Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1140 postów 4524 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Marines podobno zabroniło wstępu Bidenowi do Białego Domu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Takie informacje krążą w sieci od stycznia.

 

 

Dzisiaj opublikowano większy materiał na ten temat na portalu https://realrawnews.com/.

Witryna ta w ostatnich miesiącach zdobyła popularność donosząc o trybunałach wojskowych skazujących za zdradę USA polityków i osoby publiczne .

Wiarygodność tych doniesień jest kwestionowana przez media oficjalne, co jednak nie zmniejsza liczby czytelników.

Poniżej automatycznie tłumaczony tekst o Białym Domu i pustce w jego ścianach.

Może ktoś w Waszyngtonie pofatyguje się i nakręci film z przekonującymi ujęciami , co tam się dzieje lub nie dzieje?

https://realrawnews.com/2021/07/u-s-military-holding-white-house-for-trumps-return/

"""Człowiek, który nazywa siebie prezydentem, Joseph R. Biden, nigdy nie postawił stopy w prawdziwym Białym Domu, jak może teraz donieść Real Raw News. Natychmiast po wynikach wyborów prezydenckich w 2020 r. wojsko USA przejęło tymczasową kontrolę nad Białym Domem w obawie, że Biden i jego sojusznicy z Deep State rzeczywiście ukradli wybory.

W noc wyborczą, gdy przywództwo prezydenta Donalda J. Trumpa nad Bidenem wydawało się magicznie wyparować, armia amerykańska już badała doniesienia o zmowie między kampanią Bidena a sponsorowaną przez Chiny grupą hakerską Nakion, potajemnie finansowaną przez PLA. Ta tajemnicza grupa zajmująca się cyberwojną ma za sobą historię ingerowania w zagraniczne wybory i jest głównym graczem w cyberwojnie PLA z Tajwanem.

Wojsko ma dowody na to, że kampania Bidena nie tylko znała, ale także zachęcała Nakiona do wtargnięcia do maszyn wyborczych Dominium. Dominion dostarczyło sprzęt wyborczy i oprogramowanie do 28 stanów, w tym stanów pól bitewnych, w których władcza przewaga Trumpa przeszła na korzyść Bidena we wczesnych godzinach porannych.

Podczas gdy Ameryka spała, wojsko obserwowało.

4 listopada o godzinie 5:00 Trump odebrał telefon od członka Połączonych Szefów Sztabów, generała piechoty morskiej Davida H. Bergera, który ujawnił, że chińscy sabotażyści przeniknęli do maszyn wyborczych Dominium w co najmniej 6 stanach. Gen. Berger powiedział Trumpowi, że wojsku nie udało się udaremnić ataku, ponieważ „ktoś w środku” walczył o odzyskanie kontroli nad oprogramowaniem do głosowania. Kiedy Trump poprosił Bergera o skonsultowanie się z przewodniczącym Połączonych Szefów Sztabów gen. Markiem A. Millleyem, Berger podobno powiedział: „Pan. Prezydencie, nie sądzę, że możemy mu ufać. Proponuję natychmiast podpisać Akt Powstania.

Ustawa o powstaniu z 1807 r., gdy została uchwalona, ​​zastępuje ustawę Posse Comitatus, z której ta ostatnia ogranicza uprawnienia rządu federalnego w zakresie wykorzystywania federalnego personelu wojskowego do egzekwowania polityki wewnętrznej w Stanach Zjednoczonych.

Trzy dni po wyborach, gdy wciąż podliczano fałszywe głosy, generał Berger powiedział Trumpowi, że zrobi wszystko, co możliwe, aby zapobiec objęciu urzędu prezydenta przez Bidena. Ale czwartego dnia prawie wszystkie media, większość kongresu i liberalna elita poparły Bidena jako zwycięzcę.

Pomimo nieślubnego zwycięstwa, Biden spotkał niemiłą niespodziankę, gdy przybył do Białego Domu 20 stycznia. Zamiast otrzymać uroczyste powitanie, on i Kamala Harris zostali zatrzymani przez Gwardię Narodową i US Marines przy ogrodzeniu z drutu kolczastego otaczającego Biały Dom. Marines poinformowali ich, że wojsko przejęło kontrolę nad Wydziałem Wykonawczym i poleciło im opuścić obszar. Kiedy Harris wojowniczo powiedział: „Odsuń się, jesteśmy teraz prezydentem, marines zamknęli bramę.

Chociaż większość wojskowych poparła Trumpa, Biden miał swoich sojuszników – agencje wywiadowcze, Secret Service i dysydenckie elementy armii amerykańskiej, w tym kilku wysokich rangą generałów i admirałów.

RRN usłyszał, ale nie może potwierdzić raportu o krótkiej strzelaninie, która miała miejsce po tym, jak Kamala Harris nakazała Secret Service szturmować Biały Dom. Według raportu, dwóch agentów Secret Service zginęło, a jeden marine został poważnie ranny, zanim siły Bidena zostały odparte z terenu.

Aby uniknąć wstydu i zachować iluzję władzy, ludzie Bidena, wspierani przez jego medialnych sojuszników, wymyślili podstęp, aby oszukać amerykańską opinię publiczną, by uwierzyła, że ​​wygrał uczciwe wybory i zgodnie z harmonogramem wprowadził się do Białego Domu.

Wewnątrz 300-hektarowej posiadłości aktora/producenta Tylera Perry'ego w Atlancie znajduje się trzypiętrowa stiukowa replika rezydencji naczelnego dowódcy, którą pierwotnie zbudował jako scenografię do programu telewizyjnego. Perry, demokrata, który poparł Bidena i przeznaczył miliony dolarów na swoją kampanię, pozwolił Bidenowi wykorzystać fałszywy Biały Dom jako bazę operacyjną. Chociaż replikowany Biały Dom jest zbudowany w 80% skali, w telewizji i na zdjęciach jest nie do odróżnienia od 1600 Pennsylvania Avenue. Biden i Harris używali tego faksymile, by udawać przywództwo i narzucać despotyczne rządy naród. To właśnie stamtąd kryminalna sekretarz prasowy Bidena, Jen Psaki, prowadzi codzienne briefingi prasowe, a Biden gości zagranicznych dygnitarzy. Niestety, wszystkie media głównego nurtu, w tym Fox News, poddają się tej fikcji popełnianej wobec amerykańskiej opinii publicznej.

Tymczasem prawdziwy Biały Dom był ciemny, strzeżony przez najlepszych z naszego narodu. Niezłomni obserwatorzy, a nawet sojusznicy Trumpa udowodnili, że Biały Dom jest pusty. W maju sojuszniczka Trumpa i prawniczka Lynn Wood przebiła się przez zasłonę tajemnicy, wkradając się do Białego Domu, aby udowodnić, że ani Biden, ani żaden członek personelu prezydenckiego nie mieszkał w nim. Zamiast tego fotografie Trumpa nadal zdobiły Zachodnie Skrzydło, a dokumenty z jego podpisem wciąż leżały na biurku Resolute.

RRN słyszało ze źródeł zarówno w wojsku, jak i w wewnętrznym kręgu Trumpa, z których wszyscy twierdzą, że Biały Dom zostanie zachowany dla właściwego okupanta, Donalda J. Trumpa, którego powrót do władzy jest nieuchronny."""


 


Little Rock, AR/USA - około Luty 2016: Replika Białego Domu

KOMENTARZE

 • Wojsko, a głownie wyżsi oficerowie, służby wywiadowcze,
  być może niektórzy członkowie kongresu z nimi związani, to są właśnie tym "deep states".Oni sterują polityką państwa kreując zagrożenie, a tym samym zwiększając nakłady budżetowe na ich działania.
  Trump chciał rozwiązać NATO, a to jest przeciwko "deep states".

  " Propozycja budżetowa prezydenta Joe Bidena zakłada łączną kwotę 753 miliardów dolarów na obronę narodową, co stanowi wzrost o 2% w porównaniu z poprzednim rokiem."
  https://www.cnbc.com/2021/05/28/pentagon-asks-for-715-billion-in-2022-defense-budget.html

  Prezydentem zostaje ten, kto obieca większe pieniądze dla tych służb. ;)
 • Dlaczego ***?
  Jezeli ten news to prawda to..
  Jakim problemem byloby w ramach cwiczen US Airforce zmiecienie z powoerzchni ziemi falszywki z zawartoscia.
  Np w czasie jakiegos kongresu Dymo-kratow.
  Potem "przepraszamy", nie wiemy gdzie jest mr. President, dlaczego nie ma go w Bialym Domu.
  Gdzie jego wspolpracownicy.
  A tymczasem buldozerami rozwalic ostatnia nadzieje oszustow.
  Chyba ze to... klamstwa maskujace inne klamstwa.
  Tak, jak juz nieraz bywalo.
 • @ Autor
  Dla wywiadów np. rosyjskiego, czy chińskiego, obserwacja Białego Domu w celu stwierdzenia faktu, czy aktualny prezydent Biden sprawuje tam swój urząd jest dziecinną igraszką.

  "armia amerykańska już badała doniesienia o zmowie między kampanią Bidena a sponsorowaną przez Chiny grupą hakerską Nakion"

  Powyższa informacja nie pasuje do polityki firmowanej przez Bidena polegającej na wciągnięciu Rosji do antychińskiej koalicji Zachodu (?).
 • ...temat jest rozwojowy...
  ...ale - chodzi tu o przykrycie afery pedo gdzie liczba ofiar z dzieciakow idzie w miliony!

  https://www.bitchute.com/video/KZOJdpsnMw6g/

  w ktora wlazly wszystkie elity - WSZYSTKIE!!...

  papiz bondziorno lizacy cipke 3-5 letniej "małolacie" - to obraz "powszedni" w serii filmow i fotek na roznych portalach - o roznych prezydentach - celybrytach - i innym badziewiu- nie bede sie rozpisywal ...dania z dzieciakow sa bardzo powszednie w tym towarzystwie!...

  stary artykul - https://treborok.wordpress.com/satanistyczny-obiad-dla-hillary/
  sluzby - wszystkimi - silami robia wszystko coby gowno nie rozlalo sie bardziej!...zaczeli palic koscioly w Kanadzie i...cisza!...odwracanie uwagi jak na razie udało sie!
  https://www-rt-com.translate.goog/news/528280-trudeau-church-arson-unacceptable/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en&_x_tr_pto=ajax,elem
  rozne cyrki ze Stiupidem-19 jak na razie dosc skutecznie odwracaja uwage od tego "problemu"...
  czym sa sluzby - to jedna rodzina - zgrupowana w jednej druzynie i grajaca do jednej bramki...
  https://www.youtube.com/watch?v=z_KHcIUqDZQ
  ...trampki i qanony - to wymysl sluzb...
  https://www.youtube.com/watch?v=j0s1gCdF9ho
  ...zreszta czy trump to na pewno trump?...
  https://nwk24.pl/2020/08/19/donald-trump-twor-mi6-nie-zyjacy-od-1989-roku-polaczenie-trump-melania-wielka-britannia-mi6-hitler/
  widzialem tez filmik z gosciem ktory mieszka ok 300 metrow od Bialego Domu/ktorego?/ - dosc przekonywujacy - chalupa pusta i nic sie nie dzieje wookolo...
  no i cyrk z Afganem...nagle wszyscy nie wiedza co z tym "fantem" zrobic!
  a moze chodzi - jak caly czas o - Kaszmir?
 • Bractwo Białego Smoka
  Logicznym jest, że gdy istnieją siły "zła", powstają równolegle siły "dobra". W USA jest wielopoziomowa mistyfikacja i Trump jak i Quanon to twory służb, na służbie sił "zła". Czytałem doniesienia o egzekucji Hillary Clinton, czytałem artykuł ze zdjęciami marines oblegających Biały Dom, śpiących na korytarzach i narzekających na zbyt mało łazienek na tylu żołnierzy. Szczerze? Nie wiem co o tym myśleć :(

  Ujawnienie pedofilii wśród kapłanów, wpisuje się w przepowiadane zniszczenie chrześcijaństwa. Pedofilia i spożywanie adrenochromu wśród elit świeckich nie wpisuje się w realizację biblijnej apokalipsy. Widzę tutaj działanie sił "dobra".

  Moim zdaniem Bractwo Białego Smoka istnieje, ale nie ma hierarchii, struktury tajnego stowarzyszenia jak masoneria. Luźno połączeni ludzie dobrej woli. Ja i Ty szukając prawdy i obnażając kłamstwa elit jesteśmy częścią sił "dobra" w tej wojnie. Naszym atutem jest brak zorganizowania.

  Pozdrawiam Bracie
 • Autor
  Kompletna bzdura, bardziej prawdopodobnym byłby zakaz wstępu do Pentagonu. Mimo to, jest to dobra wiadomość, bo takie wiadomości z bantustanu zwanym inaczej pastuchowem - tylko cieszą.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930