Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
791 postów 3494 komentarze

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

SONDAŻ :PO przegania PiS . PSL out

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chce na nią głosować 33 proc. badanych. To o 4 punkty proc. więcej niż na PiS – wynika z najnowszego sondażu MillwardBrown SMG/KRC dla TVN24.

 

 

 

//www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/715635,Sondaz-PO-znow-przegonila-PiS-PSL-poza-Sejmem

W sondażu sprzed trzech tygodni PiS dostało 30 proc., a PO 27 proc.

W Sejmie znalazłyby się jeszcze dwie partie - Sojusz Lewicy Demokratycznej oraz Ruch Palikota.

Partia Leszka Millera odnotowała spadek o 2 punkty. Może liczyć na 10 proc. głosów. Poparcie dla Ruchu Palikota pozostaje bez zmian - 6 proc.
Progu wyborczego nie przekroczyłoby Polskie Stronnictwo Ludowe oraz Solidarna Polska - obydwie partie dostały po 4 proc. głosów (o punkt mniej niż w poprzednim badaniu), a także Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke (2 proc.) oraz Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera (1 proc.).

Sondaż telefoniczny przeprowadzono 31 października na reprezentatywnej grupie dorosłych Polaków.

TV24/polskieradio.pl, tj

KOMENTARZE

  • "...Chce na nią głosować 33 proc. badanych..."
    A kto ich badał ?... Czy przepisał leki z listy leków refundowanych czy homeopatyczne ?
  • Logika.
    Widzę w tej "słupkowości" pewną poprawność. Im więcej PO stacza się w dół, tym szybciej słupki na się idą w górę. Nie trzeba się zbytnio wysilać, czy być nawet lemingiem, aby to zauważyć. Jest to przesłanie dla niezdecydowanych jak i do swoich - nie odchodźcie, bo czeka was "coś" niedobrego, przeciwnik powsadza was (nie nas) do kicia. Ale gdzieżby się tyle miejsca znalazło, kiedy za mało osadzonych wypuszczono. Jest to też przesłanie do innej grupy społecznej o której mało się mówi. Otóż są to ludzie na stanowiskach,których określa się nazwą konformiści. Służą temu, który więcej da, pozwoli, zamknie oczy na pewne nieprawidłowości itd. To była by największa strata dla PO. To są przeważ Ci, na których opiera się obecna ekipa. Najlepiej żeby oni nie poszli za słupkami, ale w cholerę.
  • Łe....
    A ja sądziłem, że w tych sondażach to oni prawdę podają.......

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031