Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1140 postów 4524 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

"""Amerykańskie laboratoria nie mogą znaleźć Covid-19

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

w 1500 pozytywnych testach ''""

 

 


Wirus jest tak "niebezpieczny , że maski wyrzuca się do zwykłych koszy na śmieci 
 zamiast do pojemnika na zagrożenie biologiczne
 
 
 
Poniżej artykuł o niemożliwości znalezienia ...wirusa covid19

 
————————————————————————————————————————————–

 

CDC oskarżone o masowe oszustwa: Testy na 7 uniwersytetach WSZYSTKICH ankietowanych osób wykazały, że nie mają one Covid, ale po prostu grypy A lub B - RIVM i statystyki UE: `` Korona '' prawie zniknęła, nawet w przypadku śmiertelności

————————————————————————————————————————————–

Naukowiec kliniczny i immunolog-wirusolog z laboratorium w południowej Kalifornii twierdzi, że wraz z kolegami z 7 uniwersytetów pozywa CDC o masowe oszustwa. Powód: Covid-19 nie został znaleziony jednej z 1500 próbek „pozytywnie” przebadanych osób. Okazało się, że WSZYSCY ludzie mają grypę A, aw mniejszym stopniu grypę B. Jest to zgodne z wcześniejszymi ustaleniami innych naukowców, o których pisaliśmy kilka razy.

Dr. Derek Knauss: „Kiedy mój zespół laboratoryjny i ja poddaliśmy 1500 przypuszczalnie pozytywnych próbek Covid-19 postulatom Kocha i umieściliśmy je pod mikroskopem elektronowym (SEM), nie znaleźliśmy ŻADNEGO Covidu we wszystkich 1500 próbkach. Stwierdziliśmy, że wszystkie 1500 próbek to głównie grypa A i niektóre grypy B, ale żaden przypadek wirusa Covid. Nie korzystaliśmy z testu byków *** PCR ”.

Covid ani razu nie został odkryty na 7 uniwersytetach

„Kiedy wysłaliśmy pozostałe próbki do Stanford w Cornell i do niektórych laboratoriów na Uniwersytecie Kalifornijskim, otrzymali ten sam wynik: ŻADNEGO COVIDA. Znaleźli grypę A i B. Następnie wszyscy poprosiliśmy CDC o żywotne próbki firmy Covid. CDC stwierdziło, że nie mogą im dać, ponieważ nie mają tych próbek ”.

„Dlatego w wyniku wszystkich naszych badań i prac laboratoryjnych doszliśmy do stanowczego wniosku, że Covid-19 jest wyimaginowany i fikcyjny. Grypa była nazywana tylko „Covid” i większość z 225 000 zgonów spowodowanych chorobami współistniejącymi, takimi jak choroby serca, rak, cukrzyca, rozedma płuc, itp. Dostali grypy, że ich układ odpornościowy dalej osłabił i umarli ”.

„Ten wirus jest fikcyjny”

„Nadal muszę znaleźć jedną realną próbkę z Covid-19 do pracy. My, którzy przeprowadziliśmy testy laboratoryjne z tymi 1500 próbkami na 7 uniwersytetach, pozywamy teraz CDC o oszustwo Covid-19. CDC nadal nie przesłało nam żywej, wyizolowanej i oczyszczonej próbki Covid-19. Jeśli nie mogą lub nie chcą, to mówię, że nie ma Covid-19. To fikcja .

W czterech artykułach badawczych opisujących ekstrakty genomu wirusa Covid-19 nigdy nie udało się wyizolować i oczyścić próbek. Wszystkie cztery prace opisują tylko małe fragmenty RNA, które mają tylko 37 do 40 par zasad. To NIE JEST WIRUS. Wirusowy genom ma zwykle od 30 000 do 40 000 par zasad ”.

Teraz, gdy Covid-19 jest podobno wszędzie tak zły, dlaczego żadne laboratorium na świecie nie wyizolowało i nie oczyściło tego wirusa? To dlatego, że tak naprawdę nigdy nie znaleźli wirusa. Jedyne, co kiedykolwiek odkryli, to maleńkie fragmenty RNA, które i tak nie zostały zidentyfikowane jako wirus. Mamy więc do czynienia z kolejnym wariantem grypy, jak co roku. Covid-19 nie istnieje i jest fikcyjny ”.

„Uważam, że Chiny i globaliści stworzyli oszustwo Covid (grypa przebrana za nowy wirus), aby stworzyć globalną tyranię i totalitarne państwo kontrolowane przez policję. Ta intryga (również) obejmowała masowe oszustwa wyborcze, mające na celu obalenie Trumpa. (1)

Sam CDC przyznaje, że nie ma żadnego możliwego do zidentyfikowania wirusa

Głęboko ukryty w oficjalnym dokumencie dotyczącym Covid-19 , CDC swobodnie przyznał latem 2020 r., Że nie ma mierzalnego wirusa: `` Ponieważ w tej chwili nie są dostępne ilościowe (= zmierzone) izolowane obiekty wirusa z 2019-nCoV ... ” (strona 39„ CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel (13 lipca)), innymi słowy, CDC może być jednym z wiodących autorytetów medycznych na świecie nie ma wirusa dowodowego, a to nadal nie jest możliwe .

Na tym celu naukowego całkowicie wykastrowany, ale Holandia wciąż bezwstydnie nadużywane test PCR napisał CDC w „ograniczeń”” wykrywania wirusowego RNA nie można udowodnić obecność wirusa zakaźnej , lub 2019-nCoV jest przyczyną objawów klinicznych . ' A poza tym „Ten test nie może wykluczyć innych chorób wywoływanych przez inne patogeny bakteryjne lub wirusowe”.

Innymi słowy: nie możemy udowodnić, że ludzie, którzy chorują i są hospitalizowani, a bardzo czasami umierają, zachorowali na nowego koronawirusa o nazwie SARS-CoV-2, ani nie możemy udowodnić, że w rezultacie mają nową chorobę '' Covid19 '. Równie dobrze mógłby to być inny wirus i inna choroba. (A ponieważ wszystkie objawy, w tym ciężkie zapalenie płuc, bezproblemowo pasują do tego, co grypa może w przeszłości powodować u osób bezbronnych… „jeśli wygląda jak kaczka i chodzi jak kaczka, to jest to kaczka”.

Nagroda w wysokości 225 000 euro za wykazanie koronawirusa

Na początku tego roku niemiecki zespół Samuela Eckerta i Isolate Truth Fund pochwalili nagrodę w wysokości co najmniej 225 000 euro dla każdego naukowca, który może dostarczyć niezbity dowód, że wirus SARS-CoV-2 jest izolowany i dlatego istnieje. Wskazali również, że żadne laboratorium na świecie nie było jeszcze w stanie wyizolować tego wirusa koronowego.

Tak, twierdzą naukowcy systemowi, ale ta „izolacja” składa się tylko z próbki z ludzkiego ciała, która jest „zupą” pełną różnych typów komórek, pozostałości wirusów, bakterii i tak dalej. Za pomocą (toksycznych) chemikaliów wyszukuje się kilka (resztkowych) cząstek, które mogą wskazywać na wirusa, który kiedykolwiek istniał lub może nadal istnieć, po czym określa się to jako „dowód”.

Pomimo 40 wniosków o WOB, kanadyjski zespół również nie otrzymał żadnych dowodów

Pod koniec grudnia 2020 roku zwróciliśmy uwagę na podobną inicjatywę jak ta w Niemczech. Zespół skupiony wokół kanadyjskiej dziennikarki śledczej Christine Massey złożył aż 40 wniosków WOB do władz medycznych na całym świecie z prostą prośbą o dowód, że wirus SARS-CoV-2 został wyizolowany, a zatem jego istnienie można obiektywnie wykazać. Żadna z agencji ani organów, z którymi się skontaktowano, nie była w stanie przedstawić takich dowodów.

„Niemożliwe jest udowodnienie, że SARS-CoV-2 powoduje chorobę zwaną Covid-19”

Dr. Tom Cowan, dr Andrew Kaufman i Sally Fallon Morell wydali niedawno oświadczenie dotyczące „trwających kontrowersji dotyczących tego, czy wirus SARS-CoV-2 został wyizolowany lub oczyszczony. Ale na podstawie oficjalnej definicji oksfordzkiej `` izolacji '' (`` fakt, czy stan izolacji lub oddzielenia, oddzielenie od innych rzeczy lub osób, bycie sam na sam ''), zdrowy rozsądek, prawa logiki i reguły nauki wymagają od każdej bezstronnej osoby wniosku, że wirus SARS-CoV-2 nigdy nie został wyizolowany ani oczyszczony. W rezultacie nie można potwierdzić istnienia wirusa ”.

Logiczne i naukowe konsekwencje tego faktu są takie, że struktura i skład czegokolwiek, czego istnienia nie można wykazać, nie mogą być znane, w tym obecność, struktura i funkcja hipotetycznego kolca lub innych białek. Nie można poznać sekwencji genetycznej czegoś, czego nigdy nie znaleziono, ani „wariantów” (mutacji) czegoś, co nie zostało udowodnione. Dlatego niemożliwe jest wykazanie, że SARS-CoV-2 powoduje chorobę zwaną Covid-19 ”.

Połączony test PCR na koronę i grypę „ponieważ nie ma prawie żadnej różnicy”

Największa na świecie firma biotechnologiczna, chiński BGI, uruchomiła niedawno nowy test PCR, który umożliwia jednoczesne badanie grypy A, B i korony. Poza wykazanym faktem, uznanym przez Marion Koopmans, że test PCR nie może wykazać infekcji żadnym wirusem, wyjaśnienie BGI mówi, że obie choroby są tak trudne do odróżnienia od siebie i dlatego mają tylko jeden test. , więcej niż trzeba. Może nie ma żadnej różnicy, czy „Covid” to tylko inna nazwa „starych, zaufanych” wirusów grypy i czy to tylko kolejna sprytna sztuczka marketingowa?

Większość ludzi dała się zwieść propagandzie strachu

Dzięki propagandzie strachu przez środki masowego przekazu, rozsianej przez rząd 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu , większość ludzi doszła do wniosku, że rzeczywiście istnieje zagrażający życiu wirus, który powoduje, że ludzie chorują znacznie szybciej i poważniej niż grypa sezonowa. Jednak to drugie z pewnością nie ma miejsca . Grypa A od lat jest główną przyczyną zgonów z powodu zapalenia płuc w krajach rozwiniętych.

Ale wyślij ludzi oznaczonych jako poważni pacjenci z chorobą Covid na kilka oddziałów intensywnej terapii w całym kraju, ustaw tam kamery przez cały czas, poinstruuj kilka wybuchów, aby omówić tylko najgorsze przypadki i masz swoją „telewizyjną pandemię”. Jakiś czas temu rząd odrzucił argument „robimy to, ponieważ w przeciwnym razie opieka zdrowotna byłaby przeciążona”, odrzucając ofertę 400 łóżek IC plus personel, ponieważ „to nie jest konieczne”. (Czy to może być pierwszy i jedyny raz, kiedy powiedziano prawdę?)

Dane RIVM: nie ma się czym martwić (ale to już nigdy nie będzie normalne)

Teraz oficjalne dane RIVM pokazują, że po zwykłym tradycyjnym szczycie zimowym nic się nie dzieje , a według statystyk UE ( Euro Momo ) jest nawet świetna wśród śmiertelności , społeczeństwo - gdyby rzeczywiście wirus i zdrowie publiczne odeszły - wróciłyby do normalne, aby rozpocząć naprawę ogromnych szkód wyrządzonych przez politykę rządu.

Jednak, jak wiesz, to się nigdy więcej nie powtórzy, a to dlatego, że ta starannie zaplanowana mistyfikacja pandemiczna realizuje program ideologiczny, `` Wielki Reset '', który ma na celu zniszczenie większości społeczeństwa i gospodarki Zachodu, a następnie chce podporządkować się globalnej technokratycznej komunistycznej dyktaturze szczepionek klimatycznych, w której wszystkie nasze wolności, prawa obywatelskie i prawa do samostanowienia wreszcie się skończyły.

 

(1) Hal Turner
Zdjęcie: PublicDomainImages  ,  Pixabay 

Zobacz też :

11-03: Zobowiązanie w wysokości 225 000 EUR za przedstawienie dowodu na istnienie SARS-CoV-2

2020:

20-12: Pomimo 40 wniosków WOB na całym świecie, żaden organ nie może dostarczyć dowodów na SARS-CoV-2
17-12:  List otwarty od holenderskiego lekarza ogólnego do polityków: „Ten gabinet zakazał nauki i ludzkości
12-12:  Docu” Covid - 19 - System ':' Dokumenty dowodzą, że rząd nakazał mediom szerzyć strach '11/30
Marion Koopmans przyznaje, że test PCR nie może wykazać zanieczyszczenia
11/29:  Badanie Johnsa Hopkinsa: Covid-19 nie ma stosunkowo żadnego wpływu na normalną śmierć ocena
11-19:  Były przewodniczący komisji Royal College of Physicians nazywa koronę największą mistyfikacją w historii
25-10: Holenderscy eksperci: fałszywa metoda testowania PCR jest źródłem wszystkich nieszczęść, RIVM chce jak największej liczby pozytywnych wyników
09-10:  Oszustwo rośnie: CDC przyznaje w dokumencie, że nie ma mierzalnego wirusa
06-10: Trump ma rację: CDC liczby dowodzą, że Covid -19 jest znacznie mniej śmiertelny niż grypa
09-28: Były główny doradca gigant naukowy farmaceutyczny Pfizer: ``  Cała druga fala jest fałszywa, prawie wszystkie pozytywne testy są fałszywe ''
03-18: Czas na inny dźwięk: Czy wirus koronowy rzeczywiście istnieje ?
22-08:  Holenderski analityk molekularny: „Nie ma drugiej fali, tylko szybki
przepływ danych” 17-08:  Były dyrektor Instytutu Mikrobiologii: „Brak nowych przypadków Covid-19 przez 8 tygodni”
15-08: „ Kłamstwo panuje od miesięcy - czy gabinet celowo jest wprowadzany w błąd przez RIVM?” (Kolumna Pierre Capel)
05-29: Uszkodzenia płuc spowodowane koronami nie są wyjątkowe i nie gorsze niż podczas corocznej grypy  (/ Niemieccy i amerykańscy eksperci w dziedzinie płuc: grypa A w
krajach rozwiniętych od lat jest główną przyczyną zgonów z powodu zapalenia płuc) 05-25:  Lekarze w Włochy, Niemcy i Indie twierdzą, że większość zgonów Covid-19 nie była spowodowana wirusami, ale bakteriami płuc

KOMENTARZE

 • @Autor
  "Dzięki propagandzie strachu przez środki masowego przekazu, rozsianej przez rząd 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu , większość ludzi doszła do wniosku, że rzeczywiście istnieje zagrażający życiu wirus, który powoduje, że ludzie chorują znacznie szybciej i poważniej niż grypa sezonowa. Jednak to drugie z pewnością nie ma miejsca . Grypa A od lat jest główną przyczyną zgonów z powodu zapalenia płuc w krajach rozwiniętych". -

  --- Propaganda była tak nachalna, że - nie mając większej wiedzy ponad rok temu o wirusach - rozpoznałem bez trudu oszustwo. Nie przewidziałem jednak, że sprawcy 'pandemii' posuną się tak daleko w swej bezczelności, stosując okupacyjne środki ochronne.

  *****
 • Autor 5*
  DK
  ____________

  USA: CDC i FDA apelują o wstrzymanie szczepień preparatem Johnson & Johnson. Powodem kolejne przypadki zakrzepicy - https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce/szczepionka-na-covid-19,szczepionka-j-j-i-zakrzepy--fda-i-cdc-chca-przerwac-podawanie-preparatu,artykul,50687083.html
 • Hi, słabo szukają
  Polacy ratownicy nawet w soli znajdują kovida

  https://youtu.be/D6EM7qQL6k8
 • "Wirus jest tak "niebezpieczny , że maski wyrzuca się do zwykłych koszy na śmieci zamiast do pojemnika na zagrożenie biologicze"
  https://m.neon24.pl/89a72c2523244f83180c31577049cc17,14,0.png  Bogumił Boguchwał
 • @zadziwiony 22:21:04
  Mnie ciągle fascynuje to, jak wielu ludzi, w tym z wyższym (?) wykształceniem wciąż wierzy w te brednie. Na chuj takie szczepionki, które nic nie dają, w Izraelu zbadano, że Pfizer po 3 miesiącach nie daje żadnej odporności, dlatego ta kowid grypa będzie trwała bez końca, trzeba olać te wszystkie obostrzenia i wrócić do normalnego życia, a ciężej chorych leczyć Amantadyną i Iwermektyną jak robi to Słowacja i USA. To wytworzone przez psychopatów gówno celuje w układ krwionośny i nerwowy człowieka, by nas zabić. Wskazane badanie ddmerów (krzepliwość ). Przyjmowanie vit d3, selen,cynk, vit c1000, lukrecja, kuercetyna, np. polocard, nawadnianie. Zaszczepki to kolejny etap zabijania nas. Dr Sherni Tenpenny. Raport z 8.04 2021. Zaszczepka J&J,Astra Z--może powodować raka, ALS (stwardnienie boczne ). Moderna, Pfizer może powodować wczesną demencję (45-50 lat ), 5 rodzajów degeneracji neurologicznych. Efekt przekroczenia bariery krew-mózg. To niby covid jest niebezpieczny? Wszystkie badania (sponsorowane przez wielkie kartele farmaceutyczne) muszą udowadniać skuteczność eksperymentów genetycznych pod nazwą "szczepionki", i STRASZNOŚĆ "covidu"

  https://i.ibb.co/bK241S5/plany-NWO.jpg
  Najlepszy polski lek na korona syfa jest polska czysta gorzała. Sprawdzone i powiem, że skutecznie się wyleczyłem prawie dokładnie rok temu. Nawet testowanie wyszło negatywne. Jedynym mankamentem jest (jeśli ktoś przedborzy )kac i marskość wątroby. Cóż - coś za coś.
 • @Krystyna Trzcińska 00:27:17
  Przekaz jest jasny. Nie istnieją inne choroby niż covid 19. Na studiach medycznych będą tylko trzy kierunki.

  1. Amantadyna to zło i skutki uboczne są gorsze niż choroba popromienna.
  2. Tylko szczepionki odpowiednio dobierane do fali pandemii chronią (35 fala czyli 35 razy się szczepisz).

  3. Maseczki chronią w biedronkach i innych marketach, ale nie chronią w szkołach, szpitalach czy urzędach.
 • @kula Lis 69 - "Przekaz jest jasny."
  .


  https://www.google.com/search?q=health+canada+issues+warning+about+blue+masks+made+from+graphene&rlz=1C1CHBD_enUS788US788&ei=_r54YL_4HZbRtAa30JPQDA&oq=health+canada+issues+warning+about+blue+masks+m&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAMYADICCAA6BwgAEEcQsANQ_6cBWL6qAWDswgFoAXACeACAAYQBiAHYApIBAzEuMpgBAKABAaoBB2d3cy13aXrIAQjAAQE&sclient=gws-wiz

  https://m.neon24.pl/50c6634f0ca26f19330f53e4be772796,14,0.png

  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 05:28:07
  Cokolwiek kto myśli o maseczkach, to bezsprzecznym faktem jest, że takich lebiegów u sterów naszego kraju jeszcze nie było. Ale zamaskowane wyszczepione bydło wie lepiej. I wcale nie trzeba przyjmować szczepionki żeby dorobić się ciężkiego uszkodzenia mózgu- wystarczy oglądać TVN, TVPiS, Polsat i głosować na POPiS i resztę bandy czworga! Poza tym sąd nie zwrócił uwagi, że w rozporządzeniu z 19 marca 2021 Rady Ministrów paragraf odnośnie maseczek stanowi: “§ 25. 1. Do dnia 9 kwietnia 2021 r. nakazuje się zakrywanie, przy pomocy maseczki, ust i nosa:” i dalej gdzie się stosuje i nie stosuje. Nie sprecyzowano do kogo się odnosi ów nakaz. Nie ma w tym wypadku odniesienia, że nakaz kieruje się do osób, równie dobrze można by domniemywać, że chodzi o psy, koty, manekiny…w kolejnym rozporządzeniu nadal nie ma do kogo się tyczy jest tylko zmiana obowiązywania z 9 na 18 kwietnia.
 • Członek Rady Medycznej: noszenie masek na dworze jest bez sensu, a szczepionka J&J jest niebezpieczna dla kobiet [WIDEO]
  W środę (14.04.2021) gościem Rozmowy RMF był prof. Miłosz Parczewski, specjalista chorób zakaźnych i genetyk z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, członek Rady Medycznej ds. Covid-19 przy premierze Morawieckim. Prof. Parczewski poinformował, że w myśl najnowszych badań małe dzieci rzadko przenoszą wirusa, noszenie masek na zewnątrz jest bez sensu, decyzja o zamknięciu fryzjerów nie była podparta żadnymi badaniami, a szczepionka Johnson&Johnson jest niebezpieczna dla kobiet.

  Parczewski zastrzegł, że o ile podpisuje się pod decyzją o otwarciu żłobków i przedszkoli, to na powrót do szkół uczniów klas I-III jest jeszcze za wcześnie, chyba że w danym regionie byłoby mało zakażeń, czyli poniżej 50 lub 30 na 100 tysięcy. Zapytany, czy otwarcie salonów fryzjerskich byłoby większym zagrożeniem niż otwarcie żłobków i przedszkoli odparł, że niektóre kraje nigdy nie zamknęły tych salonów i nie ma dobrych danych na ten temat. Jedyne badanie, jakie się pojawiło w ostatnim tygodniu, które jest istotne epidemiologicznie, to to, że na zewnątrz nie dochodzi do istotnej liczby zakażeń, czyli noszenie masek na dworze możemy powiedzieć jest bez sensu oświadczył.

  Dopytywany, w jaki sposób Rada Medyczna podejmuje decyzje, skoro nie ma badań, Parczewski najpierw odparł, że rada nie podejmuje decyzji, tylko rekomenduje, a potem przyznał, że „decyzje nie są do końca oparte na analizach związku wirusa i analizach klastrów”. Czyli nadal nie wiemy, na jakiej zasadzie wydawane są rekomendacje i podejmowane decyzje. Zapytany, czy zaszczepiłby się preparatem Johnson&Johnson, Parczewski odpowiedział: Jako mężczyzna bym się zaszczepił. Gdybym był kobietą w tym samym wieku, pewnie nie, ponieważ są różnice związane z płcią i ryzykiem choroby zatorowo-zakrzepowej. Czy szczepienia antykowidowe zostają z nami na dłużej? zapytał redaktor Zaborski. Tak myślę. Szczepienia antykowidowe prawdopodobnie będą powtarzalne odparł prof. Parczewski. Według jego przewidywań będzie tak jak z corocznymi szczepieniami na grypę, ponieważ odporność po szczepieniach będzie spadać i pojawią się nowe mutacje. Szykujcie się więc na coroczny Narodowy Program Szczepień.

  Co do kwestii pozwolenia na organizację wesel Parczewski roztoczył apokaliptyczną wizję mówiąc, że gdyby na to teraz zezwolono, to „ jako Polska spłoniemy pod naporem covidu”. Gdyby faktycznie tak było, to na Białorusi powinny być już tylko zgliszcza i popioły. Tymczasem nic takiego nie ma miejsca. Szkoda, że red. Zaborski nie zapytał prof. Parczewskiego, jak to możliwe. https://youtu.be/L_CzPV0Hz8w

  Ps... Czyżby ten, tzw. „narodowy program szczepień” był (w jakiś, rzecz jasna, całkiem przypadkowy sposób) powiązany z założeniami onzetowskiej agendy, bodajże 2030, w której także mówi się o obowiązku! corocznych szczepień? Odnośnie Amantadyny wypowiedział się, jak dyletant. Przecież są już setki tysięcy ludzi wyleczonych z Covid-19 Amantadyną. Ewentualne badania można co najwyżej wykonać z ciekawości badawczej, lecz nie, żeby potwierdzić skuteczność leku. Genetyczny eksperyment medyczny na ludziach trwa jak na szczurach ! Były wielkie epidemie grypy niosące śmiercionośne żniwo i ludzie mogli leczyć się wszystkimi dostępnymi lekami a lekarze nie odmawiali im pomocy! Teraz rządzący i lekarze im służący odmawiają pomocy chorym oraz zakazują sprzedaży i stosowania skutecznych leków! Lekarze skutecznie leczący chorych są szykanowani i pozbawiani prawa wykonywania zawodu! Lekarzy z powołania niszczą naśladowcy esesmana z pierwszej ławki, prymusa i żyda Josefa Mengele, mordercy z Auschwitz który bez skrupułów eksperymentował na ludziach, jak jego obecni naśladowcy, testujący na ludziach lockdaun i genetyczne wynalazki, zwane eksperymentalnymi szczepionkami!
 • Pytanie do wszystkich :
  -
  czy znacie jakieś polskie laboratorium, które znalazło wirusa covid19
  i opublikowało swoje odkrycie w fachowej prasie ?
 • @kula Lis 69 08:04:06
  /rozporządzeniu z 19 marca 2021 Rady Ministrów paragraf odnośnie maseczek stanowi: “§ 25. 1. Do dnia 9 kwietnia 2021 r. nakazuje się zakrywanie, przy pomocy maseczki, ust i nosa:”//

  Sąd nie zwrócił też uwagi, że rozporządzenia rządowe, bez wprowadzenia stanu nadzwyczajnego na obszarze części lub całości kraju (Stan Wyjątkowy na przykład) są nielegalne - BEZPRAWNE!
  Rząd jest władzą WYKONAWCZĄ a nie prawodawczą (ustawodawczą) i nie ma prawa do tworzenia prawa!

  Dodatkowo, co jest już całkowicie pogrążające ten kryminalny polskojęzyczny nierząd, nawet gdyby ten zapis został wprowadzony zgodnie z Konstytucją, czyli po wprowadzeniu Stanu Wyjątkowego, to w tym brzmieniu nikt nie musiałby nosić na twarzy żadnej maseczki, bo zacytowane wyżej zdanie pisał polskojęzyczny analfabeta.

  Z tego zdania nie wynika, że za pomocą maseczki (jakiej? spełniającej jakie normy?) należy zakrywać usta i nos!!!

  Z tego zdania wynika jedynie, że kryminaliści "nakazują" zakrywanie CZEGOŚ za pomocą maseczki, ust i nosa. Ale co ma być zakrywane za pomocą ust i nosa i maseczki, to już chyba wie tylko jakiś rabin. A rabin jak to rabin - jeden rabin powie "tak", drugi rabin powie "nie"...

  Obłęd, szajba. Ale ten obłęd jest wystarczający, żeby hołotę w Polin prowadzić za ryje do rzeźni. I hołota nawet nie protestuje. Wręcz przeciwnie - sama ochoczo stoi pod bramami koszernych oprawców:

  https://bi.im-g.pl/im/49/79/19/z26711881Q,Kolejki-do-szczepien.jpg
 • @Zbigniew Jacniacki 08:30:55
  Pytanie powinno brzmieć : Czy znacie polskie laboratorium, nie sponsorowane z budżetówki, które miałoby odwagę opublikować swoje ewentualne odkrycia. Pozdrawiam.
 • @Kmieć 08:36:01
  "bez wprowadzenia stanu nadzwyczajnego na obszarze części lub całości kraju (Stan Wyjątkowy na przykład) są nielegalne - BEZPRAWNE!
  Rząd jest władzą WYKONAWCZĄ a nie prawodawczą (ustawodawczą) i nie ma prawa do tworzenia prawa!"

  Od kiedy to władza przestrzega prawa ?
  Przecież niejednokrotnie pokazali czym dla nich jest "prawo" Nie widzę zasadności nawiązywania do prawa, bo oni je mają w poważaniu.
 • To jest wojna!
  Wojna czarciego pomiotu z ludzkością, która trwa od zawsze. Obecnie przybrała zasięg globalny i formę tzw. restrykcji. Restrykcje z kolei i kosmate media mają uzasadnić i zachęcić zdaniem czarciego pomiotu - bydło w ludzkiej skórze - do szprycowania niewątpliwie jakąś truciznną - gdzie efektem ma być depopulacja. Depopulacja przemyślana - czyli taka, aby na niej zarobić - nie wystraszyć ptaszka przed czasem oraz nadążyć z utylizacją zdaniem pomiotu - ścierwa w ludzkiej skórze.
  Wniosek?
  To jest wojna - gdzie mityczny świrus i wszystko z nim związane - to tylko jeden z frontów na tej jednostronnej - póki co - wojnie. Jeden z bardzo wielu!
 • @werka1321 08:37:34
  Czy jakiekolwiek laboratorium w Polsce, budżetowe lub prywatne, opublikowało , że znalazło covid19?
 • @Kmieć 08:36:01
  --------------
  "Obłęd, szajba. Ale ten obłęd jest wystarczający, żeby hołotę w Polin prowadzić za ryje do rzeźni. I hołota nawet nie protestuje. Wręcz przeciwnie - sama ochoczo stoi pod bramami koszernych oprawców:"
  --------------
  Otóż to - Szanowny @Kmieć - na tym polega perfidia tych - co to ich ojcem jest diabeł - aby ludziom wydawało się, że wszystko - co robią - robią z własnej woli. Po to jest także tzw. demonkratura , która opiera się na tym:
  chcieliśta - to tera mota i morda w kubeł - do nastepnych, tzw. harców przy urnach wyborczych. Oczywiście owa morda w tym kuble - obowiązkowo w namordniku.
  Wniosek?
  Diablisko też się uczy - więc dysponując wielkimi mediami i znając ludzi lepiej od nich samych - wtłacza znaczną część ludzi w restrykcyjną rzeczywistość podstawioną - jakoby złowrogi świrus opanował świat. Ludziska z kolei jak to ludziska - zachowują się w swojej większości adekwatnie do tej rzeczywistości podstawionej - nie mając pojecia o realu - i hasającym tam bez żadnych ograniczeń - czarcim pomiotem.
 • @Zbigniew Jacniacki 09:05:06
  Szanowny Panie,

  I tak Pan występuje pod swoim imieniem i nazwiskiem (?), więc może Pan zwrócić się z takim pytaniem do właściwej instytucji, np. do centrali Sanepidu, do Głównego Inspektora Sanitarnego kraju z takim pytaniem.

  Pytanie uzupełniające w przypadku nieposiadania przez Inspektora wyników badań stwierdzających istnienie i bycie czynnikiem (patogenem), wirusa SARS-COV2 powodującego "chorobę" Covid-19, jest takie: przeciwko czemu ludność kraju jest wyszczepiana?

  Może też Pan spytać, na podstawie jakich badań klinicznych w Polsce wyszczepia się ludność kraju, tu odrębnie zapytać należy, dlaczego temu wyszczepianiu poddaje się ludzi w wieku 60+, skoro producenci tych preparatów zwanych szczepionkami "Covid-19" w instrukcjach do nich dołączanych, twierdzą, żeby nie szczepić ludzi przyjmujących JAKIEKOLWIEK leki (widział kto osobę 60+ niebiorącą leków?) z powodu braku badań producenta na reakcję wyszczepionki na substancje z leków.

  Może Pan dodać też pytania o to, czy właściwa polska instytucja dysponuje badaniami klinicznymi potwierdzającymi skuteczność noszenia maseczek (jakich maseczek, jakiego producenta, spełniających polskie odpowiednie normy, itd.), i przed czym te maseczki chronią (jeśli chronią, to jaki dokument to udowadnia), a jeśli nie dysponuje, to na podstawie czego zaleca noszenie owych maseczek.

  I tak dalej, i tym podobne.

  Ja zachowuję anonimowość, więc takiego pisma nie wystosuję, ale Pan?
  Ubrać powyższe w okrągłe, logiczne zdania, napisane składnią bez skazy, żeby nie było "niezrozumienia", i wio.
 • @Kmieć 09:22:04
  Niespełna rok temu ktoś bodajże tu z Neonu podobne pytania zadał Inspektoratowi Sanepidu w Milecu, oto odpowiedź:

  https://www.mediafire.com/convkey/80cd/sutyz5suugvfgitzg.jpg

  P.S. Podaję ten kwit, jako dokument pokazujący jacy skorumpowani kretyni (niedouczeni analfabeci - inspektor walnął "byka" ortograficznego w odpowiedzi) decydują o zdrowiu i życiu mionów Polaków.

  Sznur zwykłej szubienicy to za mało na te ścierwa. Żelazny zardzewiały hak, na jakim powieszono serialowego Janoskia - to była właściwa nagroda dla tych ludobójców za "służbę" polskiemu narodowi!
 • @demonkracja 09:20:56
  Przypomniało mi się - jak to Hyży Ruj zredukował kiedyś zasiłek pogrzebowy. Warto byłoby posprawdzać czy takiego sk***ysyństwa nie poczyniono w innych krajach w tamtym czasie - bo to oznaczałoby, że już wtedy przygotowywano się do świrusowej, globalnej hucpy.
  Wniosek?
  Oczywiście - nikt nie wtajemniczał Hyżego Ruja - dlaczego nakazano mu to uczynić.
 • @Kmieć 09:33:31
  Quiz na piątek...Jakby tak wszystkim politykom gacie ściągnął, to ilu byłoby bez napletków, a ile miałoby w poprzek?
 • @Kmieć 09:33:31
  Tu jeszcze trzeba z naciskiem uwypuklić, że ścierwo tytułujące Inspektorem Sanitarnym Grzegorz Burek (z jakiej koszernej budy toto wylazło?), odpowiadającym za stan sanitarno-epidemiologiczny części kraju (powiat mielecki) po informacje o "skuteczności" noszenia masoneczek odsyła do PRYWATNEGO niemieckiego (polskojęzyczna mutacja) portalu internetowego!!!
  Po czymś takim ten kretyn powinien natychmiast być zwolniony ze stanowiska, z dożywotnim zakazem pełnienia jakichkolwiek funkcji związanych z szeroko rozumianym zdrowiem i to zarówno ludności jak i wszelkich zwierząt na terenie III RP!
 • @kula Lis 69 09:46:36
  Stawiam, że lista "oskalpowanych" będzie zbyt długa, żeby ją w komentarzu zmieścić.
  Niech wystarczy to, że już podczas rozmów przy "Okrągłym Stole" w Magdalence, na sześćdziesięciu kilku delegatów Solidurności bodajże pięćdziesięciu siedmiu było parchami.
 • @zadziwiony 22:21:04
  "ratownicy nawet w soli znajdują kovida"

  W roztworze soli fizjologicznej, trzeba dodać...

  Mocny film, 7 na 8 badań czystej soli fizjologicznej powszechnie używanym testem firmy Abott wychodzi pozytywnie w kierunku koronawirusa. Zamyka się w szpitalach kowidowych zdrowych ludzi ("wybadanych" pozytywnie tym beznadziejnym testem) razem z naprawdę chorymi.

  To nie może się dobrze skończyć, nawet ludzie zdrowi nie są bezpieczni.
 • @demonkracja 08:43:04
  "Wojna czarciego pomiotu z ludzkością, która trwa od zawsze. Obecnie przybrała zasięg globalny i formę tzw. restrykcji. "

  Dokładnie tak jak Pan mówi - jednak większość niestety kojarzy " wojnę" z akcjami militarnymi, a obecnie mamy wojnę o świadomość, wojnę informacyjną, ekonomiczną.
 • @a.b.c. 10:59:33
  " robi sie wode z mozgu, ot chociazby pokazujac reklamy dwoch panow jako para, a oni po jakims czasie uznaja to za normalnosc. Pozdrawiam"

  Kodowanie umysłów inaczej rzecz ujmując. Pozdrawiam.
 • @a.b.c. 10:59:33 i @werka1321
  Tak to wyglada - jak Panie raczyły napisać. Starsi ludzie (nie wszyscy) uwierzyli w świrusa, ponieważ świat z ekranu TV wydaje im sie realem - natomiast szare komórki młodych ludzi - już w przedszkolach przerabia się na szatańskie odchody. Mało który - młody człowiek ma to szczęście, że na bieżąco w domu jego rodzice/dziadkowie przywracają mu do normalności jego szare komórki - zniszczone poza domem.
  Wniosek?
  Z każdym rokiem mury szkół i uniwersytetów opuszczają mentalne zombies - więc z tej perspektywy - nie widać żadnej nadziei na zawrócenie z drogi do Piekła. Jednak - jak to mówią - diablisko strzela a Pan Bóg kule nosi - oraz kij miał, ma i będzie mieć zawsze dwa końce.
  Pozdrawiam obie Panie.
 • @a.b.c. 10:59:33
  Nieco uogolniłaś
  Mam 68, a więc praktycznie jestem w tym ostatnim przedziale. I szczerze mówiąc, nie spotkałem jeszcze młodego, który był by bardziej świadomy rzeczywistości niż ja. Faktem jest , że fałszywie pojęta tolerancja bardzo mocno młodych dotknęła. Z moimi córkami przedział 35 lat mam na tym punkcie konflikt, choć w pozostałych sprawach mamy ogląd rzeczywistości i podobny. W szkołach zatem już dawno urabiają umysły w kierunku totalnej destrukcji obyczajowej wykorzystując naturalną wrażliwość młodych ludzi.
 • a jednak...
  mln zahipnotyzowanych lodzików przyjmuje ŚMIERCIONKE ...bez żadnego wahania...
 • @demonkracja 08:43:04
  Wojna trwa nie licząc przygotowań już od ponad roku! I to wojna światowa, pod nazwą "Pandemia". Bo najbogatsi ustawiacze świata czuli że ten stworzony przez nich GLOBALIZM trafia szlag! A w obawie, że trafi również ich postanowili wypowiedzieć wojnę całej ludzkości. Rothschldy, i nadmiernie bogaci wspólnicy wraz z "papieżem" wymyślili że uraczą nas nowym kapitalizmem GLOBALNYM pod nazwą "Inkluzywny kapitalizm". Z założeń wynika że to raczej będzie feudalny kapitalizm. Oczywiście wmawiają że ta "troska" jest dla dobra całej ludzkości! Zapomnieli tylko dodać, że KOSZTEM LUDZKOŚCI! Co widać doskonale na przykładzie Polski. Ponad 100 tysięcy zgonów w wyniku blokady służby zdrowia! Ci potężni ustawiacze świata na ogół z jednego plemienia dysponują nie tylko ogromnymi funduszami do nich należy BIG PHARMA, wielkie media i w coraz większym zakresie DYSTRYBUCJA ŻYWNOŚCI! Każda wielka korporacja i koncern należą też głównie do tych z jednego plemienia. Więc jeżeli ludzkość będzie zwlekać z buntem to jak nas nie wykończą tymi genetycznymi brejami to są wstanie nas zagłodzić. A są zdolni do wszystkiego bo oprócz ogromnych funduszy mają jeszcze na własność polityków! Czy warto dłużej stać potulnie w kolejce do rzeźni??? Tym bardziej że ci z tego jednego plemienia sterują wojnami od około 300 lat! W 17 wieku matka ówczesnych Rothschyldów powiedziała że, GDYBY MOI SYNOWIE NIE CHCIELI TO BY NIE BYŁO ŻADNEJ WOJNY! Problem w tym że większa część ludzkości nie dostrzega tego zjawiska i daje się manipulować. Jak oświecić ludzi ? Gdzie skierować ich uwagę, lub ewentualny gniew? Trudne zadanie
 • @kula Lis 69 18:23:01
  Wróg jest nieuchwytny, własne siły zbrojne ...
  Wg. mnie na ten moment tylko bierny opór. Ale musi być masowy. Bez tego to kicha.
 • @demonkracja 08:43:04
  Rosja z Putinem wyrzuciła banki Rothschilda z Rosji, a Chiny zostały od początku tworzenia się chińskiego komunizmu (Mao ukończył uczelnię Yale), stworzone przed Rothschildów, i nadal są sponsorowane, Chiny to miecz zemsty Rothschildów! https://i.ibb.co/cJM3yyG/Mao-china-Yale.jpg
 • @kula Lis 69 18:58:06
  To jest wielce prawdopodobne, bo dzisiejsze Chiny, to czysty faszyzm - połączenie jednej partii z firmami. Z komunizmem prawie nic wspólnego nie mają, a ze Stalinizmem wcale w ogóle nic. Gdyby św. Józef Stalin widział dzisiejsze Chiny, to prędzej by je zbombardował niukami, niż Murykę.
  Chiny dzisiejsze to orwellowski faszyzm podszyty wszystkim co najgorsze z komunizmu. Bo żaden system nie ma cech idealnych. Ale Chiny nie są ludowe - są orwellowsko-huxleyo'we.
 • @Kmieć 19:34:24
  "Ale Chiny nie są ludowe - są orwellowsko-huxleyo'we."

  A jakie były przez stulecie nędzy i upokorzeń, pod zachodnim patronatem?
 • @a.b.c. 18:52:13
  Jeszcze nas mało na czynny opór. Muszą być setki tysięcy zdecydowanych, bo inaczej rozprawią się siłą. Mają ku temu możliwości. Opor bierny, którego ja na istotną wielkość nie zauważam spacyfikować będzie niezmiernie trudno. Opór siłowy będzie niezbędny w momencie, gdy będziemy zagrożeni fizycznie i nie będzie innego wyjścia.
  Ja jestem w moim środowisku jedyną osobą która w żadnych okolicznościach namordnika nie zakłada. Nigdy. Ilu takich jest? Bardzo mało
 • @kula Lis 69 18:58:06
  --------------------
  "Chiny to miecz zemsty Rothschildów!"
  --------------------
  Otóż to Panie @kula Lis 69 - miecz w kosmatej łapce nad głowami ludzkości.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930