Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
938 postów 3943 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Czy poznamy stanowisko Biskupów w sprawie prowokacji na Marszu Niepodległości ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy takie oczekiwanie jest zasadne ? Kościół nie zajmuje się polityką . Tylko ewangelizacją . Tak , wielokrotnie słyszałem taką opinie . Ale ,mimo wszystko , chciałbym usłyszeć coś oficjalnego ....

 

 

 Dzisiaj jest 15 listopada 2011 roku .

Cztery dni temu doszło do pogwałcenia

praw obywatelskich bardzo

dużej liczby Polaków .

 

 W większości katolików  (prawdopodobnie) .

Chciałem znaleźć oficjalne stanowisko  Biskupów

 w sprawie Marszu Niepodległości  11.11.11 .  na eKAI (oficjalan strona  )

Są tam tylko artykuły sprzed  Marszu  Niepodległości 11.11.11 .  Bardzo pozytywne .

Trochę jestem jednak  zaskoczony  brakiem jakichkolwiek odniesień do tego ,

co działo  się w Stolicy od godz.12.0 w niedzielę 11listopada 2011.

Moze źle szukam 

Ps,

Na  zdjęcie proszę  spojrzeć ze znakiem zapytania w  " pamięci  " .

 

 

KOMENTARZE

 • @ Już nie szukaj. Stanowiska nie będzie.
  I nie dlatego, że kościół zajmuje się ewagelizacją. Zwiazek z polskością i rozumieniem Polaków wielu hierarchów kościelnych jest powiedziałbym ...hm...luźny. Nie ma już Stefana Wyszyńskiego, może kiedyś doczekamy Jego następcy...?
 • @Autor
  .
  A niech Cię kule biją, sam miałem napisać podobny post, jako że od dawna obserwuję planowe milczenie kościelnej instytucji w złych, niemoralnych działaniach rządu.

  „Trochę jestem zaskoczony...” a ja jakoś nie, wobec powyższej obserwacji.

  Wszelkie ważne interesy władzy, jak kontrola poprze indoktrynację, manipulacje gospodarcze, nie spełnianie ustawowych obowiązków itp., są konsekwentnie tematem tabu dla episkopatu.

  We wszelkich newralgicznych sprawach, zakres milczenia pokazuje jakie instytucje biorą udział w całym przedsięwzięciu. Bo w prawie i uczciwości jest obowiązek udzielania pomocy ofierze, a tutaj toniemy a instytucje odwracają głowę.

  Także temat "Ency-klika polityczna" pokazuje czym jest instytucja kościoła.
  http://multimir.nowyekran.pl/post/36310,ency-klika-polityczna
 • ----tak właśnie przetrwali
  -- od koniunktury do koniunktury --bajka o wspieraniu Narodu polskiego -dla niepiśmiennych chłopów pańszczyznianych -kler kierował się i kieruje -li tylko PARTYKULARYZMEM -A TAK NA MARGINESIE -95% KATOLIKÓW a Polaków PATRIOTÓW jak na lekarstwo --Boga się Naród boi ale Polskę to już ma w d...
 • @ninanonimowa - trzeba przeanalizować, ilu wspólników Służb Bertone było...
  ...wśród uczestników i organizatorów Marszu Niepodległości? Czy to aby właśnie nie oni byli odpowiedzialni za niedociągnięcia organizacyjne, za brak pracy narodowo-demokratycznej? Proszę odrzucić dotychczasowe animozje, jakie zapewne Pani żywi do piszącego te słowa i uważnie posłuchać;
  http://www.youtube.com/watch?v=ytifnAKIQfw
 • --jestem Polakiem -mam obowIązki polskie -R.Dmowski
  ----BROŃCIE go od Bałtyku po Tatry -ORŁA białego w koronie---BIAŁO CZERWONEJ -POLSKOŚCI /tu gdzie ja mieszkam / ---TRZEBA BRONIĆ ICH WŁAŚNIE / Śląsk / -jak Pan chce wytłumaczyć Polakom -że połową krzyża zawiadują żydzi / SUCHOCKA / a drugą połową katolicy ?? które to krzyże ?? zapyta Kowalski --GDYBY KOŚCIÓŁ NIE BRAŁ !!!!! udziału w rządzeniu Polską --żydzi nie mieliby takiego wpływu !!!!!
  ----------brońcie ORŁA BIAŁEGO i Polski ------------------/ od obrony krzyża jest KLER i katolicy /
 • @autor
  nie wiem - było, nie było?
  http://pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=909
 • kosciol
  kosciol w swoich najnizszych szeregach ma niezorientowanch "poslusznych Bogu? slugow, dokladnie to poslusznych przelozonym, jak w wojsku, podobnie jest w zakonach zenskich tylko gorzej, na wyzszych stanowiskach jest juz sporo wtajemniczonych w SYSTEM, ma pod opieka wszystkie branze, od duchowej, poprzez gospodarcza i edukacyjna do techniczno-naukowej

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031