Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
946 postów 3954 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

W.Brytania obniżyła poziom zagrożenia wywoływanego COVID-19

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Media o tym milczą, chociaż decyzja została opublikowana kilka dni temu -19 marca- na stronach rządowych.

 

 

źródło:https://www.gov.uk/guidance/high-consequence-infectious-diseases-hcid#status-of-covid-19"""  ... Status COVID-19

Od 19 marca 2020 r. COVID-19 nie jest już uważany za chorobę zakaźną o wysokich skutkach( podkreślenieZ.J.)

( HCID ) w Wielkiej Brytanii.


Grupa 4 narodów ds. Zdrowia publicznego HCID wydała tymczasowe zalecenie w styczniu 2020 r., Aby sklasyfikować COVID-19 jako HCID . Zostało to oparte na rozważeniu brytyjskich kryteriów HCID dotyczących wirusa i choroby oraz informacji dostępnych na wczesnych etapach epidemii. Teraz, gdy wiadomo więcej o COVID-19, organy zdrowia publicznego w Wielkiej Brytanii dokonały przeglądu najbardziej aktualnych informacji na temat COVID-19 pod kątem brytyjskich kryteriów HCID . Ustalili, że zmieniło się teraz kilka funkcji; w szczególności dostępnych jest więcej informacji na temat współczynników umieralności (ogólnie niski), a teraz jest większa świadomość kliniczna oraz specjalny i wrażliwy test laboratoryjny, którego dostępność stale rośnie.

Komitet Doradczy ds. Niebezpiecznych Patogenów (ACDP) jest również zdania, że ​​COVID-19 nie powinien już być klasyfikowany jako HCID .

Nadal istnieje potrzeba skoordynowanej reakcji na szczeblu krajowym, ale została ona zaspokojona przez rządową odpowiedź COVID-19 .

Przypadkami COVID-19 nie zarządzają już tylko centra leczenia HCID . Wszyscy pracownicy opieki zdrowotnej zarządzający możliwymi i potwierdzonymi przypadkami powinni postępować zgodnie ze zaktualizowanymi krajowymi wytycznymi dotyczącymi zakażeń i zapobiegania ( IPC ) dla COVID-19 , które zastępują wszystkie poprzednie wytyczne IPC dotyczące COVID-19. Niniejsze wytyczne zawierają instrukcje dotyczące różnych zespołów środków ochrony indywidualnej ( PPE ), które są odpowiednie dla różnych scenariuszy klinicznych..."""

(tłumaczenie maszynowe)

 

 


 
 

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  Prorocy „pandemii” koronawirusa we władzach ultrasyjonisty Trumpa…

  https://opolczykpl.wordpress.com/2020/03/26/prorocy-pandemii-koronawirusa-we-wladzach-ultrasyjonisty-trampka/
 • @Rzeczpospolita 15:48:17
  Prorocy...
  To rewelacyjny i bardzo wiarygodny dowód na sprawstwo...epidemii..

  ..na tym tle nie dziwi że wiedzieli od kiedy Chiny ukrywały pandemię ...bo wiedzieli kiedy ją uruchomili.

  a teraz domagają się poprzez własne talmudyczne sądy odszkodowania od Chin za poniesione straty (załamanie na giełdach..i załamanie gospodarcze..)
  to poziom hipokryzji niedostępny gojom...

  Taką koncepcję pozbycia się długów u Chińczyków mógł wymyślić tylko "geniusz" z mafii oderwany całkowicie od rzeczywistości.
  Tacy "geniusze" obecnie stanowią "głębokie państwo" w USA i na swoją miarę dobierają pacynki do obsadzenie oficjalnych stanowisk.
 • Jak to jest z tą wyspą
  Absurdy gonią absurdy! Liczba zarażonych w UK systematycznie rośnie a nie spada. Jak w takiej sytuacji można obwieszczać że nie jest to choroba zakaźna o daleko idących konsekwencjach? Zwłaszcza, że jak do tej pory pomimo stosowania rożnych metod leczenia nie ma jeszcze odpowiedniej szczepionki czy stuprocentowego leku. Jeszcze wszystko jest przed Anglikami (i nie tylko). Jest to przykład totalnej nieodpowiedzialności. No ale ostatnio okazało się, że książę Karol załapał również tą niby nie aż tak bardzo groźną chorobę zakaźną a to zmienia postać rzeczy bo okazuje się, że należy podchodzić do tej choroby poważnie. A tak na marginesie. W sytuacji kiedy cała Europa zaczęła podejmować jakieś działania prewencyjne to Wielka Brytania a dokładnie rząd Borisa Johnsona nie zrobił nic w tej sprawie. Dopiero skierowany do niego apel ok. 150 naukowców brytyjskich dał mu do myślenia ale w dalszym ciągu brak było jakichkolwiek działań praktycznych. Zmobilizował go dopiero prezydent Macron po swoim telefonie do B. Johnsona. Zagroził, że jeżeli rząd brytyjski nie podejmie natychmiastowych działań to Francja zamyka wszelki ruch graniczny z Wielką Brytanią co w praktyce oznacza blokadę gospodarczą wyspy zupełnie jak podczas wojny. Wówczas dopiero odnośnie prewencji coś zaczęło się dziać. Takie jest podejście do sprawy Brytyjczyków.
 • @Mark 17:16:15...Jak w takiej sytuacji można obwieszczać że nie jest to choroba zakaźna o daleko idących konsekwencjach? ...
  Bo może poważnie przyjrzeli sie danym liczbowym?

  Prof. Walter Ricciardi, doradca naukowy włoskiego ministra zdrowia -
  „Sposób, w jaki kodujemy zgony w naszym kraju, jest bardzo hojny w tym sensie, że uważa się, że wszyscy ludzie, którzy umierają w szpitalach z koronawirusem, umierają z powodu koronawirusa. „Po ponownej ocenie przeprowadzonej przez National Institute of Health, tylko 12 procent aktów zgonu wykazało bezpośredni związek przyczynowy z koronawirusem, a 88 procent zmarłych pacjentów ma co najmniej jedną chorobę przedwczesną - wielu miało dwie lub trzy. ”


  Brytyjski rządowy doradca naukowy Ferguson - który prorokował 1/2 miliona zgonów, - teraz skorygował swój szacunek do 20 000 zgonów w Wielkiej Brytanii, . Krótko mówiąc, zła grypa zimowa.
 • Oszuści wygrali.
  -
  Wszystkie niezbędne akty prawne zostały przeforsowane przez „Ponieważ mamy stan wyjątkowy i MUSIMY SZYBKO SZYBKO”. Opinia publiczna nie ma nic do powiedzenia. Jedyne, co może zrobić, to drżeć ze strachu w swoim mieszkaniu, martwiąc się, czy jutro coś zje i czy Covid-19 wejdzie tylnymi drzwiami.

  Oszuści wygrali.
 • Biurokraci zdrowia publicznego oszaleli, spójrzmy na ich dane.
  -
  Zaakceptujmy na chwilę ich rzeczywistość - rzeczywistość, w której twierdzą, że pracują - i prześledźmy implikacje.

  Przyjrzyjmy się Europie i zwykłej grypie.

  Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w Europe:
  „W miesiącach zimowych grypa może zarazić nawet 20% populacji…” Ta zwykła grypa sezonowa.

  Populacja Europy wynosi 741 milionów ludzi. Daje to 148 milionów przypadków zwykłej grypy. Nie jeden razu, ale każdego roku.
  KAŻDEGO ROKU.

  „Według stanu na 23 marca 2020 r. w całej Europie odnotowano 170 424 potwierdzonych przypadków koronawirusa (COVID-19) od pierwszych potwierdzonych przypadków we Francji 25 stycznia”.

  Porównajcie te liczby. 148 milionów i 170 tysiące....
  Zwykła grypa nigdy nie była nazywana pandemią, a na pewno nigdy nie doprowadziła do zablokowania krajów.

  Szkoda, ze nie ma tabletek na "podwyższanie poziomu ŚWIADOMOŚCI".
 • @Oscar 17:14:36
  To talmudyczne merdia wieszczą, że USA domagają się od Chin odszkodowania za wypuszczenie zarazy. https://idzpodprad.pl/aktualnosci/amerykanie-pozywaja-chiny-za-koronawirusa-wywiad-ze-strategiem-kancelarii/
  "Strateg" kancelarii to jej szef po prostu właściciel. Pozew federalny, który kancelaria złożyła przeciwko chińskiemu rządowi wini Chińczyków nie za wypuszczenie wirusa ale zbyt póżne poinformowanie opinii publicznej i rządów innych państw. Pozew federalny może złożyć każdy obywatel USA jeżeli roszczenie pozostaje w związku ze szkodą dla jakiś interesów grupowych.
  Jeżeli okaże się, że faktycznie USA wiedziały dużo wcześniej (i nie powiedziały) to kij ma dwa końce. Często pazerność zawęża pole widzenia.
 • @Oscar 17:14:36
  -----------
  "a teraz domagają się poprzez własne talmudyczne sądy odszkodowania od Chin za poniesione straty (załamanie na giełdach..i załamanie gospodarcze..)
  to poziom hipokryzji niedostępny gojom..."
  -----------
  To wygląda na mącenie wody przez USrahell aby ukryć fakt, że za hucpę z ukoronowanym świrusem odpowiedzialni są do pospołu i rządzący USrahellem i rządzący Chinami.
  Wniosek?
  Globalna akcja - a taką jest ukoronowany świrus - wymaga kolektywnego działania tych największych.
 • @demonkracja 18:37:20
  Na to wygląda. Niech "cały świat" wie, że to USA sprawę wytoczyły Chinom, sprawę za koronawirusa. Pewnie już za samą możliwość ożywienia tego "faktu medialnego" kancelaria zgarnęła grubą kasę. Potem samo się uciszy, zwłaszcza, że tutaj sądy mogą rozpatrywać latami, ważne by teraz zasiać wątpliwości u nienawistnej opinii publicznej.
 • KA-BOOM!! UK Gov't Just Admitted C-19 is "NOT a High Consequence Infectious Disease!!! Part 1
  .


  https://www.youtube.com/watch?v=jHavq3iJnts

  Bogumił Boguchwał
 • Asthma & Cancer Cure and vaccination - They're Lying to Us !!! Part 2
  .


  https://www.youtube.com/watch?v=TAjz_A97m6E&feature=youtu.be&t=29


  Bogumił Boguchwał
 • DOCTORS EXPERTS DEBUNK THIS PANDEMIC !!!
  .  https://www.youtube.com/watch?v=VJGX35Gj7r4


  Bogumił Boguchwał
 • W Illinois pozamykali gabinety lekarze rodzinni i gabinety dentystyczne.
  I bardzo dobrze. Kasy maja juz za duzo od dawna a my sobie poradzimy. Bedziemy sie leczyc ziolami a z zebami pojdziemy do kowala jak kiedys w Polsce. Kowal owijal zeba szmatka, bral szczypce i wyrywal.
 • @Mark 17:16:15
  brawo UK !!!
  Tak trzymać !!!
  CZYŻBY JAKO NIEZALEŻNE MOCARSTWO NIE DALI SIĘ NABRAĆ NA ...
  koro-ŚWIRUSA?

  https://www.youtube.com/watch?v=1lIuYPHSE9Q

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930