Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
940 postów 3950 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

NWO = dobro oczekiwane ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy z tym NWO niektórzy nie przeginają? Jak być za i przeciw ? Czy większość Polaków musi naśladować Wałęsę ?

 

Poniżej zamieszczam fragment dokumentu bardzo powaznej organizacji .Sprawa NWO nie jest chyba taka jednoznacznie negatywna ,jak myślałem do tej pory .Proszę o opinię ,czy z tymi argumentami można się zgodzić  Na jednym z portali dyskusja na ten temat nie pomogła mi w wypracowaniu jednoznacznego stanowiska .Moze na Nowym Ekranie będzie  bardziej owocna .

 

  "..... Wobec niepowstrzymanego wzrostu wzajemnych światowych zależności odczuwa się mocno, również w świetle recesji o zasięgu światowym, pilną potrzebę reformy zarówno Organizacji Narodów Zjednoczonych, jak i międzynarodowych struktur ekonomicznych i finansowych, aby pojęcie rodziny narodów nabrało konkretnego kształtu. Odczuwa się również pilną potrzebę znalezienia nowatorskich form, pozwalających wprowadzić w życie zasadę odpowiedzialności za ochronę (...) a także dać uboższym narodom realną możliwość zabrania głosu we wspólnych decyzjach. Wydaje się to konieczne właśnie w perspektywie porządku politycznego, prawnego i ekonomicznego, który zwiększy i ukierunkuje współpracę międzynarodową na solidarny rozwój wszystkich narodów.Pilnie potrzebna jest prawdziwa światowa władza polityczna— ..................................— aby zarządzać ekonomią światową; uzdrowić gospodarki dotknięte kryzysem; zapobiec pogłębieniu się kryzysu i związanego z nim zachwiania równowagi; przeprowadzić właściwe, pełne rozbrojenie oraz zagwarantować bezpieczeństwo żywieniowe i pokój; zapewnić ochronę środowiska i uregulować ruchy migracyjne. Tego rodzaju władza musi być uregulowana przez prawo, przestrzegać konsekwentnie zasady pomocniczości i solidarności, być podporządkowana realizacji dobra wspólnego (...),zaangażować się w realizację autentycznego integralnego rozwoju ludzkiego, inspirowanego wartościami miłości w prawdzie. Ponadto władza ta powinna zostać uznana przez wszystkich, być w stanie rzeczywiście każdemu zagwarantować bezpieczeństwo, przestrzeganie zasad sprawiedliwości i prawa (...). Oczywiście, powinna mieć takie uprawnienia, by strony musiały szanować jej decyzje, a także stosować środki wspólnie uzgodnione na różnych forach międzynarodowych. Brak tego wszystkiego rodziłby ryzyko, że prawo międzynarodowe, pomimo wielu postępów na różnych polach, byłoby uzależnione od równowagi sił najsilniejszych. Integralny rozwój narodów i współpraca międzynarodowa wymagają ustanowienia porządku międzynarodowego wyższego stopnia, opartego na zasadzie pomocniczości, by zarządzać globalizacją (...) oraz zaprowadzenia wreszcie porządku społecznego zgodnego z porządkiem moralnym i z tym połączeniem sfery moralnej i społecznej, oraz więzią między polityką a sferą ekonomiczną i obywatelską, jakie są już zarysowane w Karcie Narodów Zjednoczonych.  ..."(podkreślenia moje )

 

 

 

KOMENTARZE

 • PROBLEM -> REAKCJA -> ROZWIAZANIE
  Obecnie mamy faze REAKCJI choc powoli glosi sie ROZWIAZANIE i jak widac ta technika nadal dziala.
 • Nie będzie globalnych rządów na dłużej, każde imperium diabli wezmą skąd zresztą przychodzi...
  Istotne żeby przy zmianach, wojnach, kryzysach za bardzo nie oberwać. Polska powinna być samowystarczalna, potężna armia także obywatelska, opracowane procedury odcięcia giełdy od świata, wymienialności złotówki, zawieszenia spłat długów. I mogą nas w dupę pocałować palanty z NWO! Tylko że do trzeba trzeba rządów z jajami, narodu świadomego, daleko do tego jak do gwiazd.
 • autor
  To rozwiązanie życzeniowe.
  A dobrymi chęciami pieklo wybrukowane; dajcie nam władzę, a my będziemy wiedzieli, co z nią zrobić.!!!

  Nie tędy droga.
 • @zbigniew1108
  "Pilnie potrzebna jest prawdziwa światowa władza polityczna". Jak mawiał Pan Belka kosmate ręce polityków wszystko załatwią.
 • @Antymaterialny
  Właśnie straciłem pewność , gdy przeczytałem ten dokument .
  Jak można nazywać >>> NWO to czysty szatan wcielony....

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031