Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
945 postów 3956 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

Brzeziński: The New World Order jest w niebezpieczeństwie z powodu "oporu opinii publicznej"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Taką opinię wygłosił amerykański polityk podczas Europejskiego Forum Nowych Idei ( EFNI), które odbyło się w Sopocie w dniach 26-28 września 2012 roku.

 

 

Kilka stron internetowych zainteresowało się tymi tezami.  

 

 

Logo Kopp

 

 

 

28.11.2012

  

 

Brzeziński: »Von der Bevölkerung getragener Widerstand« bringt Neue Weltordnung in Gefahr

Paul Joseph Watson

 

Der frühere amerikanische Nationale Sicherheitsberater Zbigniew Brzeziński warnte vor Kurzem in einer Rede in Polen die Eliten, eine weltweite »Widerstands«bewegung gegen »Kontrolle von außen«, die von einem »vom Volk getragenen Aktivismus« befördert werde, gefährde das Projekt einer Neuen Weltordnung.

http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschland/paul-joseph-watson/brzezi-ski-von-der-bevoelkerung-getragener-widerstand-bringt-neue-weltordnung-in-gefahr.html 

Бжезинский: Новый Мировой Порядок в опасности из-за "сопротивления широких масс населения"

29.11.12 11:21

Мировое правительство

 

Бывший советник национальной безопасности США Збигнев Бжезинский (1977-1981 при Картере) предупредил мировые элиты об опасности, которая угрожает проекту Нового Мирового Порядка из-за глобального движения сопротивления широких масс населения против внешнего контроля, это сопротивление исходит от растущей политической активности в широких массах. Это заявил Бжезинский на Европейском Форуме Новых Идей (European Forum For New Ideas, EFNI), который проходил в Польше 26-28 сентября 2012 года.

http://www.warandpeace.ru/ru/news/view/74999/

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bHknL5z8f6k

 

 

Poniżej mechaniczne tłumaczenie wersji rosyjskojęzycznej :

 

 

Były amerykański doradca ds. bezpieczeństwa narodowego Zbigniew Brzeziński (1977-1981 pod Carter) ostrzega świat elity niebezpieczeństwa, które zagraża projekt Nowego Porządku Świata, ze względu na globalny ruch oporu szerokich mas ludności przed kontrolą zewnętrzną, opór wynika z rosnącej aktywności politycznej na podstaw. Brzeziński powiedział podczas Europejskiego Forum Nowych Idei (Europejskiego Forum Nowych Idei, EFNI), który odbył się w Polsce w dniach 26-28 września 2012 roku.

 

Brzeziński nazywa pomysł, że 21 wieku jest podobno "American wieku" nie więcej niż "rozchodzenia się złudzenia." Wręcz przeciwnie, w jego opinii, US globalna dominacja nie jest już możliwe ze względu na szybsze przyspieszenie zmian społecznych spowodowanych przez mass mediów komunikacyjnych, takich jak telewizja, radio i Internet, co doprowadziło do "powszechnego przebudzenia powszechnego wykorzystania świadomości politycznej."

 

W przemówieniu tym w Polsce Brzeziński wyraził także następujące myśli: "wzrost globalnej aktywności politycznej mas ludności nie może już kontrolować je zewnętrznie narzucone kontrole, jak była era kolonializmu i imperializmu". "Jasny i wspierane przez silny opór przekonaniami ludzi, pochodzących z głębi ludzi, w oparciu o ich politycznej przebudzenie i odrzucenie zarządzania zewnętrznego ze względów historycznych - jest opór twardszy i trudne do stłumienia" - stwierdził Brzeziński.

 

Chociaż Brzeziński w przemówieniu wyraźnie wskazanego pejoratywnych do tego rozwoju - dobre lub złe - ale ideologicznej środowiska, w którym Brzeziński podawane z tej wypowiedzi, jak również jego wcześniejszych oświadczeniach dostarczonych do zrozumienia, że ​​te oświadczenia Brzeziński prawdopodobne oferuje świętować przebudzenie Świadomość polityczna ogółu społeczeństwa, ale raczej wskazuje na konsekwencje tego rozwoju dla światowej elity. Ideologiczne środowisko Brzeziński Kaukaski Forum nowych pomysłów jest właśnie w tym, że to forum było generowanie pomysłów na przekształcenie Unii Europejskiej w niedemokratycznego państwa federalnego, który jest dokładnie samo stosuje się do "zewnętrznej kontroli" dla swoich ludzi, których wykonywanie przez Według Brzezińskiego, jest zagrożone.

 

W związku z tym należy podkreślić, że Brzeziński argument "opór masy" Nowymi grozi świat wykorzystywanej przez niego w postaci ostrzeżenia, nie jako korzystne, w oczach jego wystąpienia. Dobrze jest powiedzieć, że Brzeziński w 1982 roku w książce "Between dwóch okresów: Rola Ameryki w erze Technotronic" ("Between Two Ages: Rola Ameryki w epoce Technotronic") grał w zewnętrznej kontroli populacji poprzez rządzącej elity i Wykorzystując nowoczesne, zwłaszcza drogą elektroniczną. Oto co napisał w tej książce verbatim:. ". Era Technotronic powstaje stopniowo, krok po kroku, bardziej kontrolowanego społeczeństwa Takie społeczeństwo będzie kontrolowane przez elity, które nie wspierają tradycyjne wartości Wkrótce będzie można obserwować i monitorować praktycznie każdego obywatela, możliwe będzie zebrać nawet najbardziej intymne szczegóły każdego obywatela i przechowywane w specjalnych folderach elektronicznej. I władze mogłyby wtedy!

 

bezpośrednio korzystać z tych folderów w miarę potrzeby "A potem Brzeziński pisze:". W społeczeństwie Technotronic tendencja będzie w informacji kierunku milionów pojedyncze i nie powiązane ze sobą w całkowitej masy obywateli, mogą być łatwo kontrolowane i kierowane przez osobistości charyzmatycznych i sympatyczni. Te charyzmatycznych ludzi do kontrolowania mas będzie wykorzystywać zaawansowane technologie komunikacyjne do przewodnika uczucia Ludowej i kontrolować swoje myśli. "

 

Dlatego Brzeziński na forum na temat politycznego przebudzenia wśród mas ludzi, nie należy rozumieć, że po Brzeziński pozdrawiać ten rozwój.Brzeziński jest częścią światowej elity, a nawet więcej niż to, że wie o tym lepiej niż ona o sobie. Brzeziński odnosi się do założyciela potężnych komisji trójstronnej, nazywane jest "szary kardynał" z Rady Stosunków Zagranicznych (Council on Foreign Relations, CFR), Brzeziński regularnie uczestniczy w spotkaniach Bilderberg. Prezydent Obama nazwał kiedyś Brzezińskiego jako jeden "z naszych najważniejszych myślicieli".

 

Brzeziński nie pierwszy raz, że zagrożenie powstającego ruchu oporu w populacji zewnętrznie nałożona kontroli przez niewielkiej elity jest. W przemówieniu w Montrealu w Kanadzie w 2010 roku, na posiedzeniu Rady ds. Stosunków Zagranicznych, Brzeziński ostrzega swoich kolegów w sklepie, że "globalne polityczne przebudzenie", w wysokości wewnętrznych sprzeczności w kręgach światowych elit grozić projekt Nowego Porządku Świata.

 

KOMENTARZE

 • Potrzeba tłumaczyć:
  Brzezinski nie dobra dla Polska Niepodległa.
 • @
  Brzezinski zaczyna dojrzewac; niestety, paredziesiat lat za pozno. Zniszczenia, ktore spowodowal swoja glupota sa nie do naprawy, a ilosc ofiar jeszcze wieksza.
 • @Maciej Ka 17:20:11 ,AnnaZofia 01.12.2012 17:10:09
  Przepraszam za utrudnienia językowe.
  Dla poliglotów podałem linki źródłowe .
  Można skorzystać z wersji oryginalnych .
  Z doświadczenia wiem , że wiele osób zna języki obce słabiej niż google .
  To dla nich zamieszczam " mechaniczne " tłumaczenia .
  Korzystając ze źródłowych linków można dotrzeć do jeszcze większej liczby stron na ten temat.
  Wcześniej szukałem wzmianek na polskich stronach .
  Było o wojnie polsko -polskiej , o wyborach w USA , ale o NWO Brzezińskiego nic nie znalazłem . Sprawa jest stosunkowo świeża , jeżeli brać pod uwagę reakcję internetową.
 • Mason, sekciarz, totalista "demokratyczny" Brzezińskich ostrzega gremia NWO m.in przed Nowym Ekranem
  Nawet największych szczekaczy mających swoją publikę można jakoś zwerbować, kupić, zastraszyć, szantażować, prowadzić, w razie czego podtruć, ubić po prostu jak prosiaka i nawet gdyby miał 100 kul w plecach, to zostanie uznane to za samobójstwo, bo masoni mają swoich w policji, prokuraturze, sądach, biegłych itd

  Zagrożeniem są ZORGANIZOWANE SPOŁECZNOŚCI i blisko do tego na NE. Oni się obawiają takich grupek po kilkaset, kilka tysięcy ludzi, stosunkowo łatwo je jednoczyć w coraz większe i oddziaływać zagranicę w dobie otwartości, sieci.

  Już nas atakują prawda? Także tzw "swoi", może to nie są SWOI naprawdę zatem? Rozumiem że na NE nalatuje jakieś PO, SLD, Palikot, żydostwo, ale żeby prawica z opozycji przeciw PO? To nas nawet nie łączy? Ciekawe. Zatem CO DZIELI?

  Brzezińskiego też obsobaczył WSIECI prof. Legutko. No cóż, bo nie kocha Reagana i wygląda m.in na ruskiego agenta geopolitycznego w samej jaskini lwa koło prezydentów USA? Widać inny ryt, ale to nadal ta sama banda, mnie już te niuanse mało interesują. Poza tym chodziło o Zamach Smoleński, ekipa Obamy-Brzezińskiego na razie gra jak Rosja chce. Na razie. O zamachu wiedzą wszyscy, w końcu brali, biorą w tym UDZIAŁ. Niech sobie to PIS zakoduje wreszcie do łbów!
 • @zbigniew1108 17:53:44
  Takie newsy powinien NE zamieszczać przetłumaczone z poziomu redakcji, daj to do Pińskiego zanim jeszcze jest ;) Bo niedługo dołączy do brata w UważamRze. Niech przetłumaczy z obcych i zamieści poszczególne wersje dla porównania, bo to baaadzo ciekawe. Ewentualnie sam ŁŁ, czy ktoś z redakcji, nawet pod szyldem Ryszarda Opary, bo chodzi przecież o dyskusję. Powiesić na jedynce na dłużej. Rekomenduję to, bo to niesłychanie ważny temat, właśnie nam narzucają GMO tak nawiasem. To część operacji NWO.

  To dziwne że nie komentarzy po polsku, tłumaczenia przemowy, debat. Nawet na naszym podwórku masoni, naziści nwo mówią o naszej ZAGŁADZIE, totalizmie, a my nic... jak owce na rzeź idziemy...
 • @Marek Kajdas 20:16:46
  Szanowny Panie Marku,
  przez ostatni tydzień byłem zajęty prelekcjami na KUL i nie używałem Internetu, więc posiadam pewien "dystans informatyczny":

  owszem, idziecie Państwo na rzeź, ale nie masonów (których ostatnio - będąc na KUL - nie widziałem, no chyba, że Ksiądz Dziekan.... :-), NGO, GMO,
  lecz Magdalenki 2,
  przygotowań do której Państwo nie dostrzegacie, zajęci sensacyjami dostarczanymi przez zręcznych "Wytwarzaczy Mgły".

  napiszę o Tym, jak trochę odpocznę
  pozdrawiam Pana jak najserdeczniej
  MStS
 • Jak znam zycie, to...
  Stalin zinterpretowałby wypowiedź Brzezińskiego zupełnie odwrotnie i... chyba miałby 100% racji
 • Obserwuje i sledze poczynania Brzezinskiego masona, podobno 33 stopnia...
  Twierdze iz ta szara eminencja jest juz od wielu lat zaangazowany w strategie i polityke swiatowa na rzecz NWO , czyli powolania Jednego Swiatowego Rzadu z Antychrystem u wladzy ... Jak sam zapewnia wszystko to jest nieuchronne i niezbedne by podolac wymaganiom dzisiejszego swiata. Czyli bezwzgledna kontrola jednostki i zniewolenie ludzkosci przez wszczepianie znamienia bestii 666 poczynajac on amerykanow juz w marcu 2013 roku, jak zapewnia prezydent Obama . To ma byc jego reforma zdrowia , a wlasciwie przyktywka dla masonskiego planu zniewolenia ludzkosci ... Takze czytajcie Biblie zwlaszcza Apokalipse Sw. Jana wszystko sie wypelnia co do joty na naszych oczach , bo to jest zywe slowo Boga Najwyzszego ! Przestrzegam przed znakiem bestii i przyjeciem go na reke lub czolo , bo wlasnie na tych dwoch miejscach jest odpowiednia tem.ciala zapewniajaca samoladowanie baterii bodajze... Kroluj nam Chryste ! ! !
 • Niezle jeszcze sprawe NWO wyjasnia Ks. Stanislaw ...
  http://pl.gloria.tv/?media=366072
 • @Wolnyczlowiek 21:53:39
  A co wtedy jeżeli wszczepią czipa podstępem? np modulacją pola elektromagnetycznego telefonu komórkowego na nasze komórki mózgu w które "wgra sie" stosowny program. Jedna z teorii mówi że my juz od dawna jastesmy "wyposażeni" w anteny rozłożone w całym ciele, ze stosownych metali którymi "wzbogacano" artykuły spożywcze. Przeciez wszczepianie czipa nie musi polegac na tym takim starodawnym wszczepianiu strzykawką. Takie zabiegi byc może gdzieś tam robi się dla zmylenia przeciwnika:-)
 • @Wolnyczlowiek 21:53:39
  człowiek wykorzystuje podobno małą częśc swojego "komputera" więc jaki problem "zaprogramowac" jakąś częśc tego pozostałego obszaru
 • @Wolnyczlowiek 22:11:35
  Do pożywienia (i poprzez Chemtrails) dodawany jest brom, który powoduje utwardzanie tłuszczu, w coś takiego jak słonina. Podobno nie można juz takiego tłuszczu niczym zlikwidowac. Nie pomagaja cwiczenia fizyczne, różne slimfasty itd. Kto to może wiedziec co nam tam jeszcze do tego tak utwardzonego tłuszczu "wsadzili". Byc może własnie jakiś nieusuwalny komponent tworzący naszą antenę do łączności ze stacjami komórkowymi poprzez które NWO będzie się z nami komunikowac, albo my będziemy się komunikowac z NWO, np przekazując obraz rejestrowany przez nasze oczy i uszy...:-)
 • @Jan Paweł 22:38:38
  aby zakłócić działania chipów, satelitów, etc, narzędzi masonerii i NWO należy włożyć 5 warstw folii aluminiowej firmy "Jan Niezbędny", pod beret.
  Gwarancja niezależności murowana :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Wolnyczlowiek 21:53:39
  jeżeli teraz przyjmieny taką hipotezę "czipa", to wtedy sytuacja stanie się o tyle ciekawa, że o ile NWOwców nie będzie zaiteresowana tym co ja tam będę widziec, słyszec i mówic, czy inne jakies takie eciki jak ja, to z całą pewnością NWO będzie bardzo zainteresowana tym, co właśnie widzą mówią i słyszą np nasi posłowie (o ile jeszcze będą) a już napewno w taki sposób monitorowany będzie rząd i przezydent (także o ile jeszcze będą potrzebni)...
 • @Jan Paweł 22:38:38
  Tak zgoda nie twierdze, ze tak nie jest oczywiscie dzisiejsza technologia na to pozwala mozna gdybac na ten temat... Jednak ja ogranicze sie do faktow zawartych we fragmencje z Bibli :" (15) I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. (16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło (17) i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć."
  (Apokalipsa (Objawienie) 13:1-18) Takze slowo Boga , jak wiesz jest ponad czasowe i wszystko co On Objawia przez Swoich Apostolow musi sie objawic i wypelnic co do joty ! Gdyz Pan Bog, jak cos mowi to w 100% tak jest i TAK BEDZIE . Czy nam sie to podoba, czy nie ...
 • @Marek Stefan Szmidt 23:02:27
  Pozwoliłem sobie na niezłą fantazję, ale oby to wszystko było tak wesołe jak Pan opisuje:-) (gdzies tam w głebi podświadomości mam taką nadzieję:-). Pozdrawiam
 • @Wolnyczlowiek 23:10:02
  Ale podobno, my ludzie możemy swoją Wiarą, Modliwtą wyprośic by te przepowiednie nie spełniły się. Ale na razie to widok z Nieba na Ziemię nie jest za ciekawy, szary, brudny od satanizmu od czci oddawanej Szatanowi... Ludzie moga to jednak zmienic, oby tylko chcieli...
 • @Wolnyczlowiek 23:10:02
  właśnie w tym kontekście, ciekaw jestem jak wygladają z Nieba Węgry?. Na ile Krucjata Różańcowa oczyściła te czarne chmury nad Węgrami?
  Czy nie czas najwyższy na oczyszczenie tych czarnych chmur nad Polską? Chyba jest to jedyna mozliwośc pokonania NWO, właśnie nie NE, nie jakieś tam Gazety Polskie i inne (jak sugeruje Brzeziński) a tylko i wyłacznie: Nawrócenie, Wiara i Modlitwa
 • @Jan Paweł 23:11:14
  Szanowny Panie,
  przytoczyłem tylko autentyczną poradę, jakiej udzielił Pan Profesor pewnej Pani, która Go "dopadła" w MON, twierdząc, iż nękana jest przez amerykańskie satelity, które wysyłają fale, aby Ją kontrolować :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Jan Paweł 23:27:20
  Tak to wszystko prawda modlitwa i nasze nawrocenie gwarantuje zwyciestwo ! Jednakze Chrystus Krol pragnie nam pomoc i dodatkowo poblogoslawic w wielkie Swoje laski , ktore chce nam ofiarowac za darmo ! Jedynie czego wymaga to Intronizacji na Krola Polski . Dlaczego nie wykorzystac tej laski wybranstwa i opieki w ktorej Pragnie nam tak hojnie Poblogoslawic ?! Tak bez szczerego nawrocenia i krocjaty narodowej sa nikle szanse na przyjecie tego zaszczytu ... Modlmy sie o to. Tak nam Dopomoz Bog ! Kroluj nam Chryste ! ! !
 • @Marek Stefan Szmidt 11:43:55
  Tak,:-) rzeczywiście teoria jest dobra. Wg mnie jednak należałoby jeszcze te folie uziemic, np takim drutem, jaki czasami widac z tyłu samochodu-cysterny:-). Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930