Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1140 postów 4524 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Tragikomedia pt. Powrót

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Talibowie protestują: kto daje i i odbiera , ten się w piekle poniewiera

 

Żart: Biden mówi, że możemy potrzebować ponownej inwazji na Afganistan, ponieważ mają broń masowego rażenia, którą dali im  żołnierze amerykańscy
WASZYNGTON, DC – W poruszającym przemówieniu do narodu Biden ze smutkiem ogłosił, że wkrótce USA będzie musiał ponownie najechać Afganistan po tym, jak raporty wywiadu ujawniły, że mogą oni posiadać broń masowego rażenia, którą otrzymali w zeszłym tygodniu.„Słuchajcie, ludzie, wiem, że wygląda na to, że zaledwie w zeszłym tygodniu byliśmy w Afganistanie”, powiedział, „ale wygląda na to, że być może będziemy musieli wrócić. Jak się okazuje, są terroryści, którzy mają teraz broń masowego rażenia ponieważ niedawno daliśmy im broń masowego rażenia. Szkoda! Nie mamy innego wyjścia!"

Administracja ogłosiła wówczas, że zmobilizuje 85 000 żołnierzy do ponownej inwazji na kraj i przejęcia broni masowego rażenia, zanim terroryści będą mieli szansę jej użyć. Potem pozostaną w kraju przez 2 lub 20 lat, aby upewnić się, że nic złego się nie wydarzy, zanim nagle wyjdą w środku nocy, ponieważ ostatnim razem zadziałało to tak dobrze.

„Tym razem upewnimy się, że zabierzemy wszystkie nasze rzeczy przed wyjazdem!” 

Biden zapewnił opinię publiczną.

KOMENTARZE

 • Nnnnooo nie wiem jak to się stało.
  Gdzie jest mój atomowy balkonik!!!!!
  Gdzieś mi się znów zawieruszył.
 • Poradnik " O naśladowaniu...
  " Lekarze ogłaszają, że nie będą już leczyć ofiar wypadków samochodowych, które nie zapinały pasów bezpieczeństwa "

  https://babylonbee.com/news/doctors-announce-they-will-no-longer-treat-car-accident-victims-who-didnt-wear-their-seat-belt
 • @Zbigniew Jacniacki 17:15:24
  A my nie będziemy sponsorować tych, którzy takie "prawo" chcą wprowadzać.

  Dzisiaj kierowców - jutro grubasów, a pojutrze nikogo.

  Nie z nam te sztuczki.
 • Autor
  "Biden mówi, że możemy potrzebować ponownej inwazji na Afganistan, ponieważ mają broń masowego rażenia, którą dali im żołnierze amerykańscy".

  Już uciekli a jeszcze się boją...
 • W obliczu ujawnionych materiałów.
  Powtórne "wejście" może być konsekwencją zawartych umów.
  Z biurem podróży oferującym wakacje dla pedofilów.
  Gniew Talibanu ma wówczas dodatkowe uzasadnienie.
  Spektakularną karę dla zgniłego zachodu.
  Choć sami nie bez winy(jak i Żydzi).
  Ale wojna totalna może być zasłoną dymną.
 • @brian 17:10:55 Towarzystwo geriatryczne jest z niego dumne.
  Dziadek Biden dopiero się rozkręca. Zaorał wschodnią Europe i Afganistan. Co teraz? Trzeba przyznać, że sklerotyczny dziadek i jego egzotyczna zastępczymi są bardzo pracowici, w krótki czasie ze światowego mocarstwa zrobili światowe pośmiewisko. Amerykanie muszą na własnej skórze poczuć co to jest komunizm żeby zmądrzeć.
 • @brian 07:43:00
  "Ekstremistyczny" działacz LGBT. Kim jest nowy ambasador USA w Szwajcarii? W oficjalnej wypowiedzi Białego Domu nowo mianowany ambasador został przedstawiony jako „działacz na rzecz praw LGBTQ i filantrop”. Na zatwierdzenie senatu oczekuje Scott Miller, mianowany przez Joe Bidena na ambasadora Stanów Zjednoczonych w Szwajcarii. Wybranek „katolickiego” prezydenta USA zasłynął głównie ze zbudowania swojej pozycji jako prominentny propagator ideologii LGBT i „mąż” założyciela fundacji i własnego pracodawcy Tima Gilla. Ponadto pełnił funkcję wiceprezesa w grupie finansowej UBS. W oficjalnym dokumencie Białego Domu świeżo mianowany na ambasadora Scott Miller oraz jego „mąż” zostali nazwani „największymi współtwórcami równości LGBTQ w historii, którzy przekazali na ten cel setki milionów dolarów”. Więzy łączyły ich z Joe Bidenem jeszcze przed kampanią prezydencką, gdyż jako wice-prezydent w roku 2015 miał on okazję przemawiać na jednym z kongresów dla darczyńców fundacji.

  Ps...Dlaczego nie w Afganistanie, czy Iranie, Iraku Saudi Arabii.
 • @kula Lis 70 08:02:02
  Panie kulaLis, naprawdę Pan uważa, że ten starzec tracący orientację nawet w pustym pokoju, o czymkolwiek decyduje. Prezydent USA ma formalnie ogromne uprawnienia i aby przypadkiem w niczym nie przeszkodził, osadzono na tym stanowisku figuranta. Jest to bardzo praktyczne. Wiadomo, że się nie "zbiesi" [jeden Putin wystarczy], a jednocześnie stanowi znakomity parawan dla tych, którzy podejmują decyzje.
 • @kula Lis 70 08:10:01
  Filantrop, filatelista, syfilityk...
  A jeden czort, choć filatelista jakby z przypadku.
  Ciekawe, jak zareagują Szwajcarzy gdy zechce sobie "poużywać"?
  Może być ciekawie, i żaden immunitet nie wystarczy.
  Dużo zależy też na jakich Szwajcarów wpadnie w czasie jakiejś nocnej eskapady.
  Może się wówczas zasłaniać czym chce.
  On weźmie się np. za ich dzieci w ramach "równości" oni z niego zrobią Emmentaler.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930