego nikt nie kwestionuje bo kłamstwo to powtórzono tyle razy że stało się prawdą. W międzyczasie, przypisując sobie uprawnienia Boga wprowadzono tzw. pozwolenia na emisję dwutlenku węgla, część emitentów nawet początkowo na nich nieźle zarobiła, cwaniaczki zarobiły na ich obrocie, a cwaniacy na Vacie od tego czym obracały cwaniaczki. Przy okazji udało się udowodnić że dwutlenek węgla powstały w wyniku spalania drewna (biomasa to zrąbane lasy) jest "ekologiczny" a ten sam dwutlenek węgla powstały w wyniku spalania węgla to silnie toksyczny gaz z którym należy walczyć. No to rozpoczęło się wypalanie lasów w celach ekologicznych. Postępowe rządy zaczęły się ścigać w tym który więcej biomasy spali zamiast złowrogiego węgla... Bo obecnie celem jest "dekarbonizacja" choć celowość jej należy do tzw. prawd objawionych tzn nigdy nie udowodnionych, choć kosztownych, bardzo kosztownych.
  Dlatego chciałbym przedstawić swój pomysł na dekarbonizację Polski - należy zrobić wszystko żeby temperatura wzrosła w Polsce przynajmniej o 10 C tak aby zapanował klimat co najmniej śródziemnomorski - wtedy nie będzie konieczności konieczności ogrzewania w zimie i popyt na węgiel wydobywany w tym celu zmaleje do zera. A energia elektryczna ? wyprodukujemy ją w ogniwach fotowoltaicznych w dostatecznej ilości bo przecież wszyscy wiedzą że tam gdzie jest ciepło słońce częściej świeci ...
 • @Rzeczpospolita 19:50:54
  fajnych masz idoli :) ja nigdy Jeremy nie widziałem
 • Autorze, kawał dobrej roboty ! - 5 *
  i jeszcze coś ode mnie...
  ZAPRASZAM NA PORZĄDNY DOKUMENT O GRECIE I CO2:

  https://www.youtube.com/watch?v=5HjiFuHI_X8
 • @kula Lis 69 08:20:54
  Mamusia Malena to bardzo przedsiebiorcza osoba /hovsångerska nie ma nic wspölnego z sadem, hov to po szwedzku dwör krölewski/,ma ogromny udzial w "karierze" Grety.
 • Sugestia zalecenie
  A nawet nakaz dla trzeźwego spojrzenia na ocipienie:

  https://vranovie.wordpress.com/2019/10/22/global-warming-vs-arydyzacja-klimatu-i-lodowate-paroksyzmy-wulkanow-czyli-wymarzniemy-jak-grenlandzcy-wikingowie/
 • @Drab61 15:29:59
  Kariera holokaustu dostaje zadyszki, wiec holokaustnicy maja w zapasie sporo innych pomyslow na kase.
 • @Drab61 20:07:02
  1. 80% Polski leży na wodach termalnych włączamy w to wymiennik na propan czy butan generator i mamy elektrownię lokalną i ciepłownię zarazem
  2.Zamiast ciąć drzewa na papierówkę można na odłogach uprawiać konopie oszczędzimy i na drewnie i na stali, bo prasowane włókna konopne w płycie właściwości lepsze od stali. A i donoszą o ich zastosowaniu w bateriach - zmiany na ziemi
 • Dziwadła.
  Typu: Grodzka/ki, Yahira, Człowiek- czołg i inne owsiki oraz tasiemce życia politycznego czy mendialnego. Oraz jak wspomniana Greta Addams nie istnieją bez oglądalności oraz klikalności milionów głuptaków.

  Nikt bez tego by się nie przejął też tak zwanym ociepleniem- na którym Ktoś znów chce zrobić gigantyczny geszeft geszeftów. Czy kilkaset lat temu myślano o zmianach klimatycznych? Dziesiątki ciepłych lat pozwoliły na uprawę winorośli w Polsce? Mieszkańcy Zielonej Góry wiedzą o co chodzi. W tamtych czasach nie monitorowano żadnego Ceo2 ani nie płakano nad dymem z kominów. Ale za to na pewno astronomowie od dawna wiedzieli co to Cykl Słoneczny tudzież zmiany w nachyleniu osi Ziemi.

  A teraz Oś Ziemi nachyla się w kierunku żarłocznych chłonnych kont Organizacji i Jednostek zarabiających na ekologicznych megabredach.

  Wygląda tak jakby Ktoś uporczywie dążył do sterylizacji i ubezpłodnienia Ziemi. Cholera, teoria spiskowa mi się zrobiła:)))
 • @Drab61 20:07:02
  Madryckie radio Cope zarzuca organizatorom rejsu Thunberg hipokryzję, wskazując, że podczas trudnej podróży przez Atlantyk katamaranowi z Gretą na pokładzie towarzyszyły różne jednostki pomocnicze, m.in. łodzie napędzane paliwem płynnym, a także helikopter. “El Mundo” tymczasem zarzuca hipokryzję Grecie oraz jej matce, ponieważ robiąc sobie kilka tygodni temu wspólne zdjęcie w domu Thunbergów “nieumyślnie” przedstawiły na nim biały fotel, wykonany ze skór zwierząt. Stołeczna gazeta ocenia jego wartość na 6 tys. euro i odnotowuje, że mebel ten jest mało ekologicznym produktem.
 • @Drab61 20:07:02
  Dziecko, któremu lewaccy rodzice zupełnie wyprali mózg. I "toto" ma być autorytetem dla ludzkości! Pusty śmiech mnie ogarnia, jak myślę do czego doszło w krajach zachodu. Mała dobrze kombinuje, takiej okazji na zwiedzanie świata na koszt innych i laba od nauki może już nie być. A "ekologia"?... Każda filozofia jest dobra na wytłumaczenie swych słabości. Bardzo pesymistycznie nastraja masowy kult głupoty. Być może zbliża się wojna i ośrodki, które zwykle je wywołują i na nich zarabiają, prężą już swoje muskuły w manipulowaniu masami. Ciągle mają problem czym "boska Greta" ma podróżować. Najbardziej ekologiczna na lądzie będzie lektyka choć i obsługa lektyki CO2 wytwarza.Wydalając z siebie zwiększone ilości dwutlenku węgla i gazy, które okazały by się cieplarnianymi... Obsługa już do Szwecji na pontonach przybyła.
 • Czy wogóle ktoś pisnął
  choć jedno słówko do jakich kieszeni idą miliardy za emisję CO2? Ja sądzę, że do parchatych, bo nikt inny nie był by na tyle cyniczny by takie draństwo wprowadzić w życie i ograbiać miliardy ludzi.
 • @zadziwiony 13:15:47
  To się rozumie samo przez się.
 • @zadziwiony 13:15:47
  za kasę ze sprzedaży pozwoleń na emisję (kiedyś Bóg pozwolił emitować za darmo, Uni się to nie spodobało) dwutlenku węgla państwa mają finansować produkcję energii ze źródeł odnawialnych czyli dotować wiatraki, ogniwa foto i wypalanie lasów.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930