Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
945 postów 3956 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Warto rozmawiać o Bogu . cz.9 .Nad czym zastanawiają się wschodni Słowianie ?!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PRAWOSŁAWIE ? NA PEWNO .ALE MOŻE ZASTANAWIAJĄ SIĘ JESZCZE NAD INNYM ZROZUMIENIEM STWÓRCY ŚWIATA ???

W części 8 zamieściłem wywiad o rozważaniach w kraju z zachodniej strony Polski . Wynika z nich  m.in. , że  iskra zmian , która ma przygotować świat na powtórne przyjście Zbawiciela  , wyjdzie z krajów niemieckojęzycznych .Stoi  to w wyraźnej sprzeczności z tezą polskich  watykańskich katolików uważających , że takie wydarzenie może mieć miejsce jedynie w Polsce .

W tej części przedstawiam trzyodcinkowe rozważania  -łącznie ok 30minut -  Rosjanina . Mamy model Polaka -katolika .Mamy model Rosjanina- prawosławnego . Okazuje se ,że rzeczywistość jest ciekawsza . Zwłaszcza ,że wyżej wspomniany Rosjanin był generałem armii rosyjskiej . Napisałem był , gdyż zginął , lub , jak twierdzą  niektórzy rosyjscy internauci  ,został zabity przez służby specjalne Federacji Rosyjskiej , za próby dogadywania się z GRU przeciw FSB, ros. Федеральная служба безопасности Российской Федерации, ФСБ .Wspominam o tym , aby osoby postrzegające świat a'la circ/ /czyli wiedzące ,co się podoba w niebie / /, zauważyły , że mundur generalski nie wystarcza , aby  w Rosji samodzielnie  i bezpiecznie myśleć o BOGU ...

http://www.youtube.com/watch?v=R5Ft9QT4oy8&feature=player_embedded#!

 

http://www.youtube.com/watch?v=850djOshibg&feature=player_embedded

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930