Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
942 posty 3950 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Smierć wodza Korei skutkiem zamachu???Pierwsze pogłoski...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na zagranicznych blogach pojawiły się wczoraj pierwsze wpisy sygnalizujące , że śmierć wodza Korei Północnej nie była naturalna ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 "....Według niepotwierdzonych informacji jego zejście mogło być wynikiem wewnętrznych zmagań z wojskowymi. Niestety większość informacji tego typu jest trudna do zweryfikowania ze względu na blokadę informacyjną ze strony panującego reżimu.  Jeden z prominentnych dezerterów, zbiegów z Północnej Korei oraz kilku południowokoreańskich polityków poddają w wątpliwość oficjalną przyczynę śmierci dyktatora Korei Północnej, Kim Dzong Ila. Według oficjalnych źródeł zmarł on na atak serca, ale pogłoski wskazują na to, że padł ofiarą wewnętrznych rozgrywek między rządzącą Partią Komunistyczną i wojskiem.

 Krąży plotka, że przed śmiercią Kima został zastrzelony wysoki rangą urzędnik Korei Północnej. Mimo nie potwierdzenia tej informacji politolodzy z Korei Południowej zastanawiają się czy nie jest to dowód na rosnące niezadowolenie na Północy.

 Poszlakami mogą być też pierwsze posunięcia po poinformowaniu o sukcesji Kim Dzong Una. Wszystko wskazuje na to, że odwołano wielu wysoko postawionych oficerów.

 W międzyczasie Chiny skierowały 2000 dodatkowych żołnierzy w kierunku granicy z Północną Koreą. Mają oni zapewnić bezpieczeństwo i nie dopuścić do fal ucieczek. Do końca grudnia Chińczycy planują tam umieścić 30 000 wojska...."

 Źródłohttp://beforeitsnews.com/story/1528/106/Was_Kim_Jong-Il_Assassinated.html ..."

 Przedruk z http://zmianynaziemi.pl/wideo/pojawily-sie-plotki-ze-kim-dzong-il-mogl-pasc-ofiara-zamachu 

 


Inny bloger sugeruje ,ze przywódca Korei Płn jest ofiarą rozgrywek pomiędzy azjatycką grupą zwaną 

Białymi Smokami a tzw. zachodnimi Iluminatamii. Oprócz Kim Dzong II miał również zginąć wysokiej rangi wojskowy ...Wpis jest sporządzony na podstawie informacji od słuzb specjalnych Japoni...

lhttp://benjaminfulford.net/2011/12/20/kim-jong-il-murdered-as-part-of-major-asian-power-battle/

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Chyba nie. Jest bardzo prawdopodobne, że siedemdziesiecioletni mężczyzna po dwóch wylewach, słaniający się podczas chodzenia umiera w sposób naturalny.

  Dla tych co byli blisko wodza optymalną polityką było zachować go jak najdłużej. Ci co byli odsunięci aby skorzystać na zamachu musieliby go tak zorganizować by natychmiast przejąć władzę. A wymagałoby to spisku, który nie mógłby teraz ryzykować i siedzieć w ukryciu.
 • @Almanzor
  Niektórzy jednak zwracają uwagę na " epidemię " śmierci dyktatorów , celebrytów .... wiążąc ją z ewakuacją przed czasem Armagedonu ...
  Podobno Papież też się bardzo źle czuje ....
 • @zbigniew1108
  Sytuacja w Korei Północnej się zaostrza. Pewnie dla odwrócenia uwagi świata, coś tam znowu odpalą w stronę Korei Poludniowej.
  A może w inną stronę świata. Np Iran. Pozdrawiam.
 • @Mirosław Dakowski
  Aha, czyli ma Pan, Panie Profesorze informacje o dobrym stanie zdrowia i samopoczuciu Papieża?
 • @Mirosław Dakowski
  Np taka informacja :

  Papież Benedykt XVI znacznie podupadł na zdrowiu

  admin, pon., 2011-12-19 18:30

  Udostępnij

  5

  Papież wygląda na zmęczonego. Ludzie, którzy spędzają z nim dużo czasu twierdzą, że jest wyraźnie słabszy a niektórzy wręcz stwierdzają, że jeszcze nigdy nie widzieli ojca świętego w tak złym stanie.

  Nie ma już kiedyś typowych indywidualnych spotkań z biskupami. Kilka tygodni temu zaczął używać jedne z gadżetów Jana Pawła II, czyli ruchomą platformę, która ułatwia pokonywanie dużych dystansów w Bazylice św. Piotra. W czasie rzymskiej pasterki, która zwyczajowo będzie w najbliższą sobotę transmitowana w telewizjach całego świata, będzie korzystał z takiej właśnie platformy.

  Benedykt skończy 85 lat już w Nowy Rok, więc osłabienie w tym wieku jest czymś naturalnym. Biorąc pod uwagę jego napięty harmonogram pracy i zaawansowany wiek to i tak sukces, że tak dużo pracuje.

  Od razu przypomniano, że w 1991 roku papież przeżył wylew, który spowodował czasowe ograniczenie jego widzenia a jego starszy brat żyje z wszczepionym rozrusznikiem serca i głośno wyrażał obawy o stan kardiologiczny Benedykta XVI.

  Gdyby stan zdrowia uniemożliwił papieżowi sprawowanie urzędu może z niego zrezygnować. Są ku temu odpowiednie prawa kościelne, jednak jest to mało prawdopodobne. Ostatni papież, który skorzystał z prawa ustąpienia z urzędu to Grzegorz XII, który zrobił to w 1425 roku. Istnieje dobry powód, dla którego od tego czasu nikt tego nie zrobił a jest nim istnienie przez jakiś czas dwóch papieży, co nie wpływa korzystnie dla jedności Kościoła.

  Źródło: http://www.nydailynews.com/news/world/pope-benedict-xvi-losing-energy-85th-birthday-approaches-article-1.993292?pgno=1


  PS.

  Ja czuję się znakomicie , czego Tobie również życzę ...
 • @zbigniew1108
  W końcu papież ma swoje lata i zdrowie takie sobie, nawet mocno takie sobie.
 • A właściwie to jakie to ma znaczenie
  tak naprawdę to władza w Korei nigdy nie należała w 100% tylko do przywódcy. Tam rządzili wojskowi od początku i tak jest dalej.
 • @eugen
  "... Tam rządzili wojskowi od początku i tak jest dalej..."

  Podzielam taki tok myślenia , ale wersja zamachu świadczyłaby o pojawieniu się konkurencyjnej frakcji ....
  I ewentualność eskalacji konfliktu -dlatego może Chiny planują zwiększyć kontyngent wojska , jako "profilaktykę "
 • @zbigniew1108
  Jako że tworzą tak silną mafię to musi być omerta równie silna i wynikające z tego konsekwencje. Mogą tworzyć się różne stronnictwa, zważywszy na trudną sytuację. Jednak tak czy inaczej oni wszyscy są po jednych pieniądzach i nie ma się czym ekscytować.
 • @zbigniew1108
  ///I ewentualność eskalacji konfliktu -dlatego może Chiny planują zwiększyć kontyngent wojska , jako "profilaktykę "///

  Skoro te amerykany i inne masony są taki inteligentne, wybitne i niesamowite. Kissingery, Brzezińskie, Axelrody i inne to niech zrobią tak żeby tam było dobrze. Czemu nie zrobią, a my musimy reagować na każdą głupotę medialną? Że tam ludzie umierają z głodu, że są obozy... mam to mówiąc wprost gdzieś. W Polsce jest dość biedy i tragedii którymi można się zajmować realnie.

  Wkurzające jest takie masturbowanie się ciągłe... wiele osób się śmieje że za komuny kiedy im wytykano gadali "a u was to murzynów biją". A teraz to już nikt nie widzi tych głupot tylko bezmyślnie mieli, sam nie wie po co.
 • @zbigniew1108
  ///I ewentualność eskalacji konfliktu -dlatego może Chiny planują zwiększyć kontyngent wojska , jako "profilaktykę "///

  Skoro te amerykany i inne masony są taki inteligentne, wybitne i niesamowite. Kissingery, Brzezińskie, Axelrody i inne to niech zrobią tak żeby tam było dobrze. Czemu nie zrobią, a my musimy reagować na każdą głupotę medialną? Że tam ludzie umierają z głodu, że są obozy... mam to mówiąc wprost gdzieś. W Polsce jest dość biedy i tragedii którymi można się zajmować realnie.

  Wkurzające jest takie masturbowanie się ciągłe... wiele osób się śmieje że za komuny kiedy im wytykano gadali "a u was to murzynów biją". A teraz to już nikt nie widzi tych głupot tylko bezmyślnie mieli, sam nie wie po co.
 • Więc prawie w temacie: Rozkoszna dupa Lenina
  na Wirtualnej Polonii bardzo ciekawy i pieprzny tekst:
  http://wirtualnapolonia.com/2011/12/21/rozkoszna-dupa-lenina/
 • @eugen
  Cały świat, łącznie z Polską zmierza w kierunku Korei.
 • Papież Benedykt XVI opowiada kawał...
  http://www.youtube.com/watch?v=38Shms7uoXE
 • @Kuttel
  To byłeś ty na tej scenie?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031