Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
942 posty 3950 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Na ścieżkach do prawdy o mediach i nie tylko ...(1)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fałsz? Prawda ? Oceniajcie , zaprzeczajcie ,potwierdzajcie ... Potrzebne dobre tłumaczenie ... Ja jestem za słaby...

 

 

 

 

Narazie tylko wersja angielskojęzyczna .

Sprawa jest rozwojowa .

Film został opublikowany dopiero 14  listopada 2011 roku

http://www.youtube.com/watch?v=uiPb5inXCpc

 

 Poniżej zamieszczam pierwsze polskojęzyczne reakcje , zamieszczone na portalu

monitorpolski'blog Marka w dniu 18 grudnia 2011 roku .

 

=========================================================================

zdj. Texas Liberty Campaign

Kilka słów o autorze serii Truth Exposed,Ed Chiarini:(z portalu "MARKA"):
- Urodzony w Millington, Tennessee, w młodości mieszkał w Pensylwanii.
- Szkoły: University of the Arts – Philadelphia, Chichester HS, The Christian Academy, CLEP U.S. Air Force
Już w wieku 15 lat został zatrudniony jako ilustrator bestsellera High Treason, na podstawie której powstał później film Olivera Stone JFK.
Później był ilustratorem kilku znanych książek, też o JFK.
W wieku 20 lat przeniósł się do Teksasu, gdzie mieszka i pracuje do dzisiaj.
Współuczestniczył m.in. w tworzeniu portalu Broadcast.com Marka Cubana, który został następnie przejęty przez Yahoo. Było to pierwszy portal ze stałą transmisją wideo w internecie.
Potem pracował na wysokich pozycjach dla wielkich korporacji takich jak Halliburton, LGC, Exxon Mobile, Savage Design, ESXengineering.com i Ashford.com. Chcąc poznać życie żołnierza zapisał się do Lotnictwa USA, gdzie był technikiem dla samolotów F-15 i F-22. Po wyjściu z wojska zajął się edukacją rodziców na temat zagrożeń jakie przynosi internet. Na podstawie tego doświadczenia stworzył WellAwareNet. Obecnie zajmuje się badaniami na temat alternatywnych źródeł energii, szczególnie z wodoru i tlenu uzyskiwanego z elektrolizy. Opatentował swoją własną metodę o nazwie „Holy Grail”. Jak widać z treści filmu, interesuje się też operacjami fałszywej flagi i wszelkimi oszustwami medialnymi. Jego publikacje znalazły się m.in. na InfoWars.com Alexa Jonesa.
Obecnie mieszka w Dallas.
Z uwagi na jego kontakty wojskowe, można przypuszczać, że zainteresował tematem oszustw medialnych odpowiednie patriotyczne służby amerykańskie.

 

Poniżej opinia właściciela portalu "MARKA" ;

Jest to chyba najważniejszy artykuł jaki zamieściłem na tym blogu, może nawet pierwszy w tym temacie jaki ukazał się po polsku. Nie sądzę, by ktoś już o tym po polsku cokolwiek napisał… Otóż wczoraj wieczorem otrzymałem link od autora blogu Zenobiusz. Napisał lakonicznie: „zobacz to, 10 części podobno szok”. Jeszcze nie obejrzałem do końca, ale to co zobaczyłem już mi wystarczy w sformułowaniu naprawdę wniosków, które obróciły wszystko do góry nogami.

Czeka cię taki zjazd...

Nie ma żadnej wątpliwości, że wszyscy, cały świat, jesteśmy ofiarami jednej wielkiej manipulacji medialnej. Określając media nazwą „kryminalne” byłem zbyt łagodny – to co się dzieje może być określone tylko jednym słowem: ludobójstwo za pomocą mediów. Analiza dotyczy telewizji amerykańskiej, ale po tym co zobaczymy, można być przekonanym, że to samo dzieje się w wielu innych krajach. Autor, Ed Chiarini rozpoczyna film tymi słowami: „Ten film wideo nie jest przeznaczony dla każdego. Jeśli jesteś zadowolony z ze swojej wizji świata nie oglądaj go, ponieważ jeśli to zrobisz to wsadzisz siebie na emocjonalną kolejkę roller-coaster, jaką jeszcze nigdy nie nie jechałeś”. To nie jest to przesada. Większość z nas będzie musiała mocno zweryfikować obraz świata jaki nam wpisano, a nie będzie to łatwe. Dzisiaj tylko rozpoczynam temat – jest tak ważny, że będę go kontynuował przez dłuższy czas, przeplatając newsami, choć naprawdę już nie wiem gdzie szukać prawdy. Po tym co zobaczyłem, zaczynam wątpić we wszystko. Ale może to nagranie prawdy, na które w końcu wpadliśmy skieruje nas na właściwą drogę?

Strong, czy raczej A.E.?

Spróbuję podsumować krótko. Otóż wszystkie znaczące tragedie jakie się nam przedstawiało w telewizji, są teatrem obsadzonym niewielką grupą aktorów. Jak dowodzi autor filmu, są to ludzie z rozrośniętego klanu rodzinnego, którą do tej pory nazywaliśmy Illuminati, mafią Rotszyldów itp. Podaje nazwiska, ich powiązania rodzinne – tak, to jest ta grupa co do której mieliśmy podejrzenia. Tylko, że tym razem mamy czarno na białym – twarze tych oszustów, porównanie charakterystycznych cech i role jakie wykonują. Wielu ulokowało się w Kanadzie, gdzie znajduje się prawdopodobnie kwatera główna zbrodniarzy. W aferę zaangażowana jest cała rodzina Maurice Stronga – rzekomego agenta Rotszyldów, choć teraz to już nie wiadomo kto jest czyim agentem… Strong  obecnie operuje w Chinach i Szwajcarii, podobno musiał uciekać z Kanady. Dlaczego? – o tym później. Kim jest Strong? To będzie dopiero sensacja! Kim jest Chiarini? Ed Chiarini raczej nie działa w pojedynkę. Nie udałoby mu się wsadzić tych materiałów na YouTube i przeżyć kolejny dzień. Co więcej, nie są one usuwane, tak więc musi mieć mocne poparcie w służbach, najprawdopodobniej w FBI. Przedstawiony obszerny materiał porównawczy wskazuje pracę całego zespołu, który analizował nagrania telewizyjne za pomocą odpowiednich programów i komputerów o sporej mocy obliczeniowej, porównujących twarze i wyłapujących podobieństwo. Podobnie jeśli chodzi o analizę głosu. Jest mała szansa, że zrobił to jeden człowiek, choć niczego nie można wykluczać. Sądzę jednak, że zrobili to ludzie, którzy mają dostęp do tego typu sprzętu, tak więc ujawnienie tego materiału nastąpiło w jakimś określonym celu. Być może przed ludzkością pojawiło się małe światełko, być może wreszcie zaczniemy my na nich polować, a nie oni na nas.Poznali ich po uszachAnalizowano unikalne dla każdego człowieka części ciała. W przypadku nagrań wideo, nie można  sprawdzać odcisków palców, jednak tym wyznacznikiem mogą być uszy – szczególnie ich wewnętrzny

Twarz można zamaskować. Uszy trudniej.

układ. I w wielu przypadkach właśnie po uszach rozpoznano oszustów. Innym wyróżnikiem jest układ twarzy, który w wielu przypadkach zmieniony został zmieniony przez maskowanie, postarzenie i ściąganie skóry. Do tego dochodzi oświetlenie, fryzura, okulary, make-up – wszystko to może zmienić wygląd twarzy. W przypadku zdjęć wystarczą odpowiedni retusz na Photoshopie – pewnie dlatego całkowicie znikł z rynku program Anty-Photoshop, który ujawnia retusz. Podane poniżej przykłady to tylko wierzchołek góry lodowej, ale każdy z nich nadaje się na czołówkę największych gazet. Oczywiście, w tym momencie nikt tego jeszcze nie zamieści, ale miejmy nadzieję, że zmiany nastąpią już niedługo – są zbyt oczywiste, by patriotyczne służby to zignorowały. Każdy uczciwy sąd musi uznać zasadność tych dowodów i skazać tych konspiratorów za ludobójstwo. Kim są ci ludzi i kogo udają?Krótko wspomnę o przykładach, które Chiarini podaje na początku filmu.

postarzona latexem Rachel Zoe

Oszustami są między nimi znane postaci amerykańskiego show-biznesu, jak Rachel Zoe- występowała ona w postaci zmienionej m.in. w programach „reality show” i sensacyjnych relacjach newsowych ze „strzelaniny” w Phoenix, gdzie rzekomy szalony ojciec strzelał do swojej żony i ich dziecka. Oczywiście chodzi o sztuczną eskalację rzekomego zagrożenia ze strony posiadaczy broni. Jest to socjalna manipulacja i sama w sobie jest przestępstwem. Ale to jeszcze jest niczym w porównaniu z kolejnymi oszustwami, które Chiarini demaskuje.

Laurie Blum Mittman w różnych rolach

Przejdźmy do tzw. masakry w Virginia Tech, gdzie Seung-Hui Cho w pojedynkę  zabił 32 osoby, a 25 ranił. Ta rzekoma masakra była albo dziełem służb podległych Illuminatom, albo była jedynie wydarzeniem wirtualnym. Okazuje się bowiem, że jej świadkowie to aktorzy, których zdjęcia były na Facebooku jako znajomi Dave Weissa. Jedna z nich to Laurie Blum Mittman, która w masakrze występowała jako Sara Stevens, kiedy indziej jako ofiara pobita przez ochronę na lotnisku, a kilka lat później jako Robin Kassner w jednym z reality show. Totalna ściema. Inni „świadkowie” masakry, współlokatorzy rzekomego zabójcy,  to także aktorzy z listy Dave Weissa – znani jako Matt Stone i Trey Parker z kreskówki South Park, promowani m.in. przez Michaela Moore’aw „Bowling for Columbine”.

To też byli aktorzy (frag. fot. Getty Im.)

Razem z nimi w wielu różnych epizodach oszustw medialnych występowali też wszyscy „żołnierze” desantu Seal Team Six, tego którzy rzekomo zabili Bin Ladena, a później sami zginęli w katastrofie helikoptera. Wiem, że to co teraz piszę jest niewiarygodną sensacją, ale w filmie macie konkretne dowody, że tak właśnie jest. Wszyscy ci „żołnierze” są na usuniętej już liście przyjaciół Dave Weissa na Facebooku. Na tej liście są też osoby biorące udział w aferze z „postrzeleniem” Gabriele Giffords czy „zaginionymi” osobami na terenie całego kraju. Dave Weiss zagroził Chiariniemu założeniem sprawy sądowej, lecz pewne osoby z „zabitego” komanda Seal Team Six już sypią i Chiarini ma ich zeznania. To zresztą potwierdza, że za Chiarinim stoją pewne służby. W następnym odcinku pójdziemy dalej -naprawdę zrobi się naprawdę gorąco, gdyż jak się okaże, niektórzy znani politycy i działacze są również aktorami – wszyscy z „rodzinki” Illuminati. Będzie też o UFO i „demaskatorach” NWO. Najlepsze będzie jednak to co udało mi się odkryć na podstawie materiału Chiariniego. Mocno się zdziwicie… Podaję link tylko do pierwszego odcinka serii Truth Exposed, na jego końcu znajdziecie link do następnych części:

Wszystkich znających język angielski proszę o dokładne obejrzenie tego filmu – konieczne będzie jego przetłumaczenie na język polski. Nie wydaje mi się, żeby znały go polskie służby, politycy i dziennikarze – chyba, że uczestniczą w tej międzynarodowej konspiracji. Nie mam wątpliwości, że takie osoby w Polsce są, i to na wysokich stołkach. Jestem pewien, że po tym co się dzieje w USA, one też zostaną ujawnione. Film przetłumaczony na polski będzie też mógł posłużyć do zdemaskowania tych samych praktyk w naszych mediach.

KOMENTARZE

 • @Autor
  Nie oglądałem jeszcze tego materiału (czekam na wersję polską), ale jeśli jest to prawda i opis w post'cie jest wierną interpretacją treści filmu i jednocześnie są na to twarde dowody, to materiał ten jest medialną BOMBĄ TERMOJĄDROWĄ O NAJWIĘKSZEJ SILE RAŻENIA!
  W kontekście tego materiału bardzo ciekawym wątkiem odbywającym się już na Naszej "scenie" medialnych manipulacji jest ciągłe uczestniczenie tych samych postaci z kręgów politycznych, medialnych i eksperckich w określonych sytuacjach. Nie będę pisał o jakie osoby tu chodzi, bo każdy zdrowo myślący człowiek i bez tej pomocy skojarzy sobie fakty i będzie wiedział o kogo chodzi.

  Pozdrawiam.
 • autor
  Bomba!
  Trudno uwierzyć.
 • @kurjer
  Też nie mogę się pozbierać do "kupy"...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031