Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
868 postów 3673 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Sportowe wyznanie wiary....

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tradycyjne religie mają dużego konkurenta .SPORT . Jest to chyba najbardziej liczna społeczność wierząca ...

Oczywiście można mówić , że sport to tylko forma spędzania czasu wolnego .Są jednak ludzie  , dla których jest

 to sposób na życie .Zawodowi sportowcy , działacze , media sportowe itd...Olbrzymie budżety ,dzięki którym panuje się nad tym co czyta , o czym myśli i czego pragnie bardzo duża część mieszkańców Ziemi .

Niedawno zakończyła się Olimpiada ....

Ile w ceremoni było odniesień do duchowości nie chrześcijańskiej , nie islamskiej , nie buddyjskiej itd., proszę zobaczyć na poniższych zdjęciach .

 

 

 

 

 

 

James Holmes /egzekutor na projrkcji filmu Spiderman/ i artyści na ceremonii zamknięcia .

Podobieństwo przypadkowe . A może przekaz medialny -my tym sterujemy ....

 

 

 Swiątynia Sikhów  ,Religia ta jest przeciwna wojnom religijnym. Nie chce dzielić ludzi na muzułmanów, hinduistów, chrześcijan. Uważa, że Boga można kochać, nazywając go AllahemJahweKryszną itp.

Sikhizm jest rodzajem kompilacji islamu i hinduizmu. Z islamu pochodzi nieposiadający żadnego wizerunku ani wcieleń Bóg, który jednak posiada „miliony imion”. Z hinduizmu pochodzą praktyki medytacyjne, wiara w możliwość uzyskania bezpośredniej łączności z Bogiem poprzez medytację prowadzącą do oświecenia, wiara w reinkarnację i wreszcie wiele innych, zewnętrznych przejawów kultu.

 

 

 

 

 

 

 

Może jestem przewrażliwiony???Ale wolę się jednak nad tym zastanowić , niż tylko wzruszyć ramionami i ...oglądać następną transmisję z zawodów o mistrzostwo  ......

Hasło "Sport to zdrowie " już dawno nie dotyczy tej nowej rzeczywistości ...


KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031