Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
940 postów 3950 komentarzy

Życie Moje i Nasze

Zbigniew Jacniacki - ( wcześniej zbigniew 1108 ) PRAWDA W ŻYCIU, ŻYCIE W PRAWDZIE... 60 lat minęło.... Do teorii doszło doświadczenie. Zbudowałem swoje "malutkie" państwo polskie. Nawiążę współpracę z "malutkimi" państwami moich Rodaków .

A Żydzi fizyczni wykupują Żydów duchowych !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po dojściu do wniosku , że obecnie większość Polaków łączy swoją dolę i niedolę z pozycją Watykanu w światowym układzie władzy , myślałem , że niewiele już czeka na mnie niespodzianek w myśleniu moich Rodaków . Chyba jestem zbytnim optymistą .

 

 

 

 

 

Lansowany przez media masowe katolik polskojęzyczny,Tomasz P.Terlikowski , na portalu fronda.pl , rozszerza spektrum uzależnień naszych umysłów. Po Moskwie , Berlinie , Brukseli  do władców polskich dusz dołączył Tel Aviv .

 

".....Dzień Judaizmu to dobry moment, by uświadomić sobie, że jako chrześcijanie jesteśmy i musimy być Żydami (w wymiarze najważniejszym, bo duchowym). Zostaliśmy bowiem wszczepieni w Izrael, który pozostaje narodem nie tylko wybranym, ale wręcz stworzonym przez Boga.Dla wierzącego chrześcijanina nie ma i nie może być wątpliwości, że jest on w duchowym wymiarze Żydem. I aby mieć tego świadomość wcale nie trzeba było Soboru Watykańskiego II, bo w podobnym duchu wypowiadał się także (choćby) Pius XI. (...) Wiara Abrahama, Mojżesza, ale także Dawida jest naszą wiarą. I choć różnimy się w wielu kwestiach (powiedzmy otwarcie także absolutnie fundamentalnych) z Żydami wyznawcami judaizmu, to dzielimy z nimi fundamentalne przekonanie, że nasz Bóg jest Bogiem Izraela, a naszą wobec Niego postawą jest wierność i oddanie. I wysławianie Jego Imienia..."

źródło:http://www.fronda.pl/a/terlikowski-ja-jako-zyd-duchowy,25468.html

 

A co na to fizyczni Żydzi? 

Czy swoje władztwo nad duszami Polaków sprowadzają do wspólnych modlitw pod Ścianą Płaczu lub w niemieckim obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu? 

Poniżej ciekawa wypowiedź prominentnego przedstawiciela fizycznych Żydów ;

 

www.youtube.com/watch:   Prezydent Izraela- Wykupujemy Polskę ....

                   http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mGw8mKIZaKg

Często czytam głosy polskojęzycznych rzymskich katolików narzekających , że zmniejsza się własność do nich należąca . A czyż nie jest  to trywialna  konsekwencja faktu , że ich duszami władają inne ośrodki ideologiczno -polityczne ?

 Panowie i Panie , gdy mówicie A , to popatrzcie jak brzmi B,C ...

Bardziej dalekowzroczni  niech przyjrzą  się  jak wygląda Z .

Widok nie jest zbyt przyjemny ...

Oj czynsze wysokie , wysokie , a i na chleb często nie starcza ...

Przy okazji proponuję  , aby chrześcijanie sprawdzili , czy ich władcy ,

"...w wymiarze najważniejszym, bo duchowym..." , nie sprawią im niespodzianek korzystając  z historycznych mądrości swoich zwierzchników religijnych /za http://bialczynski.wordpress.com/2013/01/21/pojednanie-polska-rosja-150-rocznica-powstania-styczniowego-1863-roku/#comments/ :

Listy toledańskie

W roku 1492 – w którym Kolumb odkrył Amerykę – zostali Żydzi wypędzeni z Hiszpanii ( a także z Księstwa Meklemburskiego). Jak tylko się zasiedlili w Portugalii, zostali ponownie w roku 1497 wydaleni z kraju.
W Prowansji żyło pod koniec 15-tego wieku stosunkowo wiele Żydów, którzy poza tym stali gospodarczo względnie dobrze. Karol IV z Anjou zapisał Prowansję Ludwikowi XI, która przeszła w 1487 roku do Francji. Karol VIII – syn Ludwika XI – wydał edykt, który postawił wszystkim Żydom osiadłym w królestwie przed wyborem, albo się ochrzcić albo opuścić kraj.

Przywódcy gmin żydowskich w Prowansji byli niezdecydowani, jak się powinni zachować i zwrócili się w tej sytuacji do najwyższej instancji światowego kachału żydowskiego, który w owym czasie znajdował się w Konstantynopolu (właściwie w Stambule pod panowaniem Turków). Tłumaczenie tego zapytania brzmi:

Szanowni Żydzi,

bądźcie pozdrowieni i przekonani o naszym oddaniu!
Donosimy Wam, że król Francji, który z kolei stał się też władcą Prowansji, przez publiczne wezwanie postawił nas przed wyborem, albo przejść na chrześcijaństwo albo opuścić ten kraj. Mieszkańcy Arl, Aix i Marsylii chcą sobie przywłaszczyć naszą własność, zagrażają naszemu życiu, niszczą nasze świątynie i są źródłem naszych zmartwień. My nie wiemy właściwie, co należy nam uczynić, aby postąpić zgodnie z duchem prawa mojżeszowego. Dlatego zwracamy się do Waszych Mądrości z prośbą, aby nam rozkazały, co nam czynić należy. Chamorra, rabin Żydów w Arles, 13 Szewat 1489.

Odpowiedź z Konstantynopola miała miejsce dziesięć miesięcy później i książę żydowski odpowiedział po hiszpańsku – w tłumaczeniu – jak następuje:

Umiłowani Bracia w Mojżeszu!

Otrzymaliśmy Wasz list, w którym Wy nam donosicie o niepokojach i niepowodzeniach, jakie Wy musicie znosić. Ta wiadomość martwi nas w takim samym stopniu jak Was. Wielka Rada Satrapów i rabini dają Wam więc następujące polecenia:

Donosicie, że król Francji chce Was zmusić, do przejścia na chrześcijaństwo: przejdźcie, bo nie macie wyboru, ale zachowajcie prawo Mojżeszowe w Waszym sercu !

Donosicie, zmusza się Was, abyście zrezygnowali z Waszej własności: wyuczcie Wasze dzieci na handlarzy, żeby one stopniowo obrabowały chrześcijan z tego co mają !
Donosicie, zagraża się Waszemu życiu: uczyńcie Wasze dzieci lekarzami i aptekarzami, żeby ci pozbawili życia chrześcijan.

Donosicie, niszczone są Wasze świątynie: zadbajcie o to, że Wasze dzieci staną się biskupami i duchownymi, żeby ci zniszczyli kościoły chrześcijańskie !

Donosicie też o innych uciążliwościach: uczyńcie Wasze dzieci adwokatami i notariuszami; niech mieszają się do spraw państwowych, aby w końcu zmusić chrześcijan pod Wasze jarzmo, abyście opanowali świat i mogli się zemścić na chrześcijanach ! Postępujcie zgodnie z tym rozkazem, który my niniejszym wydajemy; doświadczenie nauczy Was, że pomimo cierpienia przez Was ucisku musicie w końcu osiągnąć władzę!

Ussus FF. Książę Żydów z Konstantynopolu dnia 21 Kislew 1489 1)...."


 Relacje Żydów duchowych z Żydami fizycznymi prawdopodobnie dostarczą nam jeszcze niejednej intelektualnej niespodzianki .I nie muszą być źródłem radości ....

 

KOMENTARZE

 • Czy ktoś jeszcze czyta Frondę?
  Czy ktoś jeszcze czyta Frondę?

  Terlikowski w szczytowej formie ...
 • Wyjaśnia dla czego (podobno przez TW "Kapino") zostal powolany na redaktora Frondy stworzonej przez red Palkę
  NMoże jesteśmy wszepieni w stworzony przez Boga narod Izraela ale 2000 lat tamu "żydzi fizyczni" jako wyznawcy rabinicznych Talmudow (tj kultu religijnego teatru deklarujący w ponad 90 % bezwyznaniowość) stali się narodową wylinką i teraz Terlikowski razem z pobermanowskimi biskupami z kreacji i selekcji Urzędu ds Wyznań Luny Brystyngier, Konkola, Mazura itd wszczepia nas dożydostwa fizycznego jako kultu annaaszo judaszo kajfaszowego istniejącego przez wszczepienie antychrześcijąńskich talmudystw frankistowskich do europejskiej cywilizacji chrześcijąńskiej glownie na terenach polskich.
 • Pytanie ,
  czy film video wyświetla się?
  Gdy otwieram na różnych komputerach Nowy Ekran , to ten film nie wyświetla się .
  Tytuł: Prezydent Izraela Wykupujemy Polskę .
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mGw8mKIZaKg
 • Zakony KRK w Polsce promują obyczaje żydowskie i pieśni
  Film promocyjny dorocznego, rekolekcyjnego spotkania młodych w Serpelicach nad Bugiem.
  http://vimeo.com/45273322
 • @zbigniew1108 11:12:49
  http://youtu.be/mGw8mKIZaKg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031