Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1140 postów 4524 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Australia zostanie ZAMKNIĘTA przez kierowców ciężarówek

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

31 sierpnia, aby „Obalić rząd”.

Brak jedzenia. Brak paliwa. Żadnego lekarstwa. Brak chloru do uzdatniania wodociągów publicznych. Brak dostaw do szpitali. Wszystko się skończy, gdy kierowcy ciężarówek zaatakują 31 sierpnia.

Na poniższym filmie Australijczykom mówi się, że to się stanie, i otwarcie ostrzega się ich, aby upewnili się, że wyjdą i kupią wystarczającą ilość żywności i zapasów, aby przetrwać kilka tygodni.

Kierowcy ciężarówek znają rzeczywistą moc, jaką dysponują. Bez ciężarówek kraj imploduje w ciągu tygodnia. Żaden kraj na świecie nie przetrwa bez ciężarówek.

A stosunkowo nieliczne ciężarówki będące w posiadaniu rządu, nawet te nieliczne w wojsku, zupełnie nie zaspokoją potrzeb dostaw.

Samoloty i linie kolejowe nie mają żadnego znaczenia, ponieważ do transportu rzeczy do i z obu potrzebne są ciężarówki. Żadnych ciężarówek, żadnego ruchu towarów. Okres.

Gdy Australijczycy zaczną głodować, bez jedzenia w supermarketach, bez paliwa na stacjach benzynowych, bez czystej wody z kranów, miliony ludzi pozbędą się swojego rządu. Ulice zapełnią się ludźmi w niekontrolowanej wściekłości; populacja, która ma już dość i nie ustąpi."

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/08/australia-zostanie-zamknieta-przez-kierowcow-ciezarowek-31-sierpnia-aby-obalic-rzad/

 

  

https://www.youtube.com/watch?v=mBwCgNePwfE

KOMENTARZE

 • Dal nam przyklad Max Szalony.
  Jak zwyciezac mamy.
  W opetanych cov terrorem krajach to swietny patent.
  A potem premiery, rzundy i inne hohsztaplery wzorem Bujdena: zupelnie nie wiem jak to sie stalo.
  Mad Max go to War!!!
 • autor
  Zastanawialem sie co mozna zrobic.Przy marszach protestacyjnych i np. blokadach parlamentu policja rozprasza zgromadzenie i kara finansowo zatrzymanych w lapankach.Nawet snajperzy nie rozwiaza problemu bo politykow mozna zastapic(nie zmieniajac polityki) a oni tylko wzmocnia swoja ochrone.
  Moze kwestia jest w masowosci dzialan i dlatego tak szybko chca podzielic spoleczenstwo na szczepanow i nieszczepanow.
 • Jedna pociecha w tym, że kierowcy ciężarówek i ich rodziny,
  potrafią obejść się bez jedzenia i bez picia.
 • Autor
  Brak "papu", ewentualnie kasy na to "papu" - jest w stanie obudzić masy i zmieść z powierzchni ziemi skorumpowane "nierządy".
  Podobno wszystkie sieci handlowe w polin / w ramach tarczy osłonowych / otrzymały olbrzymie dotacje. Jeśli takie sieci jak lidl, biedronka - wydłużyły nawet godziny handlu - to zarabiają więcej, więc po cóż im osłona ?. Może po to aby stosować promocje dla "poliniaków" żeby taniej kupowali "amku" i chwalili "nierząd" w dobie opresji "świrusowych". Osobiście kupiłem filet z piersi gęsi za 19,90 zł kg , a łopatkę za 7,89 kg. - to fakt, a nie bajka. Tak mi się ta hipoteza przyśniła, więc mogą to być senne omany, lecz ci od teorii spiskowych powinni to sprawdzić - bo podane ceny to fakt.
 • @Playset 17:36:51
  Niemcom wymyślono ASF, to od razu jest spodziewana tendencja, a sieci pozwalają pozbyć się nadwyżek.
  Dającym się manipulować polskim rolnikom przez takich agenciaków jak M. Kołodziejczak czy S. Izdebski dawno już tłumaczyłem żeby zamiast utrudniać życie pracującym rodakom, którzy przez ich durne protesty nie mogą dojechać do pracy, albo poruszać się w innych swoich życiowych sprawach - zablokowali rosnące jag grzyby na deszczu hangary handlu hurtowego sieci spożywczych, które rosna jak grzyby po deszczu, aby wydusić 500+ z zaczadzonej konsumpcyjnej czerni polskiej. Przerwanie tzw. " łańcuchów dostaw", czyli uderzenie w czuły finansowy splot słoneczny żydowskiego biznesu, to jest jedno z najskuteczniejszych działań, a nie jakieś tam " blokady dróg" lub "marsze nawiedzonych" - pod patronatem opłacanych agentów.

  Dla orientacji :

  https://www.farmer.pl/agroskop/wieprzowina/

  https://www.agrofakt.pl/notowania/3-gesi-tuczone/

  https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/rynki-rolne/trzoda-chlewna/23929-roznica-cenowa-w-skupie-swin-miedzy-strefa-wolna-i-czerwona-wynosi-nawet-1-zl-kg

  https://www.agrofakt.pl/ceny/ceny-miesa/

  Przy okazji ciekawe:

  https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/produkcja-roslinna/pozostale-rosliny-uprawne/23932-czy-to-koniec-uprawy-ziemniaka-w-polsce

  https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/rynki-rolne/drob/20517-hodowcy-gesi-wyeliminowani-z-pomocy-covidowej-czy-ktos-to-zrobil-celowo
 • @Anna-PK 15:32:33
  Na wojnie zawsze są ofiary Może tysiące zginą, ale miliony przetrwają. Taka jest cena wolności. Ale by o nią zawalczyć trzeba czuć jej potrzebę... I trzeba mieć świadomość rzeczywistości, a nie jej infantylny ogląd.
 • @zadziwiony 19:54:43
  Zapalnik.
  Może został podrzucony Talibanowi.
  Gdy eksperci odblokują i nauczą ich obsługi broni high tech, może...
  Może stać się sytuacja jak z mojej notki.

  https://tomo.neon24.pl/post/162426,niewiele-trzeba

  Media głównego ścieku pominą, zlekceważą a pożar gnany wiatrem gwałtownie rozprzestrzeni się.
  I mam pewność.
  W zachodnim kierunku.
 • @brian 07:22:27
  Gdzieś czytałem, że przyjdzie pora i żaden parch się nie ostanie, zostaną wyciągnięci z ostatniej dziury i ukarani za swe uczynki. Niech tak się stanie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930