Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
946 postów 3955 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

SŁOWIAŃSKIE KORZENIE .....

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

NIE CHODZI O WYBRAŃSTWO , ANI O ZEMSTĘ , ANI O CZARY... TYLKO O ZROZUMIENIE DLACZEGO MY INDIANIE EUROPY JESTEŚMY TYM ,KIM JESTEŚMY ....

 

 

 

 

ZAMIESZCZAM FILM I CZĘŚĆ OPISU

opublikowane w dniu 18 lip 2012 przez użytkownika  .

FILM JEST DŁUGI .

WARTO JEDNAK  SPĘDZIĆ 90 MINUT NAD CZYMŚ ,

CO MOŻE POMÓC ZNALEŹĆ ODPOWIEDZI NA PYTANIE ,

GDZIE SZUKAĆ TWARDGEO PODŁOŻA W CZASACH CHAOSU

I BANKRUCTWA DOTYCHCZASOWYCH AUTORYTETÓW I ELIT...

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=F54JySToCuA&feature=player_embedded 

 

 FRAGMENT OPISU :

Zastanawialiście się czasem dlaczego słowiańskie języki są tak podobne?

Odpowiedź jest prosta: Są podobne ponieważ w przeszłości posługiwaliśmy się jednym, wspólnym językiem, który był zrozumiały dla wszystkich jednako myślących ludzi. Jednako myślących dlatego, że myśleli oni podobnie w takich kwestiach jak wiara, ideały, moralność, etyka, dobro, zło - człowieczeństwo. Staliśmy na jednym fundamencie, który nas łączył i tworzył społeczeństwo idealne. Społeczeństwo oparte o zasady etyczno-moralne z najwyższej półki, i dzięki wysokiemu morale byliśmy niezwyciężeni fizycznie, czyli żaden wróg nie mógł nas pokonać siłą. Jedynym sposobem, żeby pokonać tak mocny kolektyw, było okłamanie i oszukanie go - wniknięcie w jego szeregi i powolne niszczenie od środka, od wewnątrz. Jak wiecie kłamcy przybierają różne postacie - czułymi słówkami i pochlebstwami mogą zatruć duszę człowieka, wielu z naszych przodków w okresie największego wzmożenia kłamstwa upadło na duchu i uwierzyło w kłamstwo. Stali się słabi i przestali myśleć tak jak pozostali, zaczęli wierzyć w inne ideały - zdradziecko nam podrzucone, jak kukułcze jajo. W taki oto sposób, poprzez kłamstwo zostaliśmy podzieleni i wciągnięci w olbrzymią machinę propagandy i ucisku kłamców - okupantów.

            

       KONIEC FRAGMENTU OPISU

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930