Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
946 postów 3954 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Na ścieżkach do prawdy o mediach i nie tylko ...(2)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podłość ? Manipulacja ? Zbrodnia? Oglądajcie ,zaprzeczajcie ,potwierdzajcie...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=yxz1hpiWXY4&NR=1

 

Komentarz "MARKA "do drugiej części (monitorpolski' blog Marka)

 Ed Chiarini, autor serii filmów Truth Exposed (Ujawniona Prawda), rozpoczyna drugą część swojego filmu od operacji fałszywej flagi zwanej „Zamachem na WTC”. Jak się okazuje, była to przygotowana z premedytacją akcja medialnego oszustwa, w której poświęcono życie niemal 3 tysięcy ludzi.

Aktorka zatrudniona do odgrywania roli świadka w 2001 roku i aktywistki w 2011

Chiarini zdemaskował osoby, które zostały zatrudnione jako aktorzy. Ta młoda wyglądająca na Latynoskę dziewczyna, Monica Benarez, rzekomo widziała samolot, który uderzył w pierwszą z wież. 10 lat później można ją było jednak zidentyfikować podczas protestów studenckich, a także tzw. „okupacji ” w Dallas jako aktywistkę MoveOn.org.

Alyssa Greenberg - Blumberg

Drugi świadek, kobieta która widziała samolot wbijający się w Pentagon, to Alyssa Greenberg, która chyba z całej rodziny Greenbergów najrzadziej się udziela, gdyż nie jest zbyt dobrą aktorką.
Chiarini wraca do zamachu na WTC jeszcze w trzeciej i czwartej części filmu, pokazując kolejnego świadka – tego, który wszystkim badaczom wydaje się najbardziej podejrzany, który nie dość że widział samoloty, to wiedział, że wieże się zawaliły na skutek „uszkodzenia konstrukcji”. Było to powiedziane sztucznie i w sposób wyraźnie wyuczony. Nie wiadomo było jednak kim jest ta osoba. Chiarini go zdemaskował – po akcencie poznał, że jest Kanadyjczykiem. Część scen pokazanych przez Fox News i inne telewizje tego dnia była wyraźnie zaaranżowana. Reporter Fox News wspomniał o częściach samolotu, które ekipa widział po drodze – czyż nie jest dziwne, że nie utrwalono ich kamerą?

ten nos nie miał prawa się wychylić

Obecność aktorów daje wiele do myślenia, chodziło o przekonanie opinii publicznej do tego, że w wieże i Pentagon faktycznie uderzyły samoloty. Materiał prezentowany przez telewizję jest jednak bardzo wątpliwy. Krótko wspomnę o tym, że oszustwo z samolotami zostało udowodnione w filmie„September Clues” z 2008 roku, gdzie autor wykazał, że obrazy samolotów zostały nałożone w sposób sztuczny na materiały prezentowane na żywo. Nie wszystko jednak wyszło perfekcyjnie i np. na emitowanym materiale pokazal się nos samolotu, który musiałby przebić całą konstrukcję budynku. Obraz został na moment wyciemniony, ale jednak do emisji przedostało się kilka klatek. Oczywiście w kryminalnych mediach na ten temat nie było ani słowa.

To tylko niektóre role Tony'ego Greenberga

Chiarini wiele czasu poświęca rodzinie Greenbergów. Szczególnie uzdolniony jest Tony Greenberg, któremu  Chiarini poświęcił osobny film. Tu tylko należy wspomnieć, że grał role m.in. terrorystów Al Quaedy, prezentera irańskiej Press TV, komentatora dla Russia Today, młodego członka rodziny Rotszyldów, Davida, a niedawno szaleńca który oddał strzały w kierunku Białego Domu.
Podobnie Kenny Blumberg, który się wżenił w rodzinę Greenbergów – nie dość, że gra wiele ról, to jeszcze jest prezesem niezależnego związku filmowców w Arizonie.

Kenny w akcji

To on właśnie był autorem wielu filmów z „okupacji Wall Street” w Nowym Jorku i nie tylko. Można być pewnym, że celem ich powstania było tylko i wyłącznie dobro rodzin Illuminati. Świadczy to też o tym, że zdjęcia były przygotowane.

znak do rozpoczęcia bicia

Chiarini przedstawia zmanipulowane nagrania  prezentowane m.in. w Russia Today – gdzie „ominięto” początek nagrania,  a tam wyraźnie było widać jak jeden z „okupujących” daje znak do rozpoczęcia akcji.

znak do gazowania

Zarówno policjanci jak i protestujący są aktorami. Dokładna analiza pokazuje, że bicie demonstrujących było udawane. W słynnym przypadku nowojorskiego „gazowania” jedna z uczestniczek daje znak policji do rozpoczęcia szprejowania. Okazuje się, że w demonstracjach zarówno w Nowym Jorku jak i w Toronto podczas G20 uczestniczą i brutalnie są „aresztowane”  oczywiście te same osoby z   kręgu Illuminati, jak Jennifer Sexton, siostra Kenny’ego,

raz jako policjant, raz jako pobity

a także ludzie z Moveon.org, którzy są znani także z innych „imprez” jak strzelanina w Virginia Tech. Niektóre z tych osób grają też role … policjantów. Z kolei „niezależne” media jak Russia Today wykorzystują jako komentatorów właśnie ludzi z tego kręgu, co świadczy o tym, że są całkowicie kontrolowane przez Illuminati.
Chiarini zidentyfikował większość tych iluminackich aktorów – porównując materiały z telewizji i YouTube ze zdjęciami rodzinnymi.

Skąd tyle zdjęć tej rodziny Illuminati znalazło się w rękach Chiariniego? Twierdzi, że 5 tysięcy zdjęć było na rodzinnej stronie oraz na personalnych kontach na Facebooku, gdzie były bezceremonialnie umieszczone przez tych ludzi, którzy są tak przekonani o swojej wyższości, że po prostu nie przypuszczali, że ktoś może je wykorzystać w śledztwie przeciwko nim. Na podstawie tych zdjęć autor filmu stworzył drzewo rodziny Greenbergów wraz z powiązaniami z mediami. Senior rodziny Maurice Greenberg był m.in. szefem słynnej firmy ubezpieczeniowej AIG, American International Group, która nie zbankrutowała tylko dlatego, że dostała „pomoc” z Rezerwy Federalnej w wysokości 85 miliardów dolarów. Można przypuścić, że spora część tej sumy poszła na potrzeby rodzinki…
Rodzina Greenbergów jest powiązana ze Strongami, której senior Maurice, odgrywa jeszcze ważniejszą rolę w świecie niż Greenberg. To te właśnie rodziny prawdopodobnie stanowią w części rząd cieni, któremu podlega Prezydent USA, Kongres, a nawet Rezerwa Federalna.

Najciekawsze jednak nadal przed nami. Dowiemy się m.in. kim naprawdę są Maurice Strong i Maurice Greenberg -  Chiarini na podstawie analizy uszu, nosów i rysów twarzy udowodni, że są nazistowskimi zbrodniarzami Adolfem Eichmannem i słynnym „lekarzem” Josephem Mengele!

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930